Herbalife Üyelik Hakkında Bilmeniz Gereken Herşey

Herbalife Üyelik çok büyük avantajları olan bir adımdır. Özellikle indirimli ürün almak istiyorsanız Herbalife üyelik sistemini tercih edebilirsiniz.

Herbalife üyelik nasıl olunur diye merak ediyorsanız iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilir , aşağıdaki linkten videomuzu izleyebilir ya da 7 adımda herbalife üyelik yazımızdaki adımları takip edebilirsiniz. 

HERBALİFE ÜYELİK HAKKINDA HERŞEY

Üyelik şartlarını soracak olursanız sadece 18 yaşında olmak yeterlidir. Onun dışında herhangi bir şart yoktur.

Şirketin açık olduğu 95 ülkenin birisinin vatandaşı olmanız gerekiyor.

Türkler için T.C başka ülkeler içinse başka vatandaşlık numaraları gerekmektedir.

Herbalife üyelik bilgilerini üye olduktan sonra sistemden görebilirsiniz. Yani üyelerin öğrenmesi gereken bütün bilgileri sistemden öğrenebilirsiniz.

Eğer distribütör olursanız üyelik çantası adresinize gelecektir. Herbalife üyelik çantası üyelik paketi şeklinde size sunulmaktadır ve bunun bir ücreti vardır.

Şu anki ücreti 259 liradır. Herbalife üyelik fiyatı diye sorduğumuz fiyat aslında çantaya verdiğiniz fiyattır yani üyeliğinizi nasıl kullanacaksınız onu merak ediyorsanız sisteme girip görebilirsiniz.

İskonto, ürün alımı ya da kendi altınıza üye yapımında kullanabilirsiniz.

Herbalife üyelik te size bir çanta hediye ediliyor kesin shake ve shaker adresinize gelmektedir. Onu alıp kullanabilirsiniz ilk üye olduğunuzda Yani ilk üyeliğiniz bir paket ile onurlandırılmış oluyorsunuz ve ondan sonra devam edersiniz. 

Çok eskiden büyük bir herbalife üyelik paketi vardı yani kapsamı çok genişti fiyatı da biraz yüksekti şu anda Mini üyelik paketi diye size sunulmaktadır.

Fiyatı da dediğim şekilde 259 liradır.

HERBALİFE ÜYE OLUNCA NE OLUR ?

Herbalife ‘ta 2 türlü üyelik vardır.

Herbalife Ayrıcalıklı müşteri üyeliği ve Herbalife Distribütörlüktür.

 • Birincisi Herbalife Ayrıcalıklı müşteri üyeliği ücretsizdir. Üye olunca ürünleri %15, %25 veya %35 indirimli alma olanağı bulursunuz. Sadece kendi kullanacağınız ürünleri daha uygun fiyata ve orjinal olarak almış olursunuz

 

 • Herbalife distribütör üyeliğinde ise bir kereye mahsus bir ödeme yaparsınız. Üye olunca ürünleri %25, %35, %42 veya %50 indirimli alma olanağı bulursunuz.

Yukarıda bahsettiğimiz üyelikleri yapınca yani Herbalife üye olunca ne olur?

 • Kendi kullanacağınız ürünleri daha ucuza almış olursunuz
 • Direk herbalife şirketinin deposundan ürünler adresinize gelir.
 • Son kullanma tarihi geçmiş ürünlerle karşılaşmazsınız
 • Depolama koşulları uygun ürünleri alırsınız
 • Direk herbalife depolarından orjinal ürünleri almış olursunuz
 • Beslenme ve diyet üzerine ücretsiz online eğitimlere katılabilirsiniz
 • Promosyon ve hediyelere hak kazanırsınız
 • Bizim ücretsiz danışmanlığımızdan yararlanırsınız
 • İsteğe bağlı olarak ek gelir kazanma imkanı sağlarsınız

HERBALİFE ÜYELİK NASIL YAPILIR?

Herbalife üyelik nasıl yapılır. Bu konuda size birçok Makale ve birçok video çektik ve şu anda sistemde görebilirsiniz aşağıya linkini koyuyorum kullanımı konusunda da yine aynı şekilde Biz Herbalife üyeleri Size destek olacağız.

Herbalife Üyelik ücretini de in aynı şekilde yukarıda söylemiştim 259 lira.

Herbalife üyesi yapmak için üye olmanız gerekiyor. Eğer üye değilseniz Herbalife üyesi yapamazsınız kendi alt ekibinize üye yapmak istiyorsanız. Öncelikle siz yapabiliyor olacaksınız.

Size bir ID numarası verilecek onunla birlikte başkalarını üye yapacaksınız şimdi belki de makaleyi baştan sona okuyamadınız belki okumayı sevmiyorsunuz sizin için bir yöntem daha düşündük video çektik videonun linkini de aşağı koyuyoruz , videoyu izleyerek bütün sistemi adım adım takip edebilirsiniz bir şey daha düşündük telefon numaramızı aşağıya bırakıyoruz.

Belki videoyu da izlemek istemiyorsunuz canlı dinlemek istiyorsunuz iletişim bilgilerimizden bize ulaşın ücretsiz bir şekilde Size gerekli desteği sağlayalım.

ÜYELİK DESTEK : 05337261308

YouTube video

HERBALİFE SATIŞ TEMSİLCİSİ OLMAK

Herbalife satış temsilcisi olmak için Distribütör olmanız lazım. Distribütör olduğunuzda aynı zamanda herbalife satış temsilcisi hükmündesiniz ve herbalife ürünlerini şirketten alıp satabilirsiniz.

Aynı zamanda herbalife satış temsilcileri üretebilir ve distribütörlükler verebilirsiniz. Bunun için bir satış temsilcisi paketi almanız lazım. Onun da fiyatı 259 lira şu anki güncel fiyatıdır.

İlerleyen dönemlerde fiyat değişebilir. Tabii enflasyon ile birlikte bu fiyatta değişmektedir ve Herbalife satış temsilcisi olan arkadaşlarımız Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde şehirlerinde dağılarak çalışmaktadır.

Adana, Antalya, Ankara ve Bursa olmak üzere Türkiye’nin bütün illerinde ilçelerinde ve kolay satış temsilcileri bulmanız mümkündür isterseniz iletişim Bilgilerimizden bize ulaşın. Size gerekli bilgileri verelim.

HERBALİFE ÜYELİK ŞARTLARI

Herbalife üyelik şartları Herbalife üyelik yapmak için 18 yaşını aşmış olmanız gerekiyor.

Onun dışında herhangi bir şartı yoktur.

Tabi dileyen herkes Herbalife üyelik yapabilir. Bunun için herhangi bir eğitim şartı yoktur.

Bir detay daha var üye olmak isteyen kişi herbalife in açk olduğu 95 ülkenden birisinin vatandaşı olması gerekir.

Üye olduktan sonra dilediğiniz ülkeden ülkenin yasal koşullarını yerine getirerek bu işi yapabilirsiniz 

HERBALİFE ÜYELİK AVANTAJLARI

Herbalife Üyelik Avantajları aşağıda verilmiştir

 1. Oldukça kullanışlı bir çanta gelmektedir
 2. Shake,shaker ve rozet gelmektedir
 3. %25 %35 %42 %50 İskonto dilimleri vardır.
 4. Üye yapabilirsiniz
 5. Üyelerinizin iskontosu arttıkça sizinde artar.
 6. Kullandığınız ürünleri bedavaya getirebilirsiniz
 7. Herbalife eğitimlerine katılabilirsiniz
 8. Ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz

Herbalife Üyelik Paketi ve Herbalife Üye Çantası

Herbalife üyesi olmak istiyorsanız. Üyelik Paketi almanız gerekiyor. Çok eskiden karton bir kutu içerisinde bu paket size sunulurdu. Şu anda harika bir çanta içerisinde sunuluyor.

Çantanın içerisinde bir shake, shaker ve ölçü kaşığı  çıkmaktadır.

Herbalife Temsilcisi
Herbalife Temsilcisi

Bu muhteşem çantayı normal hayatınızda da kullanabilirsiniz. Ayrıca bir iş yapıyorsanız bu çantayla evrak taşırsınız. Sunumlarda ihtiyacınız olan malzemeleri taşırsınız.

Çantanın üzerinde logo olması sizin için ayrıca büyük reklam konusudur. Bedava reklam düşünsenize çanta sırtınızda yürüyorsunuz arkanızda bir tabela ile gidiyorsunuz doğal olarak bilinen bu marka göründüğünde insanlar bunu sorarlar sorduklarında siz de onlara ya ürünleri sunarsınız ya da üyeliği sunarsınız.

Herbalife iş çantası işinizi kolaylaştıracaktır. İş çantası tasarlanırken bütün bu detaylar düşünülerek tasarlanmıştır.

Herbalife üyelik paketi veya üyelik çantası siz her ne diyorsanız sizin için büyük bir nimettir büyük bir iş kolaylığı sağlamaktadır.

Evet hemen üyeliğinizi başlatın ve üyelik çantasına ya da üyelik paketi ne sahip olun. 

HERBALİFE YE NASIL ÜYE OLABİLİRİM?

Bu şirkete üye olmak için 18 yaşınızı doldurmuş ve TC vatandaşı olmanız yeterlidir. Herbalife üyeliğinde referans sistemi vardır. Bizim referansımızı kullanarak basitçe online olarak 5 dk da üyeliğinizi bitirirsiniz.

Bu üyelik ile ilgili bizim referansımızı kullanarak kayıt olmak için bizim ile hemen iritibata geçin. Sizin üyeliğinizi başlatarak Herbalife ayrıcalıklar düntasına kayılmanızı sağlayalım. Yada Herbalife Distribütör Nasıl Olunur? Bu yazımızdan kaydınızı oluşturun.

HERBALİFE ÜYELİK ÜCRETİ

Herbalife üyelik ücreti, herbalife distribütörü olmak isteyenlerin ödediği bir ücrettir. 

Buradan size güncel ücreti söyleyeceğim malum Türkiye’de herşeyin fiyatı değişmektedir.

Bunların fiyatlarıda değişmektedir. 2022 yılı itibariyle üyelik ücreti fiyatı 430 tl dir.

Kredi kartıyla ödeyebilirsiniz yada havale ile sponsorun ID sinden ödeme yapabilirsiniz.

Fiyatlar değişirse sayfadan güncelleyeceyim yani sizin okuduğunuz fiyat güncel fiyattır

HERBALİFE ÜYELİK GİRİŞİ

Karar verip Herbalife üyesi olduktan sonra kendi mail adresinizle ve belirlediğiniz şifre ile sisteme giriş yaparsınız yani şirketin genel merkez sitesine giriş yapıp online ürünler sipariş eder yada kendinize birilerini üye yaparsınız. Herbalife üyelik girişi 

Üyelik linkini aşağıda veriyorum

Herbalife Üyelik : Üye ol

Sponsor ID : T11228982    Sponsor Soyadı : UZ     TEL:05337261308

Herbalife ayrıcalıklı müşteri referans kodu

Herbalife Üyelik Kazancı

Herbalife üyelik kazancı indirimli ürün alma yanı sıra üye yaptıgınız kişilerin ürün alışverişindede şirket kendi kazancından size ödemeler yapmaktadır. aynı zaman da sizİn getirdiğiniz sizin vasıtanızla getirdiğiniz kişilerin iskontoları arttıkça sizin de iskontanız artmaktadır.

Network marketing sistemde kazan kazan sistemi vardır. Daha ayrıntılı bilgi için bize ulaşın

HERBALİFE ÜYELİK AKTİFLEŞTİRME

Eğer eski bir üyeyseniz tabi üyeliğiniz üzerinden 1 yıl geçmişse ya tekrar üye olmalısınız yada eski lisansınızı aktifleştirebilirsiniz. Kesinlikle eski lisansınızı aktifleştirmek için sponsorunuzdan destek alırsınız. Sonuç olarak şirket genel merkezine üyelik aktifleştirme formunu  atabilirsiniz.

HERBALİFE ÜYELİK BEDELİ

Herbalife üyeik bedeli her üyenin ödediği bir bedeldir. Bir kereye mahsus ödersiniz. Bu resmi işlemlerin yapılması için gerekli bir ödemedir.

Bu bedel hiç kimseye bir gelir olarak ödenmez. Herbalife ‘ta gelirler kimsenin hesabından kesilerek kimseye ödenmez. Ödemeler şirketin havuzunundan yapılır.

HERBALİFE ÜYELİK PAKETİ NE KADAR?

Herbalife üyelik yaptığınızda şirket size bir iş paketi göndermektedir. Buna  üyelik paketi denir. İçerisnde bir shake bir shaker vardır.

Herbalife üyelik paketi ne kadar? diye soracak olursanız. Bir kereye mahsus 201 tl ödersiniz.

 

HERBALİFE SATIŞ NOKTASI

Herbalife satış noktası bulmanız aslında oldukça kolay. Sizin yakınınızda bir herbalife üyesi varsa o aynı zamanda bir herbalife satış noktasıdır. Eğer sizde bir satış noktası arıyorsanız. Evet şu anda doğru yerdesiniz

Ben bir satış noktasıyım. Yani ben öyle hissediyorum. Kısacası iletişim bilgilerinden bana ulaşarak siparişlerinizi verebilirsiniz. Çünkü ben 14 yıldır Herbalife üyesiyim ve satış noktası görevini yapmaktayım.

Tabii ben tek değilim benim gibi distribütör olan herkes burada Herbalife  satış noktasıdır.

Herbalife işi yapıyorsa ürünleri size temin edip. Ürünleri size ulaştırır. Tabii halihazırda aktif olarak çalışıyorsa bazı satış noktaları yani satış temsilcileri Üye olduktan sonra da çok fazla aktif olmayıp ürünleri sadece yemektedirler.

Ben ise hala görevimin başındayım şükürler olsun. 14 yıldan beri insanlara faydalı olmaya çalışıyorum.

Aşağıda bilgilerimi bırakıyorum ihtiyacınız olduğu noktada bana ulaşabilirsiniz.

HERBALİFE ÜYELİK İLETİŞİM :

05337261308

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir