Herbalife Yorumları

İnsanların Herbalife Yorumları hakkında neleri merak ettiklerini biliyor musunuz .? İnsanlar bilmedikleri hakkında çok ön yargılıdırlar. Bizim toplumumuzda bilmeden fikir beyan etmek herkesin yaptığı bir yanlıştır.

Bugüne kadar yaşadığımız tecrüblerden herbalife yorumlarına baktığımız zaman en çok karşımıza çıkan herbalife yorumu eskiden enerjisi düşük kendimi çok kötü hisseden biriydim ama şimdi herbalife ürünlerini kullanmaya başladıktan sonra kendimi çok enerjik ve iyi hissediyorum. Hayatımda büyük değişimlerin olduğunu görüyorum şeklinde oluyor.

 

Herbalife yorumları bizim her zaman ilham kaynağımız olmuştur.

Bir başka herbalife yorumu ise Herbalife sayesinde beslenmeyi  ve su içmeyi öğrendim. Doğru beslenerek fazlalıklarımızdan nasıl  kurtulacağımızı öğrenmek gerçekten insana çok şeyleri kattığını ve yanlış beslenmenin toplumumuzda ne kadar fazla olduğunu öğrendik şeklinde oluyor. Gerçekten de Türk toplumunda yanlış beslenme aşırı derecede artmış ve insanlar obez konuma gelmiş durumdalar şöyle çevremize baktığımızda 10 kişiden 6 sının fazla kiloları nedeniyle çeşitli hastalıklara sahip olduklarını görüyoruz. Sağlıksız beslenmenin neden olduğu bazı hastalıkları saymamız gerekirse tablonun gerçekten ürkütücü olduğunu görürüz. Bu hastalıkların başlıcaları ; Tip2 Diabet  , Kolestrol  Yüksekliği,Hipertansiyon tansiyon , kalp ve damar hastalıkları ,Diz eklem sorunları , Uyku Apnesi , Safra Taşları gibi hastalıkların hepsi beslenme kaynaklıdır. O yüzden beslenmemize özellikle sağlıklı beslenmemize çok ama çok dikkat etmeliyiz.

Bir diğer Herbalife Yorumu ise herbalife ürünlerini bıraktıktan sonra tekrar kilo alır mıyım ? şeklinde oluyor. Buna verilecek tek bir cevap var eğer eski alışkanlıklarınıza dönüp aynı şeklide beslenmeye devam ederseniz gene en başa dönersiniz kilo verme bir matematik işidir. Bir insanın günlük alması gereken kalori vardır. Eğer siz bu kaloriden fazlasını alırsanız kilo alırsınız o yüzden herbalife ürünleri ile kilo verdikten sonra beslenmemizi düzenlememiz aldığımız kalorilere dikkat etmemiz gerekiyor ki verdiklerimizi almayalım. Kesinlikle Herbalife ile beslenme bize yeni bir yaşam tarzı fırsatı sunmaktadır. Sizde bu yaşam tarzı fırsatından yaralanmak istemez misiniz?

Herbalife Yorumları 2018

“İdeal kilomu elde ettiğimde kas kütlesi ve dayanıklılığımı artırmaya odaklandım, bu yüzden egzersizimi arttırdım ve Herbalife24® ürünlerini günlük rejime ekledim. Şimdi hedefim bir dayanıklılık koşusuna ve bir fitness bikini yarışmasına katılmak. ” “Kilomuzu kontrol altında tutmak için her zaman uğraştım. Sadece yukarı ve aşağı devam etti. Bir komşu beni bir Beslenme Kulübüne davet ettiğinde her şey değişti. Kulüpte ‘shake, çay ve aloe’ yapmaya ve Prolapa® Duo’yu Formula 1 Sağlıklı Yemek Besinsel sallantılarıma eklemeye başladım. Herbalife® ürünlerini kullanarak dengeli bir diyet ve egzersiz programı ile elde ettiğim fiziksel değişiklikler inanılmazdı. Enerji seviyemde bir artış farkettim. ”

Herbalife yorumları kilo verme

“138 lbs ağırlığındayım. 3 boyutluyum. Temel ürünler, geliştiriciler, atıştırmalıklar ve Herbalife24®’ü dengeli bir diyet ve günlük egzersizle birleştirerek, iyi bir beslenme ve zindeliğin tadını çıkarmamı sağlayan bir yaşam tarzı elde ettim. Diğer insanlara açık bir hedefe sahip olmalarını ve ona ulaşana kadar adım adım ilerlemelerini tavsiye ederim. ”“ Yorgun ve sinirliydim çünkü pek çok diyeti sonuçsuz olarak denedim, ama ana motivasyonum beslenme dengesini ve gücünü sağlamaktı. . Eşimin sonuçları, Formula 1 ve diğer temel ürünleri kullanmaya başlamam için bana ilham verdi. İlk başlarda bazı zorluklar yaşadım, ancak fitness ve sağlık hedeflerimle tutarlı olmam için bana daha fazla ürün uygulayarak ve eğitimlere katılarak bunu başardım. ”

Herbalife Yorumları Kilo alma

“Spor yapmaya başladığımda Herbalife® ürünlerini kullanmaya başladım. O zamanlar, 60 kilo ağırlığındaydım. Kalorili ürünlerle (Formüller 1, 2 ve 3) ve Herbalife24 kullanmaya başladım. Sağlıklı, aktif yaşam tarzı… Kilo aldım ve aynı zamanda vücut yağlarım kaybettim.Şimdi 72 kilo ağırlığım var Herbalife® ürünleri ve günlük jimnastik rejimi ile tutarlı kalıyorum.Kaldırma ağırlıkları benim için bir tutkudur. engelleri aşın ve her gün yeni hedefler kazanın.başlayanlar için tavsiyem sizi engellerin göz ardı etmesine izin vermemektir. ”

Herbalife Beslenme Kurulu Üyesi

Joaquim Caetano, M.D. Portekiz Joaquim Caetano, M.D., 2007’den beri Herbalife Beslenme Danışma Kurulu üyesidir. Caetano, spor tıbbına odaklanan bir Klinik Patoloji uzmanıdır. Halen özel klinik laboratuvarı teknik direktörü, klinik direktörlüğünü ve sağlık tıbbı ve spor salonlarına tıbbi destek sağlayan bir tıp doktoru ekibinin başkanlığını yürütmektedir. Bundan önce, Portekiz ordusunun hastanesi olan Militar Principal Hastanesi Klinik Laboratuvarı’nın müdürüydü. Caetano bu pozisyonla bağları koruyor ve şimdi yeni Silahlı Kuvvetler Hastanesinde Portekiz Donanması, Hava Kuvvetleri ve Ordu hastaneleri için üç Klinik Patoloji Hizmetinin entegrasyonunu koordine ediyor.

Mart 2013’ten beri Sağlık alanında Angola ile Askeri Teknik İşbirliği Müdürü olarak görev yapmıştır. Ocak 2014’ten bu yana Caetano, Milli Savunma Bakanlığı Personel ve Askerî İşler Genel Müdürlüğü danışmanlığı görevini yürütmektedir – özellikle Portekiz Engelliler Askeri Silahlı Kuvvetleri için bir değerlendirme ekibinin koordinatörü olarak görev yapmaktadır. Caetano faculdade de Ciencias Medicas (Lizbon Yeni Üniversite) de ve Askeri Sağlık Hizmetleri Okulu’nda 1998 yılında tıp ve hemşirelik öğrencilerine tıp (fizyolojisi ve fizyopatolojisi, immünoloji ve laboratuvar teknikleri) konularına yer vermeye başladılar. Birleşmiş Milletler Operasyonu sırasında Portekizli askerlerin tıp doktoru olarak yaklaşık bir yıl Mozambik’te askeri doktor olarak görev yaptı.

Caetano ayrıca koruyucu ve iyileştirici ilaçları da uyguluyor. 1987’den 1993’e kadar Caetano hastanede São Francisco Xavier’de – Lizbon’daki genel hastane – Dahiliye Servisi’nde çalıştı. 1985 yılında Faculdade de Ciencias Medicas da Universidade Nova de Lisboa’da doktora derecesini aldı. Herbalife Beslenme Danışmanlık Kurulu, gıda ve sağlık alanında, bağımsız Herbalife üyelerini iyi beslenme ilkeleri konusunda eğitmek, düzenli fiziksel aktivite almak ve sağlıklı bir yaşam tarzı sürdürmek üzere dünyanın dört bir yanından önde gelen uzmanlardan oluşmaktadı

Pedro Barreda Munoz, M.D. Şili

Barreda’nın uzmanlığı neonatolojide. 1989 yılından beri Şili’de özel bir pediatri uzmanıdır. Uygulamasını açmadan önce Pontiliia Universidad Catolica, Şili Universidad ve Universidad de Concepcion da dahil olmak üzere birçok Şili üniversitesinde profesör olarak görev yapmıştır. Docencia del Nino Vakfı’nın başkanı, ülke genelinde ön lisans ve yüksek lisans eğitimi veriyor. Barreda ayrıca Miami Çocuk Üniversitesi’nde ve Nacional de Mexico Hastanesi Pediatri bölümünde bir yıl geçirdi. Barreda, Omega-3 ile bebekler, probiyotikler ve çocuk hekimliği alanındaki gelişmeler arasındaki ilişki gibi konulara yoğun olarak yazmıştır. Pan-Amerikan Sağlık Örgütü tarafından desteklenen Pediatri Antlaşması’nın altıncı baskısının ortak yazarıdır. Barreda, televizyonda röportajlar, radyo söylemi, gazete kanaati ve Twitter üzerinden sosyal medya aracılığıyla (pediatrabrareda) medya tartışmalarına aktif olarak katılıyor.

Herbalife Beslenme Danışmanlık Kurulu, beslenme ve sağlık alanlarında bağımsız beslenmeyi ilke edinme, düzenli fiziksel aktivite alma ve sağlıklı bir yaşam tarzına öncülük etme konularında eğitmek ve eğitmek amacıyla dünyanın dört bir yanından önde gelen uzmanlardan oluşmaktadır.

Yubin He, M.D. Çin Yubin He, M.D.,

2010’dan beri Herbalife Beslenme Danışma Kurulu üyesidir. Pekin Askeri Komutanlığı (B.M.C.) Genel Hastanesi’nde Kardiyopulmoner Damar Merkezi’nin profesör ve müdür yardımcısıdır. Çin Kalp Damar Derneği (Hypertension Group) üyesi ve PLA Kardiyovasküler Derneği üyesidir. Koroner kalp hastalığı, hipertansiyon, hiperlipidemi, kalp yetmezliği ve trombotik hastalık teşhisi ve tedavisine odaklanarak 31 yılı aşkın bir süredir kardiyoloji çalışmalarına ve araştırmalarına katılmıştır. Hem hakemli hem de tüketici medyası yayınlarında yaygın olarak yayınlanmıştır.

Herbalife Beslenme Danışma Kurulu, dünyanın dört bir yanından, bağımsız Herbalife Üyeleri ve Çin’deki satış temsilcilerini eğitmek ve eğitmek üzere, beslenme ve sağlık alanlarında, önde gelen uzmanlardan oluşur. aktivite ve sağlıklı bir yaşam tarzı lider.

ÜRÜN SONUÇLARI

Jim M. “Bir alçı şirketine sahibim, çok uzun saatler çalıştım ve başka bir iş için zamanım olmadı, ama Bitkisel Çay Konsantresi ve NRG çayını kafeinle denedim ve enerjinin hafif bir şekilde artmasını sevdim. ** Ben (karım) Lisa’yla tanıştım. Benim ilk Herbalife Extravaganza’m,

Herbalife® ürünlerini aktif yaşam tarzını desteklemek için kullandı, Philadelphia’dan San Diego’ya taşındık ve sağlıklı, aktif yaşam tarzlarımızı destekleyen ürünlerle uğraştık ve onları takip edecek kadar enerji dolu hissettik. Bu kadar enerji hissetmedim, üç güzel kızımızla birlikte kullanışlı geliyor: Biri sekiz, yürümeye başlayan ikizlerimiz ikiye döndü! ”

** Bu ifadeler Gıda ve İlaç İdaresi tarafından değerlendirilmemiştir. Bu ürün herhangi bir hastalığı teşhis etmek, tedavi etmek, tedavi etmek veya önlemek için tasarlanmamıştır.

Neden Bir Çöküş ile Bir Egzersiz Ödemezsiniz  Susan Bowerman, M.S., RD, CSSD, CSOWM, FAND Yayınlayan – Kıdemli Direktör, Dünya Beslenme Eğitim ve Eğitim  

Kilo yönetimi için tutarlı aktivite. Daha fazla yiyecek ve daha fazla dinlenme ile aktiviteyi aşırı dengelemeyin! Belki de bu sana oldu. normalden biraz daha sert çalıştıktan sonra, “Ben çizburger gerekecek düşünüyorum, ben sadece kalori çok şey yanmış.” Kendinizi düşünme bulmak Bu denir ‘kalori tazminat. Çünkü biz, ikna overeating kadar son Genellikle egzersiz sonrasında Aslında sahip olduğumuzdan çok daha fazla kalori yaktık. Fakat ‘kalorilerimizi’ aşmak-ayarlamak, telafi etmemizin tek yolu değildir. Bazen ‘dışarı kalori’ bizim ayarlamak Ve aktivitesinin bir büyü sonra, biz sadece günün geri kalanı için çok daha az aktif hale gelerek telâfi. Günlük enerji harcamamızı oldukça sabit tutan biyolojik mekanizma olan “kendi faaliyetimiz” ile doğabileceğimiz önerildi.

Fikir bazı oldukça dinç faaliyette herhangi bir zaman, iç termostat aktivite hareketsizlik bizim seviyesini arttırarak bunu telafi götürecek olmasıdır. Ancak “etkinlik dizisi” kavramı sorgulandı. Birincisi, eğer enerji harcamalarımızın bu içsel düzenlemesi sağlamsa, hayatlarımız boyunca devam etmelidir. Ama durum böyle görünmüyor. Çalışmalar, genç çocukların ve aynı zamanda 60 yaşın üzerindeki çocukların telafi etme eğiliminde olduğunu buldu. Egzersizlerini inaktivite ile dengeliyorlar, böylece günlük enerji harcamaları her geçen gün oldukça sabit kalıyor. Ancak daha genç yetişkinlerde, egzersiz, günün geri kalanında bu aynı aşağıya doğru düzeltmeyi tetiklemez, böylece her zamankinden daha fazla kalori yakmaya başlarlar. Faaliyet statüsü mevcut olsa bile, işte enerji dengesini de etkileyen psikolojik faktörler de vardır. Biz meşgul değil, aynı zamanda biz olsun veya olmasın kolay günün geri kalanı alarak, ya da ekstra gıda ile kendimizi ödüllendirerek ‘ayarlamalar yapmak’ ne kadar egzersiz Onlar sadece etkilemektedir.

Herbalife® ürünleri hangi glutensizdir? Glütensiz ürünlerimiz, sadece etiket üzerinde basılmış olan Glutensiz Sertifikasyon Kuruluşu (GFCO) logosu ile tanımlanabilen ürünlerdir. Bu sembol, GFCO’nun ürünleri ve üretim tesislerini denetleyerek ve glütenin bulunmadığından emin olarak glüten yokluğunu doğruladığı anlamına gelir. Glütensiz logoyu taşıyan her parti, piyasaya sürülmeden önce 10 ppm’den (milyonda bir parça) glütenden daha düşük GFCO standardını karşıladığını doğrulamak için dahili olarak test edilir. Sertifikalı Glütensiz Ürünlerimizin bir listesi: Formül 1 Sağlıklı Yemek Besin Sarsıntısı Karışımı: Muzlu Karamel Fransız Vanilyalı Turuncu Krem Piña Colada Dulce de Leche Kabak Baharatı (mevsimlik) Alternatif Proteinler Vanilya GM dışı Café Latte GDO olmayan Vanilya Hollanda Çikolatası Yabani Berry Kavrulmuş Fıstık Sınırlı Sayıda Kişiselleştirilmiş Protein Tozu Aktif Elyaf Kompleksi unflavored elma Herbalife SKIN® Kollajen Güzellik Güçlendirici Protein İçki Karışımı Fıstık Kurabiyesi Vanilya (616 g ve 840 g) Bitkisel Aloe Hazır İçecek (galon ve kuart) Bitkisel Aloe Konsantresi Orijinal (pint) Bitkisel Aloe Konsantresi Mango (yarım galon ve pint) Bitkisel Aloe Konsantresi Mandarin (pint) Bitkisel Aloe Tozu Mango Accent Bitkisel Çay Konsantresi Limon (51 g ve 102 g) Ahududu (51 g ve 102 g) Şeftali (102 g) Orijinal (51 g ve 102 g) Şu anda diğer ürünler için gluten sertifikasyonu araştırıyoruz.

Komple veya ideal proteinler

İnsanlar bazı amino asitleri üretebilirler, ancak diğerlerini yiyeceklerden almalıdırlar. İnsanların kendi başımıza üretemediği dokuz amino asit, NIH’ye göre adlandırılmış amino asitler olarak adlandırılır. Esansiyel amino asitler şunlardır: histidin, izolösin, lösin, lisin, metionin, fenilalanin, treonin, triptofan ve valin. Crandall’a göre, tüm gerekli amino asitleri içeren proteinli besinlere tam proteinler denir. Bazen bazen ideal proteinler veya yüksek kaliteli proteinler denir. Komple proteinler arasında et ve süt ürünleri, kinoa, kenevir tohumu, chia tohumu ve soya yer alır. Birçok bitki bazlı protein tam protein değildir. Bunlar arasında küçük miktarlarda protein içeren çekirdeklerin yanı sıra tahıllar, hububatlar ve baklagiller yer alır. Amherst’deki Massachusetts Üniversitesi’ne göre, tam proteinler oluşturmak için tamamlanmamış proteinler birleştirilebilir. Fasulye ve pirinç, fıstık ezmesi ve tam tahıllı ekmek, makarna ve peynir, tam proteinler oluşturan kombinasyonların örnekleridir. Beslenme uzmanları uzun bir süre boyunca tamamlayıcı proteinlerin tam bir protein yapmak için birlikte yenilmesi gerektiğini düşündüler. Ancak şimdi, gıdaların tam olarak aynı zamanda yenilmesi gerekmediği anlaşılıyor, dedi Crandall. Çok çeşitli yiyecekler yediğiniz sürece, genellikle vejeteryan olsanız bile tam proteinler hazırlayabilirsiniz.

Obezitenin ekonomik etkisini anlamak. Son raporlar, küresel nüfusun neredeyse% 30’unun obez veya aşırı kilolu olduğunu göstermektedir. Ve Dünya Sağlık Örgütü, 2015 yılına kadar yaklaşık 2,3 milyar yetişkinin fazla kilolu olacağını ve 700 milyondan fazla kişinin obez olacağını öngörüyor. 1985’ten beri diyabetli kişilerin sayısı 30 milyondan 383 milyona çıkmıştır; % 1,173’lük bir artış. Ne yazık ki, bu yavaşlama belirtileri gösteren bir eğilim. #Obesity’yi durdurmak ve bu büyüyen salgın hastalığa son vermek için @Herbalife taahhüdüne katılın. Nasıl yapıldığını öğrenin: hrbl.me/1BDCPuu TWEET İÇİN TIKLAYIN İstatistikler, kentleşmenin gelecekteki etkisini dikkate aldığında daha da endişe verici hale geliyor. Kısmen yüksek gelirlere ve daha az fiziksel aktiviteye bağlı olarak, obezite oranı, şehirlerde Hindistan ve Çin gibi ülkelerin kırsal bölgelerinden üç ila dört kat daha yüksektir. Çin’de yapılan bir araştırmada, kentleşmenin enerji tüketimini günde 500 ila 600 kalori azalttığı, bir yılda 300’den fazla McDonald’s Big Mac yemeği yiyeceği anlamına geldiğini gördük. Buna ek olarak, obezitenin toplum üzerindeki ekonomik önemi, toplam GSYİH’nin 2 trilyon dolar veya yüzde 2,8’i kadar – İtalya ve Rusya’nın GSYİH’sine eşittir. Meksika’da obezite, toplumun en büyük insan kaynaklı sosyal maliyeti, sigarayı, şiddeti, alkolizm ve trafik kazalarını atıyor. İngiltere’de, obezite sigara içtikten sonra ikinci en büyük maliyettir ve ekonomiye yılda 70 milyar dolardan fazla mal olmaktadır. Amerika Birleşik Devletleri’nde, George Washington Üniversitesi / Amerikan Akademiler Birliği tarafından yapılan bir araştırma, obezitenin genel maliyetini, sadece 2014 için 605 milyar dolar ve ulusal sağlık harcamalarının% 20,6’sı olarak tahmin etmektedir. Sayılar şaşırtıcı ve hükümetlerin ve toplumların beslenme hakkındaki ulusal politikaları yeniden gözden geçirmelerine neden oluyor. Obezite çoğunluğu vurur Popülasyonların bu kadar hızlı olmasının birçok nedeni var. Hareketsiz yaşam tarzları ve daha az egzersiz; daha yüksek ücretler ve daha yoğun hayatlar, daha fazla harcanabilir gelir ve restoranlara daha fazla güvenme ile sonuçlanır; ve tabii ki, artan kalori alımı ve daha büyük porsiyon boyutları. ABD’yi örnek olarak kullanarak, 2010 yılında Amerikalılar, 1970’te olduğundan yüzde 20 daha fazla kalori tüketti. Çeşitli gıdalar için kalorisi ve toplam kalori miktarı son 19 yılda ortalama 2-3 kat arttı. Ayrıca, 10 lise öğrencisi 3’ten az, her gün 60 dakika veya daha fazla fiziksel aktivite alır. Obezite dünya çapında bir krizdir ve bir toplum olarak bu yolda devam etmeyi göze alamaz. Obezite salgını hakkında ne yapabiliriz? Açık cevap, iyi beslenmeye ve fiziksel egzersize erişimi önceliklendirmemiz ve arttırmamız gerektiğidir, ancak bu, yapılması gerekenden daha kolaydır.

Everest dağcı, Herbalife Beslenme Vakfı için para topladı Sarah Green, bir Beslenme Herbalife Bağımsız distribütörler ve Peter Macdonald, babası, Herbalife Beslenme Vakfı (HNF) Casa Herbalife programı için £ 1,500 yükseltmek yardımcı tüm süre Everest Ana Kampı’na Nisan zam Nepal gitti. Kaldırılan fonlar, İngiltere’de savunmasız bebekleri, çocukları ve aileleri destekleyen kar amacı gütmeyen bir sivil toplum kuruluşu olan Çocuklar için Eylem’i destekleyecektir. Sekiz gün süren tırmanış, Sarah ve babasını uçak pistinden ve Lukla’dan, Sherpa köylerinden, Lobuche’dan Everest Ana Kampına doğru yürüyüş yapmadan önce dünyanın en yüksek oteline götürdü. Unutmayalım ki inovasyon sadece teknolojiyle değil, aynı zamanda sadaka ile de bağlantılı olabilir. Sarah, çocuk hayatında bir fark yaratırken, para toplama işini yeniden icat etmenin farklı yolları olduğunu gösterdi. Tutkusunu ve azmini bir sonraki seviyeye taşıdı. Bu sekiz günlük tırmanışta kendisine mümkün olduğu kadar çok çocuğun hayatında olumlu bir etki yaratmak için para biriktirmeye çalıştı.

Kalp Sağlığını Geliştirmenin Üç Yolu Dr. John Agwunobi, M.D., M.B.A., M.P.H., Baş Sağlık ve Beslenme Memuru | Herbalife Beslenme | 6 Şubat 2018 Amerikan Kalp Ayı sırasında kalp sağlığınızı üç basit adımla geliştirin. Şubat Amerikan Kalp Ayı. Ancak, kalp sağlığının önemini vurgulamak, yılda 28 günde yapabileceğimiz bir şey değil. Sürmekte olan bir meydan okumadır ve aciliyeti yeterince vurgulanamaz. Kalp hastalığı, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki kadın ve erkeklerin önde gelen ölüm nedenidir ve bu ülkede her yıl bir dört ölüm vakasına neden olmaktadır.   Bu çok gibi geliyorsa, çünkü öyle. Ama iyi haberler var: kalp sorunlarının önlenmesi, kalbinizin sağlıklı kalması, kalp hastalığından kaçınılması ve daha iyi bir yaşam tarzının ön plana çıkması, büyük bir çoğunluğun tercih ettiği konulardır. Ve Herbalife Nutrition’da, müşterilerimize – ve genel olarak kamuya – bu akıllı seçimleri yapmaları için yardım etmek için üzerimize düşeni yapıyoruz.   Neyse ki, önümüzdeki kararlar oldukça mantıklı ve basittir. Gerçekten de, sağlıklı bir kalp üç basit adımla başlar: Aktif Olmak – ılımlı egzersiz günde sadece 30 dakika kardiyovasküler sağlık için umutlarınızı önemli ölçüde artırabilir. Sağlıklı Bir Ağırlığın Sağlanması ve Bakımı – aşırı kilolu veya obez iseniz, birkaç kiloda traş olma alışkanlığınıza girmeniz kardiyovasküler sisteminizi önemli ölçüde iyileştirebilir. Sağlıklı beslenme – daha fazla beslenme, daha çok meyve, sebze, tam tahıllar, düşük sodyumlu gıdalar ve az yağlı süt ürünleri, sağlıklı bir diyete katkıda bulunur. Açıkçası, bu roket bilimi değildir. Ancak bu hiçbirini kolaylaştırmaz. İnsanların rutinleri ve rejimlerinde vardiyalar gerektirir ve bir disiplin düzeyi gerektirir ve birçok insanın yaşamlarının, işlerinin ve aile durumlarının izin vermeyebileceğine odaklanır. Yine de yine de, temellere geri dönmeli ve mümkün olduğunca arkadaşlarımızın ve komşularımızın olabildiğince çoğunu cesaretlendirmeliyiz.

Kalp Sağlığını Geliştirmenin Üç Yolu Dr. John Agwunobi, M.D., M.B.A., M.P.H., Baş Sağlık ve Beslenme Memuru | Herbalife Beslenme | 6 Şubat 2018 Amerikan Kalp Ayı sırasında kalp sağlığınızı üç basit adımla geliştirin. Şubat Amerikan Kalp Ayı. Ancak, kalp sağlığının önemini vurgulamak, yılda 28 günde yapabileceğimiz bir şey değil. Sürmekte olan bir meydan okumadır ve aciliyeti yeterince vurgulanamaz. Kalp hastalığı, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki kadın ve erkeklerin önde gelen ölüm nedenidir ve bu ülkede her yıl bir dört ölüm vakasına neden olmaktadır.   Bu çok gibi geliyorsa, çünkü öyle. Ama iyi haberler var: kalp sorunlarının önlenmesi, kalbinizin sağlıklı kalması, kalp hastalığından kaçınılması ve daha iyi bir yaşam tarzının ön plana çıkması, büyük bir çoğunluğun tercih ettiği konulardır. Ve Herbalife Nutrition’da, müşterilerimize – ve genel olarak kamuya – bu akıllı seçimleri yapmaları için yardım etmek için üzerimize düşeni yapıyoruz.   Neyse ki, önümüzdeki kararlar oldukça mantıklı ve basittir. Gerçekten de, sağlıklı bir kalp üç basit adımla başlar: Aktif Olmak – ılımlı egzersiz günde sadece 30 dakika kardiyovasküler sağlık için umutlarınızı önemli ölçüde artırabilir. Sağlıklı Bir Ağırlığın Sağlanması ve Bakımı – aşırı kilolu veya obez iseniz, birkaç kiloda traş olma alışkanlığınıza girmeniz kardiyovasküler sisteminizi önemli ölçüde iyileştirebilir. Sağlıklı beslenme – daha fazla beslenme, daha çok meyve, sebze, tam tahıllar, düşük sodyumlu gıdalar ve az yağlı süt ürünleri, sağlıklı bir diyete katkıda bulunur. Açıkçası, bu roket bilimi değildir. Ancak bu hiçbirini kolaylaştırmaz. İnsanların rutinleri ve rejimlerinde vardiyalar gerektirir ve bir disiplin düzeyi gerektirir ve birçok insanın yaşamlarının, işlerinin ve aile durumlarının izin vermeyebileceğine odaklanır. Yine de yine de, temellere geri dönmeli ve mümkün olduğunca arkadaşlarımızın ve komşularımızın olabildiğince çoğunu cesaretlendirmeliyiz.

Yeni yıl kararları nasıl sopa Personel | Herbalife Beslenme | 27 Aralık 2017 Yılbaşı kararlarınızı küçük adımlar alarak ve sosyal desteği alarak yıl boyunca saklayın. İşte nasıl http://hrbl.me/2BZHfJ3CLICK TO TWEET 4617 Yılın bu zamanında, çoğumuz geçtiğimiz 12 ayın hisselerini alıyoruz ve gelecek yıl daha iyi bir performans göstereceğimize söz veriyoruz. Kilo vermek, daha sık gönüllülük yapmak ve aynı zamanda daha fazla tasarruf etmek için yemin ederiz.   Bunlar değerli hedefler; Ancak, Ocak ayında hayatınızı tamamen elden geçirirseniz, motivasyonunuzun Şubat ayına kadar artacağı konusunda iyi bir şans vardır. Yılbaşı kararlarınızı küçük adımlar alarak ve sosyal desteği alarak yıl boyunca saklayın. İşte nasıl:   1. özel olsun. “Eat healthyier” çok muğlak. Ne yiyin? Ne kadar? “Haftada beş gün sebze fazladan porsiyon yiyin” gibi özel hedefler belirleyin. Amaç ne kadar spesifik olursa, odaklanmaya daha kolay olur.   İki hafta boyunca hedefe ulaştın mı? Başarınızı en sevdiğiniz sosyal kanalda paylaşın. Beğeniler, sevenler ve teşvik notları planınız konusunda sizi heyecanlandırır.   2. Küçük başlayın. Daha fazla egzersiz yapmak istiyorsanız, yürüyüşten üç güne, yedi günlük koşu ve kuvvet antrenmanına gitmeyin. Haftada bir gün aerobik egzersiz veya kuvvet antrenmanı ekleyerek başlayın. Nihai hedefinize ulaşıncaya kadar, tuttuğunuzu düşündüğünüz hedefleri belirleyerek aşamalı olarak oluşturun. Yol boyunca herhangi bir fikir kazandın mı? Bu konuda Tweet.   3. Sosyalleşin. Adımlarınızı vurmak için şirketinizin öğle yemeği yürüyüş grubuna katılın. Bir dans sınıfına katılın ya da bir arkadaşınızı yakalayın ve bir yürüyüşe çıkın. Facebook’ta, onlarca kilo kaybı ve sağlıklı yaşam destek grupları bulabilir ve destek alabilir ve destek alabilirsiniz. Düzenli bir sınıf veya grup etkinliğine katılmak sizi sorumlu tutar.   4. Gelişiminizi paylaşın. Yol boyunca motive ve garner destekçileri kalacaktır. Ayrıca, ilerlemenizi takipçilerinizle paylaşacağına söz verdiğinizde, programınıza bağlı kalmanız muhtemeldir. Yolculuğunuz için size daha sağlıklı bir şekilde katılmaları için arkadaşlarınıza ilham verebilirsiniz. Hashtag, #nailedit!   5. Bir uygulama kullanın. Fitness uygulamaları size uzun vadede hedeflerinize odaklanmanız için ihtiyaç duyduğunuz ekstra itmeyi sağlayabilir. Bir fitness uygulaması kullandığınızda, her gün sizi motive eden büyük ve sağlıklı bir topluluğun parçası olursunuz.   6. Kendinizi biraz gevşek bırakın. Yani kötü bir gün geçirdin ve bir bardak kayalık yolla kendini kanıtladın. Kendini dövme. Daha sağlıklı bir yaşam tarzına bağlı olduğunuzda, mükemmel olmak zorunda değilsiniz. Yanlışlar normal. Salla ve yarın yolda devam et.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir