Shake Herbalife Nedir? Faydaları Nelerdir ?

Shake Herbalife Nedir? Bezelye proteinlerinin, Temel besinlerin, liflerin karışımından oluşan ideal bir karışımdır. Bu yüzden Öğün yerine geçer. En önemlisi içersinde 18 gr Protein vardır. Bir öğünde almanız gereken bütün besinleri size düşük kalori ile verir. Hücresel beslenme yapar. Shake Herbalife toplumda bilinenin aksine zayıflama ürünü değildir. Kesinlikle sağlıklı ve dengeli beslenme ürünüdür. Bu arada günde iki öğün yerine Formül 1 Besleyici Shake ‘i  tercih edip bir öğün sağlıklı yemek yerseniz kilolarınızı aşağı kontrol etmiş olursunuz. Ayrıca sağlıklı beslenmek ve ideal kilonuzu koruyabilmek için  günde bir öğünün yerine Herbalife Formül 1 Shake ‘i tercih edin ve iki öğün sağlıklı yemek yiyin.

SHAKE HERBALİFE FAYDALARI

Sağlıklı ve dengeli besleneme ürünü olan Shake Herbalife ‘in birçok Faydaları vardır.

  • Shake, vücudunuz için gerekli bezelye proteinlerini, temel besinleri, lifleri, sağlıklı yağları, sağlıklı karbonhidratı düşük kalori ile verir.
  • Antioksidandır
  • Hücrelerinizi besler
  • Kan şekerinizi dengede tutar.
  • Hızlı ve sağlıklı bir kahvaltı yapmanızı sağlar
  • Enerjiniz üst düzeyde olur
  • Sabah daha dinç uyanmanızı sağlar
  • Protein ağırlıklı olduğu için kas kütlenizi korur

SHAKE HERBALİFE KALORİ DEĞERİ HİÇ YOK MU?

Shake herbalife kalori değeri vardır. Yarım yağlı süt ile yapıldığında sadece 216 kalori içerir. Sütün hazımsızlık yaptığı kişilerde su ile yapılabilir. Bu şekilde yapıldığında sadece 126 kaloridir. Ek olarak 250 ml Süt ile yapıldığında 2 yemek kaşığı(26 gr) ilave ederken su ile yapıldığında 3 yemek kaşığı kullanmalıyız.

SHAKE HERBALİFE FİYAT, EN UYGUN NASIL ALIRIM?

Shake Herbalife Fiyat listesi standarttır. Herbalife Nutrition şirketi biz distribütörlere bu fiyat listesini önermektedir. Bunun sonucunda da bizden siz müşterilere ücretsiz olarak danışmanlık yapmamızı ve sizlerin sonuç almasını sağlamamızı istemektedir.

Shake Herbalife
Shake Herbalife | 05337261308

Tabi siz değerli müşterilerimizi de düşünen şirketimiz, size herbalife ürünlerini en uygun fiyata alabilmeniz için iki farklı yol sunmuştur.

  1. Herbalife Ayrıcalıklı Müşteri Üyeliği : Bu herbalife üyelik ücretsizdir. Herbalife ürünlerini ilk kayıtta %15 indirim ile alırsınız. Daha sonra 100 puana ulaştığınızda %25, 500 puana ulaştığınızda %35 indiriminiz olur. Bu arada herhangi bir kota yoktur. Üyelik kaydını çok kısa sürede kolayca yapabilirsiniz. Bu konu ile ilgili size bir video hazırladım. Bu videoyu izleyerek kolayca ayrıcalıklı üye olabilirsiniz.

YouTube video

2. Herbalife Distribütörlük kaydı : Bu üyelik için bir kereye mahsus 189 tl ödeme yaparsınız. Herbalife ürünlerini %25 ila %50 indirim ile alırsınız. Şirket size 1 ad iş paketi gönderir içerisinde 1 ad shake, 1 ad shaker ve güzel bir çanta çıkar.

Bu yöntemlerden birini seçerek shake herbalife ve diğer ürünleri indirim ile almış olursunuz. Daha fazla bilgi için bizim ile 05337261308 veya 05366421479 no’lu iletişim hatlarından iritbata geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir