Herbalife Üyelik Nedir? Nasıl Yapılır?

Herbalife Üyelik Nedir ? Nasıl Yapılır?

Herbalife ürünleri hakkında daha önce bilgi vermiştim. Şimdi de herbalife üyelik hakkında size bilgi vereceğim. Evet eğer bu ürünleri kullanmak istiyorsanız ya da bu iş yapmak istiyorsanız. Herbalife üyelik hakkında bilginiz olması gerekir. Yani Herbalife üyelik nedir? Herbalife üyesi olunca ne olacak? Herbalife üyesi nasıl olunur? Bu konuları bilmeniz gerekiyor.

Herbalife ürünlerini kullanıyorsanız ve bu ürünleri indirimli almanın en kestirme yolu Herbalife üyelik yapmaktır. Bu sizin için büyük bir fırsattır. Herbalife üyelik yaptığınızda bu ürünleri indirim alıp tüketebilirsiniz. Etrafınızda da bu ürünleri sunabilirsiniz aynı zamanda birilerinede herbalife üyelik firsatını sunabilirsiniz.

Herbalife uyelik
Herbalife Uyelik için RESİME TIKLAYIN

Herbalife üyelik yaparsanız sizin iskonto oranınızda yükselmektedir. Yani sizin üyeliğiniz Yani sizinle birlikte üye olan sizin ID niz altında üye olan üye %35 çıkarsa otomatik sizin de İskonto oranı %35’e çıkmaktadır. Herbalife işini yapmak istiyorsanız yine herbalife üyelik yapmak zorundasınız ve üye olduğunuzda %25 iskonto ile ürünleri alma hakkına sahipsiniz. İlerleyen dönemlerde %35 %42 ve %50 ye varan iskonto oranlarına çıkabilirsiniz.

Ayrıca herbalife üyelerinin inanılmaz derecede güzel bir kazanç planı var. Yani part-time ya da full time bu işi yapmak istiyorsanız Herbalife üyelik sistemi sizin için muhteşem bir fırsat sunar. Herbalife üyelik fırsatını bana göre kaçırmak hiçte iyi birsey değildir.

HERBALİFE ÜYELİK AVANTAJLARI

Peki Herbalife üyelik avantajları nelerdir. Tek tek şu anda size anlatıyorum birincisi gelir elde edebilirsiniz yani bu ürünleri insanlara sunarak size verilen İskonto oranında para kazanabilirsiniz. Bu bir gelir İkinci gelir birilerini herbalife üyesi yapabilirsiniz. Herbalife üye yaparsanız. Herbalife üyelik yaptığınız kişinin İskonto oranı ile sizin İskonto oranı arasındaki farkı şirket sizin hesabınıza yatırıyor. Buna da toptancı geliri diyoruz. Bu işteki en büyük güzellik şirket getirdiğiniz kişiden herhangi bir kesinti yapmıyor. Şirket kendi kazandığı paradan sizin hesabınıza para yatırıyor. Son olarak Eğer getirdiniz kişi ciddi anlamda bir iş yapıyorsa ve sizinle aynı iskonto oranında ise yani o da %50 deyse sizde %50 deyseniz şirket bunu çevirdiği ciro üzerinden size bir telif hakkı dediğimiz bir ödeme yapmaktadır. Bu harika bir şeydir. Yani bu inanılmaz bir gelirdir. Çünkü siz bir yandan kendi işinizi yapıyorsunuz. Bir yandan birilerine destek oluyorsunuz. Birilerine katkı sağlıyorsunuz. O birileride de gidip başka birilerine katkı sağlıyor destek oluyor. Şirkette kendi kazandığı paradan ve kendi cirosundan size ödeme yapıyor.

herbalife-uyelik-paketi
Başlangıç Paketi almak için TIKLAYIN Sponsor ID: T11228983 Sponsor Soyadı: UZ İletişim : 05337261308

Herbalife üyelik adımlarından bahsedeceğim. Aslında bunun için daha önce hazırlamış olduğum bir makale vardı. Burada adım adım anlatıyorum. Aşağıya onun linkini bırakıyorum tıklayarak sonra adım adım üyeliğinizi gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda bunun videosunu da yaptık videosunu da izleyebilirsiniz onu da aşağıdan ilgili bırakıyorum.

HERBALİFE AYRICALIKLI ÜYELİK

YouTube video

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir