Herbalife Nedir? | Herbalife Ne işe Yarar?

Herbalife nedir ne işe yarar? Herşeyden önce 1980 yılında kurulan global bir beslenme şirketidir. Öte yandan bu ürünler sağlıklı ve dengeli beslenerek insan vücudu için gerekli mikro ve makro besinleri almamızı sağlar.

HERBALİFE NEDİR NASIL KULLANILIR?

Herbalife gıda takviyeleridir. Dengeli beslenerek fazlalıklarınızdan kurtulabilirsiniz. Veyahutta eksikliklerinizi takviye edebilirsiniz. Bunun dışında cilt beslenmesi, aktif yaşam ürünleri ve sporcu ürünleri vardır. Sonuç olarak hangisine ihtiyaç duyarsanız o ürünleri kullanırsınız.

Herbalife Nedir
Herbalife Nedir | 05337261308

Herbalife nedir zararları nelerdir? Bu ürünlerin içerisinde hiçbir kimyasal madde yoktur. Tamamen bitkiseldir. Bir öğünde almanız gereken besinleri size verdiği için aşırı takviye almış olmazsınız o yüzden size karşı bir zararı yoktur.

Bu nedenle ürünleri yemek olarak düşünebilirsiniz. Örneğin nasıl bir ıspanağı, karnıbaharı yediğinizde vitamin ve minerallerinden yararlanırsanız shake te o şekildedir. Kısaca hiçbir farkı yoktur.

Herbalife nedir faydaları nelerdir? Herbalife sağlıklı beslenerek kilolarınızı aşağı kontrol etmenizi , yukarı kontrol etmenizi yada formunuzu korumanızı sağlar. Cilt beslenmesi yapmanızı sağlar.

Herbalife nedir emziren anneler kullanabilirmi? Herbalife beslenme ürünü olduğu için emziren anneler kullanabilir. İçerisinde kimyasal bir madde olmadığı için herhangi bir zararı olmaz. Genede biz 6 aydan itibaren kullanmanızı öneririz.

Herbalife anlamı nedir? “Herbal” ile “life” kelimelrinden oluşmuştur. Herbal bitkisel demektir. Life ise yaşam demektir. Bu iki kelimeyi birleştirdiğimizde bitkisel yaşam anlamı çıkmaktadır. Herbalife kurucusu Mark Hughes bitki bilimi ile ilgilenmesi ile markayı bu şekilde oluşturmasında büyük bir tutarlıklık vardır.

Herbalife kilo almak için nasıl kullanılır? Bu ürünler kilo almak için günde 3 öğün sağlıklı ve kalorili yemeğin üzerine 3 öğün shake içerek programı uyguluyoruz. Kilo almak için bir günde kilonuzun 1,5-2 katı kadar protein almanız gerekiyor. Bu proteinin 3 öğünde 54 gr size kalorisi az olarak vermektedir.

Herbalife kilo aldırır mı? Sadece Herbalife kullanarak kilo almazsınız. Normal öğünlerinizi, ara öğünlerinizi çok kaliteli yapmalısınız.

Herbalife nedir fiyatı? en uygun fiyatı alabilmek için Herbalife Ayrıcalıklı üye olmalısınız. Bu üyelik ile %15-%25-%35 indirim kazanırsınız.

Herbalife shake nedir ne işe yarar? Günde iki öğün kullanıp bir öğünde normal yemeğinizi yediğinizde aşağı kilo kontrolü yapmış olursunuz. Günde bir öğün kullanırsanız kilolarınızı kontrol etmiş olursunuz.

HERBALİFE NEDİR? ÜYELİK NASIL YAPILIR?

Herbalife yaşam koçu nedir? Yaşam koçu sizin ürünlerden sonuç almanız için uğraşan size ürün kullanımı ve ne yapmanız gerektiğini öğreten yol gösteren kişidir. Ayrıca size ürünleri verir ama size sizden daha çok sonuç almanız için yardımcı olmaya çalışır.

Herbalife ayrıcalıklı müşteri nedir? Ürünleri indirimli almak isteyen müşteriler için geliştirilmiş bir sistemdir. Herbalife şirketine online link üzerinden ücretsiz kayıt olarak %15 – %25 -% 35 indirim kazanırsınız. Ürünleri orjinal olarak şirketin deposundan alırsınız. Herhangi bir kota yoktur. İstediğiniz ürünü istediğiniz zaman alırsınız. İlk kayıtta %15 , 100 puana ulaşınca %25 , 500 puana ulaşınca %35 indriminiz olur. Ayrıca promosyon hediyerelerede hak kaznırsınız.

Herbalife Üyelik videomuzu izleyebilirsiniz.

Herbalife sağlıklı mıdır? Herbalife 1980 yılından beri dünyada 1998 yılından buyanada Türkiye’de kullanılan bir üründür. Bu kadar yıldır piyadada olan bir ürünün sağlıklı mı değil mi tartışmasını yapmak biraz abes ile iştigaldir. Sağlıksız olsaydı inanın bu kadar yıl piyasada tutunamazdı.

Herbalife üyeliği  Herbalife üyelik ürünleri indirimli almak için şirketin oluşturduğu avantajlı bir uygulamadır.

YouTube video

Herbalife içinde ne var? Özetlemek gerekirse İçerisinde 22 ad vitamin mineral , bezelye proteini , sağlıklı lifler ve yağ içeren ideal bir karışımdır.

Zoom nedir? Ürünler hakkında bilgi alabileceğiniz internet üzerinden online gerçekleştirlen eğitimlerdir. Her hafta çarşamba günü yapılan bu eğitimler için linki 05337261308 den bize ulaşara alabilir. Herbalife’in ayrıcalıklar dünyasına katılabilirsiniz.

 

Herbalife Beslenme Koçu İletişim Numarası :

0 533 726 13 08

SOSYAL MEDYA HESAPLARI

      @sevdailefitkal         @sinanuz_hrb   

  sevdailefitkal  sevdailefitkal

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir