Herbalife Thermo Complete Tablet 90 Tablet

"<yoastmark

Herbalife Thermo Complete Nedir?

 

Herbalife Thermo Complete yeşil çay ve mate yaprağından elde edilen doğal kaynaklı kafeinin eşsiz karışımıdır. Çok güçlü bir yağ yakıcıdır. Vücudun heyketraşı olarak adlandırılır. İçerisinde bulunan mate yaprağı ile kilo kontrolünde ara öğün olarak kullanılmaktadır.

 

Bu ürün, özenle seçilmiş bitkilerin güçlü bir karışımını birleştirir. Bu bitkilerin bireysel özellikleri, sinerjik ve doğal bir şekilde çalışarak, kendinizi zinde hissetmenize ve diyetle ilgili günlük zorluklarla daha iyi başa çıkmanıza yardımcı olur.

HERBALİFE THERMO COMPLETE İÇERİK

Herbalife Thermo Complete takviye edici gıda statüsündedir. İçerisinde

  • C Vitamini
  • Mate Yaprağı
  • Yeşil Çay
  • Kafein

bulunmaktadır.

Mate Yaprağı , Brezilya ve Paraguay’da yetişen vitamin ve minerallerden zengin bir bitkidir. İçerisinde yüksek oranda kafeinde bulunmaktadır. Potasyum , magnezyum ve manganezdende zengin olan mate yaprağı yağ yakmaya yardımcı olmaktadır.

HERBALİFE THERMO NE İŞE YARAR?

Optimum beslenmeyi düzenli egzersizle birleştiren en ideal zayıflama programı bile kendinizi iyi hissetmemenize neden olabilir. Açlık sancılarına ve açlık sancılarına boyun eğmeden günü bitirmek için mücadele etmek, kilosunu kontrol etmeye kararlı olan kişi bile ciddi bir zorluk yaşar.

Kalori alımını azaltan bir kilo verme programı sırasında, vücudunuzun güçlü ve sağlıklı kalmasına yardımcı olmak için yeterli miktarda temel besin tükettiğinizden emin olmak her zamankinden daha önemlidir.

Herbalife Thermo Complete, bölgesel olarak kalıplaşmış yağlarınızın yakımını sağlar.

İçeriğindeki C vitamini yorgunluk ve bitkinliğinizin azalmasını sağlar.

Aynı zamanda kafein içermesi uyanıklığınızı ve konsantrasyonunuzu arttırmaya yardımcı olur.

 

HERBALİFE THERMO COMPLETE 90 TABLET YAĞ YAKICI NASIL KULLANILIR?

  • Günde 2 kere ara öğün zamanlarında kullanılması tavsiye edilmektedir.
  • Bol su içilmelidir
  • Hareket halinde olunmalıdır

HERBALİFE THERMO COMPLETE YAN ETKİLERİ ?

Hamile veya emziren kadınlar için özel bir uyarı vardır. En önemlisi hamile veya emzikli kadınlar tarafından kullanılmamalıdır.

Aynı şekilde kardiyovasküler rahatsızlığı olan kişiler kullanmadan önce doktorlarına danışmalıdır. En önemlisi Hamile veya emziren kadınlar ve yüksek tansiyon veya kardiyovasküler rahatsızlıkları olan kişiler bu ürünü kullanmadan önce bir doktora danışmalıdır.

HERBALİFE THERMO COMPLETE FİYAT

Herbalife Thermo komplet fiyatı Herbalife ‘in bizlere verdiği müşteri satış fiyatı sabittir. Bir Herbalife bağımsız distribütöründen bu ürünleri temin edebilirsiniz.

Herbalife Thermo Complet (komplet) fiyatı : 197,99 tl

Bu ürünü indirimli almak isterseniz ücretsiz olarak kayıt olduğunuz herbalife üyelik hizmetinden yararlanabilirsiniz. Bu üyelik ile ürünleri %15 – % 25 – %35 indirim ile alırsınız. Herhangi bir kota yoktur. Linkte verdiğimiz adımları takip ederek kolayca kayıt olabilirsiniz. Sonuç olarak biz size ücretsiz olarak danışmanlık yaparak sonuç almanızı sağlayacağız.

HERBALİFE THERMO COMPLETE KİMLER KULLANABİLİR?

Çok güçlü bir yağ yakıcı olan bu ürün içerdiği kafein ile canlandırıcı bir özelliğe sahiptir. Bu ürünü sağlıklı olan herbirey rahatlıkla kullanır.

Yağ yakımını hızlandırdığı için yüksek enerji açığa çıkaran bu ürünü sadece Kalp ve tansiyon hastalarına, gebelere ve emziren annelere önermiyoruz.

Bol su ile içildiğinde enerji ve tokluk sağlayan bu ürünü aynı zamanda gün içerisinde kullanın.

Ayrıca gece içtiğinizde uyku problemi yaşarsınız.

Sonuçta bütün bunlar ürünün içerisindeki kimyasal bir maddeden dolayı değil yeşil çaydaki kafeinden kaynaklanmaktadır. Bildiğiniz gibi kahvede bulunan kafeinde yukarıdaki hasta kişiler için çok fazla önerilmemektedir.

O yüzden kafein dokunan grupta iseniz bu ürünün kullanmayın ama dokunmayan grupta iseniz muhakkak düzenli olarak kullanın. Bu şekilde bölgesel olarak yağlarınızdan kurtulun.

 

Hemen Sipariş Verin : Herbalife Thermo Complete 90 Tablet

İLETİŞİM İÇİN :

05337261308

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site Roneon güvenlik uygulamaları ve Google reCAPTCHA tarafından korunmaktadır.
Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları kabul edin.