Herbalife Sarıyer | 05337261308

Herbalife  Sarıyer online şubesi  irtibat telefonu  05337261308 . Herbalife Sarıyer  Merkez  olarak bize danışan ve bizden bilgi almak isteyen müşterilerimize 7/24 hizmet vermekteyiz.

Herbalife ürünleri sağlıklı beslenme ürünleridir. Bir öğünde almanız gereken tüm besinleri size verir. Sağlıklı beslenerek fazlalıklarınızdan kurtulursunuz. Sarıyer Herbalife olarak   en önem verdiğimiz nokta  Danışanlarımızla sonuç odaklı çalışmamızdır.   Herbalife ürünleri doğru ve düzenli  kullanıldığında muhteşem sonuçlar ortaya çıkmaktadır. Herbalife Sarıyer  şubesi iletişim telefonu sitemizde mevcuttur.

Özellikle Herbalife Sarıyer  nerede derseniz adres ve telefon numaramız  aşağıda verilmiştir .  Herbalife Sarıyer  projelerinde sizde yer alabilir ve hayatınızı değiştirecek sonuçlara ulaşabilirsiniz.

 

HERBALİFE SARIYER BİLGİ VE SİPARİŞ  HATTI : 05337261308

BİR FİTNESS PLANI NASIL YAPILIR.?

Fitness planın var mı? Sanırım bir tanesine ihtiyacın var, ve bu, yıl boyunca, formda kalmak ya da formda kalmak için yenilenmiş bir bağlılıkla nasıl başlayacağınıza dair ipuçlarım. Yeni bir fitness planının başlamasının, özellikle de bir süre çalışmadığınız veya daha önce başladığınız ve durduruyorsanız, göz korkutucu olabileceğini biliyorum.

Ancak yeni bir yaklaşım ve kararlı bir tavırla, başarı düşündüğünüzden daha yakın olabilir. Formda kalmak için en önemli ilk adım, işe yarar bir fitness planı yapmaktır – aksi takdirde odağı kaybetmek çok kolaydır. Aşağıda bu beş soruyu kendinize sorun ve tamamen dürüstçe yanıtladığınızdan emin olun.

1. Kötü sağlık alışkanlıklarınız neler?

Cevaplarınız kötü beslenme, çok fazla atıştırmalık veya çok fazla saatlerce oturmak olabilir.

2. Kendinizi 1-10 arası bir ölçekte değerlendirirsiniz?

Biri tamamen şekil dışında, günlük işler yaparken yoğun şekilde nefes alıyor; 10 mükemmel bir zindelik.

3. Halihazırda haftada ne kadar egzersiz yapmakta ya da faaliyete geçiyorsunuz?

Ve bu yeterli mi? Daha fit olmak ister ve daha fazla enerjiye sahip olmak ister misiniz?

4. En çok hangi üç spor aktivitesinden hoşlanırsınız? Dürüst ol. Yürümeyi, egzersiz derslerini mi yoksa sadece dışarıda çocuklarınızla oynamayı seviyor musunuz?

Bonus cevabı olarak daha maceracı bir şey koymaktan vazgeçmeyin. Fitnesinizi geliştirirken yüksek güçlü aktivitelere kadar çalışabilirsiniz.

5. Geçmişteki engeller, geçmişte odaklanmanızı kaybetmenize neden oldu?

Belki de egzersiz yapmaktan vazgeçtiniz çünkü işte yoğunlaşıyorsunuz, ya da rutininiz kesintiye uğramış ve tekrar formda kalmıyordunuz. Planlarını bozan bir şeyi yere koy.

Takip Edeceğiniz 6 Fitness Motivasyon Önerisi

Hepimiz zaman zaman fitness rutinlerinden çıkıyoruz. Eğer bir fitness motivasyonunu arıyorsanız, sağlıklı ve aktif bir yaşam tarzı yaşamanın olumlu yaklaşımı ile yaşam için uygun bir yaşam çerçevesine girmenize yardım edeyim. Birçok insanın büyük bir olay ya da tatile çıktıklarında motive olduğunu biliyorum. Ayrıca birçok insanın olay tabanlı motivasyon dediğim şeyin ilk hızını çok çabuk kaybettiğini de biliyorum. Bazı insanlar, daha başlamalarına başlamadan önce sağlıklı beslenme ve egzersiz planlarını terk etmeyi kabul edeceklerdir. Bugün, odaklanmanıza ve kişisel beden hedeflerinize doğru çalışmaya başlamanıza yardımcı olacak bazı motivasyon püf noktalarını sizinle paylaşmak istiyorum. Hangi mevsimde olduğumuzdan bağımsız olarak, vücudunuzun tüm yıl boyunca iyi bakılmayı hak ettiğini düşünüyorum. Yaşam boyu sürecek zihinsel yaklaşımı kullanmak, sadece birkaç haftalığına ya da özel bir etkinliğe uyum sağlamaktan çok daha iyidir. Özel gününüze ya da yaz tatillerinize gitmenize izin vermeyin ve “fitness planımı yarın başlatacağım” dediğinizin farkına varmayın. Bunun yerine, zihniyetinizi değiştirmeye çalışın ve bugün başlamak için mükemmel bir gün olduğunu anlayın

Başlamak için 3 Fitness Motivasyon İpuçları

Yarın yok

Başlamak için yarın gibi bir zaman yoktur. Küçük değişiklikler zamanla toplanır ve sıklıkla yaşam tarzındaki büyük değişikliklere yol açabilir. Yani, bazı değişiklikler yapmayı düşünüyorsanız, hemen şimdi bir tane yapın, yazın ve hemen uygulayın.

“Yapabilirim” ve sık sık “Yapacağım” kelimelerini söyle

“Yapamıyorum” kelimesi genellikle doğrudan “Ben yapmadım” ifadesine çevrilecek ve bu nedenle kelimelerinizi pozitif yüklü kelimelerle telafi etmeye çalışın. Her gün için pozitif bir niyet belirleyin ve yapabileceğinize inanın. Olumlu bir yaklaşım genellikle olumlu sonuçlara yol açar.

Kendini sev

Kendin hakkında olumsuz olmamaya çalış. Aynaya bakmayı ve düşünmeyi bırakmayı, ‘Değiştirmem gerek.’ Amacınız çok fazla kilo kaybetmek olsa bile, kendi kendinize negatif bir ışıkta bakmanız gerektiği anlamına gelmez. Kendinize iyi bakmanız gerektiğini anlamanız gerçeği doğru yönde atılmış bir adımdır. Kendimize yeterince iyi olmadığımızı söylediğimizde, üzüntü duygularını kırabilir ve enerji seviyelerini olumsuz yönde etkileyebilir. Hepimiz daha olumlu ifadeler kullanmaya çalışalım. “İyileştirmeye hazırım” veya “Kendim için en iyi halime dönüşebileceğim” gibi onaylar, ruhlarınızın yükselmesini ve motivasyonunu yüksek tutmanızı kolaylaştıracaktır. Olumlu bir zihin çerçevesine girmeyi öğrendikten sonra, uzun vadede motive olmanıza yardımcı olacak bir şeyler bulmanız gerekir. Fitness ve beslenme sadece hızlı bir çözüm değildir. Sadece uzun süreli bir yaşam tarzı değişim planı vücudunuzu olumlu yönde geliştirmeye devam edecektir. Diyet yaptığınız ve aşırı fitness planlarının çalışmadığı nedenlerden biri, başlangıç ​​noktası ve bitiş noktası olma eğiliminde olmalarıdır. İyi beslenmeyi ve egzersiz yapmayı bıraktıktan sonra, vücudunuz olumsuz tepki verir ve tekrar kareye dönüşür.

Aktif Bir Yaşam Tarzı Hakkında Hakikat

Gün geçtikçe güzel bir gün. İnsanlar sıklıkla aktif yaşam tarzını duyduklarında, bir korku duygusu getirir. İnsanlar saatlerce deli antrenmanlara ayırmak zorunda kaldıklarını hayal ediyorlar. Daha da kötüsü, aşırı sporları, kaykay ve havaya uçurmaktan nefret ettiklerini düşünebilirler. Bunun nedeni, aktif yaşam tarzı teriminin çok fazla anlamı olabileceğidir. Reklamda kullanılan kelimelerin bir binaya dalışı olan bir görselle, “Aktif erkekler bu deodorantı kullanıyor” sloganıyla işitiyor ve gerçekte ne anlama geldiği hakkında bir beklenti yaratıyor. Bazı insanlar aktif olmak için sıska olmanız gerektiğini düşünüyor. Yine bunun nedeni, medyanın sıklıkla ” aktif ” terimini kullanarak 6-paketli abs ile inanılmaz tonda cisimler göstermesidir. Bilinçsizce, bu bizi aktif bir yaşam tarzını çok fazla sıkı çalışma ve tehlike ile ilişkilendirebilir.

Diğerleri gibi, “Bu aktif yaşam tarzı için dışarı çıkmıyorum” diyerek kendinizi bulursanız, fikrinizi değiştirmeye çalışalım. Modern Yaşamımızın Tehlikeleri Modern teknoloji dünyası ve gelişmiş ulaşım, yaşadığımız yolu değiştirdi. Genellikle masa başında oturmak ve bir ekrana bakarak çok fazla zaman harcıyoruz. Bu, birçok kişinin doğrudan ön kapıdan araca ve otoparktan geçtiği zamanların bir işareti. Daha sonra, evden çıkıp ofise varma arasında temiz hava olmadan, asansörlerini ofislerine kadar sürüyorlar. Aktif olmak fazla zaman almaz. Bloğun etrafında veya bir meslektaşınızın masasında yürüyüş yapmak, en azından sizi sandalyenizin dışına çıkarabilir. İnsanların, bir yürüyüş ekleyerek, merdivenleri tırmanarak veya cesur hissediyorlarsa bisiklete binerek nasıl gidip geldiklerini görmek isterim.

Bisikletlerden bahsetmişken, arka tarafta motorları olan “itme bisikletlerini” gördünüz mü? Ya da küçük motorlu scooter? Bahse girerim ki hiç kimse bu popülerlerin 1990’larda ne kadar geri döneceğini hayal etmezdi. Teknoloji harika ama bizi biraz tembelleştirdi. Sadece bir bisiklete binebileceğiniz ve sizi hedefinize ulaştırmasını sağlayabildiğiniz için, vücudunuz için en iyi seçim olmayabilir – özellikle de sağlıklı kalmak istiyorsanız. Kendi “Etkin” i bulun Gerçek şu ki, uyumuyor ya da oturmuyorsanız, o zaman aktif oluyorsunuz. Fidgeting bile etkinlik olarak sayar ve kalori yakmanıza yardımcı olur. Vücudunuz için doğru olan aktivite düzeyini bulmak size verebileceğim en iyi tavsiyedir.

Aktivitenizin düzeyini arttırmak, öğlen gezintisi yapmak kadar basit ya da maraton için eğitim kadar dramatik olabilir. Etkinlik düzeyinizi yükseltmeye karar verdiğinizde, ne olduğunu tahmin edin? Her birkaç haftada bir vücudunuz adapte olacak ve onu bir sonraki seviyeye taşıyacaksınız.

Basit Yaz Izgara İpuçları  

Balık kabolarının ızgarası kolaydır. Henüz yapmadıysanız, şimdi ızgarayı ateşleyip lezzetli yemekler pişirmek için harika bir zaman. Izgara yapmak kolay, hızlıdır, temizlik için fazla bir şey yoktur ve aile ve arkadaşlarınızla vakit geçirmenin eğlenceli bir yoludur. Izgara deneyiminiz sizi tavuk veya burgerlerin ötesine götürmediyse, belki de yeni bir şey denemenin zamanı geldi. Barbekü uygulamasından sonra et ve kümes hayvanlarının tadı harikadır. Hile ızgara sıcaklığını ılımlı tutmaktır. Isı çok yüksek olduğunda, etin dışına çıkma riskiyle karşı karşıya kalırsınız, ama içeride az pişirirsiniz. Sorunu çözmek için, etleri yüksek ısıda uzun bir süre boyunca terk etmelisiniz, çünkü bu şekilde pişirildiklerinden emin olun, ancak bu onları sert ve kuru hale getirebilir. Daha düzgün bir şekilde yemek pişirmek için yapabileceğiniz birkaç şey var.

Kömür ızgarayı düzenlediğinizde, bir tarafa saklayın. Böylelikle, etin kesilmesi ve tadarak kapatılmasıyla pişirmeye başlamak için kullanabileceğiniz ızgarada sıcak bir tarafınız olacaktır. Daha sonra eti ızgaradaki soğutucu tarafına doğru hareket ettirin, kaplayın ve bitene kadar pişirin. Tavuk parçalarıyla iyi çalışan başka bir teknik, bunları mikrodalgada kısmen önceden pişirmektir. Cildi çıkarın, ardından parçaları biraz zeytinyağı ve en sevdiğiniz baharatla ovun.

Kömürleriniz ısınırken, yaklaşık 10-15 dakika boyunca en yüksek ayarda bir defada mikrodalga 4 ila 6 adet. Tavuğu tamamen pişirmek istemezsiniz, ancak sadece ısınmasını sağlayın, böylece kenarlarda yemek pişirir. Daha sonra, pişirmeyi bitirmek için tavuğu ısıtılmış ızgaraya aktarın ve parçaları sık sık çevirin. Pişirme sürenizi yaklaşık yarıya düşürecek ve tavuklarınız ihale ve sulu olacak. Balık parçalanmaya eğilimli olduğundan ızgara yapmak zor. En çok işe yarayan şey, kanoların kılıç balığı veya ton balığı gibi sıkı balık parçaları veya bütün soyulmuş karidesleri yapmaktır. Ayrıca bütün balık veya balık filetolarını bir parça folyo üzerine veya özel balık ızgara sepetlerinde de ızgara yapabilirsiniz. Balık hızla pişiriyor, bu nedenle mikrodalgada önceden pişirmeye gerek yok.

Her Spor Seviyesi için Güz Egzersiz İpuçları

Kalori yakarken kas inşa etmek için bu sonbahar egzersiz ipuçlarını izleyin. Birçok yerde havalar soğumaya devam ediyor, ancak bu, egzersizi durdurmanın bir nedeni değil. Bunun yerine, yaz bedeninizi korumak için çalışın. Bu sonbahar antrenmanı kollarınızı, çekirdeğinizi ve bacaklarınızı tonlamak için harikadır. Ayrıca güç oluşturmanıza ve kalori yakmanıza yardımcı olur. Bu antrenmanı tamamlamak yaklaşık 30 dakika sürecektir. Her hareketi 12 kez yap ve en az üç kez rutin boyunca koş. Dışarı çıkamıyorsanız, tüm antrenmanı evinizin rahatlığında tamamlayabilirsiniz. Aşağıdaki talimatları okuyun ve her hareketi gösteren videoları izlemek için bağlantıları tıklayın. Formda odaklanmak en iyisidir, bu sadece birkaç temsilcilik yapabileceğiniz anlamına gelir. Tüm antrenmanı tamamlamak için yeterli zamanınız yoksa, sadece birkaç hamle veya bir set yapın. İhtiyacınız Olacak Sağlam sandalye El ağırlıkları seti Mat veya kaymaz zemin

5 thoughts on “Herbalife Sarıyer | 05337261308

    • Nuri Sinan Uz says:

      Merhaba Nuri bey , Sitemizden sipariş verebilir yada iletişim numarasından irtibata geçebiliriniz.

    • Nuri Sinan Uz says:

      Nuri bey sizin ile irtibata geçip size uygun programı seçmemiz gerekiyor ona göre fiyat verebiliriz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site Roneon güvenlik uygulamaları ve Google reCAPTCHA tarafından korunmaktadır.
Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları kabul edin.