Herbalife Türkiye Sipariş | Herbalife Türkiye Distribütörü

Herbalife Türkiye ana sayfa  “herbalife.com.tr” dir. Bu site üzerinden ürünler ve iş hakkında tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

Herbalife ayrıcalıklı üyelik ile ilgili online kayıt yapılan link ise “tr.myherbalife.com” dur.

Herbalife Türkiye Genel Müdürü , Sayın Ediz Haksal’dır. Satış, pazarlama, pazar erişimi ve iş yönetimi alanlarında 17 yıllık deneyime sahip olan Ediz Haksal, İstanbul Teknik Üniversitesi Kimya Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldu. Daha sonra Boğaziçi Üniversitesi, İşletme Bölümü’nde Yüksek Lisans yaptı.

Bu arada Herbalife Türkiye telefon (0216)5427590 dır. Dolayısıyla bu telefona mesai saatleri dahilinde ulaşabilirsiniz.

En önemlisi Herbalife üye ol için yapmanız gereken Herbalife Ayrıcalıklı Müşteri olmaktır. Bu sayede %15-%25-%35 inidirim dilimlerinden yararlanabilirsiniz.

Bu arada aşağıdaki videoda bizim referansımızdan yararlanarak herbalife üyelik yapabilirsiniz.

YouTube video

Herbalife Türkiye distribütörü girişitr.myherbalife.com üzerinden yapılmaktadır.

Herbalife Türkiye adres : Herbalife International Ürünleri Tic. Ltd. Şti.Büyükhanlı Plaza, Küçükbakkalköy Mah. Defne Sk. No:334752 Ataşehir
İSTANBUL

HERBALİFE TÜRKİYE ANA SAYFA

Şirket 1998 yılından itibaren Türkiye’de çalışmaktadır. Herbalife Türkiye Anasayfa ” herbalife.com.tr ” dir. Bu arada site üzerinden sadece ürünler hakkında bilgi edinebilir ama ürün alımı yapamazsınız.

Herşeyden önce Herbalife tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de network marketing sistem ile çalışmaktadır. Bu nedenle bu sistemde ürünler sadece bağımsız distribütörler tarafından satılmaktadır. Ayrıca üye olmak içinde referans sistemi kullanılmaktadır.

Bu şekildeki çalışma ile müşterilerln ürünlerden herbalife danışmanları vasıtası ile sonuç almaları sağlanmaktadır.

Herbalife sadece ürünü satıp para kazanma üzerine çalışan bir şirket değildir. Bunuda gelirinin %73 ünü distribütörlerine vererek göstermektedir.

Sizde bizim ücretsiz danışmanlığımızdan yararlanmak için hemen iletişime geçin 05337261308

 

HERBALİFE TÜRKİYE DOKTORU

Herbalife Türkiye doktoru Prof.Dr. İsmet Tamer’dir. Temel tıp eğitimini İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nde 1992 yılında tamamladı. 1993 – 1995 yılları arasında mezuniyet sonrası Sağlık Bakanlığı kadrolarında hekimlik yaptı. Sağlık Bilimleri Üniversitesi Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde yaptığı uzmanlık eğitimini 2002 yılında tamamladı.

Uzmanlık eğitimi sırasında California Üniversitesi San Diego, Birinci Basamak Sağlık Merkezi’nde (A.B.D.) kronik hastalık yönetimi alanında rotasyoner olarak bulundu.

Mezuniyet sonrası Sağlık Bilimleri Üniversitesi Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde pediatrik onkoloji ve iç hastalıkları – diyabet polikliniklerinde çalıştı, Kurumunda ilk hipertansiyon polikliniğini kurdu ve kardiyometabolik hastalıklarda risk yönetimi alanında çalışmalar yaptı.

Uzmanlık sonrası Washington Üniversitesi (A.B.D.) Aile Hekimliği Kliniği’nde ve Pekin Üniversitesi (Çin Halk Cumhuriyeti) Halk Hastanesi Geleneksel Çin Tıbbı Kliniği’nde misafir araştırmacı olarak bulundu; Yeditepe Üniversitesi Tıp Fakültesi misafir öğretim üyesi olarak çalıştı.

Marmara Üniversitesi Psikolojik Rehberlik ve Danışmanlık bölümünden 2015 yılında Aile Danışmanı olarak ve Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi Sağlık Kurumları İşletmeciliği bölümünden 2016 yılında mezun oldu.

2019 yılına kadar Sağlık Bilimleri Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Aile Hekimliği Kliniği’nde öğretim üyesi olarak görev yaptı. Kariyeri boyunca çok sayıda klinik çalışmada rol aldı, araştırma makalesi ve kitap yayınladı.

2019 yılından bu yana İstinye Üniversitesi Tıp Fakültesi Aile Hekimliği Anabilim Dalı Başkanı olarak görev yapmaktadır. Aynı zamanda İstinye Üniversitesi Bahçeşehir Liv Hastanesi’nde çalışmaktadır.

Öte yandan Herbalife Türkiye online sipariş Ayrıcalıklı müşteri olarak direk size verilen panel üzerinden verebilirsiniz.

Aktif Yaşam Koçu İletişim Numarası :

0 533 726 13 08

SOSYAL MEDYA HESAPLARI

      @sevdailefitkal         @sinanuz_hrb   

  sevdailefitkal  sevdailefitkal

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir