Mersin Herbalife | 05337261308

Herbalife Mersin online şubesi  irtibat telefonu  05337261308 dir. Herbalife Mersin Şubeleri  olarak bize danışan ve bizden bilgi almak isteyen müşterilerimize 7/24 hizmet vermekteyiz.

Herbalife ürünleri sağlıklı beslenme ürünleridir. Bir öğünde almanız gereken tüm besinleri size verir. Sağlıklı beslenerek fazlalıklarınızdan kurtulursunuz. Herbalife Mersinde  en önem verdiğimiz nokta  Danışanlarımızla sonuç odaklı çalışmamızdır.   Herbalife ürünleri doğru ve düzenli  kullanıldığında muhteşem sonuçlar ortaya çıkmaktadır. Herbalife Mersin şubesi adresi sitemizde mevcuttur.

Özellikle Herbalife Mersin fiyatları sorularınıza cevap bulabileceğiniz telefon numaramız  aşağıda verilmiştir .  Herbalife Mersin projelerinde sizde yer alabilir ve hayatınızı değiştirecek sonuçlara ulaşabilirsiniz.

 

HERBALİFE MERSİN BİLGİ VE SİPARİŞ  HATTI : 05337261308

 

 

Herbalife Tarsus Bilgi ve Sipariş

Herbalife Mersin  Toroslar Bilgi ve Sipariş

Herbalife Mersin  Akdeniz Bilgi ve Sipariş

Herbalife Mersin  Yenişehir Bilgi ve Sipariş

Herbalife Mersin Mezitli Bilgi ve Sipariş

Herbalife Mersin Erdemli Bilgi ve Sipariş

Herbalife Silifke Bilgi ve Sipariş

Herbalife Anamur Bilgi ve Sipariş

Herbalife Mut Bilgi ve Sipariş

Herbalife Bozyazı Bilgi ve Sipariş

Herbalife Gülnar Bilgi ve Sipariş

Herbalife Aydıncık Bilgi ve Sipariş

Herbalife Çamlıyayla Bilgi ve Sipariş

Mersin Herbalife olarak doktorlarımızdan bahsetmek gerekirse en önemli doktorlarımızdan biri

Cecilia Solis-Rosas, M.D., F.A.C.P. Peru Cecilia Solis-Rosas, M.D., F.A.C.P., 2010’dan beri Herbalife Beslenme Danışma Kurulu üyesidir. Lima merkezli Solis-Rosas, özel uygulamalarda çalışmakta ve ulusal çıkar projelerinde kamu ve özel sektörde danışmanlık yapmaktadır. American College of Physicians’ın bir üyesidir ve Madrid, İspanya’daki Carlos III Üniversitesi’nden MBA derecesine sahiptir. Solis-Rosas, Peru’da yüksek öğrenim kurumlarında araştırma merkezlerine danışmanlık yapmaktadır. Merkezi hükümet ve bölgesel yönetimler arasındaki projeleri ve programları koordine eden Peru Bölüm Birliğinin Ulusal Sekreteri olarak hizmet vermektedir.

Ayrıca Dünya Sağlık Örgütü ve Pan Amerikan Sağlık Örgütü için bölgesel, bulaşıcı olmayan hastalık programlarında çalışmaktadır. Solis-Rosas, Sağlık Bakanlığı’nda bulaşıcı olmayan Hastalıkların Önlenmesi ve Kontrolü Ulusal Stratejisi’nin ulusal koordinatörü olarak görev yapmıştır. Burada, sağlıklı yaşam tarzlarını teşvik etmek ve obezite, diyabet, hipertansiyon ve kronik hastalıkların önlenmesi için uzun vadeli programlar üzerinde çalışmıştır. diğerleri arasında kanser. Solis-Rosas, Bristol-Myers Squibb için hükümet işleri müdürü ve Perú, Şili ve Ekvator için pazar erişim lideri olarak çalıştı;

Eli Lilly’de Andean Bölgesi için klinik araştırma yöneticisi olarak; ve Roche ve Schering Plough’da kardiyo metabolizmasında uzmanlaşan bilimsel ve piyasa danışmanı olarak yer almaktadır. Peru İç Hastalıkları Derneği başkanı ve Latin Amerika İç Hastalıkları Derneği başkan yardımcısıydı. Solis-Rosas ulusal ve uluslararası dergilerde yayınlanan araştırma makalelerini aldı. Herbalife Beslenme Danışmanlık Kurulu, gıda ve sağlık alanında, bağımsız Herbalife üyelerini iyi beslenme ilkeleri konusunda eğitmek, düzenli fiziksel aktivite almak ve sağlıklı bir yaşam tarzı sürdürmek üzere dünyanın dört bir yanından önde gelen uzmanlardan oluşmaktadır.

Pedro Barreda Munoz, M.D. Şili

Barreda’nın uzmanlığı neonatolojide. 1989 yılından beri Şili’de özel bir pediatri uzmanıdır. Uygulamasını açmadan önce Pontiliia Universidad Catolica, Şili Universidad ve Universidad de Concepcion da dahil olmak üzere birçok Şili üniversitesinde profesör olarak görev yapmıştır. Docencia del Nino Vakfı’nın başkanı, ülke genelinde ön lisans ve yüksek lisans eğitimi veriyor. Barreda ayrıca Miami Çocuk Üniversitesi’nde ve Nacional de Mexico Hastanesi Pediatri bölümünde bir yıl geçirdi.

Barreda, Omega-3 ile bebekler, probiyotikler ve çocuk hekimliği alanındaki gelişmeler arasındaki ilişki gibi konulara yoğun olarak yazmıştır. Pan-Amerikan Sağlık Örgütü tarafından desteklenen Pediatri Antlaşması’nın altıncı baskısının ortak yazarıdır. Barreda, televizyonda röportajlar, radyo söylemi, gazete kanaati ve Twitter üzerinden sosyal medya aracılığıyla (pediatrabrareda) medya tartışmalarına aktif olarak katılıyor.

Herbalife Beslenme Danışmanlık Kurulu, beslenme ve sağlık alanlarında bağımsız beslenmeyi ilke edinme, düzenli fiziksel aktivite alma ve sağlıklı bir yaşam tarzına öncülük etme konularında eğitmek ve eğitmek amacıyla dünyanın dört bir yanından önde gelen uzmanlardan oluşmaktadır.

TEMEL BESİNLER

Vücudunuzu Besler baskı Her gün bedenlerimiz farklı yiyeceklerde bulunan belirli miktarlarda beslenmeye ihtiyaç duyarlar. Protein Kas inşa etmeye yardımcı olur.

Karbonhidratlar Aktivite için yakıt sağlayın.

Sağlıklı yağlar İyi yağlar, yağda çözünen vitaminlerin uygun şekilde emilmesine yardımcı olur.

Lif Sindirim sisteminize yardımcı olur.

Gençler için Sağlıklı Cilt Bakımı

baskı Gençler için Sağlıklı Cilt Bakımı Gençlerin sağlıklı cilt bakım uygulamaları hakkında bilgi edinmeleri için şimdiki zamandan daha iyi bir zaman yoktur. Cilt bakımı, ihmal edilebilecek bir şey değildir. Günlük rutininizin bir parçası olmalı. Günlük rutininizin bir parçası olmalı. Duş almak ve dişlerinizi fırçalamak kadar ortak ve önemli olması gereken bir şeydir. Yetişkinler olarak, cildimizi temizlemenin, nemlendirmenin, tedavi etmenin ve korumanın önemini fark edip anlıyoruz. Bununla birlikte, gençlere sağlıklı cilt bakım uygulamalarının önemini açıklamak için zaman ayırdınız mı? Değilse, şimdiki zaman gibi bir zaman yoktur. Birçok genç, hormonlarından tamamen etkilenen cilt koşullarıyla mücadele eder. Yağlı cilde sahip olma eğilimindedirler ve lekeleri ve çatlakları tecrübe ederler. Gençlerinizi sağlıklı bir cilt bakım rejiminin ve diğer günlük uygulamaların temelleri üzerinde eğitmek yaşam boyu etkilere sahip olabilir. Bunu bir düşünün – herkes sizi oturdu ve cildinize nasıl bakacağını açıkladı mı? Öyle değilse, çocuğunuz için bunu yaptığınızdan emin olalım. Genç olmak yeteri kadar zorludur ve maalesef, benlik saygısının o kadar çok bir kısmı doğrudan görünüşleriyle ilgilidir. Temelleri öğretmek için gayretli bir yaklaşım izleyelim, böylece sağlıklı, genç görünen cildin ödüllerini de alabilirler. İşte sadece gençler için birkaç sağlıklı cilt bakımı ipuçları:

ET NASIL YENMELİ

Etin yağsız kesimini seçin. Yalın kesimler genel anlamda daha sağlıklıdır ve kömürlere daha az damlacık bırakacak ve bu da PAH’lara maruz kalmanızı azaltacaktır. Bir flavorful turşusu kullanın. Asit içeren turşular (sirke, narenciye veya yoğurt gibi) etlerin yağsız kesilmesini sağlar. senin marine Yağ HCA oluşumuna karşı koruyucu bir bariyer biraz oluşturacak yardımcı olur ve otlar (özellikle biberiye, fesleğen, kekik, adaçayı ve kekik) yardım kısmen HCAs ve PAH hem oluşumunu engellemek için. Etleri düşük ve yavaş pişirin. Birçok insan ızgaralarını aşırı doldurur ve onları aşırı derecede sıcak yapar. Et çok sıcak bir ızgaraya atıldığında, iç kısımda az pişmiş olsa da (yine, kaçınmak istediğiniz bir şey) dışarıdan kömürleşme eğilimindedir. Kısmen precook ve sık sık çevirin. Mikrodalgada etlerinizi ızgaraya aktarmadan önce birkaç dakika önceden kısmen hazırlayabilirsiniz. Bu, etin yüksek sıcaklıklara maruz kaldığı süreyi kısaltır ve sıcak kömürlere damlamak yerine lezzetli meyve sularının korunmasına yardımcı olur. Izgaraya bastığınızda, pişirmeyi azaltmak için sık sık maşa veya spatula kullanarak yiyeceklerinizi çevirin. Daha sağlıklı yan yemekler ve tatlılar yapın. Genellikle şekerle yüklü geleneksel kuru fasulye yerine – ve bazen de yağlı pastırma – baharatlı bir garnitür için salsa ile sade sade konserve fasulye. Mayonez-ağır patates salatası ve lahana salatası yerine, her zamanki karışımını yerine salata sosuyla salata sosu dökün. Ve yan yemekler için kullanmak için ızgara koymak – patlıcan, biber, mısır ve kabak gibi sebzeler lezzetli ızgara. Özel, sağlıklı bir tatlı için, ananas, şeftali ya da mango gibi sert meyvelerin ızgarasını deneyin. Izgara, doğal şekerler karamelize eder ve bir lezzet derinliği ekler. Başka bir artı: HCA’lar ve PAH’lar ızgara meyve ve sebzeler üzerinde oluşmaz.

Nemlendirici bir zorunluluktur Şimdi, gençliğini nemlendiriciyi kullanmanın zamanı geldi. Nemlendirici cildi nemlendirir ve elastikleştirir. Yüz için UVA / UVB SPF 30 korumasını içeren bir ürün seçin. Vücut için Aloe vera ve shea yağı içeren bir ürün arayın. Onlar harika, doğal nemlendirici maddelerdir. Eklenmiş parabenler olmadığını belirten etiket iddialarına bakın, ürün test edilmiş dermatolog ve iddiaları desteklemek için klinik testler mevcut. Her sabah başvurmak için gençliğine hatırlat! Genç Kızlarımız İçin Özellikle genç kızlar için özel olarak hazırlanmış birçok makyaj trendi ve ürünü var, ancak alıcı dikkat et. Sağlıklı görünen ciltler adına en iyi ürün seçimlerini yapmanın önemi hakkında kızlarınızla konuşun. Bir kız günü planlayın, birlikte mağazaya gidin ve cilt için doğru ürünleri seçtiğinden emin olmak için güzellik ürünlerini inceleyin. Yağ içermeyen kozmetik ürünleri arayın, böylece cilt koşullarını teşvik etmeyecek veya şiddetlendirmeyeceklerdir. Makyajın güzel görünmesine rağmen, çok fazla şeyin kırılmalara ve cilt kusurlarına yol açabileceğine dair bilgilendirin. Makyajı yerseniz, yatağınızı yıkamak için yüzünüzün yıkanması ZORUNLUDUR! Uyku sırasında cilt üzerinde bırakılan makyaj, tıkanmış gözenekler ve çatlaklar için bir katalizördür. Ayrıca, akneli olan gençlerin bu durumu tedavi etmek için onaylanmış ürünleri kullanmaları gerektiğini ve ciddi koşullar için doktorlarına danışmaları gerektiğini unutmayın.

Paleo, Keto ve Daha Çok Fad Diyetleri Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Uluslararası Gıda Bilgi Konseyi Vakfı tarafından gerçekleştirilen 2018 Gıda ve Sağlık Araştırmasına göre, Amerikan yetişkinlerinin yüzde 36’sı özel bir diyet protokolü izliyor. Bu sadece bir yılda% 22’lik bir artış! Anket, kilo alımına neden olan şeylerin algılarının geliştiğini göstermektedir, ancak şeker ve karbonhidratlar hala, diyetçilerin kilo vermeye çalışırken kaçınmaları gereken ana bileşenler olarak tanımlanmaktadır. Bu algı değişikliği, pek çok Amerikalının, bazen fad diyeti olarak bilinen çeşitli modaya uygun yiyecek rejimlerini denemesinin nedenlerinden biri olabilir. Bunların arasında en popüler olanları şunlardır: Paleo, glutensiz ve ketojenik / yüksek yağ. Ancak, fads, ister yiyecek ister moda olsun, genellikle çok kısa bir ömrü vardır. Beslenme alanında, fad diyetler hızlı kilo vermeyi vaat etmektedirler, ancak uzun süreli, sağlıklı kilo yönetimi için tasarlanmamış, son derece kısıtlayıcı olma eğilimindedirler. Daha popüler fad diyetlerinden bazılarına daha yakından bakalım: Paleo diyet Çoğu zaman ‘mağara adamı diyeti’ olarak adlandırılan paleo diyet, yaklaşık 10.000 yıl öncesine kadar mağara adamı diyetinin temelini oluşturduğuna inanılan ve protein (et ve yumurta), sebze, kabuklu yemiş ve tohumlarda yüksek olan yiyecekleri içerir. Kısıtlanmış gıdalar tahıllar, baklagiller, patates ve süt ürünlerini içerir. Sonuç olarak, bu diyet karbonhidratlar, lif ve kalsiyum eksikliği konusunda yetersiz kalabilir. Olumlu tarafta ise, diyet, rafine şekerleri ve ağır işlenmiş gıdaları sınırlandırmayı önerir. Paleo özellikle kilo vermek için bir diyet olmamasına rağmen, kilo kaybı sıklıkla meydana gelir. Ketojenik diyet Hızlı kilo kaybı, artan enerji ve kas yapısı bu çok düşük karbonhidratlı diyetin iddialarıdır. Meyve, sebze, süt, tahıl, fasulye ve baklagilleri kısıtlarken et, balık, kümes hayvanları ve yağları yemeye teşvik eder. Ketojenik beslenmeyle ilgili birincil sorun, yağsız kalorinin% 70’ine kadar alınması ile çok dengesiz ve karbonhidratın kalorinin% 5’i kadar düşük olması ile sınırlıdır. Yeterli karbonhidratlar olmadan, vücut, enerji için yağı parçalayan yan ürün olan yakıt için ketonlar üzerinde çalışır. Ancak ketonlar beyninizi yeterince beslemez ve diyet kabızlığa ve kötü nefese katkıda bulunabilir. Diyetin sınırlı tabiatından dolayı keto planında yeterli lif, kalsiyum, vitamin, mineral ve bitkisel besin bulunmaz.

Protein Sarsıntılarının Gücü: Rahat, Lezzetli Beslenme Susan Bowerman, MS, RD, CSSD, FAND, Direktör, Dünya Beslenme Eğitimi ve Eğitimi, Herbalife 02 Eylül 2016 Bu üzücü bir gerçek – ve aynı zamanda bir paradoks gibi geliyor – ama dünyadaki milyonlarca insan hem aşırı besleniyor hem de yetersiz besleniyor. Gerçek şu ki, kalori bol miktarda kalori alındığında bile var olabilir – sadece çok az besin değeri olan çok fazla besin gerektirir. Modern gıda tedariği, hayati öneme sahip besinlerdeki yüksek işlenmiş, yüksek kalorili ve iştah açıcı gıdalarla aşırı yüklenmektedir. Bunun üzerine, çoğumuz olması gerektiği gibi fiziksel olarak aktif değiliz. #Protein sarsıntıları, sağlıklı, hareket halindeki beslenmeyi isteyen insanlar için çok yönlü bir seçim sunar. TWEET İÇİN TIKLAYIN Sonuç olarak, çoğumuz aşırı beslenmiş ve yetersiz beslenmiştir. Fazla miktarda kalori ve vitamin, mineral ve antioksidan eksikliği sağlayan bir diyetle, sağlığımızın acı çekmesi ihtimali yüksektir. Geri itmenin yolu, sağladıkları kalorilere iyi bir beslenme dozu besleyen gıdalara vurgu yapmaktır. Protein sallamaları gibi yemek değiştirmeleri de bu faturayı doldurabilir. Sadece dengeli beslenmeyi sağlamakla kalmaz, aynı zamanda kilo verme ve kilo yönetimi için güvenli ve etkili araçlar oldukları da gösterilmiştir. Protein sarsıntıları çeşitli amaçlara hizmet edebilir. Bazı sarsıntılar sadece diyetle proteini takviye etmek için tasarlanırken, diğerleri daha besinsel olarak tamamlanır ve bir yemeği değiştirmek için kullanılabilir. Herbalife’de her iki tür sallantılıyız. Dünyada 1 numaralı satış ürünümüz Formula 1 Sağlıklı Yemek Besin Sarsıcı Mix®’dir. 2015 yılında, Formula 1 Shake’a ait 67,1 milyon kutu sattık – bu 1,53 milyar porsiyon! Etiket talimatlarına göre hazırlandığında, bir Formül 1 Shake basitçe şudur: hazırlanması kolay, sağlıklı ve dengeli bir yemektir. Bu lezzetli yemek yerine getirilen sallama, iyi beslenme ve kilo yönetimi için protein, yağ ve karbonhidrat sağlar. Formül 1 Shake’nin çoğu çeşidi soya proteini ile yapılırken, peynir altı suyu, süt, bezelye ve susam dahil olmak üzere diğer protein kaynakları mevcuttur.

Aşırı atlet, fotoğrafçı ve çevre aktivisti Sebastian Copeland, bir kutup yolculuğunun zorluklarını ele almak için gerekli olan rüya, içsel sürüş ve beslenmeye odaklanıyor. Aşırı atlet, fotoğrafçı ve çevre aktivisti Sebastian Copeland, bir Polarexpedition’ın zorluklarını üstlenmek için gerekli olan hayali, içsel sürüş ve beslenmeye odaklanıyor. Copeland’ın hayali, erken yaşta, altın çağının romanlarına ve hesaplarına maruz kalmaya başladı. Onun atletizm bir tutku ve kişisel nişan alma arzusundan doğdu. o buz üzerinde bulunuyor nasıl ne zaman Copeland görüşmeler, o donma, soğuk rüzgarlar, ona kazanır her mil için bir mil onda iki kadar kaybetmesine neden negatif kar sürüklenir ile uğraşmak için hazırlıklı olmak zorundadır ve 200 Onun arkasında kızak üzerinde çekmesi gereken 400 kilo dişli. Ayrıca, günde sekiz ila 13 saat arasında gidip gelme yeteneğini nasıl geliştirdiğini de anlatıyor. Copeland, kişisel güvenliğin keşiflerinde kritik olduğunu ve çekilir bir kasın aşırı soğuk hava koşullarında oyun oynamak anlamına gelebileceği kadar küçük gibi gözüküyor. Kardiyovasküler ve temel antrenmanlara katıldığı yolculuklara ve ayrıca 100 kiloluk bir yelek ile tırmanmaya hazırlanıyor. Diyetine gelince, Herbalife24 ™ ürünleri en zorlu keşiflerinin önemli bir parçası olmuştur.

Sağlıklı Görme Sağlıklı Yaşam Des Walsh, Başkan | Herbalife Beslenme | 26 Eylül 2017   Yaşlandıkça gözümüze ne olduğuyla ilgili sık sık “göz ardı ederiz” diyoruz ve bunun yerine kardiyo, kemik ve beyin sağlığına odaklanmamız gerekiyor – zamanla devam eden ekstra dikkat ile korumak için ihtiyaç duyduğumuz fiziksel beden. Ancak Eylül ayında, sağlıklı yaşlanmaya daha fazla önem veren bir ay, göz sağlığına odaklanmak istiyorum.   Yaşlandıkça gözlerimiz de yaşlanıyor. Birçok insan için, odaklanmak zorlaşır. Ayrıca, renk, şekil kontrastını yakından ayırt etme ve ışık değişikliklerine uyum sağlamada da zorluk çekilebilir. Bu semptomların bazıları normaldir, fakat aynı zamanda yaşa bağlı katarakt, diyabet, glokom ve maküler dejenerasyonun sonucu olabilirler.   Hayatımın çoğunda, göz sağlığı hakkında hiç düşünmemiştim, ancak babamın, ileri maküla dejenerasyonunun zayıflatıcı etkisini deneyimlemeye başladığı zaman, lutein hakkında bazı gerçekleri duydum. Bu, beslenme desteğinin sağlıklı görüşte oynadığı rol hakkında daha fazla şey öğrenmemi sağladı, özellikle de şimdi her gün beslenme almamın bir parçası olarak dahil ettiğim lutein. Lutein hakkında bilmeniz gereken birkaç şey: Retinanın içine yerleştirilen lutein, zararlı yüksek enerjili mavi dalga boylarını filtreleyerek göz hücrelerinin sağlığına yardımcı olur. Belli bir miktar luteinle doğarsınız ama vücudunuz bunu yapamadığı için, göz içindeki lutein miktarı yaşla birlikte azalabilir. Ispanak, lahana, havuç, brokoli, yumurta, kırmızı ve sarı biber, mısır, baharat, domates ve meyve suyu gibi yiyeceklerle luteini gözünüzde yenileyebilirsiniz. Tabii ki bu besinler de diğer birçok besinsel fayda sağlar. Bununla birlikte, önerilen günlük 6 mg lutein dozunu almak için her gün 2 kase çiğ ıspanak yemelisiniz, bu yüzden Herbalife Nutrition’ın Oküler Savunma besinsel lutein ekini her gün alıyorum. 

Toplumsal Olmak Üzere 5 Neden Olur? Personel | Herbalife Beslenme | 20 Mart 2018 Sosyal olmanın seni daha mutlu edeceğini biliyor muydun? İşte neden 5 neden: http://hrbl.me/2FYkdAh Hepimizin dayanabileceğimiz birine ihtiyacımız var. Bir sosyal destek ağını düşündüğümüzde, onu Facebook, Instagram veya Snapchat’da yaptığımız “sosyal ağlardan” ayırt etmek önemlidir. Arkadaşlar, aile ve iş arkadaşları sosyal destek ağımızı oluşturuyor ve bize duygusal rahatlık sağlıyor. Kişi içi veya telefon görüşmeleri, memnuniyet verici kişisel ilişkilerin verilmesine daha derin bir anlam katıyor. Harvard Yetişkin Gelişimi Çalışması yetişkin yaşamının en uzun çalışmalarından biridir ve Harvard Tıp Okulu’nda psikiyatri profesörü olan Robert Waldinger, M.D. tarafından yönetilmektedir. Harvard Gazetesine geçen yıl yaptığı açıklamada, “İlişkilerimiz ve ilişkilerimizde ne kadar mutlu olduğumuzun sağlığımız üzerinde güçlü bir etkiye sahip olduğunu” ve “ilişkilerine yönelmenin bir tür kişisel bakım” olduğunu söyledi. Bunu destekleyecek pek çok araştırma var, hatta bazıları seni güldürebilir. Sosyal olmanın bu 5 yolu, mutluluğunuza katkıda bulunabileceğini düşünün. Bu anlama gelebilir:   Azaltılmış depresyon: İngiliz Psikiyatri Dergisi’nin 2016 sayısında literatürün büyük bir derlemesine göre, daha güçlü sosyal destek bizi depresyondan korumamıza yardımcı olur. Haydi, mutlu olun, çünkü yazarlar her yaşta “sosyal destek ve depresyondan korunma arasında bir ilişki olduğuna dair tutarlı kanıt” bulmuşlardır. Ebeveyn desteği çocukların ve ergenlerin depresyonundan en iyi şekilde korunmasını sağladıkları gibi, yetişkinler ve yaşlı yetişkinler için de bu özel desteği destekliyorlar. Daha mutlu yaşlanma: Gerontoloji dergilerindeki bir araştırmaya göre, arkadaşlarla sosyal aktivitelerin yaşlanması, yaşlanmanın olumsuz etkilerine karşı bir tampon olabilir. Bu rapordan üç yıl sonra, Michigan State Üniversitesi’ndeki araştırmacılar, arkadaşlıklarımızın ailemizle sürdürdüğümüz ilişkilerden daha iyi sağlık ve mutluluk belirleyicileri olduğunu doğruladılar. Yazarlar ayrıca yaşlandıkça daha önemli dostlukların olduğunu söylüyorlar. “Seni en mutlu eden arkadaşlıklara yatırım yap” diyorlar. Mutluluk mutluluk doğurur: Mutlu olmak ister misiniz? Mutlu insanlar etrafında olun. Bir İngiliz çalışması, zehirli insanları hayatınızdan gerçekten çıkarmanız gerektiğini doğrulamaktadır. Yazarlar oldukça basit. “Çok mutlu insanlarla çevrili olan ve ağda merkezi olan insanlar gelecekte daha mutlu olacaklar. Ne yazık ki bildiğimiz gibi, yazarlar da teyit eder, arkadaşlıklar zamanla bozulur ve coğrafi ayrılma ile, yani onları korumak için daha çok çalışmak zorundayız demektir.Toplumsa

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site Roneon güvenlik uygulamaları ve Google reCAPTCHA tarafından korunmaktadır.
Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları kabul edin.