Herbalife Kahvaltı | Herbalife Kahvaltı Paketi

Herbalife Kahvaltı, Özellikle kahvaltı öğününde yeterli proteini almak, sağlıklı karbonhidratlara ulaşabilmek gerekli mikro besin ögelerini de alarak güne başlamak hem günümüzü verimli geçmesini artıracaktır hem de öğünlerinizde karbonhidrat ve proteinin dengeli bir şekilde alarak daha uzun süre tok hissetmenizi sağlayacaktır.

NEDEN KAHVALTI BU KADAR ÖNEMLİ BİR ÖĞÜNDÜR?

Kahvaltı gerçekten günün en önemli öğünüdür. Acele ile geçiştirilecek bir öğün değildir. Gece boyu dinlenen ve yenilenen vücudumuz uyandığında güne başlamak için enerji ye ihtiyaç duyar yani kısacası aç olarak uyanır.

Zaten bu nedenle kahvaltı atlanmaması veya geçiştirilmemesi gereken bir öğündür.

Altın kural her öğün gibi kahvaltınında makro ve mikro besin ögelerinden dengeli bir şekilde yapılmasıdır.

Böylece güne başlarken vücudumuzu doğru enerji ve yeterli yapı taşları ile besleyerek gün boyu kendimizi hem daha zinde  hem daha uzun süre tok hem de daha iyi hissedebiliriz.

PEKİ KAHVALTIDA NE TÜKETMELİYİZ?

Türk mutfağı gerek ana öğünler, ana yemekler gerekse kahvaltılıkları ile oldukça zengin bir mutfaktır.

Bunu biliyoruz ancak kimi zaman sabah işte işe yetişme telaşı olsun, Okula yetişme telaşı olsun yada sabahları birkaç dakika daha biraz fazla uyuyalım arzusuyla. Kahvaltıyı geçiştriyoruz ya da daha da kötüsü sağlıksız alternatifleri basit karbonhidratlar içeren besinlere yöneliyoruz.

Bazen de tam tersi hafta sonu oluyor ve kocaman bir kahvaltı sofrasında ne yediğimizin çok da farkında olmadan saatler geçirebiliyoruz.

İşte kahvaltı tüm öğünler için olduğu gibi yeterli, dengeli ve sağlıklı besinlerden oluşmalıdır.

Aslında yeterli oranda protein, karbonhidrat, sağlıklı yağlar, vitaminler ve mineraller açısından zengin olmalıdır.

Tabi kilo verme yolundaysak bu besin öğelerini maksimum miktarda almaya çalışırken. Aldığımız kaloriyide dengede tutmak hedefimiz olmalı.

HERBALİFE KAHVALTI PAKETİ

Herbalife kahvaltı paketinde yer alan ürünleri aşağıda kısaca sizlere tanıtmak istiyorum.

FORMÜL  1 ÖĞÜN YERİNE GEÇEN BESLEYİCİ SHAKE KARIŞIM

Herbalife Shake özellikle altını çiziyorum, kullanım talimatlarına uygun hazırlandığında 18 gram protein içeriyor. Yaklaşık 219 kilo kalori ve kompleks karbonhidratlar ve 22 vitamin ve minarelide içeriyor aynı zamanda.

Bu ürünle yetişkin bir bireyin bir öğünde alması gereken besin öğeleri tamamen bulunuyor. Kullanım talimatlarına uygun bir şekilde hazırlanırsa eğer diye altını çizdim ya önemli midir.?

Gerçekten önemlidir. Aslında öğün yerine geçen gıdalar adı zaten üzerinde yetişkin bir bireyin bir öğünde alması gereken mikro ve makro besinler hesaplanarak hazırlanmış  genellikle toz formda karışımlardır.

Özellikle kahvaltı öğününde yeterli proteini almak, sağlıklı karbonhidratlara ulaşabilmek gerekli mikro besin ögelerini de alarak güne başlamak hem günümüzü verimli geçmesini artıracaktır hem de öğünlerinizde karbonhidrat ve proteinin dengeli bir şekilde alarak daha uzun süre tok hissetmenizi sağlayacaktır.

Bunun yanı sıra elbette gereksiz kalorilerden de uzak kalmış olursunuz.

HERBALİFE ÇAY

Bitki çayları sadece kahvaltıda değil, gün boyu tüketilebilecek bir içecektir. Hatta fazla kalori ve gazlı içecekleri de bir alternatif sağlıklı güzel bir alternatif oluşturur.

Ancak çayın içinde kafein olduğunu hatırda tutmamız gerekiyor. O yüzden de çay tüketirken aldığınız kafein miktarını mutlaka kontrol etmemiz gerekiyor. Bu vesileyle de bunun altını çizmek isterim.

HERBALİFE ALOE İÇECEĞİ

Son olarak herbalife aloe konsantre içecek var. Bu içecek  konsantre şeklinde dediğim gibi bunu suyumuzu ekliyoruz ve o şekilde tüketiyoruz.

Aslında gün boyu sıvı tüketimi çok kritiktir. Beslenmede çok önemli bir yer kaplar ve biliyorsunuz günlük ortalama 2,5-3 litre civarında sıvı tüketilmesini tavsiye ediyoruz.

Bazen insanlar su içmekte zorlanıyorlar işte böyle durumlarda. Su içmekte zorlanan insanlar için gün boyu bu tür içeceklerle aldıkları sıvı miktarını artırmak mümkündür.

HERBALİFE KAHVALTI PAKETİ FİYAT

Herbalife Kahvaltı Sipariş Vermek için hemen arayın : 05337261308

Bu ürünü indirimli almak için Ücretsiz kayıt olacağınız Herbalife Ayrıcalıklı Müşteri kaydı yaparak %15 – %25 – %35 indirimli alabilirsiniz.

Herbalife Ayrıcalıklı Müşteri olmak için aşağıdaki videomuzuda izleyebilrisiniz.

YouTube video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir