Herbalife Gaziantep | 05337261308

Herbalife Gaziantep online şubesi  irtibat telefonu  05337261308 dir. Herbalife Gaziantep Şubeleri  olarak bize danışan ve bizden bilgi almak isteyen müşterilerimize 7/24 hizmet vermekteyiz.

Herbalife ürünleri sağlıklı beslenme ürünleridir. Bir öğünde almanız gereken tüm besinleri size verir. Sağlıklı beslenerek fazlalıklarınızdan kurtulursunuz. Herbalife Gaziantep olarak  en önem verdiğimiz nokta  Danışanlarımızla sonuç odaklı çalışmamızdır.   Herbalife ürünleri doğru ve düzenli  kullanıldığında muhteşem sonuçlar ortaya çıkmaktadır. Herbalife Gaziantep şubesi adresi sitemizde mevcuttur.

Özellikle Herbalife Gaziantep satış merkezi Türkiye nerede sorularınıza cevap bulabileceğiniz telefon numaramız  aşağıda verilmiştir .  Herbalife Gaziantep projelerinde sizde yer alabilir ve hayatınızı değiştirecek sonuçlara ulaşabilirsiniz.

 

HERBALİFE GAZİANTEP, BİLGİ VE SİPARİŞ  HATTI : 05337261308

 

Herbalife Şahinbey Bilgi ve Sipariş

Herbalife Şehitkamil Bilgi ve Sipariş

Herbalife Nizip Bilgi ve Sipariş

Herbalife İslahiye Bilgi ve Sipariş

Herbalife Nurdağı Bilgi ve Sipariş

Herbalife Araban Bilgi ve Sipariş

Herbalife Oğuzeli Bilgi ve Sipariş

Herbalife Yavuzeli Bilgi ve Sipariş

Herbalife Karkamış Bilgi ve Sipariş

Herbalife Gaziantep İbrahimli

Herbalife Gaziantep Karataş

Değişim konusunda başarılı olduğunuzda, ne kadar küçük olursa olsun, size devam etmenin ve yeni zorluklarla uğraşmaya devam etmenin size bir güven vereceğini düşünüyorum. Bunun da ötesinde, günlük alışkanlıklarınızda sadece birkaç küçük değişiklik, düşündüğünüzden daha büyük ödüller kazanabilir. Bir değişiklik yapmak için arıyorsunuz Bakmanın bir yolu. Yaşam tarzınızda yapacağınız değişiklikleri bir yatırım olarak düşünün. Size hızlı ödüller verebilecek agresif bir stratejiye güvenebilirsiniz, ancak yüksek bir risk de yoktur. Öte yandan, biraz daha uzun sürebilir olsa da, daha sonra elde edeceğiniz sonuçları size sunma olasılığı daha yüksek olan stratejilerin bir karışımını çeşitlendirebilir ve kullanabilirsiniz.

Yani, sağlığınıza uzun vadede yatırım yaparken, yavaş ve istikrarlı bir şekilde genellikle yarışı kazanır. Rutin olarak yediğiniz yiyeceklere ve günlük egzersiz kalıplarınıza daha yakından baktığınızda, sadece birkaç diyet değişikliğinin büyük ödüllere nasıl katılacağı şaşırtıcıdır. İşte benim bir hastamla birlikte çalıştığım bazı son değişiklikler – bir yılda 60 kilo kaybına yol açacak kadar. Günlük egzersiz için 20 dakika daha ekleyin. Sabah 20 dakika daha tempolu yürüyüş ya da günün ilerleyen saatlerinde ikinci bir yürüyüş olabilir. Her gün yakılan 100 kaloriden fazla, bir yılın sonunda 10 kilo daha hafiftir.

Genç Kızlarımız İçin

Özellikle genç kızlar için özel olarak hazırlanmış birçok makyaj trendi ve ürünü var, ancak alıcı dikkat et. Sağlıklı görünen ciltler adına en iyi ürün seçimlerini yapmanın önemi hakkında kızlarınızla konuşun. Bir kız günü planlayın, birlikte mağazaya gidin ve cilt için doğru ürünleri seçtiğinden emin olmak için güzellik ürünlerini inceleyin. Yağ içermeyen kozmetik ürünleri arayın, böylece cilt koşullarını teşvik etmeyecek veya şiddetlendirmeyeceklerdir. Makyajın güzel görünmesine rağmen, çok fazla şeyin kırılmalara ve cilt kusurlarına yol açabileceğine dair bilgilendirin. Makyajı yerseniz, yatağınızı yıkamak için yüzünüzün yıkanması ZORUNLUDUR! Uyku sırasında cilt üzerinde bırakılan makyaj, tıkanmış gözenekler ve çatlaklar için bir katalizördür. Ayrıca, akneli olan gençlerin bu durumu tedavi etmek için onaylanmış ürünleri kullanmaları gerektiğini ve ciddi koşullar için doktorlarına danışmaları gerektiğini unutmayın. İpucu: Gençliğinizle yerel mağazanızdaki kozmetik tezgahına gidin ve bir profesyonelden bir makyaj alın. Ürünlerin iç ve dış kısımlarını öğretebilir ve gençliğinizin cildi için en iyi ürünleri aldığından emin olabilirler. İkiniz de muhteşem görünüyorsunuz. Gençini eğitirken ve eğlenirken bağ kurmanın harika bir yolu. Bizim Genç Boys için Çoğu erkek genç yaşlarında tıraş olmaya başlar. Bu zamanı bir öğretim fırsatı olarak kullanın – bu bir baba ya da büyük bir erkek kardeşin liderlik yapması için harika bir zamandır. Piyasadaki farklı tipteki jiletleri açıklar. Elektrikli traş makinesi yeni başlayanlarla başlamak için harika bir yerdir, tek kullanımlık jiletler ise daha yakın bir tıraş için etkilidir. Bütün bunlar gençlere bağlı. Gençliğinizi traşlamanın temelleri üzerinde gezdirmek önemlidir, böylece cildini nemli tutmaktan nasıl kaçınmanız gerektiğini öğrenebilir. Eğer gençiniz lekelerden muzdaripse, cildi takmak acı verebilir ve daha fazla tahrişe yol açabilir. Bu yüzden, tıraş bıçağı ve tıraş kremini seçmek de dahil olmak üzere onları nasıl eğitecekleri konusunda eğitmek değerli bir ders olacaktır. Tıraş işlemine ek olarak, elektrikli tıraş makinelerini temizlemenin ve yeni bir bıçak ne zaman kullanılmasının önemini onlara öğretin. Gençlerinize günlük hijyen ve en iyi cilt bakımı uygulamalarının önemini öğretmek için zaman ayırın. Bunlar harika, ömür boyu sonuçları olan dersler. Unutmayın, en sağlıklı cilt her zaman en güzel olanıdır.

Beslenme uzmanı Susan Bowerman  

Susan BowermanSusan Bowerman, M.S., RD, CSSD, CSOWM, FAND – Kıdemli Direktör, Dünya Beslenme Eğitimi ve Eğitimi Susan beslenme eğitimi ve eğitim materyallerinin geliştirilmesi için sorumludur ve Herbalife sponsorluğundaki blog, www.discovergoodnutrition.com birincil yazarlardan biridir Çapında Eğitim ve Beslenme ve Eğitim Herbalife, Kıdemli Direktörü olduğunu. O bir Diyetisyendir ve Spor Diyetetik Sertifikalı Uzmanı ve Obezite ve Kilo Yönetimi üzerine Sertifikalı Uzmanı olarak Beslenme ve Diyetetik Akademisi iki Kurulu Belgeleri tutar. Susan ayrıca Beslenme ve Diyetetik Akademisi’nin bir üyesidir. Susan, Colorado Üniversitesi’nden biyoloji dalında mezun oldu ve yüksek lisansını Colorado State Üniversitesi’nden Gıda Bilimi ve Beslenme dalında aldı. Daha sonra Kansas Üniversitesi’nde diyet stajını tamamladı. Susan, sağlığı geliştirme, kilo yönetimi ve spor beslenme gibi uzmanlık alanlarında bireylere, gruplara ve endüstriye yönelik eğitim programları geliştirdi. Herbalife rolüyle önce, o UCLA İnsan Beslenmesi Merkezi’nde müdür yardımcısı oldu ve Pepperdine Üniversitesi’nde beslenmesinde yardımcı profesör olarak ve Cal Poly San Luis de Gıda Bilimi ve Beslenme Bölümü’nde beslenmesinde görevlisi olarak randevuları düzenledi bishop. Susan, altı sezon boyunca (o zaman) Los Angeles Raiders’ın danışmanıydı ve Los Angeles Times Sağlık Bölümü için iki yıl boyunca köşe yazarlığı yaptı. O 23 araştırma makaleleri, 14 kitap bölümü eş yazarıdır, ve halk için iki kitap yazarlarından oldu: “Los Angeles “Renk Kişisel Diyet nedir?” Ve Şekil Diyet “Dr David Heber, 2001 ve 2004 yıllarında Harper Collins tarafından yayınlandı.

Sağlıklı Görünümlü Ciltler İçin Antioksidan Vitaminler baskı Sağlıklı Görünümlü Ciltler İçin Antioksidan Vitaminler İyi cilt iyi beslenmeyle başlar. Sağlıklı görünen bir cilt için antioksidan açısından zengin besinler ekleyin. Oğlum, ah, antioksidan vitaminlerin faydaları hakkında çok şey duyuyoruz. Diyetimize gelince, antioksidan vitaminler ile dolu çok lezzetli yiyecekler vardır, bu da az ya da hiç çaba sarf etmeden sağlıklı alternatifler bulmayı kolaylaştırır. Öyleyse, neden hem içeride hem de dışarıda vücudunuz için en iyi malzemeleri seçmek için bilinçli bir karar vermemek? Tabii ki, deriden bahsediyorum! Her şey iyi beslenmeyle ilgili. Antioksidan vitaminler ile beslenen sağlıklı bir diyetin faydaları dışarıda iyi görünmenize ve içeride iyi hissetmenize yardımcı olabilir. Antioksidan vitaminlerin önemi hakkında çok şey duyuyoruz. En sevdiğimiz cilt bakım ürünlerinin cilt dostu vitaminler içerdiğinden emin olmak için etiketleri özenle okuyabileceklerini biliyoruz. Neden? Çünkü çalışıyorlar! Sonuçta, antioksidan vitaminler serbest radikallerin düşmanıdır. Ancak topikal ürünlerden elde edilen bazı antioksidan etkiler yararlı olsa da, yediğiniz şey vücudun işlevini destekler. Büyük cilt her zaman içeriden başlar, bu yüzden oradan başlamak her zaman en önemli şeydir.

Vücudunuzu En İyi Hangi Süt Yapacak? Susan Bowerman, MS, RD, CSSD, CSOWM, FAND, Sr. Direktör, Dünya Çapında Beslenme Eğitimi ve Eğitimi | Herbalife Beslenme | 2 Nisan 2018 İnek sütünün birçok alternatifi var ama hangisi beslenme ihtiyaçlarınız için en iyisi? Bir karton süt için alışveriş yapmak çok basitti. Sen buzdolabında süt ürünleri içeren koridorda bulmak, yerel pazar veya bakkal gidin ve istediğiniz süt seçersiniz – bütünü, yağsız veya düşük yağlı. Kolay kullanılırdı – ama bir ürün sütünü bir karton gibi biraz daha karmaşık hale getirdikçe bir ürün için alışveriş.   Son yıllarda pazar gelişti. Birçok insan laktozdan sütüne karşı toleranssız veya alerjik olmuştur ve süt ürünü olmayan alternatiflere ihtiyaç duymuştur. Ancak, nispeten yakın bir zamana kadar, şirketlerin inek sütü üretmeye ve birçoğu aynı besin maddelerini seçmeye başladı.   Artık raflara dikkat ettiğinizde, saymak için çok fazla seçeneğiniz var demektir. Keçi sütü. Soya sütü Badem veya kaju sütü. Pirinç, yulaf veya kenevir sütü. Tamamen üretilmiş hiçbir ineğin olmadığı inek sütünden bile.   Diyetiniz için en iyi ve en besleyici seçimin ne olduğunu bilmek çok zor olabilir. Ve soru ne olur, ne satın almalı ve hangi süt en besin değeri sunuyor?   İşte, hiç kimse sevmediği bir cevap: Doğru cevap yok. Bu süt alternatiflerinin her birinin avantajları ve dezavantajları vardır.   Proteinin 7-12 gram: En iyi seçenek şey sütsüz istiyorsanız, özellikle sizin kalsiyum ve protein alımını artırmak için, size kabaca aynı bir inek ait cam veya keçi sütü gibi bu besinlerin miktarlarını verecek soya sütü olduğu fincan başına; günlük kalsiyum ihtiyaçlarınızın yaklaşık üçte biri; tüm 95 kalori ya da öylesine. Soymilks doğal olarak kolesterol içermez ve aynı zamanda bir dizi sağlık yararı olduğu gösterilen, izoflavonlar olarak bilinen filokütinler içerir.   Ya eğer soda doğal karbonhidratlar sindirmek için çok zorsa? Ne zaman ki, soya bitkisinin acı acı tadı, elde etmek istediğin bir şey değilse?

Herbalife Beslenme Bu Emektar için Yeni Bir Dünya Nasıl Açtı? Shawn Blair, Bağımsız Distribütör, Herbalife Beslenme 11 Kasım 2016 La Covington’da doğdum ve büyüdüm, ama şimdi Wilmington, N.C.’de yaşıyorum. Her zaman sağlık alanında çalışma fikrini sevdim. Liseden sonra ABD Donanması’na katıldım, 2 yıl boyunca Büyük Göller Deniz Hastanesi’nde Marines ile saha tıbbi birliği yapmak üzere Kuzey Carolina’ya taşınmadan önce çalıştım. Ülkemize hizmet etmek, ailemizin derinlerine uzanan bir gelenek. Büyükannem ve büyükbabam askere gitti. Silahlı kuvvetlerdeki zamanımdan, özellikle detaylara dikkat etmekten ve takım oyuncusu olmanın ne kadar önemli olduğuna dair çok şey öğrendim. Bu dersleri hep yanımda taşıyacağım. Annem olur olmaz aileme odaklanabilmem için daha fazla esnekliğe ihtiyacım olduğunu biliyordum. Sağlıkta ve bedenimde eğitimimi aldıktan sonra 2010 yılında Herbalife Beslenmesi’ni bulmak akılda kalıcıydı. Hayatımı değiştirdi. Paranın önemi yoksa veya piyangoyu kazanırsan, bazen her gün sana ne yaptığını soruyorsun biliyor musun? Yine de Herbalife’i her seferinde tercih ederim.

Jackson, Çocuk Enstitüsü’nün çocuklarını ziyaret etti. Watts, Kaliforniya’da triatlon sporu ve iyi beslenmenin önemi hakkında konuşmak için. Exeter, NH doğan Heather Jackson o Tayland’da İngilizce öğretmek stints ve sonra 2007 yılında triathlons sevgisini keşfetti önce, bir buz hokeyi oyuncusu olarak yıllar geçirdikten Princeton Üniversitesi’nde dört yıl dahil sonra spora geldi profesyonel triathlete olduğunu Kaliforniya’da dünya tarihi, Heather 2009 yılında yanlısı olmaya karar verdi ve triatlet kariyeri o günden beri havaya uçtu. Birkaç Ironman 70.3 triatlonunda üst sıralarda yer aldı, Dünya Şampiyonalarında derecelere düzenli bir şekilde tırmandı ve Wildflower Long Course Triatlon’da yeni bir kurs kaydı yaptı. Çalışkan ve neşeli Heather hem saldırgan yarış tarzı hem de onun olumlu bakış açısı ile bilinir. “Eğitim ve rekabet söz konusu olduğunda, bir yayla vurmak kaçınılmazdır. Bu iş benim için çok daha zor ve ötesine geçiyor. ” “Herbalife ürünleri, bir dayanıklılık sporcusu olarak ihtiyacım olan şeydir – her eğitim seansı veya yarıştan önce, sırasında ve sonrasında bir şeyler.” “Herbalife’ın desteği, triatlon kariyerim için mutlak bir oyun değiştirici oldu.” -Heather Jackson

Dünya Diyabet Günü: Neden “Diyabeti” Önlemek Önemli Dr. David Heber, M.D., Ph.D., F.A.C.P., F.A.S.N., başkan, Herbalife Beslenme Enstitüsü | Herbalife Beslenme | 14 Kasım 2017

“Diyabetik” nedir? Yüzünde, terim yeterince basit görünüyor: “Diyabetik” obezite bağlamında tip 2 diyabetin tanımlanması ve tartışılması için uygun bir yoldur. Bu iki taciz, kendi hane halkları ve toplulukları arasında, uzun zamandır kendi ağırlığıyla mücadele eden aileler ve arkadaşlar arasında bir araya gelerek daha çok kesişiyor ve kesişiyor gibi görünüyor.   Ve bu iki koşulu tek bir yerde birleştirmek mantıklı.   Birlikte, her ikisi de, Amerika Birleşik Devletleri’nde zamansız ölümün en önemli nedeni olan kardiyovasküler hastalığın gelişmesine ve ilerlemesine yol açmaktadır. Her ikisi de, dünya genelindeki sağlık sistemlerimize, ekonomilerimize, bütçelerimize, işletmemizin alt satırlarına yoğun bir şekilde ağırlık vermektedir.   Büyüyen Bir Kriz Çözümlere girmeden önce, sorunun tam boyutunu anlamalıyız.   2013 itibariyle, dünya genelinde 380 milyondan fazla insan diyabetten etkilendi – 2035’te 600 milyona yakın bir rakam bekleniyordu. Bu arada, tip 2 diyabetli bireylerin büyük çoğunluğu – yaklaşık olarak yüzde 80 – obez olarak kabul ediliyor. ikisi arasında güçlü bir ilişki. Bu, tüm obez insanların diyabet geliştireceği anlamına gelmez; Yapmayacaklar. Ancak Ulusal Biyoteknoloji Bilgi Merkezi tarafından yürütülen araştırmaya göre, zamanla daha da derine inecek oldukça doğrudan bir bağlantıyı öneriyor.   Bu meydan okuma tartışmalı olarak kadınlar arasında en kötüsüdür. Uluslararası Diyabet Federasyonu’na göre, şu anda diyabette yaşayan 199 milyon kadının üzerinde, 2040’da 313 milyona çıkması öngörülüyor. Diyabetli her beş kadından ikisi üreme çağında; Diyabetli kadınlar, koroner kalp rahatsızlığı olmayan kadınlarınkinden 10 kat daha fazladır; ve hastalık dünyadaki kadınlar için dokuzuncu önde gelen ölüm nedenidir.   Tümü, diyabetikliğin uzun süreli diyabetik komplikasyonları, kalp ilişkili işlevsellikte azalma, daha düşük yaşam kalitesi, azalan yaşam beklentisi, daha yüksek inme sıklığı ve daha fazlası dahil olmak üzere diyabetin sağlık üzerindeki etkisinin önemli olduğunu söyledi.

Stres Hayattır: İşte Nasıl Yönetilir Stephanie Stephens | Herbalife Beslenme | 10 Nisan 2018 Herkes stresden etkilenir, bu nedenle Stres Bilinçlendirme Ayı sırasında stresinizi nasıl daha iyi yöneteceğinizi okuyun https://hrbl.me/2J0L7ci Yeme ve uyumak gibi stres hayatımızın beklenen bir parçasıdır ancak yönetilebilir. Ulusal Stres Farkındalık Ayı sırasında, bu tepki ve Ulusal Ruh Sağlığı Enstitüsü’nün (NIMH) söylediği koşul hakkında daha fazla düşünüyoruz: Herkesi etkiler: Bir kez olabilir veya sürekli bir arkadaş olabilirsiniz. Hiç kimse bağışık değildir. Her zaman kötü değil: Bizi motive edebilir hatta hayatımızı kurtarabilir. Uzun vadede bize zarar verebilir: Sindirim, sindirim, uyku ve üreme sistemlerini bastırır ve bizi kalp hastalığı, yüksek tansiyon, diyabet, depresyon ve anksiyete riskine sokabilir.   Sayılarla Stres Öyleyse biz ne kadar stresliyiz? Son çalışmalar bulundu: Stresli ülkeler: 2013 yılında Bloomberg’in en son araştırması 74 ülkeden, Amerika’nın 54. sırada yer aldığını bildirdi. Nijeryalılar en çok strese girerken Norveçliler en az stresli durumdalar. Stresli şehirler: 2017 sonbaharında, bazen Avrupa’daki çamaşırhane hizmetlerinin “Uber” adı verilen Zipjet, dünyadaki en az stresli şehirleri toplam 150’den fazla puan aldı. ABD’de Boston, 35, San Francisco 40, Washington, D.C. 58, Miami 80, Los Angeles 81 ve New York 84. Merak ediyorsanız, Stuttgart, Almanya bir numarada zirveye çıktı, oysa Bağdat, Irak en çok stresliydi. Evde stres: Haberleri açın: Bu sizi nasıl hissettiriyor? Yalnız değilsiniz, çünkü Amerikan Psikoloji Derneği’nin Amerika’daki 2017 Stres raporunda geçen Kasım ayında yayınlanan rapor ABD’yi buldu. “en yüksek stres seviyesi” olmak.   Çalışma, stresin nedeninin değiştiğini, ancak dikkat edilmesine değdiğini bulmuştur: Yüzde 63, milletin geleceği çok ya da biraz önemli bir stres kaynağı olduğunu söylüyor Yüzde 62 para harcadı Yüzde 61 atıfta bulundu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site Roneon güvenlik uygulamaları ve Google reCAPTCHA tarafından korunmaktadır.
Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları kabul edin.