Herbalife Kullananlar | Herbalife ile Zayıflayanlar Var mı?

Herbalife kullananlar ürünleri kullanmaya başlamadan önce sizin gibi gerek internette gerekse çevrelerinde Herbalife ürünlerini muhakkak araştırmışlardır. Her ürün gibi kulaktan dolma bilgilerle yada ürünleri yanlış kullanma kaynaklı sonuç alamayan kişilerin olumsuz yorumları ile karşılaşmış olabilirsiniz. İnanın herbalife hakkında kötü yorumlar iyi yorumların onda biri kadardır. Bu yüzden negatif kişilerin sizin hayallerinizi engellemesine izin vermeyin.

En çok merak edilen bazı konulara deyinmek gerekirse

HERBALİFE KULLANANLAR ZARARLARI VAR MI?

Herbalife kullananlara en çok sorulan sorulardan biridir. Bu ürünlerin zararları var mı? Bu ürünlerden kısaca bahsetmek gerekirse protein, vitamin, mineral, lifler, sağlıklı yağlar, sağlıklı karbonhidratlardan oluşmaktadır. Tamamen bitkiseldir. İçerisinde sizi zayıflatmaya yada kilo aldırmaya yarayan hiçbir kimyasal madde yoktur. Sadece bir öğünde almanız gereken besinleri size düşük kalori ile verir. Etiket yasasına uygundur. Yani içerisinde ne varsa etiketinde yazmaktadır. Gümrükten her parti girişinde ürünler incelenmektedir. Bütün bu veriler ışığında ürünlerin zararları olsaydı. 1980 yılından bu yana dünyada kullanılamazdı.

HERBALİFE KULLANANLAR YORUMLARI

Herbalife kullananlar yorumları içerisinde en çok yapılan yorumları derlemeye çalıştım.

Yıllardır diyet yapıp doktora giden kişilerin verilen listeleri uygulayıp bir süre sonra vücut dirençlerinin düşerek yorgunluk ve halsizlik belirtileriyle diyet maceralarını bitirdiklerini. Herbalife Shake ve Herbalife Çay kullanmaya başladıktan sonra enerjilerinin arttığını ve sabahları kalkışlarının bile değiştiğini birçok yerde okursunuz.

HERBALİFE KULLANANLAR 1 AYDA KAÇ KİLO VERİLİR?

Öncelikle ürünler zayıflama ürünü değildir. İçerisinde sizi zayıflatmaya yarayan herhangi bir kimyasal madde yoktur. Vücudunuz doğru besinleri az kalori ile alır. Yağlarınızı yakarak enerjisini kazanır. Bu sayede siz zayıflamış olursunuz.

Kilo verme insanın yaşına, boyuna, kilosuna, cinsiyetine ve metabolizmasına bağlıdır. Her insan farklı özelliklerde olduğu için herkesin alacağı sonuç farklı olacaktır. Bu yüzden kimse sizin 1 ayda kaç kilo vereceğinizi bilemez , herbalife kullananlar ürünleri düzenli kullanıp programa uydukları için muhakak sonuç almaktadırlar. Aynı zamanda su içme alışkanlığı kazanan herbalife kullananlar birazda aktif bir yaşamı hayatlarına soktukları için istedikleri sonuçlara kolayca ulaşırlar.

HERBALİFE KULLANANLAR NE YEMELİ?

Herbalife kullananlar ne yemeli? Aşağı kilo kontrolünde 2 öğün bu ürünleri kullanıp bir öğünde sağlıklı ve protein ağırlıklı beslenmeliler. Öğle yemeklerinde bizim tavsiyelerimiz sebze yemeği, et, balık, köfte, kurubaklagiller, yoğurt, salata, ayran, kefir gibi yiyecekleri kombine edebilirler. Dikkat edilmesi gereken fazla yağ kullanılmaması ve porsiyonları küçük tutmalarıdır.

Yukarı kilo kontrolünde yani kilo almada 3 öğün sağlıklı ve kalorili yemek üzerine 3 öğün herbalife shake, herbalife vitamin kullanmalıdırlar

HERBALİFE KULLANANLAR ÜNLÜLER

Herbalife kullananlar ünlüler arasında en önemlisi Cristiano Ronaldo gelmektedir. Sporcu ürünleri içerisinde adına yapılmış CR7 adlı ürün bile vardır.

herbalife kullananlar ünlüler
Herbalife Kullananlar

Futbol şampiyonu Cristiano Ronaldo, gençken beslenme hakkında çok fazla düşünmediğini ve birincil motivasyonunun sadece eğlenmek olduğunu anlatıyor.  Performansı için toparlanmanın  antrenman ve oyunlardan sonra kritik olduğuna inanıyor. Bu yüzden Herbalife ile ortaklık yapıyor. Ronaldo, vücudunu düzgün bir şekilde eğitmez ve beslemezse en iyisi olmayacağını söylüyor. Ve hata yapmayın – Ronaldo en iyisi olmak istiyor.

Salih Güney, Eski bir sinema sanatçısı 29 yıl önce ürünlerle Amerika’da tanıştı. Bu sayede şu anki sağlığını Herbalife’ a borçlu olduğunu beliryten Salih Güney. Herbalife şirketinin emeklilik fırsatından yararlanarak emekli oldu.

İpek Onaran, (Triatlet) 6 yaşında ailesinin desteğiyle yüzmeye başladı. 11 yaşında yüzme antrenörlerinin yönlendirmesi ile triatlona geçti. Milli takım ile beraber Türkiye ve balkan şampiyonalarında dereceler aldı. Antreman öncesi ve sonrası ürünleri gönül rahatlığı ile kullanmaktadır.

 

 

SİZDE HERBALİFE KULLANANLAR ARASINA KATILMAK İÇİN 05337261308 den bize ulaşın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir