Herbalife Zayıflama Ürünleri Midir? Herbalife Zayıflama Seti

Herbalife Zayıflama ürünü değildir. İçerisinde sizi zayıflatmaya yönelik hiçbir kimyasal madde yoktur. Vücudunuz için gerekli temel besinleri, lifleri, sağlıklı yağları ve sağlıklı karbonhidratları içerir. Bu yüzden vücudunuzu doğru besleyerek fazlalıklarınızdan kurtulmanızı sağlar. Nihayetinde sağlıklı ve dengeli beslenme ürünleri olarak tanımlanmaktadır.

HERBALİFE ZAYIFLAMA ÜRÜNLERİ NELERDİR?

Herbalife zayıflama ürünleri sizin doğru ve dengeli beslenerek fazlalıklarınızdan kurtulmanızı sağlar. Bu ürünler öğün yerine geçer. Yani bir öğünde almanız gereken besinleri size verir. Dolayısıyla en büyük özelliği besinleri size düşük kalori ile vermesidir. Zaten kutuların üzerinde de zayıflama olarak değil “Kilo kontrolü için kalorisi kısıtlanmış gıda” yazar.

Peki kilo kontrolünü nasıl ve hangi ürünlerle sağlıyoruz. Kilo kontrolü için günde iki öğünün yerine bu ürünleri kullanıp bir öğünde sağlıklı yemek yiyoruz. Günde en az 2 lt su içiyoruz. Daha sonra biraz da aktif bir yaşam sergilyerek fazlalıklarımızdan kurtuluyoruz.

Herbalife Zayıflama ürünleri olarak; Herbalife Shake, Herbalife Çay, Herbalife Aloe İçeceği, Herbalife Thermo Complete kullanılmaktadır.

EN ÖNEMLİ HERALİFE ZAYIFLAMA ÜRÜNÜ : HERBALİFE SHAKE

Formül 1 Besleyici Shake Karışımı Ahududu ve Beyaz Çikolata Aromalı
Formül 1 Besleyici Shake Karışımı Ahududu ve Beyaz Çikolata Aromalı

Herbalife Shake, bezelye proteinlerinin, temel besinlerin, liflerin birleşiminden oluşan ideal karışımdır. Bir öğünde almanız gereken bütün besinleri size düşük kalori ile vererek vücudunuzun yağlarını yakmasını sağlar. Bu şekilde siz zayıflamış olursunuz. Sonuç olarak sabah ve akşam öğünleri yerine kullanılan bu ürün. Yarım yağlı süt ile yapıldığında sadece 216 kalori verir.

Herbalife Shake Türkiye’de 4 farklı aroması vardır. Çikolatalı, Vanilyalı, Fındıklı, Ahududu Beyaz Çikolata aroma seçenekleridir.

Hazırlanışı 250 ml yarım yağlı süte 2 yemek kaşığı ilave edip güzelce shaker yada belender ile karıştırıp tüketiyoruz. Basitçe hazırladığınız bu karışımı hazaırlaması çok pratik olduğu için size zamandan da tasarruf sağlamaktadır.

HERBALİFE İLE ZAYIFLAMA NASIL OLUR?

İlk baştada dediğim gibi Herbalife zayıflama ürünü değil sağlıklı beslenme ürünüdür. Peki herbalife ile zayıflama nasıl oluyor. Kısaca özetlemek gerekirse herbalife ürünleri ile bir öğünde almanız gereken bütün besinleri düşük kalori ile alarak sağlıklı bir şekilde beslenirsiniz.

Buradaki püf nokta düşük kalori ile bir öğünde ihtiyacınız olan besinleri almanızdır. Zaten kilo vermekte bildiğiniz gibi günlük almanız gereken kaloriden daha düşük kalori almak ile mümkün olmaktadır.

Sabah ve akşam herbalife ile beslenip öğlende protein ağırlıklı beslenerek oluşturduğunuz kalori açığı ile kilo vermeye başlarsınız. Burada tek yapmanız gereken ürünleri düzenli kullanmak, su içme alışkanlığı edinmek ve aktif bir yaşam tarzı benimsemektir.

HERBALİFE ZAYIFLAMA SETİ

Herbalife zayıflama seti kişilerin cinsiyetine, boyuna, kilosuna, yaşına göre hazırlanır. Çünkü herkesin farklı bir metabolizması vardır. Kişiye özel programlar hazırlamak en doğrusudur.

Bu set dışında kişilerin ara öğün ve öğle yemeklerinde yedikleri yemeklerde çok önemlidir. Sonuçta bu ürünler bir mucize değildir. Evet sizi sağlıklı ve dengeli besler. Fazlalıklarınızdan kurtulmanızı sağlar. Gün boyu enerjinizi yüksek tutarak aç kalmadan zayıflamanızı sağlar. Yinede sizin öğünleinize dikkat edip programa uymanız gerekir.

Bunun yanısıra aktif bir yaşamı tercih edip günlük su içme alışkanlığı kazanmanızda çok önemlidir.

Bizim en çok önerdiğimiz herbalife zayıflama seti 2 ad Herbalife Shake + 1 ad Herbalife Çay 100 gr + 1 ad Herbalife Aloe İçeceği + 1 ad Herbalife Shaker ‘dan oluşan 1 aylık programdır.

HERBALİFE ZAYIFLAMA SETİ SİPARİŞ VER : 05337261308

HERBALİFE ZAYIFLAMA YORUMLARI

İnternet ortamında herbalife zayıflama yorumlarını olumlu olumsuz bir araya getirdim. Birkaç örnek aşağıda paylaşıyorum.

  • Yeğenim Herbalife ile 10kg vermiş 15 günde. Bende 06.09.2016 tarihinde sabah 78kg dım.Herbalife kullanmaya başladım.07.09.2016 tarihinde sabah 77kg a düşmüştüm.
    06.09.2016 tarihinde sabah shake öğlen shake akşam lahana sarması 3 adet 1 kase yoğurt
    Gün çerisinde dahil yaklaşık 4 litre su tükettim.Yarım tekrar bildireceğim.
    Ha aç kalmıyorum diyen yalan söyler ben devamlı açım.

Bence aç olma sebebi ara öğün yapmamış olmasıdır. Çünkü en az 3 saatte bir vücuda birşeyler vermeliyiz. Bu arada Herbalife sizi sabahtan akşama kadar tok tutmaz örneğin sabah saat 8.00 de shake ile kahvaltı yapan  biri muhakkak saat 11.00 ‘da ara öğün yapmalıdır. Kesinlikle bu ara öğün 150 kaloriyi geçmemeli ve protein ağırlıklı olmalıdır. Bu ara öğün ile hem metabolizmayı çalıştırmış oluruz hem de bir sonra ki öğüne çok aç girmemiş oluruz.

  • BAŞLADIM AMA MİDE BULANTISI İKİNCİ GÜN BAŞLADI BAŞ AĞRISINI SAYMIYORUM SONRASINDA BIRAKTIM DÜZELDİM AMA GERÇEKTEN KİLO VERDİRİYOR DEDİĞİNİZ GİBİ ALMIYORSUNUZ BEN BİR GÜN KULLANDIM ŞAKA GİBİ AMA 1 KİLO VERDİM ALMADIM

Bence Shake hazırlarken ölçülerini iyi ayarlayamadı. Su ile yapıp az shake koyunca su tadı alırsınız. Bu mide bulantısı yapabilir. Yada çok fazla koyarsanızda yapabilir. Ölçüyü doğru kullanmak gerekiyor. Baş ağrısına gelince yeteri kadar su içmemesinden kaynaklıdır. Ürünler antioksidan olduğu için vücudun kiri pası harekete geçiyor. Su ile bu kiri pası vücuttan atmalıyız.

HERBALİFE ZAYIFLAMA ÜRÜNLERİ FİYATI

Herbalife zayıflama ürünleri fiyatı sabittir. Bu ürünleri bir Herbalife Bağımsız Üyesinden almanızı öneririm. Bu ürünleri nasıl kullanacağınızı, nasıl bir program uygulayacağınızı size ücretsiz danışmanlık yaparak öğreteceklerdir.

Birde bu ürünleri bir süre kullanması gerekenler için şirketimizin hizmete sunmuş olduğu Herbalife Ayrıcalıklı Müşteri Üyelik vardır. Bu üyelik ile %15 – % 25 – % 35 indirim kazanırsınız. Bu üyelik ücretsiz bir hizmettir. Bunun ile ilgili yazımızı okuyarak “Herbalife Ayrıcalıklı Üyelik ” adım adım kayıt olabilirsiniz. Yada aşağıya eklediğim videoyu izleyerek bu hizmetten yararlanabilirsiniz.

YouTube video

BİR HERBALİFE DİSTRİBÜTÖRÜNE ULAŞIN :

05337261308

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir