Herbalife Shake Nedir ? Ne işe Yarar ?

HERBALİFE PROTEİN TOZU MU?

Herbalife sağlıklı ve dengeli beslenmeyi ilke edinen global bir şirkettir. Herbalife ürünleri ile bir öğünde almanız gereken bütün besinleri düşük kalori ile alırsınız.

Protein ağırlıklı beslenmeyi ilke edinmiş olan şirket ürünlerinde proteini ön plana çıkarmıştır. Herbalife ürünleri size protein kaynağı sağlarken vücudunuz için gerekli diğer makro ve mikro besinleri de almanızı sağlar. Yani size sadece protein vermez. Bir öğünde almanız gereken bütün besinleri ve proteini verir.

Ayrıca dengeli beslenemede ara öğünlerde çok önemlidir. Bu ara öğünlerde protein ağırlıklı yapılmaktadır. O yüzden buna göre ürünler üretilmiştir.

Sporcu iseniz ve sadece kas kütleniz için ürün arıyorsanız Herbalife sporcu ürünlerinde de istedğiniz proteşn ve karbonhidratlar bulunmaktadır.

Herbalife protein kaynağı ana ve ara öğünleri maddeler halinde vermemeiz gerekirse

  • Herbalife Shake
  • Herbalife Tri Blend
  • Herbalife Protein Bar
  • Herbalife Proboost
  • Herbalife Gurme Domates Çorbası

HERBALİFE SHAKE

Herbalife Shake en temel herbalife ürünüdür. Dünyada en çok tüketilen shakedir. Biliyorsunuz özellikle Amerika’da çok çeşitli shakeler bulunmaktadır.  Onların arasında en çok satılan shake Herbalife shakedir. Günde 2 milyondan fazla herbalife shake satılmaktadır. Herbalife Nutrition’da beslenmenin tüm alanlarında ürünler bulunmaktadır. Bu ürünlerin efendisi Herbalife Shakedir.

Herbalife shake vanilyali
Herbalife shake vanilyali

Herbalife Shake hakkında bugün biraz bilgi vereceğim. Herbalife Shake en temel üründür en temel dememin sebebi birçok amaç için kullanılmasıdır. Amerika’da en çok satılan Shake türüdür. Biliyorsunuz Amerika’da binlerce Shake firması var. Bunların arasında bir numara tüketilen shake herbalife shake dir. Bu inanılmaz bir referanstır bana göre hiçbir üründe bu kadar güçlü bir dayanak olamaz. Onun için Herbalife Shake i oldukça önemsiyoruz.

Sağlıklı beslenmek için ya da Dengeli beslenmek için günde 1 öğün Herbalife shake tüketebilirsiniz. Kilo vermek istiyorsanız 2 öğün yemek yerine tüketebilirsiniz. Kilo almak istiyorsanız 3 öğün yemek yiyip yemek üstüne herbalife shake ‘i içebilirsiniz.

Herbalife shake Ahududu ve Beyaz Çikolatalı
Herbalife Shake Ahududulu ve Beyaz Çikolatalı

Herbalife Shake nasıl yapılır ve nasıl kullanılır . Kullanım şekli Aslında oldukça basit herkesin kullanabileceği şekildedir. İçi dolu yemek kaşığı 250 mililitre su ile karıştırıp ya da sütle karıştırıp herbalife shake imizi hazırlayabilirsiniz. İçerisindeki protein ve vitamin minerallerini yeterli bulmuyorsanız 3 kaşık da yapabilirsiniz. Düşük kalorili ve öğün yerine geçen bir besin olduğu için kesinlikle 3 kaşık tüketmeniz sizin sonucunuzu geciktirmez. Oldukça kalorisi düşük ve besleyicilik özelliği oldukça yüksektir. Her şeyden önce shake tükettiğinizde Kendinizi çok iyi hissedeceksiniz. Vücudunuzun ihtiyacı olan temel gıdaların neredeyse büyük bir kısmını karşılamaktadır. Temel gıda deyince ne anlamamız gerekiyor. Anlamanız gereken Makro besinler, mikro besinler, lifler, vitaminler ve minerallerin büyük bir kısmını karşılamaktadır. Normal şartlarda bütün bu gıdaları bir arada alabilmeniz için çok yüksek kalorili gıdalar almak durumunda kalırsınız ama herbalife shake tükettiğinizde bu ürünü su ile yaparsanız 100 ile 124 kalori arasında enerji almış oluyorsunuz. Bir balık kadar protein 2 kaşık zeytinyağı kadar E vitamini 2 kase yoğurt kadar kalsiyum ve diğer minareleri almış olursunuz. Onun için en kolay herbalife shake i tükettiğinizde hissediyorsunuz. İyi hissettiren onun içerisindeki dengeli besinler olmasıdır.

Herbalife shake cikolatali
Herbalife-shake-cikolatali

Bazı insanlar şöyle düşünüyor buna ne gerek var. Ben zaten istersem protein alırım. Evet protein alabilirsiniz ama bütün bu proteini bir araya getirmek oldukça zor. Bu işler sadece proteinler ile çözülmez ki lif almanız lazım vitamin almanız lazım mineral almamız lazım belki şunu da diyebilirsin. Tamam bunları Hepsini alırım. Peki bunları belirli oranda yani ihtiyacınız kadarını  bir öğünde alınması gereken oranda nasıl alacaksınız. Bunu ayarlamak oldukça zor bunu ayarlamak için doktor olmanız lazım doktor olmak da yetmiyor belki matematikçi olmanız lazım. Çünkü hesap yapmanız gerekir. Bu da yetmiyor belki diyetisyende olmanız lazım işte bütün bu kişiler bir araya gelerek bu herbalife shake i toz  şeklini hazırlamışlar.Herbalife shake i hazırlayanlar arasında doktor var diyetisyen var matematikçisi de var. Yani anlayacağınız kendi alanında uzman birçok kişi bir araya gelerek herbalife shake  hazırlamış ve kullanımınıza sunulmuştur. Herbalife shake 40 yıldan beri dünyada satılmaktadır. Günde 2 milyondan fazla Herbalife Shake satılmaktadır. Bu ne anlama geliyor. Her gün için 2 milyon tane Herbalife Shake insanlar tarafından tüketilmektedir.

Yani anlayacağınız şu Herbalife Shake hakkında saatlerce konuşabilirim. Ben tam 14 yıldır bu şekilde besleniyorum. İnanılmaz derecede iyi hissediyorum. 14 yıldan beri yüzlerce kişinin kullanmasına vesile oldum. Yüzlerce kişinin sonuç almasına vesile oldum. Onun için anlatacak çok hikaye var bende herbalife shake den sonuç almış yüzlerce insanı burada paylaşabilirim. Ama buna vaktimiz yok. Buna gerek de yok. Eğer Herbalife shake deneyimlemek istiyorsanız hiçbir şey düşünmenize gerek yok sadece bir kutu Herbalife Shake sipariş edeceksiniz. Alıp tüketeceksiniz. Bütün bu övgülerim bu konuştuklarım doğru mu değil mi? Kendiniz bizzat şahit olacaksınız. Onun için size önerim bir kutu Herbalife Shake sipariş edin. Tadına bakın, kullanın bizimle iletişimde  olun. Bizden ücretsiz danışmanlık desteği alın. Biliyorsunuz Herbalife üyeleri ücretsiz destek sağlıyor. Bunu da değerlendirin. Umarım söylediklerim size katkı sağlar ve siz de bu harika muhteşem üründen faydalanmış olursunuz. Görüşmek üzere hoşça kalın

HERBALİFE SHAKE NASIL HAZIRLANIR?

YouTube video

 

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN :

05337261308 den bize ulaşabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir