Herbalife Shake Nedir.? 1 Ayda Kaç Kilo Verdirir

Vücudun bir öğünde ihtiyaç duyduğu vitamin ve minerallerin pek çoğunun yanında dengeli bir karbonhidrat, protein ve lif içeriğine sahip, öğün yerine geçen, kalori kontrollü ve lezzetli bir içecektir.

Herbalife Shake içindekiler ; En önemli bileşeni proteindir. Protein, sağlıklı diyet için hayati öneme sahiptir, çünkü vücudumuzdaki birçok hücre bileşeni için temel yapı taşlarındandır.

  • Protein açlığın giderilmesine
  • Kas dokusunun oluşumuna
  • Yağsız kas kütlesinin korunmasına
  • Enerji vermenize yardımcı olur

Formül 1 shakelerin kalorisi sınırlanmış bir diyette diğer gıdalar ve düzenli yapılan egzersiz ile birlikte kullanılması önerilmiştir. Yeterli miktarda sıvı alımını sürdürmeniz ve bu teknikleri belirtildiği şekilde uygulamanız önem taşımaktadır.

Herbalife Shake ile 1 Ayda Kaç Kilo Veriilir

Bu soruya net olarak doğru cevabı vermek gerçekten zordur. Kaç kilo vereceğiniz bazı şeylere bağlıdır. Sağlıklı bir şekilde kilo verebilemeniz için ürünleri düzenli kullanmanız önemlidir. Kilo vermeyi etkileyen bir diğer nokta ise metabolizma hızınızdır.

1 ayda kaç kilo verebileceğiniz sizin metabolizma hızınıza ve ürünleri düzenli kullanmanıza bağlıdır.

Bu ürünleri sadece Herbalife Bağımsız Distribütörlerinden satın alınız. Herbalife shake fiyatı ile ilgili bizimle irtibata geçiniz.

İLETİŞİM : 05337261308

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir