Herbalife Kilo Alma Seti | Herbalife Kilo Alma Paketi

Herbalife kilo alma, kilo eksikliğinin bazı sebepleri vardır. Doktor tıbbi muayeneyi gerçekleştirdikten sonra kilo almaya engel olan fizyolojik bir durum olup olmadığını belirlemesi lazım. Sonuç olarak kilo alamama ile ilgili bazı nedenler olabilir.

  • Temel neden genetik olmakla beraber
  • Bağırsak sistemindeki bozukluklar
  • Troit bezlerinin fazla çalışıyor olması
  • Stres
  • Yemek bozukluğu problemleri
  • Aşırı fiziksel aktivite gibi durumlar neden olabilmektedir.

HERBALİFE KİLO ALDIRIR MI?

Öncelikle bilinmesi gereken en önemli konu herbalife ürünleri bir gıda takviyesidir. Bu ürünlerin içerisinde sizi zayıflatmaya ya da kilo aldırmaya yarayan hiçbir kimyasal madde yoktur.

Herbalife ile doğru beslenmeyi öğrenerek kilo alır yada kilo verirsiniz.

Kilo almada en önemli etkenlerden biride yeterli protein alımıdır. Bu proteini sağlıklı kaynaklardan alamayacağınızı düşünüyorsanız Herbalife ‘in kaliteli ürünlerinden bu proteinleri sağlıklı bir şekilde alırsınız.

Günlük olarak yapacağınız 3 öğün sağlıklı ve kalorili yemek üzerine 3 öğünde shake içerek almanız gereken günlük proteini tamamlar ve sağlıklı bir şekilde kilo almaya başlarsınız.

HERBALİFE KİLO ALMA

Sağlıklı kilo almak için en önemli besin kaynağı proteindir. Kilo almaya çalışan bir kişi vücut ağırlığının kilogramı başına 1,5 – 2 gr protein almayı hedeflemelidir.

Hedefiniz kilo almak ise bol miktarda karbonhidrat ve sağlıklı yağlar içeren yiyecekler tüketin. Her öğünde bol miktarda protein, yağ ve karbonhidrat tüketmek sağlıklı kilo almak açısından önemlidir. Kilo alma bildiğiniz gibi bir öğünde almanız gereken kalori miktarından daha fazla kalori alırsanız kilo almış olursunuz.

Bu noktada Herbalife Shake size 1 porsiyonda 18 gr bitkisel protein vererek yardımcı olur. Ayrıca antioksidan özelliği ile vücudunuzdan zararları maddeleri uzaklaştırır.

Herşeyden önce ara öğünleride sağlıklı besinleri tercih ederek yapmalıyız. Bu arada kilo almada meyvede tüketmemiz çok önemlidir. Kesinlikle bütün bunları düzenli bir şekilde tüketebilirsek çok rahat kilo alırız.

herbalife kilo alma
herbalife kilo alma | 05337261308

ÖNERİLEN HERBALİFE KİLO ALMA SETİ

Herbalife kilo alma paketi içersinde Herbalife shake , Herbalife Pro-boost ve tercihe göre Herbalife Omega 3 , Herbalife Vitamin ve mineral tablet vardır.

Bunun yanısıra Herbalife kilo alma seti olarak satılmakla beraber ürünleri tek tek alma şansınada sahipsinizdir. Ayrıca bu kilo alma programı istikrar ve düzen istemektedir. Her şeyden önce günlük olarak almanız gereken besinleri özenle seçmelisiniz dediğim gibi kilo almada vücut ağırlığınızın 1,5 – 2 katı kadar protein alımı çok önemlidir.

Bir porsiyon shake ‘de 18 gr. bir porsiyon Pro-boost ‘tada 5 gr protein vardır. 3 öğün shake ile 54 gr , 2 öğün pro – boost ile de 10 gr proteini yani toplamda 64 gr proteini sağlıkl bir şeklide almış olursunuz.

YouTube video

 

HERBALİFE KİLO ALMA SETİ NASIL KULLANILIR?

Herbalife kilo alma programı nasıl kullanılır? Günde 3 öğün sağlıklı ve kalorili yediğiniz yemeklerin üzerine 3 öğün herbalife shake içiyoruz. Ayrıca beslenme programımıza ara öğünlerde eklemeliyiz. Ara öğünlerde Herbalife Pro-boost içeceğimizi programa ilave ediyoruz.

Kilo almada beslenmemezi çok düzenli bir şekilde yapmalıyız.  Öğünleri ve ara öğünleri atlamamalıyız.

Su içme alışkanlığımızı en 2 lt olarak düzenlemeliyiz.

Bu konuda muhakkak bizim ücretsiz danışmalığımızdan yararlanmalısınız.

HERBALİFE KİLO ALMA SETİ YORUMLARI

HERBALİFE KİLO ALMA YORUM

  • “Bütün bu kalorili şeyleri yesek zaten kilo almazmıyız” denmektedir.

Alırsınız tabi ama sağlıklı kilo alamazsınız direk karbonhidratlara yönelerek kilo almaya çalışırsanız sağlıksız bir şekilde kilo almış olursunuz ve buda hastalıklara davetiye çıkarır. Oysa ki kilo almada en önemli şey protein alımıdır. Örneğin bu ürünler proteini size sağlıklı bir şekilde verir

Herbalife ürünleri  kullanmamızın sebebi almamız gereken proteinleri kalorisiz ve sağlıklı bir şekilde almaktır.

EN UYGUN HERBALİFE KİLO ALMA SETİ FİYATLARI

Kilo alma ürünleri fiyatları sabittir. Bu ürünleri bir Herbalife distribütöründen aldığınızda liste fiyatından alırsınız. Bu ürünleri ücretsiz kayıt olacağınız ayrıcalıklı müşteri paketi ile %15 – % 25 – % 35 indirimli alırsınız. Herhangi bir kota yoktur. İstediğiniz ürünü istediğiniz zaman alabilirsiniz.

Link üzerinden Herbalife üyelik yaparak bu ürünleri indirimli alabilirsiniz.

Ürünleri aldığınızda biz sizlere ücretsiz olarak danışmanlık yapacağız ve bu ürünlerin kullanımını nasıl yapacağınızı öğreteceğiz. Tabi en önemli nokta buna sizin karar vermiş olmanız ve kilo almak istiyorum demeniz gerekir.

Herbalife kilo alma hakkında bilgi almak istiyorum. Varsa Herbalife kilo alma yan etkileri var mı ? diye merak ediyorsanız.

Sizde 05337261308 den bizim ile irtibata geçiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir