Herbalife Üyelik Bedeli Ne Kadar?

Ayrıca gelen iş paketinde sizin ürünleri tanıyabilmeniz için gerekli dökümanlar ve broşürler ile iş materyalleri bulunmaktadır.
En önemlisi birde size rozet hediye etmektedir. Bu rozet sizin tabelanız olmaktadır. Herbalife kuruluşu bu rozet ile başlamıştır.

BAĞIMSIZ HERBALİFE ÜYE BEDELİ NE KADAR?

Bir kereye mahsus ödediyiniz bu ücret her yıl yenilenmektedir. Malum ekonomik şartlarda her üründe olduğu gibi herbalife üyelik bedeli her yıl güncellenmektedir. Herbalife üyelik bedeli 2022 Ocak itibariyle üyelik ücreti 430,00 TL dir.

Bu ücreti ödediğinizde kazandığınız avantajlar şunlardır.

  • %25 ila %50 arası indirim hakkına sahip olursunuz.
  • Promosyon hediyelere hak kazanırsınız
  • Şirketin eğitimlerine katılma hakkı kazanırsınız.
  • 95 den fazla ülkede giderek yada gitmeden işinizi kurabilirsiniz
  • Finansal özgürlük kazanırsınız
  • Tatillere kalifiye olursunuz.

Herbalife üyelik yaptığınızda öncelikle kendi sonucunuzu oluşturmanız çok önemlidir. Ürünleri indirimli kullanarak aldığınız sonuç sizin sağlık kalitenizi arttıracaktır.

Kendinizi daha mutlu ve enerjik hissedersiniz. Bu ürünler sağlıklı beslenme ürünleridir. Zayıflama yada kilo alma ürünü değildir. Düzenli kullanıp programa uyarsanız istediğiniz sonuca kolayca ulaşırsınız.

Ayrıca en önemlisi bu ürünleri bir danışman eşliğinde kullanmanızdır. Danışman eşliğinde kullanmak çok önemlidir. Çünkü diyet zorlu bir süreçtir. Bu nedenle bir desteğe ihtiyaç duyarsınız. Herbalife danışmanı olarak sizlere bu konuda destek veriyoruz.

HERBALİFE ÜYE BEDELİ NASIL ÖDENİR?

Ürünleri düzenlemeye karar verdiniz. Şimdi ne yapmanız gerektiğini merak ediyorsanız. Kısaca sizin nasıl adım atacağınız ile ilgili yazdığımız Herbalife Distribütör Nasıl Olunur ? adlı yazımızı okuyun. Oradaki maddeleri adım adım uygulayarak basitçe kaydınızı oluşturursunuz.

Bu kayıt işleminin sonunda sistem sizi kredi kartı ile ödeme sekmesine gönderiyor. Burada kart bilgilerinizi girerek ödeme işlemini tamamlıyorsunuz.

Kart ile ödeme işlemi tamalandıktan sonra şirket size bir ID numarası vermekte ve %25 indirim ile distribütörlüğünüz başlamaktadır.

HERBALİFE ÜYELİK İLETİŞİM NUMARASI
05337261308

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir