Herbalife Omega 3 | Herbalife Omega 3 Faydaları

Herbalife Omega 3, sürdürülebilir kaynaklardan elde edilmiş, içerisinde iki esansiye yağ asidi EPA ve DHA bulunan Omega 3 balık yağlarının bir karışımıdır.

HERBALİFE OMEGA 3 İÇERİĞİ

EPA ve DHA kalbin normal fonksiyonuna katkıda bulunduğu gibi normal kan trigliserit seviyesinin korunmasına da katkıda bulunur.

DHA normal beyin fonksiyonlarının ve normal görme yetisinin korunmasına katkıda bulunur.

Omega 3 yağ asitleri aslında besinlerimizde vardır. Mesela bitkisel kaynaklı olarak pek çok gıdada vardır.

Özellikle kabuklu kuruyemişlerde birde semiz otu gibi bazı koyu yeşil yapraklı bitkilerde Omega3 vardır. Bunlardaki omega3’ün çoğu ALA dediğimiz formda ve bu form vücudumuzda çok etkili bir form değildir.

Birde derin deniz balıklarından yağlı balıklardan ama böyle hani ağır metaller içermeyen denizlerden tutulmuş sağlıklı denizlerden tutulmuş büyük yağlı balıklardan elde edilir.

Bizim denizlerimizde mesela hamsi olabilir, istavrit olabilir, onlar da bir miktar var ama işte denizlerin temizliği de konu oluyor bur da. Endişe etmemiz gereken bir konu olabiliyor. İşte bu balıklarda da Omega3 var hem de DHA ve EPA türünde.

Herbalife Omega 3
Herbalife Omega 3

HERBALİFE OMEGA 3 NE İŞE YARAR?

Yani vücudumuzda görme sağlığının, beyin fonksiyonlarının,  merkezi sinir sistemi ve tüm sinir sistemiyle ilgili fonksiyonlarda, eklem sağlığında ve yine kalp ve damar sağlığında önemli bir rol oynayan 30 yıldan fazladır her ay neredeyse yeni bir çalışmayla, yeni güzel bir etkisi gösterilen Omega3 yağ asitleri de gıdalarımızda bulunur.

Her hafta en az 3 porsiyon sağlıklı denizlerden ağır metal içermeyen sağlıklı yağlı balıklardan doğru şekilde pişirme yöntemleriyle yani omega 3 ‘e hasar vermeden,  Omega3 ‘ü o balıkta yok etmeden kaç kişi tüketebiliyor içinizde?

Ben kendi adına konuşayım. İstanbul 4 tarafı deniz neredeyse 3 tarafını bırakın 4 tarafı deniz neredeyse merkezi bir yer de her köşe başında bir balıkçı var nerdeyse aman abi benim balığım daha temiz, daha iyi, daha kaliteli ve tamam onu da aldık eve götürdük.

En pratik yöntemlerle pişirmeye çalışıyoruz. Hamsiyi aldınız, hamsi tava yaptınız yağ da kızarttınız onda Omega 3  kaldı mı? Kaldıysa da ne kadar kaldı?

Şimdi birde bunu haftada kaç kere yaptınız ideal olan araştırmalar diyor ki!

İhtiyacınızı haftada en az 3 kere doğru şekilde yiyerek karşılayabilirsiniz. Böyle bir durumda işte bu omega3 ‘ün eksikliği de sorun çıkarmaya başlıyor.

Şimdi sağlığımız için bu kadar önemli bir gıdayı.

Normal diyetimizde karşılamıyorsak nasıl karşılamamız gerekiyor?

Tabi ki bir besin desteği olarak bunları almak çok mantıklı bir seçim olacaktır.

"<yoastmark

HERBALİFELİNE MAX OMEGA 3 YAĞ ASİDİ

Herbalifeline Max Türkiye’de Herbalife Nutrition firmanın piyasada tuttuğu çok güvenilir bir ürün.

İçinde ne var içinde DHA ve EPA var. Bakın şimdi bu ürünün karşısında bir sürü sorular çıkacaktır. Benzer bazı ürünler duyacaksınız besin destekleri.

Farklı yerlerde satılıyor diyelim ve hepsinde şöyle olacak, içinde enaz şu kadar DHA ve EPA olmalı.

Tamam, biz de kabul ediyoruz. O kadar olmalı ama bazı markalara bakacaksınız içinde 1500 mg balık yağı var diyor. Balık yağı var demek için de DHA ve EPA var demek anlamına gelmiyor. Yanıltmasın sizi.

1500 mg balık yağı var dediğiniz ürünü alıyorsunuz. İçine eve getirip baktığınızda içinde toplam 350 mg DHA ve EPA çıkıyor. Hal bu ki toplamları bu ikisinin en az 550 mg ve üzerinde olması lazım ki sizin sağlığınıza yeterli şekilde destek olsun.

Sağlıklı beslenmenize dengeli beslenmenize yardımcı olsun. Herbalife Omega 3 içerisinde tam olarak günlük ihtiyacınızı karşılayacak kadar EPA ve DHA vardır.

Günde en az 1 tane. Arkadaşlar ne yapabilirsiniz? Bazı durumlarda eklem sağlığında, kalp sağlığında eğer ayrıca destek ihtiyacı varsa hekimine uzman hekimine ya da uzman diyetisyeni ne danışarak daha yüksek miktarlarda kullanabilirsiniz.

Genellikle 2 grama kadar toplam güvenlidir. 2 gram üzerinde biraz sıkıntı yaratabilir.

4 gram ve üzerindeki rakamlarda özellikle kan sulandırıcı ilaç kullanan kalp hastaları, damar hastaları, pıhtılaşma hastalarında omega3 sorun yaşatır.

Evet. Çok kıymetli çok güzel bir üründür ama onda da bazı sorunlar yaşanır.

O yüzden dikkatli kullanmanızı öneririm. Ama genel beslenmenizin yeterli ve dengeli devamı için günde 2 kapsül yeterli olacaktır.

HERBALİFE OMEGA 3 FİYAT

En uygun Herbalifeline Max Fiyatı : 136,34 TL dir.

Herbalife Ayrıcalıklı Müşteri olarak bu ürün %15 – %25 – %35 indirimli olarak alırsınız. Bu avantajdan yararlannak için sizin için hazırladğımız Herbalife Ayrıcalıklı Müşteri kaydı nasıl olur? videomuzu izleyerek 5 dakikada kaydınızı tamamlayın.

İLETİŞİM İÇİN : 05337261308

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir