Herbalife Shake Fiyatı Ne Kadar? En Ucuz Fiyat

Herbalife Shake fiyatı, internette yada çevrenizde değişik fiyatlar ile karşılaşmış olabilirsiniz. Bu konuda piyasada tam olarak bir bilgi karmaşası vardır. Bazı sitelerde ürünler çok ucuz fiyatlara satıldıkları görülmektedir. Bu noktada yaşayabileceğiniz bazı tehlikelerden bahsetmek isterim.

Herbalife Shake Fiyatı Ne Kadar
Herbalife Shake Fiyatı Ne Kadar | 05337261308

Örneğin ucuz fiyata satılan ürünleri aldığınızda sahte ürünlerle karşılaşabilirsiniz. Yada son kullanma tarihi geçmiş ürünler karşınıza çıkabilir. En önemliside karşınızda hiçbir muhattap bulamazsınız. Ürünlerin nasıl kullanıldığını bile öğrenemeyebilirsiniz.

Oysa ki bu ürünleri bir Herbalife aktif yaşam koçu ile birlikte kullanmanız çok önemlidir. Her şeyden önce onun bilgi birikiminden yaralanarak ürünlerden en üst düzey verime ulaşırsınız.

HEMEN HERBALİFE DİSTRİBÜTÖRÜ İLE İLETİŞİME GEÇİN : 05337261308

Herbalife Nutrition firmasının biz distribütörlere vermiş olduğu müşteri satış fiyatı sabittir. Bize ürünleri bu fiyattan müşterilerinize verin ama onlarla ilgilenip sonuç aldırın demektedir. O yüzden bizlerin birinci görevi sizlerin ürünlerden sonuç almanızdır.

Sonuç alınamayan bir ürün hiçbirşeye yaramaz. Herbalife’in 41 yıldır piyasada olmasının en büyük nedeni sonuç odaklı çalışmasıdır. Ürün alan kişilerin sonuç alması tüm dünya Herbalife’ı için çok önemlidir.

Herbalife Shake bildiğiniz gibi Hebalife Nutrition firmasının amiral ürünüdür. Herşey bu ürün ile başlamıştır. Dengeli ve sağlıklı beslenmenin kaynağı olarak geliştirilmiş olan bu ürün temel besinlerin, bezelye proteinlerinin, liferin ve sağlıklı yağların birleşiminden oluşan ideal bir karışımdır.

Kilo kontrol programında öğün yerine günde 2 öğün bu ürünü kullanıp bir öğünde normal yemeğinizi yiyerek programı uyguluyoruz.

YouTube video

HERBALİFE SHAKE FİYATI

161,00 tl dir (Nisan2021 itibari ile) 

Bu fiyat normal satış fiyatıdır. Ücretsiz danışmanlık hizmetide içerisindedir.

Bunun dışında ürünleri indirimli alabilirsiniz. İndirimli alabilmeniz için 2 yöntem vardır.

  1. Ücretsiz kayıt olduğunuz Herbalife Ayrıcalıklı Müşteri Üyeliği
  2. Herbalife Distribütörlüğü (Bir kereye mahsus 189 tl ödeme yapılıyor)

Ayrıcalıklı Müşteri Üyeliğinde %15 – %25 – %35 indirim dilimleri bulunmaktadır.

Herbalife Distribütör olduğunuzda ise %25 – %35 – %42 – %50 indirimden yararlanırsınız.

Bu üyeliklerin en büyük ortak özellikleri ise ürünleri Herbalife Nutrition şirketinin depolarından yani bizim aldığımız yerden direk adresinize geliyor olmasıdır. Yani ürünün orjinalliği konusunda kafanızda hiçbir soru kalmaz.

Ayrıca yapmış olduğunuz bu kayıt ile bizim ücretsiz danışmanlığımızı kazanmış oluyorsunuz. Sonuçta bu üyelik ile herbalife shake fiyatı size en uygun fiyata gelmiş olur.

HERBALİFE BAĞIMSIZ DİSTRİBÜTÖRÜ İLETİŞİM

05337261308

 

 

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir