Herbalife Yorumları | Herbalife Kullanıcı Yorum

Herbalife yorumları, internet ortamında birçok yorum ile karşılaşabilirsiniz. Bu yorumların büyük bir bölümü eskiye oranla çok iyi geri bildirİmler getirmektedir.

Özellikle Herbalife yaşam koçlarının kendilerini geliştirmeye başlamalarıyla alınan sonuçların artması daha bilinçli bir müşteri kitlesinin oluşmasına sebep olmaktadır.

Sonuç olarak bu yazımızda biz sizler için internet ortamında karşımıza çıkan Herbalife yorumları incelemeye çalıştık.

HERBALİFE KULLANANLAR YORUMLAR

  • Annem herbalife shake ve herbalife çayı ile 20 kilo zayıfladı.
    Sıkılmadan ve düzenli  devam edebilen neticesini elbette alıyor.
    Sabahları ilk önce herbalife çayını içip, sonra herbalife shake’ini içiyordu. Öğlen sağlam bir öğün, akşam yine herbalife çay, shake. Bu şekilde 103 kilodan 83e düştü. Arada kaçamakları oldu ama yürüyüş yaparak telafi etti.”

Bu yorumdan anlayacağımız gibi ürünleri düzenli kullanma ve programa uymamız gerekiyor. Ayrıca en azından yürüyüş yaparak aktif bir yaşam içerisinde bulunabilirsek sonuç daha da mükemmel olur.

  • 2 sene önce kullandım. Zaten herbalife ile beraber diyet yapmak zorundasın. Ve bu kalori diyeti. En az 3 litre su. 7 kg verdim 2 ayda. Bıraktım malum pahalı. Hooopp 12 kg aldım.

İşte güzel bir yorum ürünleri kullanarak sonuç almış fakat bıraktıktan sonra eski alışkanlıklarına döndüğü için verdiği kiloları geri almış bir kişi. Burada yapılan hata şudur. Muhtemelen bir Herbalife danışmanı olmadan ürünleri kullandı. Çünkü bıraktıktan sonra kilo koruma programı uygulaması gerektiğini bilmiyordu.

Hepimiz bu tarz ürünlere bir mucize gibi bakıyoruz. Çünkü bu ürünlerle zayıfladıktan sonra bir daha asla kilo almayacağımızı sanıyoruz. Bu çok yanlış kilo verme kalori işidir. Almanız gereken kaloriden fazlasını alırsanız kilo alırsınız.

Önemli olan diyetin dönemlik değil bir yaşam biçimi olduğunu kabul etmemiz gerekiyor.

HERBALİFE YORUMLARI KİLO VERME

  • Merhaba ben kullanıyorum. 1 ayım doldu hatta 1 hafta da geçti 6.300 kg gİtti benden çok sevindim normalde çok zor veririm kilo tatilde de bozmama rağmen gtti kilolar bence başladıysanız devam edin.

Evet ürünleri düzenli kullandığınızda sonuç alıyorsunuz. Herbalife ile aç kalmadan enerjiniz düşmeden zayıflıyıorsunuz. Zaten bu yazıda ki o mutluluğu hissedebiliyorsunuz. Kilolar gittikçe insan kendini o kadar iyi hissediyor ki kendine özgüveni bile geri geliyor.

HERBALİFE YORUM

Herbalife Yorumları
Herbalife Kullanıcı Yorumları | 05337261308

Bu ürünler hakkında birçok kişiden, internetten ve ya çevrenizden farklı farklı yorumlar duyacaksınız.

Kesinlikle bu yorumlara kulak verdiğinizde o kadar çok güzel sonuçlarla karşılacaksınız ki.

Muhakkak sizinde çevrenizde sonuç alan mutlu insanlar olacaktır. Yada uzun zamandır görmediğiniz kilolu bir arkadışınızla birgün karşılaştığınızda tüm kilolarından kurtulmuş göreceksiniz.

Evet bu bize ulaşanlardan en çok aldığımız geri bildirimlerdir. Sizde bu ürünleri araştırıyorsanız sonuç almış memnun kişilerden muhakka bu ürünleri duymuşssunuzdur.

O yüzden bir an önce bizim ile iletişime geçin. Herşeyden önce SİZİN HERBALİFE MACERANIZI başlatalım.

 

 

 

HERBALİFE HAKKINDA DOKTOR YORUMLARI

Herbalife Nutrition Beslenme Danışma Kurulu Üyesi Prof.Dr. İsmet Tamer “Herbalife Nutrition sağlıklı beslenmeye önem veren bir firmadır. Yakın zamanda marka adını Herbalife’tan Herbalife Nutrition’a çeviren bir firmadır.

Firma aslında bir wellness şirketidir. Yani sağlıklı ve aktif bir yaşamı felsefe olarak benimsemiş bir firma bu nedenle sağlıklı ve aktif bir yaşam tarzını benimsemek isteyen herkese destek olmak için buradalar.

Bende kariyerimde olsun hayat felsefesi olarak olsun sağlıklı yaşam ve doğru beslenmeyi benimsemiş ve bunun önemini halka yaymak isteyen bir uzmanım.

Aynı değerler üzerinde örtüşmemiz Herbalife Nutrition ile işbirliği yapmamızda asıl motivasyon kaynağım oldu diyebilirim.

Uzmanlığımın aile hekimliği olması nedeniylede profesör kimliğimle beslenmeye ve beslenmenin önemine bütüncül bir yaklaşımı temsil edebiliyorum.”

HERBALİFE DİYETİSYEN YORUMLARI

Herbalife Nutrition Diyetisyen Danışma Kurulu Üyesi Uzman Diyetisyen Berrin YİĞİT, “Öncelikle beslenme karın doyurmak, iştahımızı bastırmak yada her önümeze geleni yemek demek değildir.

Sağlıklı beslenme bir kişinin  bir günde alması gereken kaloriyi doğru kaynaklardan almasıdır. Enerji ihtiyacımız ve yaşamsal faliyetlerin devamlılığı için bilinçli, yeterli ve dengeli beslenme çok önemlidir.

Herbalife Nutrition ürünleri bir gıda alternatifi olarak düşünebilir.

Kalorisi kısıtlanmış olduğu için ben bir porsiyonda kaç kalori aldığımı ve hangi besin öğelerinide karşılamış olduğumu anlayabiliyorum.

Dolayısıyla herhangi bir öğünde alternatif olarak değerlendirebiliriz. ”

CANAN KARATAY HERBALİFE YORUMU

Diyet üzerine çıkardığı yayınlarla Türk insanı için en iyi diyet önerilerini sunan Prof. Dr. Canan Karatay medyada diyet ve beslenme ile ilgili açıklamaları ile beğeni kazanan bir doktordur.

Karatay, diyet kitabında hem zayıflama konusunda doğru bilinen yanlışları anlatmış hem de  kronik hastalıklardan korunmanın basit formülünü açıklamıştır.

Genel itibari ile Prof. Dr. Canan Karatay’ ın Herbalife Nutrition ile ilgili hiçbir yorumu internet ortamında yer almamaktadır.

 

HERBALİFE AKTİF YAŞAM KOÇU İLETİŞİM NUMARASI :

05337261308

SOSYAL MEDYA HESAPLARI

      @sevdailefitkal    

    @sinanuz_hrb   

  sevdailefitkal 

 sevdailefitkal

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir