Herbalife Distribütör Nedir? Nasıl Olunur

Herbalife Distribütör Nedir?

Herbalife Nutrition şirketi 94 den fazla ülkede faaliyetlerini gösteren global bir şirkettir. Bu şirket ürünlerini nihai kullanıcılarına Herbalife distribütörleri yardımıyla ulaştırmaktadır. Herbalife distribütör ne demek diye bakacak olursak herbalife işini yapan bağımsız herbalife üyeleridir. Bu işi tam zamanlı yada ek gelir olarak düşünebilirsiniz. Network marketing sistem ile çalışılmaktadır. Herbalife ürünleri direk üreticiden son kullanıcıya arada hiçbir aracı olmadan ulaştırılmaktadır. Normal ticaret hayatında aracılara giden fazladan para bu şekilde Herbalife distribütörlerine kalmaktadır. Herbalife distribütörlüğünü sadece iş olarak düşünmemeliyiz. Herbalife distribütörlüğü %25 ila %50 arası arası indirim kazanmaktır. Bu şekilde kendi kullanacağınız ürünleride indirimli almış olursunuz. Herbalife ürünlerini düzenli kullanarak aldığınız sonuçlar ile çevrenizde fark yaratıp bir ek gelir de elde etmeye başlarsınız.

HERBALİFE DİSTRİBTÖRÜ OLMAK. NASIL OLUNUR?

Bağımsız ve özgür olarak çalışmak yada herbalife ürünlerini indirimli kullanmak Herbalife Distribütörü olmak ile artık çok kolaydır. Bugüne kadar ki yaşam tarzınızla geldiğiniz nokta sizin için değilse artık bir değişin zamanı gelmiş demektir. Aldığınız fazla kilolar ve hayat yarışındaki enerji düşüklükleri için yaşam tarzınızda yapacağınız küçük bir değişiklikle kilolarınızdan kurtulabilir ve kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz. Peki Herbalife Distribütörü nasıl olunur. Herbalife Distribütörü olmak için bir sponsora ihtiyacınız vardır. Referans sistemi ile çalışılmaktadır. Kayıt işlemi online ortamdan direk herbalife nutrition sayfasından yapılmaktadır. Sponsor bilgilerinizi ve kendi şahsi bilgilerinizi girdikten sonra kayıt işini basir bir şekilde tamamlayıp Herbalife in ayrıcalıklı dünyasını girmiş olursunuz Herbalife Distribütörlüğün Avantajları

  • %25 ila %50 arası indirime sahip olursunuz
  • Ücretsiz olarak Özel doktor ve diyetisyen eğitimlerine katılabilirsiniz
  • Şirket eğitimlerine katılabilirsiniz
  • 94 den fazla ülkede işinizi kurabilirsiniz
  • Tatil ve etkinliklere kalifiye olabilirsiniz
  • Distribütörlük için bir kereye Mahsus Lisans ödemesi yaparsınız
  • İlk kayıtta şirket size 1 ad shake 1 ad shaker ve güzel bir sırt çantası gönderir

Şirketimiz herbalife distribütörlüğünün yanında şimdi yepyeni bir uygulama daha çıkardı. Sadece ürün kullanmak isteyen kişiler için Herbalife Ayrıcalıklı Müşteri kaydı. Bunun ile ilgili Herbalife Ayrıcalıklı Müşteri Olun | 7 Adımda indirim kazanın adlı yazımızı okuyabilirsiniz

HERBALİFE DİSTRİBÜTÖR ÇANTASI

Herbalife distribütör paketi içersinde sizin kullanımınız için şirket bir adet shake göndermektedir. Bunun dışında çok güzel çok amaçlı bir shaker ve işi yapmayı düşünürseniz nasıl yapabileceğiniz ile ilgili dökümanların bulunduğu güzel bir çanta gönderir. Herbalife distribütör çantasını aldığınızda ister ek gelir olsun ister iyi bir gelir olsun ne kazanacağınıza siz karar verirsiniz. Herbalife sermayesiz olarak size kendi işinizi kurma imkanı vermektedir. Bildiğiniz gibi normal iş modellerinde kazanc durumu yada kendi işini kurabilme durumu hem riskli hem de zordur. Çok fazla yatırım gerekir. Bu yatırımınızın karşılığını alamazsınız. Yada karşılığını alabilmek için aşırı yüksek maliyetler harcamanız gerekir. Bildiğiniz gibi bu düzende bu ekonomide artık parası olanlar para kazanmaktadır. Sermayesi olmayan yada zayıf olan kişiler girdikleri işlerde başarılı olamamakta ellerindeki sermayeyide kaybetmektedirler. Herbalife distribütör paketi ile kendi işinizi sermayesiz olarak kurmaya başlarsınız. Yurt içinde yada 94 den fazla ülkede giderek veya gitmeyerek işinizi kurabilirsiniz. Peki Herbalife distribütör kayıt nasıl olursunuz.

Herbalife distributor cantasi
Herbalife Distributor Uyelik Paketi

 

HERBALİFE DİSTRİBÜTÖR KAYIT

Herbalife distribütör kayıt işlemi online olarak form doldurarak yapılıyor. Kısaca şahsi bilgilerinizi ve sponsor bilgilerinizi girdikten sonra işleminizi bitiriyorsunuz. Herbalife distribütör kayıt işleminden sonra Herbalife Nutrition şirketi size bir ID veriyor. Bu ID ile artık kendi işinizi inşa etmeye başlıyorsunuz. Sizde Herbalife dünyasına hemen katılın Herbalife Distribütör Kayıt    Bu link üzerinden herbalife distribütör kayıt işleminizi yapabilirsiniz. Size gerekli olan Sponsor ID : T1 1228983          Sponsor soyadı ilk üç harf : UZ (benim soyadım sadece iki harf) bu bilgileri girerek Herbalife Distribütör kayıt işleminizi tamamlamış olursunuz. Yada 05337261308 üzerinden benim ile irtibata geçersiniz takıldığınız yerlerde yardımcı olurum.

Herbalife Distribütör Kayıt için videomuzu izleyebilirsiniz.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site Roneon güvenlik uygulamaları ve Google reCAPTCHA tarafından korunmaktadır.
Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları kabul edin.