Herbalife Ürünlerini Bırakınca Kilo Alır Mıyım?

Herbalife Ürünlerini Bırakınca Kilo Alır Mıyım?

Herbalife ürünlerini bırakınca kilo alır mıyım? Sorusu Herbalife ürünlerini kullanan ya da kullanmak isteyenlerin aklında olan bir sorudur. 14 yıldır bu işi yapıyorum. Sürekli bu soruyla yani Herbalife Ürünlerini Bırakınca Kilo Alır Mıyım? sorusuyla karşılaşmaktayım.

Herbalife kullanırken öncelikle beslenme ihtiyacını karşılamış oluyorsunuz. Herbalife ürünleri beslenme ürünleridir. Beslenme ürünleri olduğu için sizin vücudunuzun ihtiyaçlarını temin eder. Herbalife in bir özelliği daha var. Bu ürünler düşük kalorili yemektir. Aynı zamanda protein ve vitamin içerikli yemeklerdir. Bu protein ve vitamin tamamı ile vücudunuzun ihtiyacı olan oranda tasarlanmıştır. Yani siz herbalife ürünleri ile beslendiğinizde vücudumuzun ihtiyacı olan protein, vitamin, mineral ve karbonhidratların neredeyse tamamına yakınını almış olursunuz.

Güzellik şurada ürünleri kullanırken bunu düşük kalorili almış oluyorsunuz. Yani diyetten ya da diğer yöntemlerden farkı olan dengeli bir şekilde tasarlanmış vücudun temel ihtiyacını karşılayan ve bunu düşük kalorili sağlayan gıdalardır. Düşük kalorili vücuda girdiği zaman ne olur peki vücut önceden depolamış olduğu yağlardan yakmaya başlar. Neden yağ yakmaya başlar diyorum. Çünkü siz zaten vücudunuzun ihtiyacı olan besinleri vermiş oluyorsunuz yani protein vitamin mineral bu konuda herhangi bir açıklık kalmadığı için vücut önceden depolanmış oldu yağlardan enerjisini karşılar. Kilo vermiş olursunuz.

Herbalife Birakinca Kilo Alirmiyim
Herbalife Ürünlerini Birakinca Kilo Alirmiyim?

Aslında bu mantık tamamı ile beslenme ile ilgili bir mantıktır. Başka bir yöntem değildir. Siz doğru beslenme yaptığınız zaman fazla olan yağlarından kurtulur kas kütlesini de korursunuz. Çünkü siz sağlıklı beslenmeye başladınız. Harika bir şey sonra sonuç aldınız. Bu da harika bir şey.

Her şey bittikten sonra yani istediğiniz sonuca ulaştıktan sonra eski kötü beslenme alışkanlığınızada döndünüz. Bu ne anlama geliyor. Bu şu anlama geliyor size eski beslenme alışkanlığında dönerseniz eski kilolarınızla döneceksiniz demektir. Yani siz çok daha fazla yemek yerseniz çok daha fazla kilo alırsınız demektir. Yani Sağlıklı ve dengeli beslenme tamamı ile hayat boyu ihtiyacımız olan bir alışkanlık olması gerekir.

Herbalife Distribütörlerinin yaptığı şey size sağlıklı ve dengeli beslenmeyi öğretmektir. Bunu öğrenince bütün hayatımız boyunca dengeli bir şekilde beslenmenize devam edersiniz. Kilonuzu korumuş olursunuz. Yani bu konu ile alakalı değil bu konu diyetlede kilo verirsiniz sporla da kilo verirsiniz. Eğer bu harika alışkanlıktan vazgeçip kötü alışkanlıklara bir kez daha dönerseniz doğal olarak eski hayatınızada dönersiniz ve eski kilolarınızada dönmüş olursunuz. Umarım bunu anlamışsınızdır. Bu makalenin üzerine bu ürünleri hayatımızın bir parçası haline getirip sağlıklı beslenmeyi öğrendik diyeceksiniz ya da sağlıklı beslenmeyi hayatınıza sokmazsanız bana göre yapacağınız hangi yöntem her ne olursa olsun uzun bir süre ve kalıcı bir sonuç alamayacaksızsınız. Yani siz hayatınızı beslenme üzerine düzene sokarak tekrar kilo almamayı başarabilirsiniz.

Bu konu ile ilgili birde video paylaşmak istedim.

YouTube video

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir