Herbalife Ürünleri ile Zayıflamak

Herbalife Ürünleri İle Zayıflamak

Herbalife ürünleri ile zayıflamak tabirini çok beğenmiyorum. Neden mi? Çünkü Herbalife ürünleri zayıflama ürünleri değildir. Herbalife ürünleri dengeli beslenme ürünleridir. Dengeli beslendiğimiz için kilo kaybediyorsunuz. Herbalife ürünleri bu konuda sizi destekliyor. Düşük kalorili yemek olduğu için vücudunuzda kalori açığı oluşuyor, kalori açığı oluştuğu için doğal olarak bu açığı vücudunuzun yağlarından yakıyorsunuz ve böylelikle yağlardan kilo kaybediyorsunuz. Aslında temel mantık kalori açığı oluşturmaktır.

herbalife ürünleri ile zayıflamak

Peki Normal yöntemlerle kalori açığı oluştursak olur mu? Diyet vesaire birçok başka yöntem var elbette olur ancak yeterli besin de almak gerekir. Herbalife ürünlerinin içerisinde protein, vitamin ve mineral var. Bunlar kaslarımızı destekliyor vücudumuzu destekliyor vücudumuzu desteklediği için doğal olarak yeterli besin alan vücutta kas kaybı da az olur veya yağ kaybı daha fazla olur yani doğal olarak bölgesel incelme yani yağ yakımı gerçekleşmiş olur. Bölgesel incelmede yağ yakımının mantığı düşük kalorili yeterli besin almaktır.

Herbalife shake içtiğimizde 124 kalori yapıyor ve bu 124 kaloriyi iki öğün tekrarladığımızda aşağı yukarı 250 kalori yapıyor. Bir öğündede normal yemek yediğinizde 500-600 kalori sayarsak bin kalorinin altında enerji almış oluyorsunuz ve sizin yağ yakımı ve kilo vermenizi sağlamaktadır.

Yani öyle zayıflama ürünleri deyince zayıflama ilacı gibi bir hava oluşturuyor. Bu bizi mutlu etmemektedir. Çünkü biz zayıflama firması değiliz. Zayıflama ilacı da satmıyoruz. Biz tamamen besin firmasıyız ve besin satıyoruz. Bizim görevimiz ücretsiz danışmanlık ve koçlukdur.

Bizim görevimiz diyetisyenlik falan değil bazen böyle bir yanlış algı oluşturmaktadır. Bu algıya oldukça karşıyız biz sadece herbalife ürünlerini satıyoruz. Herbalife ürünlerinin danışmanlığını yapıyoruz gerisi size kalmış.

YouTube video

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir