Herbalife Seti Nasıl Kullanılır? Set Kullanım Şekli

Herbalife seti nasıl kullanılır ? Öncelikle bu set sizin ihtiyaçlarınıza göre düzenlenmelidir. Bunun için bir herbalife distribütörü ile irtibata geçerek sizin uygun herbalife set belirlemeniz gerekmektedir.

Öncelikle şunu iyi bilmeniz gerekir. Herbalife ürünleri zayıflama yada kilo alma ürünü değildir. Sağlıklı beslenme ürünüdür. Bir öğünde almanız gereken bütün besinleri size düşük kalori ile verir. Doğru beslenerek fazlalıklarınızdan kurtulmuş olursunuz.

HERBALİFE SETİ NASIL KULLANILIR?

Herbalife setini kilo alma, kilo verme ve kilo koruma olarak 3 farklı şekilde kullanırsınız.

KİLO VERMEK İÇİN HERBALİFE SETİ NASIL KULLANILIR?

Kilo verme programında Herbalife ürünlerini sabah ve akşam öğün yerine kullanırsınız. Öğlen de protein ağırlıklı normal bir öğün yiyerek fazlalıklarınızdan kurtulursunuz.

Kilo verme programının en önemli ürünleri; Herbalife Shake, Herbalife Çay ve Herbalife Herbal Aloe İçeceğidir.

Peki bu Herbalife seti nasıl kullanılır? Sabah öncelikle bir bardak ılık suya iki kapak aloe vera içeceği ilave ederek içiniz. Daha sonra yarım çay kaşığı çayı 370 ml sıcak suya ilave ederek içiniz. En sonunda shake hazırlayın ve tüketiniz.

Öğlen protein ağırlıklı normal bir öğlen yemeği yiyerek programın devamını sağlarız.

Akşam tekrar Herbalfie ürünlerini kullanarak gerekli ve yeterli besinleri almış oluruz.

Bu programda istikrar ve düzen çok önemldir. Ayrıca günde en az 2,5 lt su tüketmeli ve aktif bir yaşam tarzı benimsemeliyiz.

KİLO ALMAK İÇİN HERBALİFE SETİ NASIL KULLANILIR?

Kilo alma programında Herbalife ürünleri sabah, akşam ve öğlen yemekleri üzerine 3 öğün shake kullanımı ve ara öğün olarakta Herbalife Proboost protein içeceği önermekteyiz.

Bu setin kullnımından önce muhakkak günde üç öğün kalorili ve sağlıklı beslenip üzerine shake içilmelidir. Ayrıca ara öğünler yapmalı ve bu ara öğünlerde Herbalife proboost kullanmalısınız.

FORMUNUZU KORUMAK İÇİN HERBALİFE SETİ NASIL KULLANILIR?

Benim hiçbir kilo problemim yok ama enerjim düşük diyorsanız. Kesinlikle size uygun herbalife seti mevcuttur.

Bu sette en çok kullanılan ürünler Herbalife shake ve Herbalife Çay dır.

Bildiğiniz gibi günün en önemli öğünü sabah kahvaltısıdır. Sabah kalktığınızda vücudunuz bütün besinlerden istemektedir. İşte shake size bu besinleri verecektir. Hemde düşük kalori ile vermektedir. Çay ile de gün boyu enerjinizi üst düzeyde tutarsınız.

SİZE UYGUN HERBALİFE SETİ İÇİN İLETİŞİM NUMARASI

05337261308

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir