Herbalife Shake Kullanım Nasıl Olur? Kilo Almak ve Vermek İçin

Herbalife shake kullanım nasıl olur? Bu soruya geçmeden önce Herbalife Shake hakkında kısa bir bilgi vermem konuyu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Herbalife shake temel besinlerin , liflerin , sağlıklı yağların karışımından oluşan bir karışımdır. Bir öğünde almanız gereken bütün besinleri size düşük kalori ile verir. Öğün yerine geçer. Türkiye’de 4 farklı tadı vardır. Çikolatalı , vanilyalı , fındıklı ve beyaz çikolatalı ahududulu tat seçenekleridir.
Bu ürün toplumda bilindiği gibi direk zayıflama ürünü değildir. Çünkü içerisinde sizi zayıflatmaya yada kilo aldırmaya yönelik hiçbir kimyasal madde yoktur. Bu yüzden sizi sağlıklı ve dengeli besleyerek fazlalıklarınızı kaybetmenize yada eksiklerinizi tamamlamaya yarar.

herbalife shake kullanım
Herbalife Shake Kullanım Zayıflamak İçin

HERBALİFE SHAKE KULLANIMI ZAYIFLAMAK İÇİN

Bu ürünü zayıflamak için kullanmak istediğinizde seçmeniz gereken ürünleri bir herbalife distribütör yani herbalife aktif yaşam koçu eşliğinde seçerseniz daha iyi bir sonuç alırsınız. Çünkü bu koçlar sizin sonuç almanız için size yardımcı olacaklardır.
Kilo vermek için Herbalife Shake kullanımı çok basittir. Herbalife Shake kullanım zayıflamak için Sabah ve akşam bu ürünü kullanıp öğlende protein ağırlıklı beslenerek programı uyguluyoruz.
Herbalfie Shake hazırlarken su yada yarım yağlı süte 2 kaşık shake ilave edip çok güzel bir şekilde çalkalıyoruz. Bu işlem için herbalife shaker kullanabilir yada bir blender yardımıyla güzelce karıştırabilirsiniz.
Ürünün bir öğününde yarım yağlı süt ile yaptığınızda sadece 216 kalori içerir. Yani vücudunuzun alması gereken bütün besinleri size düşük kalori ile vermiş olur. Bunun sayesinde vücudunuz enerjisini yağlarınızı yakarak sağlar ve siz zayıflamış olursunuz.
Zayıflama programında herbalife shake tek başına kullanılmamaktadır. Çünkü bu ürünü herbalife çay ve herbalife aloe içeceği ile birlikte kullanılırsa daha iyi sonuç alırsınız. Belli bir oranda kilo verdikten sonra Herbalife Thermo Complete ‘de programınıza katılır.

YouTube video

HERBALİFE SHAKE KULLANIMI KİLO ALMAK İÇİN

Herbalife shake kullanım kilo almak için günde 3 öğün sağlıklı ve kalorili normal yemeğinizi yedikten sonra 3 öğünde üzerine shake içmelisiniz.

Kilo almada günlük olarak kilonuzun 1,5 – 2 katı protein almanız gerekmektedir.

İşte size shake bu noktada bir öğünde 18 gr olmak üzere toplamda 54 gr proteini verir. Geri kalan protein ihtiyacınızıda diğer yediğiniz besinlerden alınmaktadır.

Böylelikle almanız gereken proteini aldığınız için içiniz rahat olur. Bunun yanında kilo alma programında ara öğünlerde çerezler ve meyveler tüketilmelidir.

Bu ürüne ek olarak Herbalife Proobost , Herbalife Omega 3 , Herbalife Vitamin ve Mineral Tablettir.

Peki kilo alma yada kilo vermede bu ürünleri ne kadar kullanacağız. Tabi ki öncelikle sonuç alana kadar bu ürünleri kullanmalıyız. Sonuç aldıktan sonrada belli bir müddet kilo koruma yapmalı ve kilolarımızın oturmasını sağlamalıyız.

Bana sorarsanız herbalife shake kullanım süresi ömür boyu olabilir hiç olmazsa günde bir öğün bu ürünü hayatımızda tutarak sağlıklı beslenmeyi sürdürmeliyiz. Çünkü bu ürünleri bıraktıktan sonra ben artık sonuç aldım. Bu yüzden eski alışkanlıklarıma dönerim derseniz büyük bir hata yapmış olursunuz.

Bundan sonra ki hayatınızda diyetin dönemlik değil bir yaşam biçimi olduğunu kabul edersek çok daha doğru hareket etmiş oluruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir