Herbalife Kullananlar Ünlüler | Cristiano Ronaldo

Herbalife Kullananlar Ünlüler arasında hemen hemen herkesin tanıdığı bir kişi vardır.

CRİSTİANO RONALDO (Futbol)

herbalife kullananlar ünlüler
Herbalife Kullananlar | 05337261308

 

Futbolun efsanelerinden Cristiano Ronaldo. Ronaldo, küçüklüğünde spora girişinden şöyle bahsediyor. Kendim ve çevrem futboldan çok hoşlanırdık. Sürekli sokaklarda top oynardık. Bir futbol kuulbünde çalışan babam bir gün beni kulübe oynamam için çağırdı. Gittim. Antremanlara başladım. İlk başlarda farklı olduğumu biliyordum. Ama profesyonel bir oyuncu olacağımı düşünmüyordum. Ta ki 3-4 sene sonra hangi profesyonel kulube gidebileceğimi düşnmeye başladım.

Cristiano Ronaldo gençken çok ta fazla beslenmeyi düşünmediğini daha çok eğlenmenin hoşuna gittiğini anlatıyor. Gelişimin ilerleyen zamanlarında beslenmenin çok önemli olduğunu ve dikkat edilmesi gereken bir konu olduğunu fark ettiğini ve bu yüzden Herbalife ile çalışmaya başladığını aktarıyor.

NEİL MYERS (Bisiklet)

herbalife kullananlar Ünlüler
herbalife kullananlar Ünlüler | 05337261308

Herbalife Kullananlar için bir başarı hikayeside ünlü bisikletçi Neil Myers ‘tir. Neil ‘in yarış tutkusu onu hergn antreman yapmaya zorluyordu. 4 ağustos 2018 ‘ de Santa Barbara ‘da güneşli bir günde antremana çıkan Neil 35 km hızla dik bir yokuştan inerken virajı aldığında karşısına çıkan bir kamyonla karşılaştı ve kendini kurtaracak zaman bulamadan kamyona çarptı. Kafası, iki bacağı , yedi kaburgasını kırdı. Akciğeri delindi. Herşeye rağmen 70 kişilik bir hastane ekibi onu hayata döndürmek için çabaladı. Durumu stabil hale geldikten sonra  ilk yaptığı internete girerek bir bisiklet sipariş vermekti. Sonuçta dört ay sonra yeni bisikletiyle dışarıdaydı.

Olumlu düşünce, İyimserlik, kararlılık  ve sevdiklerinin desteğiyle Neil, kazadan bu yana 800’den fazla antrenman mili, 100.000 fit tırmanış ve 350 mil yürüyüş yaptı.

Neil Myers’ın 2019 Herbalife24 Triatlon Los Angeles’a giden yolu, kesinlikle başka hiçbir şeye benzemiyor. Onun hikayesi, sıradan insanların her gün olağanüstü şeyler başarmaya çalıştığına dair bir başka örnek.

 

HEALTHER JACKSON  (Triatlon)

Herbalife Kullananlar Ünlüler
Herbalife Kullananlar Ünlüler | 05337261308

IRONMAN Dünya Şampiyonu Heather Jackson.

Heather, Exeter, NH’de işçi, çalışkan bir ailede doğup büyüdü. 6 yaşından liseye kadar erkeklerle buz hokeyi oynadıktan sonra  dört yıl Princeton’s Division I kadın takımında ve ayrıca Lake Placid, NY’de ABD Milli Takım programı ile geçirdiği birçok yazdan sonra, Heather atletik odağını hokeyden triatlon ‘a çevirdi. 18-24 yaş arası amatör triatloncu olarak ilk tam sezonunda Heather, kendi yaş grubundaki Kona’da Ironman Dünya Şampiyonası’na katılmaya hak kazandı ve kazandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir