Herbalife Kullananlar | 05337261308

Günümüzde Herbalife Kullananlar arasına neden girmemiz gerektiğini biliyor musunuz? Neden bunca besin varken HERBALİFE

Ben daha önceleri kahvaltı sorunu olan sabah evden kahvaltı yapmadan çıkan ve her çalışanın yaptığı gibi kendimi börek ve pide salonlarında bulan biriydim. Bir çok vitamin minerale ihtiyacı olan vücuduma sadece bir kır pidesi ile bir çayı ödül olarak veriyordum. Zaten bir enerji problemimde vardı sabah yataktan dayak yemiş gibi kalkıyor daha doğrusu zorla kendimi kaldırmaya çalışıyordum o saatin alarmını 3 – 4 kere erteliyordum.  Zaten yorgun ve enerjisiz olan vücuduma sabah sabah tekrar karbonhidrat ağırlıklı besinleri  yükleme yaptığımda saat 11 gibi ağırlık çöküyor ve uykulu bir halde enerjisiz bir şekilde işlerimle uğraşmaya çalışıyordum ve sürekli karbonhidrat ağırlıklı besinleri vücüdum istiyordu. Tam bir çikolata canavarıydım. Bir yazıda okumuştum. Sabah hangi besinle başlarsanız akşama kadar canınız onu ister diyordu. Ben karbonhidratla yani kır pidesi ile başlıyor akşama kadar bütün abur cubur  neler varsa götürüyordum. Bu düzende devam edince birde durumuma baktım ki 10 kilo fazlam, enerji sorunu , halsizlik , uykusuzluk ve birçok kötü arkadaşlarım olmuştu.

Evet bir şeyler yapmam gerekiyordu daha önceden herbalife’i biliyordum. Hep kendime diyordum zaten Herbalife kullananlar arasına girmem lazım Çünkü bu ürünlerin sadece zayıflama değil sağlıklı beslenme ürünleri olduğunu biliyordum. Hemen Herbalife kullananlar arasına girdim birkaç gün içinde gerçekten enerjim artmaya başladı saat sekizde zorla kalktığım yatağımdan saat  yedide zinde kalkmaya başladım bir şeyler değişiyordu gerçekten hissedebiliyordum. İlk ayımda tam 6 kg mu aşağıya kontrol etmiştim kıyafet kreasyonumu değiştirmeye başlamam gerekiyordu bölgesel olarak fazlalıklarımdan kurtulmaya başlamıştım inanılmazdı benim için 2.ayımın sonunda tam 10 kg sonucum vardı fazlalıklar gitmişti ve enerjim yerindeydi 2 günlük zorlu bir otobüs yolculuğundan indiğimde bile gücüm kuvvetim yerindeydi.O yüzden ben hala Herbalife ürünlerini ideal kahvaltı olarak kullanıyorum ve gerçekten kendimi çok iyi hissediyorum.

Herbalife ürünleri ile ve herbalife kullananlar arasında yer alan danışmanım ile beslenme hakkında da çok güzel bilgiler öğrendik ve bunları hayatımıza sokarak o müthiş eziyet olan kilolara savaş açtık ve bu yolda gerçekten çok güçlü bir yardımcımız var. Onun adıda HERBALİFE

Herbalife kullananlar olarak müthiş bir beslenme eğitimi aldık.

 

Kalorileri Saymak için Temel Kılavuzunuz  

Kalorileri saymak ve uzaklaştırmak. Kalori saymak doğru bir şekilde yapıldığından çok daha kolay söylenir. İşte, kalori saymaya, yediğinize ve yaktığınız şeylere daha fazla yardımcı olmanıza yardımcı olacak sekiz ipucu. Bir çoğumuzun, yaptığımızı düşündüğümüzden çok daha fazla kalori aldığını tekrar tekrar bildirildi. Ve egzersiz yaptığımızda, düşünmek istediğimiz kadar kalori yakmıyoruz. Evet, muhtemelen biraz kendini beğenmişlik ve istek dolu bir düşüncenin var. Fakat “kalorilerinizi” ve “kalorilerinizi” doğru bir şekilde nasıl sayabileceğinizi öğrenmek, gerçek bir zorluk olabilir. Eğer bilmeden kalori sayımında hata yaparsanız, sizi gerçekten hayal kırıklığına uğratır. Her şeyi doğru yaptığınızdan emin olabilirsiniz, ancak ölçek başka türlü söylüyor. Ve sadece ellerini fırlatıp bütünüyle diyet yapmaktan vazgeçiyorsun. Anlaşılabilir.

Sonuçta, tüm kalorilerinizi doğru bir şekilde hesapladığınızdan emin olun, ancak hiçbir şey olmuyorsa, kendinizi kilo vermenin tek yolunun kendinizi aç bıraktığınız konusunda kendinizi ikna etmek kolaydır. Ya da günde bir saat çalışın. Ya da her ikisi de. Hatta hiç kilo veremeyeceğinizi düşünmeye bile başlayabilirsiniz. Kalori İçeri ve Dışarı – Doğru Kalori Sayımı İçin İpuçları Kalori saymak pratik yapar Havluyu atmadan önce, şunu söyleyeyim: Kalori saymak, çok fazla pratik yapmakta ve bazı şeylerin nereye gideceği konusunda bir anlayışa sahip olmaktadır. Eğer daha iyi hissettirirseniz, diyetisyenler bazen kalorileri tahmin etmede sorun yaşarlar – ve bunu her zaman yaparız. Fakat yapabileceğiniz bazı şeyler vardır, bu sizin kalori sayınızın daha doğru sayılmasını sağlamaya yardımcı olur ve daha az kontrol sahibi olmanıza yardımcı olur. Kaloriler – Yediğiniz Kalorileri Sayma Ne zaman tartılacağını ve ne zaman ölçüleceğini bilir Porsiyon boyutlarına aşina değilseniz, yiyeceklerinizi tartmanın ve ölçmenin ne kadar önemli olduğunu vurgulayamıyorum. Başlamak için bir ölçüye, bardak ve ölçüm kaşığına ölçün. Mümkün olduğunca doğru olması için, ne zaman tartılacağını ve ne zaman ölçüleceğini bilmelisiniz. Sıvılar, bardak, sürahi veya ölçüm kaşığı içine dökülerek ölçülebilir.

Herbalife kullananlar 2018 yorumlarına baktığımız zaman en önemli dikkat edilen şeyin  herbalife kullananlar 2018 fiyatları olduğuydu onca yıllık deneyiyimim ile size söylüyorum ki önemli olan fiyat değil size bir danışmanın doğru bir şekilde yön göstermesidir.  Herbalife kullananlar ile ilgili bloglarda genellikle sonuç alamayan kişilerin ürünleri yanlış ve düzensiz kullandıkları görülmektedir. Herbalife kullananlar forum yazılarında o kadar çok sonuçlar dikkatimizi çekmektedir ki bu sonuçları alanlar gerçek bir başarı hikayeleridir ve üzerlerinde sonuçları alan bu kişilerin emekleri vardır.  Herbalife kullananlar zararları olmadığını keşfetmektedirler bu ürünlerle o kadar dinç ve sağlıklı oluyorsunuz ki bunu anlatmaya gerek yok yaşamak gerekiyor

Herbalife Beslenme Kurulu Üyesi

Jacques Manic, M.D. Fransa Jacques Manic, M.D., 2011’den beri Herbalife Beslenme Danışma Kurulu üyesidir. Manic, Bayonne, Fransa’da özel pratikte ortopedi uzmanıdır. Spor tıbbında güçlü bir geçmişi vardır ve 2006 yılından beri Aviron Bayonnais Rugby Pro için takım doktoru olmuştur. Ayrıca son yirmi yıldır futbol (futbol) antrenörü olmuştur.

Manic, Paris Devlet Hastaneleri Cerrahi Okulu’nda artroskopiyi öğretmenin yanı sıra, Tours Üniversitesi Hastanesinde görev yaptığı süre boyunca üst düzey sporcular için beslenme danışmanı olarak görev almıştır. Fransız Spor Hekimliği Derneği üyesidir ve Fransız Beslenme Derneği üyesi olmaya adaydır. Fransız Mesleki Bölüm I ve II’de üst düzey bir futbolcu olan Manic, 1977’de profesyonel Bölüm II’de en iyi Fransız oyuncu seçildi ve 1977’den 1981’e kadar Fransız Olimpiyat futbol takımının bir üyesi seçildi.

Herbalife Beslenme Danışmanlık Kurulu, beslenme ve sağlık alanlarında, bağımsız beslenme, iyi beslenme, düzenli fiziksel aktivite alma ve sağlıklı bir yaşam tarzına öncülük etme konularında eğitmek ve eğitmek üzere dünyanın dört bir yanından önde gelen uzmanlardan oluşmaktadır.

Nataniel Viuniski, M.D. Brezilya

Viuniski ana ilgi alanları kilo yönetimi ve çocukluk çağı obezitesi olan bir çocuk doktoru ve beslenme uzmanıdır. Ayrıca Rio Grande do Sul’daki Unimed Hastane için lisansüstü kurs çalışmalarında insan beslenmesi profesörü ve beslenme servisi müdürü olan Brezilya’nın Sağlık ve Eğitim Bakanlığı Çocukluk Obezitesine danışmanlık yapmaktadır. Yayınlanmış diğer çalışmaların yanı sıra “Çocukluk Obezitesi – Pratik Kılavuz” un yazarıdır. Viuniski Rio Grande do Sul arasında Escola Médica da Universidade de Passo Fundo (Passo Fundo Üniversitesi Tıp Fakültesi) bir tıp derecesine sahiptir; Hastane Infantil Conceicao de Porto Alegre (Çocuk Hastanesi Conceicao de Porto Alegre) pediatri alanında yüksek lisans derecesi; ABRAN’dan (Brezilya Beslenme Birliği) beslenme alanında yüksek lisans derecesi; ve Rio Grande do Sul Federal Üniversitesi’nde kilo kontrolü ve fiziksel aktivite alanında yüksek lisans derecesi

Herbalife Beslenme Danışmanlık Kurulu, beslenme ve sağlık alanlarında bağımsız beslenmeyi ilke edinme, düzenli fiziksel aktivite alma ve sağlıklı bir yaşam tarzına öncülük etme konularında eğitmek ve eğitmek amacıyla dünyanın dört bir yanından önde gelen uzmanlardan oluşmaktadır.

ÜRÜN HİKAYELERİ

Liliana P. “138 lbs ağırlığındayım. 3 boyutluyum. Temel ürünler, geliştiriciler, atıştırmalıklar ve Herbalife24®’ü dengeli bir diyet ve günlük egzersizle birleştirerek, iyi bir beslenme ve zindeliğin tadını çıkarmamı sağlayan bir yaşam tarzı elde ettim.

Diğer insanlara açık bir hedefe sahip olmalarını ve ona ulaşana kadar adım adım ilerlemelerini tavsiye ederim. ”“ Yorgun ve sinirliydim çünkü pek çok diyeti sonuçsuz olarak denedim, ama ana motivasyonum beslenme dengesini ve gücünü sağlamaktı. . Eşimin sonuçları,

Formula 1 ve diğer temel ürünleri kullanmaya başlamam için bana ilham verdi. İlk başlarda bazı zorluklar yaşadım, ancak fitness ve sağlık hedeflerimle tutarlı olmam için bana daha fazla ürün uygulayarak ve eğitimlere katılarak bunu başardım. ”

GÜZEL BİR ARA ÖĞÜN PAYLAŞALIM

Tarif: Sınır Cızırtılı Sığır Eti Fajitasının Güneyi  Gönderen Susan Bowerman, M.S., RD, CSSD, CSOWM, FAND – Kıdemli Direktör, Dünya Beslenme Eğitimi ve Eğitimi 0 Comment Güneyin tadı. Fajitalar kolay bir Meksika yemeğidir. Bu renkli tarif, protein, sebze ve lezzetli bir Latin lezzetiyle doludur. Meksika’ya gitmeye gerek yok, bu tarif ülkenin lezzetli lezzetlerini size getiriyor.     maddeler: 1 çay kaşığı kimyon 1 çay kaşığı biber tozu 1 çay kaşığı tuz 1 lb. yağsız dana biftek, gögüs biftek veya üst sığır filetosu Baharat bifteği biftek üzerinde karıştırın. şarap turşusu 1 TBSP Worcestershire sosu 1 adet TBSP zeytinyağı 2 TBSP limon suyu 1 diş sarımsak, kıyılmış Bu turşunun yarısını etin üzerine dökün ve diğer yarısını kenara koyun. Plastik örtü ile örtün. Buzdolabında birkaç saat ya da gece boyunca marine edelim. Orta yüksek ısıda büyük bir tavada 1 yemek kaşığı zeytinyağı. 1 büyük soğan ekleyin. Yumuşaklaşana kadar birkaç dakika karıştırın. eklemek 1 yeşil dolmalık biber 1 kırmızı dolmalık biber Biberler yumuşayana kadar birkaç dakika daha pişirin. eklemek 1 çay kaşığı kimyon 1 diş sarımsak, kıyılmış Sebzeler yumuşayana kadar karıştırın, yaklaşık 5 ila 6 dakika. Kalan turşuna dökün ve bir iki dakika karıştırın. Kapağı kapatın ve ısıdan çıkarın. Eti turşulardan çıkarın ve kurulayın. eklemek 1 adet TBSP zeytinyağı Orta nadir rastlanana kadar, her iki tarafta biftek 3 ila 4 dakika pişirin. Bir kesme tahtasına aktarın. Folyo ile kaplayın ve 10 dakika dinlendirin. Tahıl boyunca ince ince dilimleyin. Sebzeli tavada et ve meyve sularını tavaya atın. Ekmeğe ekşi et-sebze karışımı ekmeği.

Herbalife® ürünlerini çevrimiçi satın alabilir miyim?

Ürünlerimizi çevrimiçi olarak distribütörlerimizden herbalfitkal.com adresinden satın alabilirsiniz. Ürünlerimizi başka bir sitede satın almanızı önermiyoruz

Ne kadar protein var?

Tıp Enstitüsü, günlük kalorinin yüzde 10 ila 35’inin proteinden geldiğini önermektedir. Protein gramlarına eşit olan bu değer, bireyin kalori ihtiyacına bağlıdır. ABD’ye göre Tarım Bakanlığı, bir kişinin yemesi gereken proteinli gıdaların miktarına, yaşına, cinsiyetine ve fiziksel aktivite düzeyine bağlıdır. Amerikalıların çoğu bu gruptan yeterince yemek yiyorlar, ancak bu yiyeceklerin daha yalın ve daha çeşitli seçimlerini yapmaları gerekiyor. Crandall, “Güvenli bir protein düzeyi, vücut ağırlığının kilogramı başına 0,2 gram protein [2.2 lbs.], Çok aktif sporcular için kilogram başına 2 gram protein” arasında değişmektedir. “Fakat çoğu Amerikalının gerçekten kilogram vücut ağırlığı başına yaklaşık 1 ila 1,2 gram protein tüketmesi gerekiyor.” Çoğu insanın yemek başına 20 ila 30 gram proteine ​​ihtiyacı olduğunu söyleyen Crandall. “Örneğin, bu kahvaltıda 2.5 yumurta akı veya akşam yemeğinde 3 ila 4 ons et.” Dedi. Çoğu Amerikalı kadının kahvaltıda yeterli proteine ​​yakın bir yere ulaşmadığını söyledi. “Bu onların kas kütlesini, metabolizmalarını ve hormon seviyelerini engelliyor olabilir.” Crandall, ebeveynleri çocuklarının protein tüketimini strese sokmaya teşvik etti; “Çocuklar için meyve ve sebzeye odaklanmak önemlidir, ancak çocuklar için protein takviyesi aşırı gidiyor” dedi.

Çocukların diyetlerine nasıl protein alınacağını düşünürken, ebeveynler tüm yiyeceklere ve doğal kaynaklara odaklanmalıdır. Protein kaynakları USDA’ya göre, et, kümes hayvanları, deniz ürünleri, fasulye ve bezelye, yumurta, işlenmiş soya ürünleri, fındık ve tohumlardan yapılan tüm yiyecekler, protein grubunun bir parçası olarak kabul edilir. Çoğu insan bu grupta yeteri kadar yemek yiyor, ama daha yalın ve daha çeşitli seçimleri seçmeliler. Hayvansal kaynakların yanı sıra, soya, kenevir ve peynir altı suyu da dahil olmak üzere birçok alternatif protein kaynağı vardır. Crandall, her şeyin iyi bir seçenek olduğunu ve kişisel tercihlere inandığını söyledi. Örneğin, peynir altı suyu proteini kas kütlesini oluşturmak ve yeniden oluşturmak için daha iyidir, bu nedenle toplu halde veya çok egzersiz yapan insanlar bunu tercih edebilir. Peynir altı suyu proteini peynir yapım sürecinin bir yan ürünüdür ve bu nedenle vegan değildir. Tıp Haberleri Bugün göre, genellikle protein tozu gibi takviyelerde bulunur. Genellikle yağsız kas kütlesini desteklemek için kullanılır ve aynı zamanda Beslenme ve Metabolizma’da yayınlanan bir 2008 çalışmasına göre kilo kaybı ile de ilişkilidir. Kepçe altı suyu proteini başına 20 gram protein vardır.

Yemek Çölü Nedir? “Food Deserts”, Birleşik Devletler Tarım Bakanlığı tarafından “taze, sağlıklı ve uygun fiyatlı yiyeceklere hazır erişime sahip olmayan kentsel mahalleler ve kırsal kasabalar” olarak tanımlanmaktadır. Süpermarketler ve marketler yerine, bu toplulukların gıdaya erişimleri olmayabilir veya yalnızca birkaç sağlıklı ve uygun fiyatlı yemek seçeneği sunan fast food restoranları ve marketleri tarafından servis edilebilir. Erişim eksikliği, zayıf bir diyete katkıda bulunur ve diyabet ve kalp hastalığı gibi daha yüksek obezite ve diyetle ilgili hastalıklara yol açabilir. ” Şehrimdeki yiyecek çöllerinin oynadığı rol hakkında gerçek bir fikir edinebilmek için Los Angeles’ı oluşturan topluluklara bakmak önemlidir. Güney Los Angeles’ın nüfusu 1,009,550’dir. Batı Los Angeles’ın nüfusu 637.129. South Los Angeles’ta market başına yaklaşık 6.000 kişi var. West Los Angeles’ta market başına 3,763 kişi var. South Los Angeles’ta çiftçi piyasasında 168.259 kişi var. Batı Los Angeles’ta çiftçi piyasasında 39.821 kişi var Güney Los Angeles’taki yetişkinler, Batı Los Angeles’takilere göre günde beş veya daha fazla meyve ve sebze ikram etmek için iki kat daha az olasıdır. Restoranların% 72’si, South Los Angeles’ta fast food veya sınırlı servis restoranlarıdır. Restoranların% 41’i West Los Angeles’ta fast food veya sınırlı servis restoranlarından oluşuyor Taze gıda eksikliği, her yerde obeziteye yol açıyor Güney Los Angeles çocuklarının Batı Los Angeles’taki çocuklar olarak obez olma olasılığı iki kat daha fazladır. Ne yazık ki, Los Angeles yalnız değil. 29 milyondan fazla Amerikalı taze yiyeceklere erişememektedir. Bu Illinois, Pennsylvania ve Kansas eyaletlerinin birleşik eşdeğeridir. Piyasalara ve sağlıklı gıdaya erişemeyen üç devlet düşünün. Yiyecek Çölleri normalde nerede bulunur? Bu tür gıda çöllerinin genellikle büyük ölçüde bakkal dükkânları, çiftçi pazarları ve sağlıklı gıda sağlayıcılarının eksikliği nedeniyle yoksul bölgelerde görülmesi şaşırtıcı değildir. Ve böylece yoksunluk döngüsü devam ediyor. İnsanların sağlıklı yemek yemek istemediği değil; Sadece bunu yapma fırsatına sahip değiller. Herbalife, biri için boşluğu doldurmak için çalışıyor.

Sağlıklı atıştırmalık seçeneği? Po Leung Kuk’taki çocuklar sağlıklı donut yapmayı öğreniyor Asya Pasifik’teki Herbalife Nutrition’dan (APAC) Executive ekibimiz ve çalışanlarımız Hong Kong’daki bir Casa Herbalife olan Po Leung Kuk’u (PLK) [1] ziyaret ettiler. Gününü 8’den 12 yaşına kadar 20’den fazla çocukla geçirme fırsatı buldular. Gün içerisinde farklı dans etkinliklerine katıldılar. Eğlenceli bir dans dersi ve sağlıklı çörek yapmayı öğrendikleri bir yemek dersi gibi. Çocuklar reçeteyi sıfırdan tamamladılar ve sonunda beyaz çikolata, taze meyve ve marshmallow ile çörekleri süslediler! Ayrılmadan önce, çalışanlar çocuklara bir hediye verdi: bir HFF sırt çantası ve bir oyuncak ayı. APAC’daki Herbalife Beslenme ekibimiz, inovasyonun pek çok biçimde gelebileceğini ve hayır kurumlarına da bağlanabileceğini gösterdi! Çocukların hayatlarında bir fark yaratırken, gönüllü aktivitelere birazcık nasıl yaratıcılık katacağımızı gösterdiler.

İlk Kez Triatlonu Tamamlama Yolculuğu Personel | Herbalife Beslenme | 5 Ocak 2018

Herbalife Beslenme bağımsız distribütörü Melissa ve onun müşterisi Amy sağlık, ilişki ve bire bir triatlon hakkında konuşur.   Melissa: Bir distribütör olarak, insanların hayatlarında yeni bir yere uzanmalarına yardım ediyorum ve onlara güçlendirilmiş hissetmelerini sağlıyorum. Vücudun ve alışkanlıkların doğru bir uyum içinde olduğu zaman, insanların ne tür sonuçlara ulaşabileceğini söyleme yok. Aynı şekilde, müşterilerim gerçekten doğru beslenme ve beslenme programlarını yeteneklerini en iyi şekilde kullanma konusuna odaklandıklarını gördüğümde, daha iyi olurlar, zihniyetleri ve hedeflerine ulaşma ve daha fazlasını elde etme kapasiteleri daha iyi olur. Müşterilerim endişe duyduğunda, yanında destekte bulunmak istiyorum. Bu, müşterinizle planınızı Herbalife Beslenme materyallerine dayanarak kurmak ve daha sonra o kişinin her adımında olmakla ilgilidir. Müvekkilim ve arkadaşım Amy’nin hikayesi, takım çalışmasıyla nelerin başarılabileceğinin ilham verici bir örneğidir. Yakında tanıştıktan sonra, daha iyi yemek seçimleri yapmaya ve daha fazla aktivite elde etmeye odaklanarak, kilo vermesi ve onu uzak tutmak için bir plan üzerinde çalışmaya başladık. Ona bir kızkardeş gibi bakıyorum. Bir sürü zorlukta birbirimize yardımcı olduk. İki yıldan uzun süren arkadaşlıktan sonra kilo aldı ve sonuçlara ulaştı.   Amy: Herbalife Beslenme toplumu beni etrafta tutan şeydi. Melissa ile ilişkim daha önce hiç yaşamadığım bir şey gibi.   Melissa: Amy ve son iki yılda çok eğlendim. Birlikte bir çift triatlon yaptık ve bir sürü 5K. Amy’yle tanışmadan önce, sağlık ve fitness yolculuğunun tanımı, çok fazla başarısız girişimdi. Bunu kendi başına yapmaya çalışan çok fazla işe yaramıyor ve cesaret kırılıyor ve gerçekten erken çıkıyor. Ve sanırım çalıştığı her şey onunla takılıp kaldığı ve yol boyunca onunla birlikte olsaydı işe yarayacaktı.     2016’da bizi koruyan bir an vardı. Amy ve ben birlikte bir triatlon yapmak için kaydoldum, ancak yarış son dakikada iptal edildi ve Amy düzenli sabah yüzme uygulamaları ve daha fazlası dahil olmak üzere bir çok hazırlık çalışmalarını yaptıktan sonra harap oldu. Koçu ve arkadaşı olarak, ona izin veremezdim. Beklentilerini aşmak için elimizden gelenin en iyisini yaptık. Aklımda olan şeyin Amy’ye ilham vereceğini biliyordum.

Sağlıklı Görme Sağlıklı Yaşam Des Walsh, Başkan | Herbalife Beslenme | 26 Eylül 2017   Yaşlandıkça gözümüze ne olduğuyla ilgili sık sık “göz ardı ederiz” diyoruz ve bunun yerine kardiyo, kemik ve beyin sağlığına odaklanmamız gerekiyor – zamanla devam eden ekstra dikkat ile korumak için ihtiyaç duyduğumuz fiziksel beden. Ancak Eylül ayında, sağlıklı yaşlanmaya daha fazla önem veren bir ay, göz sağlığına odaklanmak istiyorum.   Yaşlandıkça gözlerimiz de yaşlanıyor. Birçok insan için, odaklanmak zorlaşır. Ayrıca, renk, şekil kontrastını yakından ayırt etme ve ışık değişikliklerine uyum sağlamada da zorluk çekilebilir. Bu semptomların bazıları normaldir, fakat aynı zamanda yaşa bağlı katarakt, diyabet, glokom ve maküler dejenerasyonun sonucu olabilirler.   Hayatımın çoğunda, göz sağlığı hakkında hiç düşünmemiştim, ancak babamın, ileri maküla dejenerasyonunun zayıflatıcı etkisini deneyimlemeye başladığı zaman, lutein hakkında bazı gerçekleri duydum. Bu, beslenme desteğinin sağlıklı görüşte oynadığı rol hakkında daha fazla şey öğrenmemi sağladı, özellikle de şimdi her gün beslenme almamın bir parçası olarak dahil ettiğim lutein. Lutein hakkında bilmeniz gereken birkaç şey: Retinanın içine yerleştirilen lutein, zararlı yüksek enerjili mavi dalga boylarını filtreleyerek göz hücrelerinin sağlığına yardımcı olur. Belli bir miktar luteinle doğarsınız ama vücudunuz bunu yapamadığı için, göz içindeki lutein miktarı yaşla birlikte azalabilir. Böyle ıspanak, lahana, havuç, brokoli, yumurta, kırmızı ve sarı biber, mısır, baharat, domates ve meyve suyu gibi gıdalar yoluyla göz lutein doldurmak edebilir ve tabii ki, bu gıdaların yanı sıra diğer birçok besin faydalar sağlamaktadır. Ancak, ben her gün lutein Herbalife Beslenme Oküler Savunma besin takviyeleri almak yüzden lutein 6 mg, tavsiye edilen günlük doz almak için her gün çiğ ıspanak üzerinde 2 kase yemek gerekir. .   Yaşlandıkça daha iyi beslenme, fiziksel aktivite ve aktif bir zihin yaşlanma sürecine yardımcı olabilir. Bonus, tüm vücudunuza dikkat ettiğinizde, gözlerin de faydası olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir