Herbalife Konya | 05337261308

Herbalife Konya online şubeleri  irtibat telefonu  05337261308 dir. Herbalife Konya  olarak bize danışan ve bizden bilgi almak isteyen müşterilerimize 7/24 hizmet vermekteyiz.

Herbalife ürünleri sağlıklı beslenme ürünleridir. Bir öğünde almanız gereken tüm besinleri size verir. Sağlıklı beslenerek fazlalıklarınızdan kurtulursunuz. Herbalife Konya olarak  en önem verdiğimiz nokta  Danışanlarımızla sonuç odaklı çalışmamızdır.   Herbalife ürünleri doğru ve düzenli  kullanıldığında muhteşem sonuçlar ortaya çıkmaktadır. Herbalife Konya şubesi adresi sitemizde mevcuttur.

Özellikle Herbalife Konya nerede sorularınıza cevap bulabileceğiniz telefon numaramız  aşağıda verilmiştir .  Herbalife Konya adresi projelerinde sizde yer alabilir ve hayatınızı değiştirecek sonuçlara ulaşabilirsiniz.

 

HERBALİFE KONYA ADRES , BİLGİ VE SİPARİŞ  HATTI : 05337261308

 

Herbalife Ahırlı Bilgi ve Sipariş

Herbalife Akören Bilgi ve Sipariş

Herbalife Akşehir Bilgi ve Sipariş

Herbalife Altınekin Bilgi ve Sipariş

Herbalife Beyşehir Bilgi ve Sipariş

Herbalife Bozkır Bilgi ve Sipariş

Herbalife Cihanbeyli Bilgi ve Sipariş

Herbalife Çeltik Bilgi ve Sipariş

Herbalife Çumra Bilgi ve Sipariş

Herbalife Derbent Bilgi ve Sipariş

Herbalife Derebucak Bilgi ve Sipariş

Herbalife Doğanhisar Bilgi ve Sipariş

Herbalife Emirgazi Bilgi ve Sipariş

Herbalife Konya Ereğli Bilgi ve Sipariş

Herbalife Güneysınır Bilgi ve Sipariş

Herbalife Hadim Bilgi ve Sipariş

Herbalife Halkapınar Bilgi ve Sipariş

Herbalife Hüyük Bilgi ve Sipariş

Herbalife Ilgın Bilgi ve Sipariş

Herbalife Kadınhanı Bilgi ve Sipariş

Herbalife Karapınar Bilgi ve Sipariş

Herbalife Karatay Bilgi ve Sipariş

Herbalife Kulu Bilgi ve Sipariş

Herbalife Meram Bilgi ve Sipariş

Herbalife Sarayönü Bilgi ve Sipariş

Herbalife Konya Selçuklu Bilgi ve Sipariş

Herbalife Seydişehir Bilgi ve Sipariş

Herbalife Taşkent Bilgi ve Sipariş

Herbalife Tuzlukçu Bilgi ve Sipariş

Herbalife Yalıhüyük Bilgi ve Sipariş

Herbalife Yunak Bilgi ve Sipariş

Herbalife Konya olarak en doktorlarımızdan bahsetmek gerekirse en önemli doktorlarımızdan biride

Chin-Kun Wang, Ph.D. Tayvan Chin-Kun Wang, Ph.D.,
2013’ten beri Herbalife Beslenme Danışma Kurulu üyesidir. Metabolizma ve beslenme uzmanı Wang, insan metabolizması ve beslenme takviyeleri, nutrasötikler, fonksiyonel gıdalar ve bitkilerin klinik değerlendirmesi üzerine yaptığı araştırmaya odaklandı. Wang şu anki bir profesör ve Tayvan’daki Chung Shan Tıp Üniversitesi’nin eski başkanıdır.
Ayrıca Tayvan Beslenme Derneği onursal başkanıdır; Asya Beslenme Dernekleri Federasyonu Derneği üyesi; Uluslararası Nutrasötikler ve İşlevsel Gıdalar Derneği Başkanı; ve Tokyo Tıp Üniversitesinde misafir profesör. Wang, uzmanlık alanında bir dizi makale ve makale yazmış ve yazmıştır. Doktora derecesini aldı.
Ulusal Tayvan Üniversitesi’nden ve 2008 yılında Tayvan’da tıp eğitimine sağladığı katkılardan dolayı Ulusal Biyomedikal Ödülü’nü almaya hak kazandı. Herbalife Beslenme Danışmanlık Kurulu, gıda ve sağlık alanında,
bağımsız Herbalife üyelerini iyi beslenme ilkeleri konusunda eğitmek, düzenli fiziksel aktivite almak ve sağlıklı bir yaşam tarzı sürdürmek üzere dünyanın dört bir yanından önde gelen uzmanlardan oluşmaktadır.

Yubin He, M.D. Çin Yubin He, M.D.,

2010’dan beri Herbalife Beslenme Danışma Kurulu üyesidir. Pekin Askeri Komutanlığı (B.M.C.) Genel Hastanesi’nde Kardiyopulmoner Damar Merkezi’nin profesör ve müdür yardımcısıdır. Çin Kalp Damar Derneği (Hypertension Group) üyesi ve PLA Kardiyovasküler Derneği üyesidir. Koroner kalp hastalığı, hipertansiyon, hiperlipidemi, kalp yetmezliği ve trombotik hastalık teşhisi ve tedavisine odaklanarak 31 yılı aşkın bir süredir kardiyoloji çalışmalarına ve araştırmalarına katılmıştır. Hem hakemli hem de tüketici medyası yayınlarında yaygın olarak yayınlanmıştır. Herbalife Beslenme Danışma Kurulu, dünyanın dört bir yanından, bağımsız Herbalife Üyeleri ve Çin’deki satış temsilcilerini eğitmek ve eğitmek üzere, beslenme ve sağlık alanlarında, önde gelen uzmanlardan oluşur. aktivite ve sağlıklı bir yaşam tarzı lider.

Beslenmenizi Destekleyin

Vitaminler ve mineraller sağlıklı kilo yönetimi, genel sağlık ve canlılığı destekler. Vücudun normal büyümesi ve gelişimi için gereklidirler. Küçük eksiklikler bile kalıcı hasara neden olabilir. Stres, kötü beslenme ve kirletici maddelere maruz kalma genellikle diyetinizi uygun vitamin ve minerallerle takviye etmeyi önemli kılar.

Sıradan bir Bar Sabunu Değil Yüz Temizleyici Kullanın Gençler, her sabah ve her akşam yatmadan önce yüzlerini yıkamanın önemini anlamalıdır. Temizleme, yüzeydeki fazla yağları kir, makyaj ve diğer gözenek tıkanıklıkları ile birlikte temizlemeye yardımcı olur. Cildin temizlenmesi tartışılmaz! Öyleyse, onlara gerekli araçları sağladığımızdan emin olalım. Yağlı ciltleri hedeflemek için özel olarak formüle edilmiş bir yüz temizleyici kullanarak sağlıklı bir temizlik rutinine başlayın. Nazik bir yaklaşım için sülfat içermeyen bir temizleyici seçin ve günde iki kez temizlemek için onları hatırlatarak gayretli olun. Temiz bir cilt, cildinizi hızla cildin temizlenmesi yoluna koymanıza yardımcı olabilir. Cildinin kurumasını ve post temizlik yapmamasını sağlayın. Onlara kurulamak için sadece temiz bir havlu kullanmasını ve aile el havlusu için asla ulaşmamasını sağlayın. Temiz olmayan havlular bakteri için bir üreme alanıdır. Yuck! Güneş Koruyucularının Önemi Öğretmek Gençler açık havada çok zaman geçirirler. Arkadaşlarla takılmak, spor programları yapmak ya da okula ve arkaya yürümek arasında, güneşin zararlı UVA / UVB ışınlarına maruz kalırlar. Tüm gençlerin, güneşe en az maruz kalmanın bile, yanma, yaşlanma ve cilt kanseri gibi uzun süreli hasarlara neden olabileceğini fark etmesi gerekir. Gençler, sabahları okula gitmeden önce her zaman güneş koruyucu veya güneş koruyucu içeren bir nemlendirici kullanmaları gerektiğini anlamalıdırlar. Hem SPF 30 hem de suya ve tere dayanıklı olan bir ürün idealdir. Bulutlu bir günde bile, kış mevsiminde bile güneş ışınlarının cilde zarar verebileceğini bildirin. Gençlerimize güneş kremi kullanmanın önemini aşılarsak, hayatları boyunca onlara yarar sağlayacak günlük bir uygulama haline gelecektir. Dokunma Bir lekede seçmek, sadece gençler için değil, herkes için büyük bir hayırdır. Gençlerinize asla sivilce almalarını söylemeyi unutmayın! Eğer yaparlarsa, durumu daha da kötüleştirebilir ve kalıcı yara izi bırakabilir. Neden genel olarak yüzümüze dokunma dürtüsüne direnmemiz gerektiğini açıklayın. Elimiz mikrop ve bakterilerle dolu olabilir ve bu mikropların bitmesini istediğimiz son yer cildimizdedir. Nemlendirici bir zorunluluktur Şimdi, gençliğinizi nemlendiriciyi kullanmaya başlama zamanı. Nemlendirici cildi nemlendirir ve elastikleştirir. Yüz için UVA / UVB SPF 30 korumasını içeren bir ürün seçin. Vücut için Aloe vera ve shea yağı içeren bir ürün arayın. Onlar harika, doğal nemlendirici maddelerdir. Eklenmiş parabenler olmadığını belirten etiket iddialarına bakın, ürün test edilmiş dermatolog ve iddiaları desteklemek için klinik testler mevcut. Her sabah başvurmak için gençliğine hatırlat!

Sağlıklı bir cilt için sağlıklı bir diyet Cilt sağlığı için protein yiyin. Vücudunuzun sağlığı için sağlıklı bir diyet gereklidir, ancak cildinizin sağlığı için de önemlidir. Protein, antioksidanlar, vitaminler ve kolajen de dahil olmak üzere çeşitli besinler cildinizin görünümünü iyileştirmeye yardımcı olabilir. Sağlıklı cilt kolayca tanınabilir çünkü genellikle parlıyor. İşte sağlıklı ve parlak bir cilt için tüketen bazı besinler. Cilt Sağlığı için Beslenme Protein yiyin Proteinte düşük bir diyet, birçok ay boyunca, cilt tonunda bir kayba neden olabilir. Cildiniz kronolojik yaş için makul olanın ötesinde sarkmaya ve kırmaya başlayabilir. Proteinler doku onarımı ve yeni doku yapımı için gereklidir. Hücrelerin yaşamlarını sürdürebilmek için proteine ​​ihtiyacı vardır, bu yüzden vücut yıpranmış veya ölü deri hücrelerini “değiştirmek” için protein kullanır. Diyetinizdeki proteinleri tavuk, et, balık, soya veya tofu gibi kaynaklardan almak, bu endişeyi çözmenize yardımcı olacaktır. Yemek yerine protein katkısı protein tüketimi için harika seçenekler. Antioksidanların ve Vitaminlerin Önemi Sağlıklı bir cilde ulaşmak için protein gerekli olsa da, antioksidan A, C ve E de önemlidir. Bu besleyicilerin herhangi birindeki eksiklikler cildinizin sağlığını etkileyebilir. Cilt oksidatif hasarın etkilerini kolayca gösterir ve antioksidanların cildi oksidatif hasara karşı korurken güçlü oldukları gösterilmiştir. Diyetinizin yaban mersini, çilek ve elma gibi meyveleri ve brokoli, ıspanak ve lahana gibi sebzeleri içerdiğinden emin olun. Ek olarak, bir multivitamin, cildinize sağlıklı görünmesi için gerekenleri sağlamanızın mükemmel bir yoludur. Kollajen Tüketimi İnsan vücudunun kollajen toplam proteininin% 25 ila% 30’unu oluşturur; yaklaşık% 75’i cilt kolajenidir. Kollajen öncelikle bağ dokusunda bulunur ve dermisin sağlam yapısını vermekle sorumludur. Hidrolize Verisol® kollajenli ürünlere bakın. Verisol® kolajen, cildin yapısını desteklemek için içeriden dışarı çıkar. * Verisol® kolajen, cildin elastikiyetini destekler ve kırışıklıkları azaltır. ek yararlar için, sağlıklı tırnaklar ve saçlar destekleyen antioksidanlar ve mineraller içerir pazarda ürünler de vardır. * yaşlanma süreci sırasında, orta 20s başladığı, cilt nem ilerleyici kaybına uğrar ve giderek kuru olur . Bu olduğunda dermis daha incedir; Bağ dokusu sertliğini ve elastikiyetini kaybeder, kırışıklıklar ve sarkmalar meydana gelir.

İpucu: Gençliğinizle yerel mağazanızdaki kozmetik tezgahına gidin ve bir profesyonelden bir makyaj alın. Ürünlerin iç ve dış kısımlarını öğretebilir ve gençliğinizin cildi için en iyi ürünleri aldığından emin olabilirler. İkiniz de muhteşem görünüyorsunuz. Gençini eğitirken ve eğlenirken bağ kurmanın harika bir yolu. Bizim Genç Boys için Çoğu erkek genç yaşlarında tıraş olmaya başlar. Bu zamanı bir öğretim fırsatı olarak kullanın – bu bir baba ya da büyük bir erkek kardeşin liderlik yapması için harika bir zamandır. Piyasadaki farklı tipteki jiletleri açıklar. Elektrikli traş makinesi yeni başlayanlarla başlamak için harika bir yerdir, tek kullanımlık jiletler ise daha yakın bir tıraş için etkilidir. Bütün bunlar gençlere bağlı. Gençliğinizi traşlamanın temelleri üzerinde gezdirmek önemlidir, böylece cildini silmeden dikkatli bir şekilde kaçınmayı öğrenebilir. Eğer gençiniz lekelerden muzdaripse, cildi takmak acı verebilir ve daha fazla tahrişe yol açabilir. Bu yüzden, tıraş bıçağı ve tıraş kremini seçmek de dahil olmak üzere onları nasıl eğitecekleri konusunda eğitmek değerli bir ders olacaktır. Tıraş işlemine ek olarak, elektrikli tıraş makinelerini temizlemenin ve yeni bir bıçak ne zaman kullanılmasının önemini onlara öğretin. Gençlerinize günlük hijyen ve en iyi cilt bakımı uygulamalarının önemini öğretmek için zaman ayırın. Bunlar harika, ömür boyu sonuçları olan dersler. Unutmayın, en sağlıklı cilt her zaman en güzel olanıdır.

Ramazan Ayında Ne Yenir?

İsmet Tamer, Yüksek Lisans, Doktora, Herbalife Beslenme Danışma Kurulu Üyesi | Herbalife Beslenme | 22 Mayıs 2018 #HerbalifeNutrition expert Dr. İsmet Tamer, Ramazan ayında aklınızda bulundurmanız gereken besin ipuçlarını sunmaktadır. 73 Ramazan ayında, “11 ayın sultanı”, dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca Müslüman, içten yansımayı ve gün batımından gün batımına kadar hızlı bir şekilde odaklanır. Ramazan boyunca hızlı olursa, sadece sizin yeme ve uyku alışkanlıkları değiştirmek, ancak vücudun biyolojik saat de hem fiziksel hem de zihinsel bir dizi değişiklik uğrar yoktur. Oruçtan dolayı aç ve aç olan, enerjinizi mümkün olduğunca verimli kullanmak için vücudunuz metabolizmanızı yavaşlatır.   Ama yine de oruç zevk ve sadece yeterli içme suyu ve sahur (gündoğumu döneminden önce yemek) sırasında ne yemek izliyor ve iftar (gün batımından sonra yemek dönemi) sonra tarafından Ramazan ruhunu yakalayabilir.   Ramazan vücudunuzun gün boyunca ihtiyaç duyduğu enerji ve besin miktarı karşılamak amacıyla sırasında, protein, karbonhidrat, vitaminler, ve mineraller açısından besinler açısından zengin yemelisiniz ve yeterli su içmek için emin olun. Aynı zamanda, bu sizin ihtiyacınız olan her şeyi bir anda da yemeniz gerektiği anlamına gelmez. Bunu yaparsanız, vücudunuz enerji alımını tek seferde kullanamaz, bu da kilo almanıza neden olabilir. Bunun nedeni, metabolizmanızın Ramazan ayında yeme kalıplarına uyum sağlamasıdır.   Yetişkinlerin günde 3 ila 4 litre su içmeleri gerekir. Eğer gıdalar, meyve suyu, maden suyu, çay ve diğer içecekler bu miktarın yüzde 40 verseler de, yine de su 1.5 ve 2.5 litre günde içmelisiniz. Bu, iftardan sahile her saat başı iki veya üç bardak su içmeniz gerektiği anlamına gelir. Peki, gün boyunca daha enerjik hissetmek için sahur sırasında ne yemelisiniz? Hafif, sağlıklı ve doyurucu bir kahvaltı, mükemmel bir seçenektir. Güneş doğmadan önce süt ürünleri ve peynir, yumurta, domates ve salatalık gibi taze sebzeler yiyebilirsiniz. Ayrıca, her zaman çorba, zeytinyağlı ve meyvelerde pişirilmiş sebzelerin tadını çıkarabilirsiniz. Bu kombinasyon vücudunuzun günlük enerji, vitamin ve protein ihtiyaçlarını karşılar. Meyveye ek olarak, sindirim sisteminiz için iyi olan kepekli ve lifli kepekli ekmek ve makarna veya bulgur buğdayı da yemelisiniz. Kuru meyveler, ceviz ve badem de büyük gıda takviyeleridir. Gün boyunca uzun saatler boyunca kendinizi tam olarak hissettirebilirler. Sadece yediğiniz yemek çeşitliliği değil, aynı zamanda beslenmede belirleyici bir rol oynayan bölümler. Daha küçük porsiyonlar seçmeli ve akıllıca yemelisiniz.

Nicolás Fuchs, ralli arabası sürüş sporuna olan tutkusunun yanı sıra, doğru beslenme ve zindeliğin onu zorluklarına karşı hazırladığına olan inancından bahsediyor. Profesyonel ralli araba sürücüsü Nicolás Fuchs, sporun ona sağladığı yüksek seviyedeki heyecanı anlatıyor. Ralli otomobil sürüşünün, ailesini göz önünde bulunduran ekibi ile camaraderie yapmak için nasıl büyük bir fırsat olduğunu vurguluyor. Fuchs’un bir makinist olarak tutkusu ve bir yarış arabası sürücüsü olarak mesleği, birlikte sporda tırmanan zorlukları takip etmesine izin veriyor. Fuchs, yılda yaklaşık 20 yarışta yarışan sporun taleplerini, yarış ve antrenman seanslarının 10 saate kadar nasıl dayanabileceğini, ve beslenme ve zindeliğin başarısı için ne kadar kritik olduğunu anlatıyor. O, onun istikrarını geliştirmek ve reflekslerini keskin tutmak da dahil olmak üzere, onun zindeliğinin birçok yönüyle çalışır. Spor beslenme uzmanı Anunziata Morris, Fuchs’un ideal kilosunu korumasının önemini ve Herbalife ürünlerinin egzersizlerini hızlandırmasına yardımcı olmak için doğru miktarda protein, karbonhidrat, vitamin ve mineral bulundurduğunu anlatıyor.

Çocukluk Çağı Obezite Ayını Hatırlamak İçin Bir Eylül Dr. John Agwunobi, Sağlık Şefi ve Beslenme Sorumlusu | Herbalife Beslenme | 29 Eylül 2017   Ulusal Çocukluk Obezite Farkındalık Ayı 30 Eylül’de sona ererken, bu rahatsız edici salgını tersine çevirme çabalarımızda hepimiz kararlı kalmalıyız. Bu şaşırtıcı gerçekleri göz önünde bulundurun: ABD’de altı çocuktan biri. obez olarak kabul edilir. Aynı tanımı taşıyan dünya çapındaki 100 milyondan fazla genç nüfusa dahil olurlar. Hepsi yetişkinlerde sadece bir kez görüldüğünde daha yüksek risk altındadır: Tip 2 diyabet, kalp hastalığı, yüksek tansiyon. İyi beslenme ve egzersiz, daha sağlıklı ve mutlu ailelere katkıda bulunur – Dr. John Agwunobi #HerbalifeNutrition http://hrbl.me/2y8sHEq TWEET İÇİN TIKLAYIN Bir Sorunlu Eğilim Bu eğilimin ortaya çıkmasının ve tersine çevrilmesinin pek çok nedeni var. Ucuz, sağlıksız, yüksek derecede işlenmiş, yüksek kalorili gıdaların geniş çaplı varlığına işaret edebiliriz.   Ya da bir zamanlar dışarıda oynarken oynayan çocuklar artık çevrimiçi oynuyor; Gençlerin bilgisayar ekranlarında ve mobil cihazlarda egzersiz yapmaktan daha fazla zaman harcaması daha olasıdır; 19 yaşındaki Amerikalıların, yaşlarının üç katı kadar biri kadar yerleşik olduğu.   Çocukların fiziksel aktivite düzeylerinin ABD’de 7 yaşında nasıl zirve yaptığı hakkında konuşabiliriz. ve Avrupa, yaşlandıkça sürekli olarak düşüyorlar. Ya da 18 yaşın altındaki Amerikalıların üçte ikisinin nadiren egzersiz yaptıklarına dikkat edin.

Ulusal Halk Sağlığı Haftası: Hep Birlikte Beraberiz John Agwunobi, M.D., M.B.A., M.P.H., Eş Başkan ve Baş Sağlık ve Beslenme Memuru | Herbalife Beslenme | 4 Nisan 2018 Ulusal Halk Sağlığı Haftası, toplumun genel sağlığını birleştirmek ve geliştirmek için mükemmel bir zamandır. Sağlık hizmetlerinde kariyer benim DNA’mda. İskoçyalı büyükbabamın annemin yanında bir eczacı vardı, oğlu (büyükbabam) bir aile hekimiydi ve annem hemşirelik okuluna kaydoldu. Orada Nijerya’dan St. Üniversitesi’nde tıp okumak için gelen babamla tanıştı. Andrews ve cerrah oldu. Öyleyse belli ki kıyafeti takip ettim.   İlk pozisyonum Washington’da bir çocuk doktoruydu. Yerleşim merkezimi, büyük şehir çatlaklarının salgın günlerinde bir şehir içi hastanede yaptım. Günlük olarak, genç gençlerin hastalandığını, hamile kaldığını, vurulduğunu gördüm ve “temizlik” ekibinde olduğumu fark ettim. Bu halk sağlığı krizlerine katkıda bulunan çok daha büyük sosyal sorunlar vardı. Bu kadar çok insan önlenebilir olan hastalıklardan ve rahatsızlıklardan ya da en azından sağlık sigortası tedavi edilebilseydi. Kapsamımı genişletmeyi düşünmeye başladım. Sadece bu uzun olaylar dizisinin sonunda oturmak yerine, hastalıklardan ve hastalıklardan ve yoksulluktan ve beslenme eksikliğinden önce akıntıya ve yaşamları etkilemek istedim.   Sonunda, halk sağlığını incelemek için lisansüstü okulda okudum ve bir nüfusun sağlığını ve beslenmesini etkileyen epidemiyoloji ve sosyal faktörleri öğrenmeye başladım. Bir çocuk doktoru olarak, her zaman bireysel düzeyde beslenme hakkında öğretilmiştim. Halk sağlığında, tüm toplumlarla ilgili olarak bu kavramları öğrenmeye başladım.   Halk sağlığı, dünyadaki hastalıklar ve toplulukların davranışları arasında eşsiz bir arayüzdür. Bu yüzden Ulusal Halk Sağlığı Haftası çok önemli.   Halk sağlığının tüm altyapısı gerçekten sadece hastalığın yokluğunu değil, aynı zamanda sağlıklı yaşam kültürlerini de teşvik etmek için tasarlanmıştır. Bu, toplum içinde aktif katılım-eğitim, katılım, iletişim gerektirir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site Roneon güvenlik uygulamaları ve Google reCAPTCHA tarafından korunmaktadır.
Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları kabul edin.