Herbalife Ürünleri Ne İşe Yarar | Herbalife Ürünleri Faydaları

Herbalife ürünleri hakkında bilgi verdiğim bu yazıda. Bu ürünlerle ilgili tüm merak edilenlere değiniyorum. Bu ürünlerle ilgili bilgi için çok kapsamlı bir yazıyı sizler için hazırladım.

HERBALİFE NE İŞE YARAR ?

Herbalife, insanların gerek içten gerekse dıştan sağlıklı beslenmelerini sağlayan global bir gıda firmasıdır.

İnsanların metabolizmasından çok iyi anlayan dalında uzman doktorlar tarafından üretilen iç beslenme ve dış beslenme ürünleri mevcuttur.

Bu ürünleri düzenli ve doğru bir şekilde kullandığınızda çok iyi sonuçlara imza atarsınız.

Bu ürünlerden maksimum verime ulaşmak için bir danışman eşliğinde bu ürünleri kullanın.

HERBALİFE ÜRÜNLERİ NE İŞE YARAR?

Bu muhteşem ürünlere değinmeden önce herbalife ürünleri nerede üretiliyor. Kısaca bundan bahsetmek istiyorum size , Şirket merkezi L.A Californiya yer almaktadır.

Öte yandan dünyanın önde gelen beslenme doktorlarını bir araya getiren Herbalife Nutrition , laboratuvar araştırmaları ve çeşitli faaliyetleri aracılığıyla beslenme konusunda ürün geliştirilmesini desteklemekle görevlidir. Üretim yeri, en yeni inovasyon teknolojilerle donatılmıştır.

Tüm klinik laboratuvarları ISO 17025 sertifikalıdır. Avrupa’daki Herbalife24® sporcu ürün hattı, LGC işbirliğiyle birlikte yürütülen avrupa ve tüm dünyaca bilinen ‘Bilinçli Spor’ programı vasıtasıyla yasaklı maddelerin saptanmasına ilişkin testlere tabi tutulmaktadır.

Bu ürünler sağlıklı ve dengeli beslenmeniz için bir insan vücudunun gereksinimleri gözetilerek hazırlanmış bitkisel gıda takviyesidir. Gün boyu sizin için gerekli olan tüm makro ve mikro besinleri sağlar.

HERBALİFE ÜRÜNLERİ VE FAYDALARI

 • Kilo kontrol Ürünleri
 • Gıda Takviyeleri
 • Kişisel Bakım Ürünleri
 • Sporcu Beslenmesi Ürünleri
 • İdeal Kahvlatı Ürünlere

Herbalife ürünleri özellikleri en başta bitkisel olmasıdır. İnsan metabolizması için gerekli tüm mikro ve makro besinleri düşük kalori ile doğru oranda vücuda vermesi ikinci büyük özelliğidir.

Bir diğer özelliğide hem içten hemde dıştan beslenmenizi sağlamaktadır. Peki bu kadar özelliği olan bu ürünler ne işe yarar, bu ürünler sağlıklı ve dengeli beslenerek varsa fazlalıklarınızdan kurtulmanıza yada vücudunuzun eksiklerini tamamlamasına yarar.

Ürünlerinin faydaları her ürün için farklılıklar göstermektedir. Her ürünün kendine özgü faydaları vardır. Çünkü bu ürünü üreten uzmanlar insan metabolizmasını çok iyi tanımaktadırlar.

Kesinlikle bir insanın neye ihtiyacını olduğunu çok iyi bilmektedirler. Öncelikle beslenmemizi düzenleyen Herbalife daha sonra bizim aktif bir yaşam yolculuğuna çıkmamızı sağlamaktadır.

Herbalife ürünleri ve faydaları hakkında yazının ilerleyen bölümlerinde ürün ürün kısaca bahsedeceğiz.

Ürünlerin içeriği bitkisel vitamini mineral , protein, sağlıklı yağlar ve liflerden oluşmaktadır. Bu ürünlerin içerikleri Herbalife şirketinin kendi ektiği tarlalarda tohumdan sofraya ideolojisi ile hazırlanmaktadır.

Kullanılan içerikleri en iyi nerede üretebiliyorsa orada kendi tarlalarında son teknoloji ile üreten Herbalife bu konuda çok hassastır.

Herbalife ürünleri besin değerleri kutu üzerindeki etikette ne yazıyorsa içeriğindede o vardır. Bu ürünler etiket kanununa uygundur.

HERBALİFE ÜRÜNLERİ NASIL KULLANILIR?

Herbalife ürünleri kullanımı çok basittir. Bu ürünleri kullanmanız için bir Herbalife Bağımsız distribütörüyle çalışırsanız sizin için daha iyi olur. Çünkü gerek şirketten gerekse uzman doktorlardan eğitim alan bu distribütörler sizin üürünlerden en iyi snuçları almanızı sağlarlar.

Herbalife ürünleri kullanım şekli çok pratik ve basittir. Çünkü bu ürünler hayatınızı kolaylaştırmak için üretilmişlerdir. Mesela sabah kahvaltısı 5 dk alır ama kahvaltı öğününde almanız gereken bütün besinleri hemde düşük kalori ile almış olursunuz. Hücreleriniz doymuş olur.

Herbalife ürünleri kullanım sırası size uygulanacak olan programa göre değişiklik gösterecektir. Kilo verme programında farklı ürünler farklı sıra ile kilo alma programında farklı ürünler farklı sıra ile kullanılır.

Herbalife ürünleri nasıl kullanılır derseniz bizim ile irtibata geçin size uygun programı belirleyelim ve ürünlerin kullanımını detaylı olarak anlatalım size bu detaylı ve pratik bilgiler gerçekten önemlidir.

Sonuç almanızın püf noktaları bu bilgilerde yatmaktadır. Mesela küçük bir not geçmek gerekirse Herbalife ürünleri zayıflama ürün diye genel bir bilgi vardır ama bu yanlıştır. Bu ürünlerin içerisinde sizi zayıflatmaya yarayan herhangi bir madde yoktur.

Siz doğru ve dengeli beslendiğiniz için vücut fazlalıklarından otomatik olarak kurtulmaktadır.

Herbalife zayıflama ürünleri nasıl kullanılır? Zayıflamak istediğinizde Herbalife ürünlerini sabah ve akşam kullanıp öğlende protein ağırlıklı beslenerek programı uyguluyoruz.

Herbalife ürünleri ile zayıflayanlar programı çok iyi uyguluyanlardır. Herşeyde düzen olduğu gibi bu ürünleri kullanırkende çok düzenli ve azimli olmalısınız. Bunun dışında aktif bir yaşam ile su içme alışkanlığını kazanmalısınız.

HERBALİFE KİLO VERMEK İÇİN NASIL KULLANILIR?

Bu ürünler sağlıklı beslenme ürünleridir. Kilo vermek için günde iki öğün bu ürünleri bir öğünde normal yemeğinizi yemelsiniz. Bu ürünlerin espirisi kalori kısıtlanmış öğün yerine geçen gıda takviyesi olmasıdır.

Düzenli kullandığınızda aç kalmadan enerjiniz düşmeden bir öğünde almanız gereken bütün besinleri düşük kalori ile size vererek sağlıklı bir şekilde zayıflamanızı sağlar.

En önemlisi ürünleri bizim danışmanlığımız eşliğinde kullanmanızdır. Çünkü ürünlerden en yüksek verimi almanız bir danışman eşliğinde ürünleri kullanmanız ile olur. Çünkü diyet zorlu bir süreçtir. Bu süreçte bir desteğe bir yol göstericiye ihtiyacınız olmaktadır.

O yüzden size uygun seti belirlemek ve ücretsiz danışmalığımızdan yararlanmak için bizim ile hemen irtibata geçin.

HERBALİFE ÜRÜNLERİ SAĞLIKLI MI?

Herbalife ürünleri insan metabolizmasını çok iyi bilen uzman doktorlar tarafından ,sadece ihtiyacınız kadarını almanız için yeterli ölçülerde hazırlanmaktadır.

Ayrıca Herbalife ürünleri içerisinde herhangi bir kimyasal madde bulunmamaktadır. Bu ürünler gıda statüsünde yer almaktadır.

O yüzden ürünleri gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

 

HERBALİFE ÜRÜNLERİ EN UCUZ NEREDE SATILIR?

Bu kadar kaliteli ürünlere ulaşmak istediğiniz de aklınıza gelecek ilk soru Herbalife ürünleri nerede satılır? olacaktır. Herbalife ürünleri bağımsız Herbalife distribütörleri tarafından satılır. Bunun dışında hiçbir yerde bulamazsınız. Bu kişiler şirketten almış oldukları eğitimler ile kendilerini geliştiren kişilerdir. Tek amaçları sizlerin bu ürünlerden iyi sonuçlar almanızı sağlamaktır.

Bizde tam yetkili herbalife distribütörüyüz ve size en iyi şekilde hizmet vermek istemekteyiz. Herbalife sipariş etmeyi düşündüğünüzde “Herbalife ürünleri al” linkine tıklamak ve bizim ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Sizin ile yaptığımız görüşme ile ihtiyaçlarınızı belirleyip ona göre bir program oluşturuyoruz. Herbalife satın al işlemini tamamlandıktan sonrada ürünler elinize geldiğinde sizin ücretsiz olarak danışmanlığınızı yaparak sonuç almanızı sağlamaktayız.

HERBALİFE ÜRÜNLERİ FİYATLARI

Çok güzel biz sipariş vereceğiz ama Herbalife ne kadar ? diye sorduğunuzu duyar gibi oluyorum. Herbalife fiyatları sabittir. Şirket tüm distribütörlere verdiği müşteri satış fiyatıyla ürünleri satmasını ve ücretsiz olarak danışmanlık yapmasını istemektedir.

Çünkü bizlerin amacı sadece ürün satmak değildir. Sattığımız ürünlerden en yüksek verimi almanızı sağlamaktır. Şirket genede siz müşterileri düşünerek Herbalife fiyatı daha uygun alabileceğiniz Herbalife Ayrıcalıklı Üyelik programını geliştirmiştir.

Herbalife en ucuz olarak bu programda %35 indirim ile alabilmektesiniz. İlk kayıtta %15 , 100 puana ulaşınca %25 , 500 puana ulaşınca %35 indirim ile almış oluyorsunuz. Bu şekilde herbalife geliş fiyatları değişmektedir.

YouTube video

Güzel bir haberim daha var daha fazla inidirim almak indirim oranınızı %42 hatta %50 ye çıkartmak isterseniz Herbalife Distribütör ‘de olabilirsiniz.

Birde şu konuya değinmek isterim. Çünkü bu konu birçok kişinin kafasını karıştırmaktadır. Herbalife ürünleri internette neden ucuz? Bu konu sektörümüzün kanayan yarasıdır bir takım ne olduğu belli olmayan kişiler sahte ürün bunun yanında da tarihi geçmiş ürünleri piyasadan toplayarak ucuza herbalife ürünleri gittigidiyor, hepsiburada, trendyol gibi sitelerde satmaktadırlar.

Bu kişiler kutuların üzerindeki barkodları silip sizlerin hayatları ile oynamaktadırlar. Bence üç kuruş için kendinizi riske atmayın. “Dimyat’a pirince giderken evdeki bulgurdan olmayın”. Siz herbalife şirketine ücretsiz kayıt yaptığınızda güncel herbalife fiyat listesini zaten göreceksiniz.

Bu ürünlerin müşteri satış fiyatları ile karşılaştığınızda kimsenin ucuz malını böyle bedavaya vermeyeceğini düşünmelisiniz muhakkak altında birşeyler vardır. Sizin güvenli yolu seçmenizi ve karşınızda bir muhattap bulmanızın en doğrusu olduğunu düşünüyorum.

Herbalife kullananlar çok geniş bir ürün yelpazesinden yararlanmaktadırlar. İç beslenmeden dış beslenmeye , sporcu ürünlerinden aktif yaşam ürünlerine kadar birçok ürün vardır.

Bu yazımda en popüler bazı ürünlerden kısaca bahsetmek istiyorum.

HERBALİFE ÜRÜN ÇEŞİTLERİ

 • Çay , Çok güçlü bir yağ yakıcıdır. Size enerji verir. Antioksidandır. Ödem atar.
 • Thermo , Çayın tablet formudur. 4 kat daha kuvvetli bir yağ yakıcıdır. Vücudun heykeltraşı olarak geçer.
 • Aloe vera , Sindirim sistemini dzenleyerek ürünlerin emilimini arttırır. Hücre yenilemesi sağlar.
 • Yağ yakıcı olarak çay ve thermo complete kullanılmaktadır.
 • Tablet , toz ve sıvı formunda olan ürünleri vardır.
 • Herbalife set olarakta kullanılır. Aşağı kilo kontrolünde genellikle herbalife shake, herbalife çay, aloe içeceği ve thermo complete tablet , Yukarı kilo kontrolünde ise shake,pro boost, omega 3 ve vitamin mineral tablet kullanılmaktadır.

Herbalife, doğrudan satış derneğine bağlıdır. Herbalife nasıl satılır? derseniz memnun müşterilerin tavsiyeleri ile bir satış döngüsü oluşmaktadır.

Ürünü kullanıp sonuç alan bir kişi çevresinde muhakkak fark edilmekte ve bu da yeni bir talep yaratmaktadır. O yüzden Siz de bu ürünleri satmak istiyorum derseniz. Kesinlikle herbalife bağımsız distribütörü olmalısınız.

Bu şekile Herbalife Türkiye dahil 95 den fazla ülkede işinizi kurabilirsiniz.

 

HERBALİFE ÜRÜNLERİ HAKKINDA EN ÇOK MERAK EDİLENLER

Herbalife hakkında yorumlar yada Herbalife kullanıcı yorumları nedir diye araştırdığınızda birçok merak uyandıran sorular karşımıza çıkmaktadır. Bu soruları sizler için derledik ve kısa cevaplar ile sizleri bilgilendirmek istiyorum.

Soru : Herbalife ürünleri zararlı mı?
Cevap : İçerisinde hiçbir kimyasal madde olmadığı için ürünlerin herhangi bir zararı yoktur. 1980 yılından beri dünyada kullanılıyor olması bile ürünlerin kalitesini ortaya koymaktadır.

Soru : Herbalife sağlıklı mı?
Cevap : Vitamin , mineral , protein , sağlıklı yağlar ve liflerden oluşur. Bu besinler mikro ve makro besinlerdir. Vcudumuzun ihtiyacı olan bu besinler kesinlikle sağlıklıdır.

Soru : Herbalife ürünleri yan etkileri var mı?
Cevap : Sadece Thermo Complete tableti kalp,tansiyon, emziren anne ve gebelere önermiyoruz. Sağlıklı insanlar gönül rahatlılığıyla kullanır.

Soru : Herbalife ürünleri doğal mı?
Cevap : Doğal bitkilerin uygun oranlarda karışımıyla elde edilmiştir.

Soru : Herbalife ürünleri bitkisel mi?
Cevap : Evet bitkiseldir.

Soru : Herbalife ürünleri güvenilir mi?
Cevap : 1980 yılından buyana piyasada olması güvenilirliğini ispat etmektedir.

Soru : Herbalife ürünleri helal mi?
Cevap : Helal sertifikası mevcuttur

Soru : Herbalife ürünleri gerçekten zayıflatıyor mu?
Cevap : Bu ürünler zayıflatma ürünü değildir. Sağlıklı beslenme ürünüdür. Siz doğru ve dengeli besinleri vücudunuza doğru oranlarda aldığınızda fazlalıklarınızdan kurtulursunuz.

Soru : Herbalife ürünleri tansiyonu yükseltirmi?
Cevap : Thermo Complete güçlü bir yağ yakıcı olduğu için çok enerji açığa çıkarır. O yüzden tansiyon ve kalp hastalarına önermemekteyiz.

Soru : Herbalife ürünleri kilo aldırır mı?
Cevap : Bu ürünler kilo alma ürünü değildir. Sağlıklı beslenme ürünüdür. Siz doğru ve dengeli besinleri vücudunuza doğru oranlarda aldığınızda kiloda alırsınız.

HERBALİFE ÜRÜNLERİ ZAYIFLATIR MI?

Soru : Herbalife ürünleri kilo verdiriyor mu?
Cevap : Bu ürünler zayıflatma ürünü değildir. Sağlıklı beslenme ürünüdür. Siz doğru ve dengeli besinleri vücudunuza doğru oranlarda aldığınızda fazlalıklarınızdan kurtulursunuz.

Soru : Herbalife açıldıktan sonra ne kadar sürede tüketirsiniz
Cevap : Açıldıktan sonrabir ay içerisinde tüketilmelidir.

Soru : Herbalife ürünleri kabızlık yaparmı?
Cevap : Kabızlık büyük bir oranda su ve lif alımınız ile ilgilidir. Bunları eksik alıyor olursanız kabızlık sorunu yaşayabilirsiniz. Bu ürünler ile ilgili değildir. Genel metabolizmanız ile ilgilidir.

Soru : Herbalife orjinal ürün sorgulama
Cevap : Ürünler üzerinde barkodlar vardır. Oradan anlaşılmaktadır

Soru : Herbalife sağlık bakanlığı onaylımı?
Cevap : İçerisinde kimyasal bir madde olmadığı için Tarım ve Orman baknlığından onaylıdır.

Soru : Herbalife ürünleri işe yarıyor mu?
Cevap : Düzenli kullanıp programa uyarsanız kesinlikle işe yaramaktadır.

Soru : Herbalife ürünlerini emziren anneler kullanabilirmi?
Cevap : Thermo complete hariç hepsini kullanırsınız.

Soru : Herbalife ürünleri tehlikelimi?
Cevap : Sigara için aynı soruyu sordunuz mu hiç

Soru : Herbalife ürünleri mide bulantısı
Cavap : Su ile hazırladığınızda az shake koyduğunuzda bazı geri bildirimler alıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir