Herbalife İzmir | 05337261308

Herbalife İzmir  iritbat telefonu  05337261308 dir. Herbalife İzmir Buca olarak bize danışan ve bizden bilgi almak isteyen müşterilerimize 7/24 hizmet vermekteyiz.

Herbalife ürünleri sağlıklı beslenme ürünleridir. Bir öğünde almanız gereken tüm besinleri size verir. Sağlıklı beslenerek fazlalıklarınızdan kurtulursunuz. Herbalife İzmir Bayraklının en önem verdiği nokta  Danışanlarımızla sonuç odaklı çalışmamızdır.   Herbalife ürünleri doğru ve düzenli  kullanıldığında muhteşem sonuçlar ortaya çıkmaktadır.

Özellikle Herbalife İzmir Konak projelerinde sizde yer alabilir ve hayatınızı değiştirecek sonuçlara ulaşabilirsiniz.

 

HERBALİFE İZMİR  BİLGİ VE SİPARİŞ HATTI : 05337261308

 

Herbalife İzmir Aliağa Bilgi ve Sipariş

Herbalife İzmir Balçova Bilgi ve Sipariş

Herbalife İzmir Bayındır Bilgi ve Sipariş

Herbalife İzmir Bayraklı Bilgi ve Sipariş

Herbalife İzmir Bergama  Bilgi ve Sipariş

Herbalife İzmir Beydağ Bilgi ve Sipariş

Herbalife İzmir Bornova Bilgi ve Sipariş

Herbalife İzmir Buca Bilgi ve Sipariş

Herbalife İzmir Çeşme Bilgi ve Sipariş

Herbalife İzmir Dikili Bilgi ve Sipariş

Herbalife İzmir Foça Bilgi ve Sipariş

Herbalife İzmir Gaziemir Bilgi ve Sipariş

Herbalife İzmir Güzelbahçe Bilgi ve Sipariş

Herbalife İzmir Karabağlar Bilgi ve Sipariş

Herbalife İzmir Karaburun Bilgi ve Sipariş

Herbalife İzmir Karşıyaka Bilgi ve Sipariş

Herbalife İzmir Kemalpaşa Bilgi ve Sipariş

Herbalife İzmir Kınık Bilgi ve Sipariş

Herbalife İzmir Kiraz Bilgi ve Sipariş

Herbalife İzmir Konak Bilgi ve Sipariş

Herbalife İzmir Menderes Bilgi ve Sipariş

Herbalife İzmir Menemen Bilgi ve Sipariş

Herbalife İzmir Narlıdere Bilgi ve Sipariş

Herbalife İzmir Ödemiş Bilgi ve Sipariş

Herbalife İzmir Seferihisar Bilgi ve Sipariş

Herbalife İzmir Selçuk Bilgi ve Sipariş

Herbalife İzmir Tire Bilgi ve Sipariş

Herbalife İzmir Torbalı Bilgi ve Sipariş

Herbalife İzmir Urla Bilgi ve Sipariş

 

Herbalife İzmir olarak doktorlarımızı size tanıtmak istiyorum. Şirketin en etkili isimlerinden biri

Rocio Medina, M.D. Başkan Yardımcısı, Dünya Çapında Beslenme Eğitimi Amerika Birleşik Devletleri Medine, eski bir beslenme ve obezite profesörüdür ve diğer profesörler ile Meksika’daki Monterrey Üniversitesi’nde bu alanda profesyonellerin hazırlanmasına yardımcı olmak için bu alanlarda bir çalışma programı tasarlamıştır.

O ve meslektaşları, 2000 yılında Nuevo León’da Obezite ve Klinik Beslenme’de Cerrahlar ve Profesyoneller Tıp Kolejini kurdular. 2009’dan 2010’a kadar başkan olarak görev yaptı. Daha önce Monterrey’in Önleyici Polis Kuvveti Bakanlığı’nın tıbbi koordinatörü olarak görev yaptı. . Ayrıca 1994’ten beri Meksika’da özel uygulamalarda bulunuyor. Medine, 2004’ten beri Obezite Derneği üyesidir ve 2012’den beri Amerikan Beslenme Derneği üyesidir. Medine, Meksika’daki Monterrey’deki Nuevo Leon Otonom Üniversitesi’nde (Universidad Autónoma de Nuevo Leon [UANL]) tıp diplomasını aldı. Aynı zamanda Nuevo Leon Otonom Üniversitesi ve Monterrey Üniversitesi’nde iki beslenme ve obezite yüksek lisans derecesi aldı. Medine, 2010 yılında Meksika’daki Monterrey Üniversitesi’nden Beslenme ve Obezite dalında yüksek lisans derecesini almıştır.

2007 yılında Meksika’nın Monterrey kentindeki Yüksek Teknoloji Beslenme ve Obezite Kliniğinin kurucularından biriydi ve 2012 yılına kadar orada bir doktor olarak görev yapmıştır. Herbalife Beslenme Danışma Kurulu, dünyanın dört bir yanından, bağımsız Herbalife Üyeleri ve Çin’deki satış temsilcilerini eğitmek ve eğitmek üzere, beslenme ve sağlık alanlarında, önde gelen uzmanlardan oluşur. aktivite ve sağlıklı bir yaşam tarzı lider.,

Jose Reinhart, M.D. Ekvador Ekvador’da spor hekimliği uzmanı Jose Reinhart, M.D., 2011 yılından beri Beslenme Danışma Kurulu üyesidir. NAB, Herbalife bağımsız distribütörleri ve Çin’deki satış çalışanlarının beslenme, fiziksel aktivite ve sağlıklı yaşam prensipleri konularında eğitim veren, beslenme ve sağlık alanlarında dünya çapında önde gelen uzmanlardan oluşmaktadır. Reinhart 40 yılı aşkın bir süredir spor hekimliği yapmaktadır.

Özel bir uygulamaya sahip olmanın yanı sıra Hospital del Valle ve Hospital Metropolitano de Quito’da çalışıyor. Uzmanlığı, spor hekimliği ile beslenmeyi birleştirerek, sporculara ellerinden gelenin en iyisini yapmalarına yardımcı olmakta ve rekabet avantajı için beslenmeyi kullanmaktadır. Reinhart Universidad Central del Ecuador’da tıp diplomasını aldı ve daha sonra Berlin’de ve American College of Sports Medicine’de spor tıbbı eğitimi aldı.

Beden Eğitimi Konusunda İlk Temas Semineri’nin yazarlarından birisidir ve Ekvador Tıp Sporları Derneği, Amerikan Spor Hekimliği Koleji ve Uluslararası Spor Hekimliği Federasyonu’nun aktif bir üyesidir.

Georgios Moulinos, Ph.D. Yunanistan

Georgios Moulinos, Ph.D., Herbalife Beslenme Danışma Kurulu üyesidir. Moulinos spor hekimliğinde uzmandır. Geçtiğimiz yirmi yıl boyunca PAE AEK futbolu, basketbol takımı KAE Olympiakos, Dafni, Ionikos N. Philadelphia, Panionios, KAOD ve Panellinios gibi çeşitli spor kulüplerine başvurdu; Ulusal voleybol takımı TAK Panathinaikos, TAK Olympiakos, TAK Panellinios; ve el topu takımı Panellinios A.O. “Daha İyi Bir Yaşam İçin Beslenme” nin yazarı ve beslenmeye sık sık medya katkısı. Moulinos, BCH College’da egzersiz fizyolojisi için bağımsız bir danışmantır. Ulusal ve Kapodistrian Üniversitesi, Beden Eğitimi ve Spor Bilimleri Fakültesi’nde Özel Bilimsel Kadro olarak görev yaptı ve Eğitim Bakanlığı tarafından Diyetetik Fakültesi’nde Harokopio Üniversitesi Atina İdari Komitesi üyesi olarak seçildi. -Beslenme. Amerikan Diyetetik ve Beslenme Koleji’nin yanı sıra Amerikan Spor Hekimliği Koleji’nin profesyonel bir üyesidir. Moulinos, doktorasını Sırbistan, Novi Sad’dan spor hekimliği ve geriatrik beslenmeyle ilgili kapsamlı çalışmaların yanı sıra egzersiz fizyolojisi ve spor beslenme, North Carolina Üniversitesi’nde yüksek lisans mezunu oldu. Herbalife Beslenme Danışmanlık Kurulu, beslenme ve sağlık alanlarında bağımsız beslenmenin temel ilkeleri hakkında düzenli eğitim, düzenli fiziksel aktivite alma ve sağlıklı bir yaşam tarzına öncülük etmeyi ve eğitmeyi amaçlayan, dünyanın dört bir yanından önde gelen uzmanlardan oluşmaktadır.

ÜRÜN SONUÇLARI

Edward V. “Spor yapmaya başladığımda Herbalife® ürünlerini kullanmaya başladım. O zamanlar, 120 kilo ağırlığındaydım. Kalorili ürünlerle (Formüller 1, 2 ve 3) ve Herbalife24 kullanmaya başladım.

Sağlıklı, aktif yaşam tarzı… Kilo aldım ve aynı zamanda vücut yağlarım kaybettim.Şimdi 145 kilo ağırlığım var Herbalife® ürünleri ve günlük jimnastik rejimi ile tutarlı kalıyorum.Kaldırma ağırlıkları benim için bir tutkudur. engelleri aşın ve her gün yeni hedefler kazanın.başlayanlar için tavsiyem sizi engellerin göz ardı etmesine izin vermemektir. ”

Diyet Planınız Çok Sıkı Olabilir mi?    Susan Bowerman, M.S., RD, CSSD, CSOWM, FAND – Kıdemli Direktör, Dünya Beslenme Eğitimi ve Eğitimi    Sağlıklı tutum, sağlıklı beslenme Çoğu zaman, mümkün olduğunca iyi yemek isteyen biriyle tartışmayacağım. Sonuçta, bir diyetisyenin işinin bir parçası, insanları sağlıklı yiyecekler yemeye teşvik etmek ve onların mevcut beslenme alışkanlıklarını doğru yönde dürtmek için yollar bulmalarına yardımcı olmaktır. Ama bazen aşırı beslenmeyi doğru yapan insanlarla karşılaşıyorum. Sağlıklı beslenmeyle sağlıksız bir takıntısı var. Belki de insanları böyle tanıyorsun. Kusursuz yemek alışkanlıklarıyla gurur duyuyorlar ve benzer bir demir iradesi göstermeyen diğerlerine bakıyorlar. Zamanlarının çoğunu mükemmel yemekleri planlama, hazırlama ve yeme geçirme harcıyorlar. Her yiyecek sadece besinsel erdem için seçilmiştir. Ve, mükemmel bir diyet planı arayanlar için, daha çok erdemli olanı, onu yemiş olan kişi onurludur.

1997 yılında yayınlanan bir makalede Colorado doktoru Steven Bratman, kusursuz bir diyet tüketen bu doğal olmayan odağı tanımlamak için ‘orthorexia’ (‘orthos’ yani doğru veya düz) terimini önerdi. Yedikleri her şeye takılan bir avuç insanla tanıştım. Birçoğu yutdukları her şeyin kaydını tutarlar ve çoğu zaman ne yiyeceğini bazen de günler öncesinden bilirler. Evde hazırladıkları yemeklerin besin değeri hakkında uzun tartışmalar yapabilirler, ancak son sonucun nasıl olduğunu sorarlar ve boş bir bakışla karşılanabilirdiniz. Kendiliğinden yemek yeme ve damak zevklerini tatmak çoğu zaman arka koltukta olur. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, diyet standartlarınız çok yüksek olduğunda, diğer insanların evlerinde yemek pişirmeyi gerçekten zorlaştırıyor. Lokantalarda, ortoksitler, her detayın kaynağı olan malzemeyi ve her bir yemeğin hazırlanması yöntemiyle ilgili bekleme görevlilerini ızgaraya çekecek ve yine de diyetlerine uyan yiyecekleri bulmakta zorlanacaklardır. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, sosyal izolasyon sonuç olabilir

Herbalife Hakkında Herbalife Nutrition, amacı dünyayı daha sağlıklı ve mutlu kılmak olan küresel bir beslenme şirketidir. Bizim Herbalife Beslenme bağımsız distribütörler ile birlikte 1980 yılından bu yana, biz fakir beslenme ve obezite, yaşlanan nüfusun küresel sorunlara çözüm sunmayı taahhüt ediyoruz – büyük beslenme ürünleri ve programları ile insanların hayatını değiştiriyor – Biz beslenme için bir göreve olmuştur Gökyüzü roketi halk sağlığı maliyetleri ve her yaştan girişimcinin yükselişi. Biz Herbalife Beslenme bağımsız distribütör ile koçluk bire-bir Şirket ile çalışan tesislerde üretilen çoğu yüksek kaliteli, bilim destekli ürünler, ve daha sağlıklı, daha aktif kucaklamak müşterilerine ilham destekleyici bir topluluk yaklaşım sunmak yaşam tarzı. Hedeflenen beslenme, kilo yönetimi, enerji ve fitness ve kişisel bakım ürünlerimiz 90’dan fazla ülkeye özel ve özel Herbalife Nutrition distribütörlerine sunulmaktadır. kurumsal sosyal sorumluluk çalışmalarıyla beraber Herbalife Beslenme muhtaç çocuklara iyi beslenme getirmek için Herbalife Aile Vakfı (HFF) Casa Herbalife ve programlarını destekler. Biz de Cristiano Ronaldo, LA Galaxy ve çok sayıda Olimpiyat takımları, dünyadaki 190’dan fazla dünya çapında sporcular, takımları ve olayları, sponsor gururluyuz. Herbalife Beslenme dünya çapında 8000’in üzerinde çalışanı ve New York Borsası’nda işlem görmektedir: Daha fazla bilgi edinmek ziyaret edebilir veya Herbalife.com IAmHerbalife.com ziyaret 2016 yılında yaklaşık 4.5 milyar $ net satışla (NYSE HİA). Finansal bilgiler ir.herbalife.com adresinde mevcuttur.

Gençler için Sağlıklı Cilt Bakımı baskı Gençler için Sağlıklı Cilt Bakımı Gençler için sağlıklı cilt bakım uygulamaları hakkında bilgi edinmekten daha iyi bir zaman yoktur. Cilt bakımı ihmal edilebilecek bir şey değildir. Günlük rutininizin bir parçası olmalı. Günlük rutininizin bir parçası olmalı. Duş almak ve dişlerinizi fırçalamak kadar ortak ve önemli olması gereken bir şeydir. Yetişkinler olarak, cildimizi temizlemenin, nemlendirmenin, tedavi etmenin ve korumanın önemini fark edip anlıyoruz. Bununla birlikte, gençlere sağlıklı cilt bakım uygulamalarının önemini açıklamak için zaman ayırdınız mı? Değilse, şimdiki zaman gibi bir zaman yoktur. Birçok genç, hormonlarından tamamen etkilenen cilt koşullarıyla mücadele eder. Yağlı cilde sahip olma eğilimindedirler ve lekeleri ve çatlakları tecrübe ederler. Gençlerinizi sağlıklı bir cilt bakım rejiminin ve diğer günlük uygulamaların temelleri üzerinde eğitmek yaşam boyu etkilere sahip olabilir. Bunu bir düşünün – herkesin oturması ve cildinize dikkat etmenin temel nasıl yapıldığını açıkladı mı? Öyle olmasaydı, çocuklarınız için bunu yaptığınızdan emin oluruz. Genç olmak yeteri kadar zorludur ve maalesef, benlik saygısının o kadar çok bir kısmı doğrudan görünüşleriyle ilgilidir. Temelleri öğretmek için gayretli bir yaklaşım izleyelim, böylece sağlıklı, genç görünümlü cildin ödüllerini de alabilirler. İşte sadece gençler için birkaç sağlıklı cilt bakımı ipuçları:

20 Lezzetli Yüksek Proteinli Yemekler Protein, vücudunuzda önemli olan organ, kas, deri, hormon ve hemen hemen her şeyin yapı taşlarını oluşturur. Bu nedenle her öğünde yüksek kaliteli protein yemelisiniz. Çalışmalar, kas kütlesini ve gücünü arttırırken, kilo ve karın yağlarını kaybetmenize yardımcı olmak gibi çeşitli yollarla sağlığı iyileştirdiğini göstermektedir (1, 2). Proteinin yüksek olduğu bir diyet de kan basıncını düşürür, diyabetle savaşır ve daha fazladır (3). Protein için önerilen günlük alım miktarı (RDI) kadınlar için 46 gram ve erkekler için 56 gramdır. Ancak, birçok sağlık ve kondisyon uzmanı, en iyi şekilde çalışması için bundan daha fazlasına ihtiyacımız olduğuna inanmaktadır. Protein yüksek 20 lezzetli yiyeceklerin bir listesi.

1. Yumurta Bütün yumurtalar gezegendeki en sağlıklı ve en besleyici gıdalar arasındadır. Çoğu insanın yeteri kadar almaması gereken vitaminler, mineraller, sağlıklı yağlar, göz koruyucu antioksidanlar ve beyin besinleriyle yüklüdür. Bütün yumurtalar protein bakımından yüksektir, ancak yumurta akı neredeyse saf proteintir. Protein içeriği: Bütün yumurtadaki kalorilerin% 35’i. 1 büyük yumurta, 78 kalori ile 6 gram protein içerir.

2. Badem Bademler popüler bir ağaç fındık türüdür. Elyaf, E vitamini, manganez ve magnezyum gibi önemli besinlerle yüklenirler. Protein içeriği: Kalorilerin% 13’ü 161 kalori ile ons başına 6 gram (28 g). Diğer Yüksek Protein Fındıkları Antep fıstığı (kalorinin% 13’ü) ve kaju fıstığı (kalorinin% 11’i).

3. Tavuk Göğsü Tavuk göğsü, en popüler protein açısından zengin besinler biridir. Eğer cildiniz olmadan yerseniz, içindeki kalorilerin çoğu proteinden gelir. Tavuk göğsü de pişirmek çok kolay ve doğru yaparsanız lezzetli tadı. Protein içeriği: Kalorilerin% 80’i. Ciltsiz 1 kavrulmuş tavuk göğsü sadece 284 kalori içeren 53 gram içerir.

4. Yulaf Yulaf, gezegendeki en sağlıklı tahıllar arasındadır. Sağlıklı lifler, magnezyum, manganez, tiamin (vitamin B1) ve diğer bazı besinler ile yüklenirler. Protein içeriği: Kalorilerin% 15’i. Yarım fincan çiğ yulaf 303 kalori ile 13 gramdır.

5. Süzme Peyniri Süzme peynir, yağ ve kalorilerde çok düşük bir peynir türüdür. Kalsiyum, fosfor, selenyum, B12 vitamini, riboflavin (vitamin B2) ve diğer çeşitli besinler ile yüklenir. Protein içeriği: Kalorilerin% 59’u. % 2 yağ içeren bir peyniri (226 g) 194 kalori içeren 27 gram protein içerir.

Doğru gıda seçimlerini yapmanın, sağlıklı beslenme alışkanlıklarını pratik etmenin ve günlük olarak yeterli fiziksel aktiviteye sahip olmanın önemini pekiştirmek için harika bir zamandır. Herbalife Küresel Beslenme Felsefesi, bu ayın beslenme temasıyla uyumludur. Dengeli beslenmeye dayanıyor, aktif bir yaşam sürüyor ve Bağımsız Herbalife Üyesi’nin yardımıyla kişiselleştirilmiş bir programı takip ediyor. Ancak, 2013 Gallup anketine göre, çoğu Amerikalı iyi beslenmeye çalışıyor ve hala çok fazla kalori tüketiyor: 10 Amerikalıdan sekizi, ayda en az bir kez hızlı yemek yer Hemen hemen en az yarım haftada en az bir kez fast food Sadece% 43’ü dışarıda yerken beslenme bilgilerine dikkat eder. Genç yetişkinlerin ve sigarasız Amerikalıların yarısı düzenli soda içiyor Kötü beslenme ve hareketsizliğin sonuçları açıktır: Amerika Birleşik Devletleri’nde yetişkinlerin% 28’i obez 2015 yılında diyabet oranı% 11,4 idi ve tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. Beyazlar, obezite ve diyabet oranlarındaki en keskin artışı gösteriyor Ay boyunca, Facebook, Twitter ve Instagram’daki sosyal medya içeriğimiz beslenmeye odaklanacaktır. Beslenme felsefemiz ve protein, karbonhidrat ve lif dahil olmak üzere sağlıklı beslenmenin yapı taşlarını anlatıyoruz. Ve Aloe vera, soya proteini ve antioksidan A ve C vitaminleri gibi ürünlerimizde bulunan içerikler hakkında bilgi paylaşacağız. Ayrıca hidrasyonun önemi hakkında da konuşacağız; Uygun hidrasyon genel sağlık durumunu nasıl etkiler? hidrasyon ve kilo yönetimi; hidrasyon desteği ve hidrasyonu destekleyen gıdalar. Beğendiklerimiz / Takip Edin / Paylaş / İçeriğimizi tüm ay boyunca bu önemli beslenme mesajlarını zorluyoruz.

Herbalife Nutrition çalışanları Mark Hughes Günü’nü kutladı Şubat ayında, Herbalife Beslenme Vakfı (HNF), Mark Hughes Günü’nü kutlarken “Küresel Amaç Ayı” nı (GMOP) başlattı. GMOP, çalışanları toplumlarında dışarı çıkıp gönüllü olarak dünyayı daha sağlıklı ve mutlu hale getirmeye teşvik eden bir programdır. Toplamda, 2.100 saatten fazla biriken bu gönüllü programa ABD, Meksika, Hindistan, İngiltere ve Filipinler’den 538 Herbalife Nutrition çalışanı katıldı. Amerika Birleşik Devletleri’nde Los Angeles çalışanları, okul sonrası programlarına katılan çocuklara öğle yemeği sunmaya yardım eden yerel bir yer olan Casa Herbalife, A Place Called Home’da gönüllü olarak çalıştı. Bu arada, HIM Winston-Salem çalışanları Hawley House ve Kurtuluş Ordusu’nda bakım, kamera enstalasyonları, kıyafetler, asansörler ve personel nakit kayıtları gibi konularda yardımcı oldular. Meksika’da, çalışanlar yeni boya ile bazı binaların yeniden canlandırmak yardımcı oldu ve öğle yemeğinden sonra çocuklar ile oynanan nerede, iki farklı organizasyonlar, Albergue Infantil Los Pinos ve Ministerios de Amor ziyaret etti. Çalışanlar ayrıca çocuklara masa oyunları bağışladı. Birleşik Krallık’taki çalışanlar, Merryfields ve Hackney Genç Bakıcıları’nda yaklaşık 200 saat gönüllü oldular. Çocukların zamanlarının çoğunu geçirdikleri yatak odalarına ve ortak alanlara yeni bir kat boya koyduklarını ve buz pateni ile sinema dahil bir yolculuğa çocuk ve gençlerin 30’unu aldılar. Hindistan’daki çalışanlarımız SOS Çocuk Köyü’ndeki çocuklarla zaman geçirirken, bilgisayar programları, trafik disiplini, kişilik gelişimi, dilbilim, matematik ve fen bilgisi gibi bilgi ve öğretim becerilerini paylaştılar. Son olarak, Filipinler’deki çalışanların% 100’ü, daha iyi yemek hazırlama, sağlıklı yemek pişirme ve spor aktiviteleri hakkında SOS Çocuk Köyü-Alabang’dan çocuklara ve gençlere eğitim veren GMOP’a katıldı. Küresel Amaç Ayı, Mark Hughes’in vizyonunu kutlamak ve dünyada bir fark yaratmaya devam etmek için harika bir yoldu!

Beyin-Gut Bağlantısı Susan Bowerman, M.S., R.D., C.S.D., F.A.N.D., Direktör,

Dünyada Beslenme Eğitimi ve Eğitimi, Herbalife Beslenme 18 Temmuz 2017   Hiç “karnınızda kelebekler” vardı? Bir “bağırsak içgüdüsü” ne dersin? Belki bir “bağırsak burkulma deneyimi”? Bir “bağırsak kontrolü” size nasıl hissettiğinizi söylerse, her şeyin kafanızda olduğunu düşünmek cazip gelir. Ama gerçek şu ki, içgüdüler sizi “bağırsaklarınızla git” dediğinde, bağırsağınız gerçekten size bir şeyler anlatmaya çalışıyor.   Beyninizle sindirim sisteminiz arasında güçlü bir bağlantı var ve birbirleriyle sürekli iletişim halindeler. Bağırsaklarınız ile beyniniz arasında inanılmaz miktarda bilgi dolaşır – öyle ki, sindirim sisteminizde bulunan sinir sistemi genellikle vücudun “ikinci beyni” olarak adlandırılır.

Maddenin Kalbi: Afrikalı Amerikalıların Kalp ve Damar Sağlığı Hakkında Bilmeleri Gerekenler John Agwunobi, M.D., M.B.A., M.P.H., Baş Sağlık ve Beslenme Memuru | Herbalife Beslenme | 20 Şubat 2018 Black History Month yanı sıra Kalp Sağlığı Ay Şubat başlatmakta ve biz Afrikalı Amerikalılar için kalp sağlığı önemini vurgulayarak zaten bu yüzden. Maddenin Kalbi: Afrikalı Amerikalıların Kalp ve Damar Sağlığı Hakkında Bilmeleri Gerekenler Black History Month yanı sıra Kalp Sağlığı Ay Şubat başlatmakta ve biz Afrikalı Amerikalılar için kalp sağlığı önemini vurgulayarak zaten bu yüzden. Tabii ki, sağlık yılın her gününde düşünmek istediğim bir şey olduğunu ve burada refah açısından etnik dikkat etmek çok önemlidir nedeni şudur: Irk, etnik, genetik, kültürel ve sağlık alanında sosyoekonomik eşitsizlikler Afrikalı Amerikalılar terk edip kronik hastalıklar söz konusu olduğunda eğrinin arkasındaki diğer etnik gruplar. Örneğin: Afrikalı-Amerikalılarda yüksek tansiyon prevalansı dünyadaki en yüksek Afrikalı Amerikalılar obezite ve diyabet tarafından orantısız olarak etkilenmiştir 20 yaş üstü Afrikalı-Amerikalı kadınların% 49’unun kalp hastalığı vardır, ancak 5’inde sadece 1 kişi kişisel olarak risk altındadır. ABD’ye göre iyi haberler var. Sağlık ve İnsan Hizmetleri Bölümü. Genetiklerinizi kontrol edemeseniz de, sigarayı bıraktığınızda ve diyetinizi ve egzersizinizi kontrol ettiğinizde, kalp hastalığı risk faktörleri% 82 oranında azalır. Risk faktörlerinizi anlamak ve kontrol edebileceğiniz adresleri ele almak için gerekli adımları atmak önemlidir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site Roneon güvenlik uygulamaları ve Google reCAPTCHA tarafından korunmaktadır.
Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları kabul edin.