Hörbilayf Nedir? – En Uygun Hörbilayf Fiyat

HÖRBİLAYF NEDİR?

Hörbilayf Nedir? Günümüzde beslenmenin önemi oldukça artmıştır. Bu yüzden Hörbilayf Nedir? Sorusu oldukça çok merak edilmektedir.

Hörbilayf ; 1980 yılında LA, California’da kurulan global bir beslenme şirketidir. 95 ten fazla ülkenin ilgili bakanlıklarından onaylı olarak kullanılmaktadır.

Türkiye’de 1998 yılından bugüne faaliyetlerini devam ettiren şirketin hisseleri New york borsasında işlem görmektedir. Hörbilayf bilimsel danışma kurulunda sahasında uzman yüzlerce bilim adamı yer almaktadır.

Son teknoloji ile donatılan fabrikalarında tohumdan sofraya mantığı ile üretilen ürünleri sağlıklı ve dengeli beslenmemizi sağlar.

HÖRBİLAYF ÜRÜNLERİ NELERDİR?

Hörbilayf ürünleri insan vücudunu metabolizmasını çok iyi tanıyan doktorlar tarafından üretilmişlerdir. İnsan için gerekli temel besinleri içeren bu ürünlerin ürün gamı oldukça geniştir. Hörbilay ürünleri

  • Kilo kontrol ürünleri
  • Gıda Takviyeleri
  • Sporcu Beslenmesi
  • Dış beslenme ürünleri
  • İdeal kahvaltı ürünleri

şeklinde kategorilere ayrılmaktadır.

Hörbilayf ürünleri arasında yer alan kilo kontrol ürünleri zayıflama ürünü olarak bilinsede doğrusu bu değildir.

Bu ürünlerin içerisinde sizi zayıflatmaya yarayan hiçbir kimyasal madde yoktur.

Vücudunuz için gerekli bütün besinleri düşük kalori ile size verdiği iiçin vücudunuz yağlarınızı yakarak enerjisini sağlar ve siz zayıflamış olursunuz.

hörbilayf
hörbilayf | 05337261308

HÖRBİLAYF ZAYIFLAMA NASIL OLUR?

Zayıflama da ilk önce karar vermeniz gerekir. Kısacası Bu kararı kafanızda tam olarak oturtursanız yolu yarılamış olursunuz.

Zayıflama kararını aldıktan sonra bahsettiğimiz gibi zayıflama, ürünlerin içerisinde olan bir kimyasal maddeden dolayı değildir.

Vücudunuz için gerekli besinleri doğru bir şekilde aldığınız için fazlalıklarınızdan başlayarak kilo vermeye başlarsınız.

Beslenmenizi düzenlemenin yanında su içme alışkanlığıda kazanmanız gerekmektedir.

Zaten normal şartlarda su içmemiz gerekirken bu ürünleri kulanırken bu alışkanlığı daha doğru bir şekilde uygulamanız gerekir.

Bunun yanında bir de aktif yaşamı hayatınıza sokabilirseniz süper olur. En kötü 45 dk bir yürüyüş size çok iyi gelecektir. Peki hörbilayf zayıflama progranmında hangi ürünler kullanılmaktadır.

HÖRBİLAYF SET – KİLO VERME

Hörbiyaf set kilo verme için oluşturulduğunda Hörbilayf Shake , Çay ,Aloe İçeceği ve thermo complete kullanılır. Peki bu hörbilayf set nasıl kullanılır.

Bu ürünler kilo verme için sabah ve akşam kullanılmaktadır. Sabah ve akşam bu ürünleri kullanıp öğlende protein ağırlıklı beslenerek programı uyguluyoruz.

Hörbilayf çayı gün içerisinde 4-5 kupa içebilirisiniz. Muhteşem bir enerji kaynağıdır. Ayrıca hörbilayf çay antioksidandır. Sıkılaşmanızı sağlar.

Bu set ile protein ağırlıklı beslendiğimiz için kilo verdikten sonra çok fazla sarkmamız olmaz.

Hörbilayf shake içerisinde 18 gr protein vardır. Protein bildiğiniz gibi kas kütlenizin korunmasına yardımcı olur. Kiloyu yağlarınızdan vermiş olursunuz. Size doğru besinleri veren bu ürünlerin zararları var mıdır?

HÖRBİLAYF ZARARLARI VAR MI?

Hörbilayf zararları birçok kişi tarafından araştırılmaktadır. Çünkü insanlar bilmediklerine karşı ön yargılıdırlar.

Toplumda bilgisi olmadan yorum yapan o kadar çok kişi vardır ki ürünün ne olduğunu bilmeden yorumlar yapabilmektedirler.

Buda toplumda yanlış anlaşılmalar doğurmaktadır.

Bu ürünün zararları var mı? sorusu için şöyle bir beyin fırtınası yapmak gerekirse bir kere ürünler 1980 yılından beri kullanıldığını biliyoruz. Bu kadar süre zararları olan bir ürün inanın piyasada barınamazdı.

Örnek vermek gerekirse bir dönem çokça reklamlarda çıkan ve çeşitli sağlık sorunlarına yol açan ürünler piyasadan kaldırılmıştır. İnanın devletimiz bu konularda çok hassastır.

Ayrıca bu ürünler günlük almanız gereken mikro ve makro besinlerin tamamını size vermemektedir. Bir öğünde almanız gereken kadarını vermektedir.

Yani hiçbir besinin fazlasını size gereksiz olarak yüklememektedir. Bence bu ürünlerden ziyade fast food , sigara , asitli içeceklerin zararlarını araştırmak daha faydalı olacaktır.

HÖRBİLAYF FİYAT

Hörbilayf fiyat olarak sabittir. Şirketin vermiş olduğu bir müşteri satış fiyatı vardır.

Bu fiyat ile aynı zamanda ücretsiz danışmanlık hizmetinide almış olursunuz.

Hörbilayf fiyat internet ortamında çok farklı sitelerde abuk subuk fiyatlarla karşılaşabilirsiniz.

Bu noktada bir herbalife distrübitöründen ürünleri aldığınızı kontrol edin.

Sonuç olarak karşılaştığınız ucuz fiyatlarda karşınızda muhattap bulamaz belkide tarihi geçmiş yada sahte ürünlerle karşılaşabilirsiniz.

Bu risklere girmemeniz için şirketimiz ücretsiz hörbilayf üyelik kaydı çıkarmıştır. Bu üyelik ile ilgili videomuzu izleyebilirsiniz. 

Bu şekilde sadece kullanacağınız ürünleri %15 ila %35 arası indirim ile alırsnız.

Herhangi bir kota yoktur.

Orjinal ürünler şirketin deposundan sizlere evinize kargo ile gelmektedir.

Bu süreçte biz size ücretsiz danışmanlık hizmetimizi vermekteyiz.

Sizde bizim ücretsiz danışmanlık hizmetimizden yararlanmak için Hemen iletişime geçiniz.

İletişim Numarası : 05337261308

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site Roneon güvenlik uygulamaları ve Google reCAPTCHA tarafından korunmaktadır.
Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları kabul edin.