Herbalife Üyelik Paketi | Herbalfie Üyelik Paketinde Neler Var

Herbalife Üyelik Paketi, İndirimli ürün kullanmak yada bir ekgelir elde etmek için yaptığınız Herbalife üyelik kaydı sonunda Herbalife Nutrition şirketinin size gönderdiği pakettir. Bu paket ile kullanacağınız ürünleri indirimli alırsınız. Aldığınız ürünlerden puanlarınız birikir. Sonuçta bir yıl içerisinde 4 bin puanı geçtiğinizde %50 indirim kazanırsınız. Kesinlikle Bu da gerçekten inanılmaz bir rakamdır.

Herbalife mini üye paketi
Herbalife Üyelik Paketi

HERBALİFE MİNİ ÜYE PAKETİ

Sistemde Herbalife mini üye paketi olarak adlandırılan bu ürün ile indirimli ürün alımının yanında bir ekgelir elde eder yada daha fazla gelirlere ulaşırsınız.

Peki bu ürün paketini herkes alabilir mi? Bu paketi almanın şartları nelerdir. Öncelikle Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmanız gerekmektedir. Yabancı kimlikli kişiler sadece kendi ülkelerinde Herbalife var ise kendi ülkelerinin kurallarına göre bu kaydı yapabilirler.

Diğer bir kuralda 18 yaşından büyük olmaktır.

Ayrıca Herbalife mini üye paketi almak için öncelikle basit bir kayıt işlemi yapmanız gerekyor. Bu kayıt işlemi sonunda şirket adresinize bu paketi gönderiyor.

HERBALİFE ÜYELİK PAKETİNDE NELER VAR

Adresinize gönderilen Herbalife üyelik paketinde işinizin gelişimi ve ürünlerin tanıtımı ile ilgili broşürler ve dökümanların yanı sıra kendi kullanımınız için bir adet shake ve bir adet shaker gelmektedir.

Bu herbalife shake şirketin lokomotif ürünüdür. Herbalife kurucusu ilk olarak bu ürünü geliştirmiştir. İçeriğindeki 18 gr protein ile beslenmenizi düzenlemenizi sağlayan bu ürünü hemen kullanmaya başlamalısınız.

Özel shaker ile hazırlayacağınız bu ürünü hayatınıza soktuğunuzda sağlıklı ve dengeli bir yaşama merhaba diyeceksiniz.

Size gelen çantadan da bahsetmek gerekirse çok gzel bir sırt çantası gelir. Herbalife logosu vardır. Çok amaçlı kullanırsınız. Ürünlerinizi bu çanta ile taşırsınız.

HERALİFE ÜYELİK PAKETİ NE KADAR

Bu paket ile bir lisans imzaladığınız için bir kereye mahsus yasal işlemleri tamamlamak için bir ödeme yapılmaktadır. Bu ödemeyi distribütör olan herkes yatırmaktadır. 2021 yılı herbalife üyelik paketi ne kadar? diye soracak olursanız 430 tl dir.

Bu lisans ile 95 den fazla ülkede giderek yada gitmeden işinizi kurarsınız. Çalışmanıza bağlı olarak çok güzel gelirlere ulaşırsınız.

Bundan da önemlisi kullanımınız için gerekli ürünleri %50 indirimli alma şansını yakalarsınız. Bu ürünleri kilo alma yada kilo verme olarak düşnmeyin.

Kesinlikle bu ürünler sağlıklı beslenme ürünleridir.

Sonuçta Herbalife üyelik paketi için 05337261308 den arayabilir. Yada Herbalife Distribütör Nasıl Olunur? yazımızı okuyarak basitçe herbalife üyelik yaparsınız.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir