Herbalife Kil Maskesi Ne İşe Yarar? Maske’nin 5 Faydası

Herbalife Kil maskesi, Uygulaması kolay, kullanımı eğlenceli ve sonuç vermede harikalar yaratan bir üründür. İyi bir kil maskesi uygulamanın sonucu gergin ve tonlanmış cilt hissidir.

Herbalife Kil Maskesi
Herbalife Kil Maskesi | 05337261308

HERBALİFE KİL MASKESİ NE İŞE YARAR?

Herkes yüz maskesi kullanmalı mı? Kesinlikle. Hem kadınlar hem de erkekler bir yüz maskesi ürünü kullanmaktan önemli ölçüde yararlanabilir.

Sadece güzellik için değil: cilt bakımıyla ilgili endişelerinizde size yardımcı olacak mükemmel bir tedavidirler.

Herbalife Kil maskesi genellikle aşağıdakiler için kullanılır:

  • Cildi nemlendirmek
  • Fazla yağların giderilmesi
  • Gözeneklerinizin görünümünü iyileştirme
  • Kirleri dışarı çekmek
  • Yaşlanma belirtilerini azaltmaya yardımcı

Yüz maskesi takmanın bir başka faydası da, evinizin rahatlığında bir spa merkezindeymişsiniz gibi şımartılmış olma hissidir.

HERBALİFE KİL MASKESİ UYGULAMAK İÇİN 5 NEDEN

Cilt bakımı (ve kişisel bakım) rutininize yüz maskeleri eklemek harikalar yaratabilir. İşte düzenli olarak yüz maskeleri kullanmanın en önemli faydaları.

1. CİLT BAKIMI RAHATLATICIDIR

Yüz maskeleri sadece cildinizin genel görünümünü iyileştiren sonuçlar sunmaz. Ayrıca oldukça terapötik olabilirler. Nane ve biberiye gibi aromatik esansiyel yağlar ile karıştırıldığında, bir yüz maskesi duyularınızı uyararak ruhunuzu yükseltebilir.

Bir yüz maskesini, kendiniz için ayıracağınız 20 ila 30 dakikanız olduğunda yapmalısınız. Sizi rahatlatan herhangi bir aktivite yapıyor olabilirsiniz mesela en sevdiğiniz Netflix programını izlemek, komik köpek videoları arasında gezinmek veya sıcak bir banyo yapmak.

Sadece zihni ve ruhu rahatlatmakla kalmayacak, aynı zamanda size muhteşem görünen bir cilt bırakacak harika bir duyusal deneyimin içine çekileceksiniz.

2. Herbalife Kil Maskesi Derinlemesine Temizlik İçin Faydalıdır

Elbette, her gün temizlik cildinizin yüzeyindeki kiri, yağı, makyajı ve yabancı maddeleri temizleyerek temizlemeye yardımcı olur, ancak doğru maskelemenin temizleme sürecini yepyeni bir düzeye taşıdığını biliyor muydunuz ?

Yalnızca iyi bir yüz maskesi, epidermisin üst katmanlarının altına gizlenen kirleri çıkarmaya yardımcı olabilir. Bazı insanlar maske kullanırken ciltlerinin “detoks” geçirdiğini çünkü bu sırada ciltteki değişiklikleri fark ettiklerini söylüyor.

Maskeler, görebileceğiniz ve hissedebileceğiniz gözeneklerin görünümünde bir iyileşmeye yol açan bu daha derin temizleme sürecini sağlamada inanılmazdır. Bunu kim sevmez?

3. Kil maskeleri gözeneklerin açılmasına yardımcı olur.

Kiri çıkarmak ve fazla yağ absorbe Ayrıca cildimizde biriken ölü deri hücrelerinin birikmesini de ortadan kaldırmaya yardımcı olacaktır. Cildinizin yüzeyindeki tüm kalıntıları temizlediğinizde, gözeneklerin açılmasına da yardımcı olur ve size daha küçük, daha sıkı gözenekler görünümü verir.

Tıkanmış gözeneklerin beladan başka bir şey olmadığını hepimiz biliyoruz. Yucky şeyler gözeneklerinizde sıkışıp kalır ve bakterilerin gelişebileceği gözeneklerin derinliklerine itilir. Bu bakteri büyümeye başladığında, yakında bir leke, bir patlama telaşı ve hatta birkaç gün boyunca hayatımızı mahvedecek dev bir sivilce alacağız.

Düzenli yüz maskeleri, cildinizin yüzeyini temiz tutmanıza ve gözeneklerinizin tıkanmamasına yardımcı olur. Bu, şu anda yüz maskenizi kullanmak için harika bir neden.

4. Yüz maskeleri parlayan cildi teşvik eder.

Özellikle formülasyonunda hafif nane bulunan maskeler, kan dolaşımının uyarılmasına yardımcı olabilir. Maskenin cildinizde kuruması ve sertleşmeye başlaması süreci, maskenin çıkarılmasıyla birlikte cildinizdeki kan damarlarında genişlemeye neden olur.

Bu, cilt tonunda genel bir iyileşme sağlar. Daha yumuşak bir his ve daha pürüzsüz görünen bir ciltle kalacaksınız ve ayrıca parlak bir ışıltı ve daha tazelenmiş bir görünüm fark edeceksiniz. Rahatlayın, karıncalanmayı hissedin, nane aromasını içinize çekin ve cildinizin dönüşümünü bekleyin.

5. Yüz maskeleri genel rejiminize yardımcı olur.

Maskeleme, diğer tüm cilt bakım ürünlerinizin daha verimli çalışmasına yardımcı olur . Gündüz losyonlarınızın, serumlarınızın ve gece ürünlerinizin cildiniz tarafından daha hızlı ve daha derinden emilmesini istiyorsanız yüz maskesi gereklidir. Düzenli olarak maskeleyerek tonlama, nemlendirme ve koruma ürünlerinizin daha iyi performans göstermesini sağlayarak elde etmek istediğiniz sonuçları çok daha hızlı bir şekilde elde etmenizi sağlayabilirsiniz.

5 Basit Adımda Yüz Maskesi Nasıl Uygulanır?

Adım 1: Dağınık olmak zorunda değil.

Küvette dinlenirken yüz maskesi uygulayacaksanız ortalığı karıştırmak için endişelenmenize gerek yok. Yüzünüzü, boynunuzu ve boğazınızı kapatabilir ve rahatlayabilirsiniz. Banyo yapmak için zamanınız yoksa, saçınızı yüzünüze yakın olmayacak şekilde geri çekmek için zaman ayırın.

Giysilerinize bulaştırmamak için boyun bölgenizi kapatmayan giysiler giydiğinizden emin olun. Dağınık kısım onu ​​takıyor olabilir, ancak bir kez takıldığında kuruyacak ve çıkarılması kolay olacaktır.

Adım 2: Yeni temizlenmiş bir yüzle başlayın.

Maskenizi uygulamadan önce yüzeydeki tüm kirleri, yağları ve makyajı temizlemek için günlük temizleyicinizi kullanın. Bu, yüz maskenizin sunmak için tasarlandığı tüm faydaları aldığınızdan emin olmanıza yardımcı olacaktır.

Profesyonel İpucu:  Yüz maskenizi uygulamadan önce göz çevresine az miktarda göz jeli veya göz kremi sürün. Bu, bu çok hassas bölgeyi dehidrasyondan korumaya yardımcı olacaktır.

Adım 3: Nemli ellerinizi kullanarak maskenizi doğrudan ıslak cildinize uygulayın.

Unutma, buna bir sebepten dolayı yüz maskesi deniyor. Takarken maske takıyormuş gibi görünmelisiniz. Maskeyi asla doğrudan cildinize sürmeyin.

Cupcake üzerine buzlanma gibi uygulanmalıdır. Göz bölgesinden kaçındığınızdan, burun deliklerinizi açık tuttuğunuzdan ve maskeyi yüzünüzden, boynunuza ve boğazınıza kadar uzattığınızdan emin olun. Genç görünümlü bir yüz ve yaşlı, kırışık bir boyundan daha kötü bir şey yok, değil mi? Boynumu her zaman yüzümün bir uzantısı olarak görüyorum.

Adım 4: Sadece açık bırakın ve bekleyin.

Bu 10 ila 20 dakikayı rahatlamak, saçınızı şekillendirmek, e-postanızı kontrol etmek için kullanabilirsiniz – ne isterseniz.

Sadece zamana karşı dikkatli olun ve çıkarma zamanı için etiketteki talimatları izleyin.

Ürün faydaları kullanım talimatlarına bağlıdır. Optimum faydalar için bunları takip ettiğinizden emin olun.

Adım 5: Maskeyi çıkarmanın zamanı geldi.

Maskeler cildinize yapışacak şekilde tasarlanmıştır. Çıkarırken çok kaba olmak istemezsiniz. Maskeyi nazikçe yıkamak için bol su ve bir bez kullanın. Pat diye cildinizi bir havluyla kurulamayın.

Maske kullanmaya gelince bundan daha kolay olamaz.

Profesyonel İpucu: Yüz maskeniz kuruduğunda ve çıkma zamanı geldiğinde, yüzünüze ılık, ıslak bir bez koyun ve birkaç saniye cildinizde tutun. Yüz maskesini cildinizden gevşetmek ve çözmek için bunu birkaç kez tekrarlayın. Bu ipucu, durulama işlemini cildiniz için çok daha kolay ve nazik hale getirecektir.

Yüz Maskelerini Ne Sıklıkta Kullanmalısınız?

Her sağlıklı cilt bakım rejimi, günlük kullanım ve haftalık kullanım ürünlerini içerir. Yüz maskesini haftada bir veya haftada üç defaya kadar kullanabilirsiniz. Cilt tipinize bağlı olarak. Normal ve kuru ciltler daha az, normal ve yağlı ciltler daha fazla kullanır.

Henüz yapmadıysa, herkes cilt bakım rejimine maskelemeyi dahil etmelidir. Günde sadece birkaç (rahatlatıcı) dakika için cildiniz, görebileceğiniz ve hissedebileceğiniz gözle görülür bir dönüşüm geçirecektir. Cildinizin görünüşünü seveceksiniz.

HERBALİFE KİL MASKESİ FİYAT

Herbalife Kil Maskesi fiyatı : 99,23 TL dir.

Sipariş Vermek için hemen arayın : 05337261308

Bu ürünü indirimli almak için Ücretsiz kayıt olacağınız Herbalife Ayrıcalıklı Müşteri kaydı yaparak %15 – %25 – %35 indirimli alabilirsiniz.

Herbalife Ayrıcalıklı Müşteri olmak için aşağıdaki videomuzuda izleyebilrisiniz.

YouTube video

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir