Herbalife Distribütör Nedir? Nasıl Olunur

HERBALİFE DİSTRİBÜTÖR NEDİR?

Herbalife Nutrition şirketi 94 den fazla ülkede faaliyetlerini yürüten global bir şirkettir. Bu şirket ürünlerini nihai kullanıcılarına Herbalife distribütör yardımıyla ulaştırmaktadır.

Herbalife distribütör ne demek diye bakacak olursak Herbalife işini yapan bağımsız Herbalife üyeleridir. Dolayısıyla bu işi tam zamanlı ya da ek gelir olarak düşünebilirsiniz. Network marketing sistem ile çalışılmaktadır.

Herbalife ürünleri direk üreticiden son kullanıcıya arada hiçbir aracı olmadan ulaştırılmaktadır. Normal ticaret hayatında aracılara giden fazladan para bu şekilde Herbalife distribütörlerine kalmaktadır.

Herbalife distribütörlüğünü sadece iş olarak düşünmemeliyiz. Herbalife distribütörlüğü %25 ila %50 arası arası indirim kazanmaktır. Bu şekilde kendi kullanacağınız ürünleri de indirimli almış olursunuz.

Herbalife ürünlerini düzenli kullanarak aldığınız sonuçlar ile çevrenizde fark yaratıp bir ek gelir de elde etmeye başlarsınız.

HERBALİFE DİSTRİBÜTÖRÜ OLMAK. NASIL OLUNUR?

Bağımsız ve özgür olarak çalışmak yada herbalife ürünlerini indirimli kullanmak Herbalife Distribütörü olmak ile artık çok kolaydır.

Bugüne kadar ki yaşam tarzınızla geldiğiniz nokta sizin için yeterli değilse artık bir değişim zamanı gelmiş demektir.

Aldığınız fazla kilolar ve hayat yarışındaki enerji düşüklükleri için yaşam tarzınızda yapacağınız küçük bir değişiklikle kilolarınızdan kurtulursunuz ve kendinizi daha iyi hissedersiniz.

Peki Herbalife Distribütörü nasıl olunur? Herbalife Nutrition Bağımsız Distribütörü olmak için bir sponsora ihtiyacınız vardır. Referans sistemi ile çalışılmaktadır.

Kayıt işlemi online ortamdan direk herbalife nutrition sayfasından yapılmaktadır.

Sponsor bilgilerinizi ve kendi şahsi bilgilerinizi girdikten sonra kayıt işini basit bir şekilde tamamlayıp Herbalife in ayrıcalıklı dünyasını girmiş olursunuz Herbalife Distribütörlüğün Avantajları

 • %25 ila %50 arası indirime sahip olursunuz
 • Ücretsiz olarak Özel doktor ve diyetisyen eğitimlerine katılabilirsiniz
 • Şirket eğitimlerine katılabilirsiniz
 • Herbalife Türkiye Distribütörü olmanın yanında 94 den fazla ülkede işinizi kurabilirsiniz
 • Tatil ve etkinliklere kalifiye olabilirsiniz
 • Distribütörlük için bir kereye Mahsus Lisans ödemesi yaparsınız
 • İlk kayıtta şirket size 1 ad shake 1 ad shaker ve güzel bir sırt çantası gönderir

Şirketimiz herbalife distribütörlüğünün yanında şimdi yepyeni bir uygulama daha çıkardı.

Sadece ürün kullanmak isteyen kişiler için Herbalife Ayrıcalıklı Müşteri kaydı.

Bunun ile ilgili Herbalife Ayrıcalıklı Müşteri Olun | 7 Adımda indirim kazanın adlı yazımızı okuyabilirsiniz

HERBALİFE DİSTRİBÜTÖR NE İŞ YAPAR?

Bu şirket Network Marketing sistem ile çalışmaktadır. Doğrudan satış derneğine bağlıdır. Nihayetinde Herbalife şirketinin lisansını imzalayan herkese distribütör denir.

Doğrudan satışta distribütörler diğer ticarette olan aracıların yerini almaktadır. Yani üretilen ürünleri direk olarak distribütörler müşteriye ulaştırırlar. Bu satıştan %25 ila %50 arası gelir elde ederler. Buna parekende karı denir. 

Ayrıca Network marketing gereği üyelikler vererek toptancı ve sponsor pirimi elde ederler. Dikkat etmeniz gereken bir kişiye üyelik verdiğinizde o kişiden verilen üyelik nedeniye bir para kazanmazsınız. 

Üyelik verdiğiniz kişinin satışından toptancı geliri olarak %8 – %15 – %25 oranlarında pirim kazanırsınız. Bu pirimi şirket üyenizin gelirinden kesmeden direk karından sizin hesabınıza yatırır.

Siz %50 supervisor seviyesine ulaştığınızda ve üyeniz aynı seviyeye ulaştığında size %5 oranında sponsor pirimi yatırmaktadır.

Kısacası Herbalife distribütörü parekende satışı ve kendine ait hatlar kurarak liderlik yapmaktadır.

Herbalife distribütör ne kadar kazanır derseniz sizin bu işe ne kadar zaman ayırdığınıza bağlı olarak değişir. Bireysel olarak yapılan bir iş olduğu için performansınıza göre yüz lirada kazanabilir beşbin lirada kazanabilirsiniz. 

HERBALİFE DİSTRİBÜTÖR ÇANTASI

Herbalife distribütör paketi içersinde sizin kullanımınız için şirket bir adet herbalife shake göndermektedir. Bunun dışında çok güzel çok amaçlı bir shaker ve işi yapmayı düşünürseniz nasıl yapabileceğiniz ile ilgili dökümanların bulunduğu güzel bir çanta gönderir.

Herbalife distribütör çantasını aldığınızda ister ek gelir olsun ister iyi bir gelir olsun ne kazanacağınıza siz karar verirsiniz.

Herbalife sermayesiz olarak size kendi işinizi kurma imkanı vermektedir.

Bildiğiniz gibi normal iş modellerinde kazanc durumu yada kendi işini kurabilme durumu hem riskli hem de zordur. Çok fazla yatırım gerekir. Bu yatırımınızın karşılığını alamazsınız. Yada karşılığını alabilmek için aşırı yüksek maliyetler harcamanız gerekir.

Bildiğiniz gibi bu düzende bu ekonomide artık parası olanlar para kazanmaktadır. Sermayesi olmayan yada zayıf olan kişiler girdikleri işlerde başarılı olamamakta ellerindeki sermayeyide kaybetmektedirler.

Herbalife distribütör paketi ile kendi işinizi sermayesiz olarak kurmaya başlarsınız.

Yurt içinde yada 95 den fazla ülkede giderek veya gitmeyerek işinizi kurabilirsiniz. Peki Herbalife distribütör kayıt nasıl olursunuz.

Herbalife distribütör cantasi
Herbalife Distribütör Uyelik Paketi

HERBALİFE DİSTRİBÜTÖR KAYIT

Distribütör kayıt işlemi online olarak form doldurarak yapılıyor. Kısaca şahsi bilgilerinizi ve sponsor bilgilerinizi girdikten sonra işleminizi bitiriyorsunuz.

Daha sonra Herbalife Nutrition şirketi size bir ID veriyor. Sonuç olarak bu ID ile artık kendi işinizi inşa etmeye başlıyorsunuz.

Bu nedenle sizde Herbalife dünyasına hemen katılın Herbalife Distribütör Kayıt    Bu link üzerinden herbalife distribütör kayıt işleminizi yapabilirsiniz.

Size gerekli olan Sponsor ID : T1 1228983          Sponsor soyadı ilk üç harf : UZ (benim soyadım sadece iki harf) bu bilgileri girerek Herbalife Distribütör kayıt işleminizi tamamlamış olursunuz.

Yada 05337261308 üzerinden benim ile irtibata geçersiniz takıldığınız yerlerde yardımcı olurum.

Herbalife Distribütörü (herbalife satış üyeliği) olmak için aşağıdaki adımları takip edin sizde Herbalife ‘in muhteşem dünyasına katılın

 1. tr.myherbalife.com adresini tıklayın
 2. Herbalife Nutrition’ a katılın Online Başvuru sekmesinden devam edin
 3. email ve şifrenizi girerek onaylayın (şifre içerisinde küçük büyük harf ve rakam bulunmalı)
 4. Distribütör olarak devam et sekmesini seçin
 5. Sponsor İD : T11228983
 6. Sponsor Soyadı: UZ (Benim soyadı sadece 2 kelime olduğu için sıkıntı yok)
 7. Gerekli bilgileri kimliğinizde yazdığı gibi giriniz
 8. Ödeme sekmesinde kredi kartı ile ödemenizi yapın  (Herbalife Distribütör paketi fiyatı bir kereye mahsus 357 TL Lisans ödemesi yapıyoruz) Şirket size 1 ad shake, 1 ad shaker ve güzel bir iş çantası gönderiyor.
 9. Tebrikler şirketin verdiği T1 ile başlayan ID numaranız ile sizde Herbalife a katılmış oldunuz
 10. Hörbilayf üyesi olarak 96 dan fazla ülkede işinizi kurmaya başlayabilirsiniz.

Herbalife Distribütör Kayıt için videomuzu izleyebilirsiniz.

YouTube video

 

HERBALİFE ÜYE YAPMA 

Bu iş Network Marketing sistem ile yapılmaktadır. Bu sistemde ürünler nihai müşterilere distribütörler tarafından ulaştırılır. Memnun müşteri tabanı oluşturmak bu işin temelini oluşturur.

Memnun müşterileriniz içersinde aldığı sonuçlarla ön plana çıkan kişiler herbalife üye olmak isteyebileceklerdir. İşte bu işin temellerini oluşturur.

Yani toplumda genel bir görüş olarak benimsenen herbalife üye yapma işi değil sonuç aldırma işidir.

Her şeyden önce bizler herbalife üye yapma için öncelikle kişilerin sonuç almalarına çalışmaktayız. Kesinlikle memnun müşteri kitlesi bizim için asıl hedeftir. Ürünler çok kalitelidir.

Bu ürünlerle sonuç alabilmek için ürünleri düzenli kullanmalı ve programa uymalısınız.

İnanın aldığınız sonuçlar çevrenizde bir yıldırım etkisi yaratmakta ve potansiyel bir işi ortaya çıkarmaktadır. Bu potansiyeli ortaya çıkardıktan sonra Herbalife nasıl üye olunur? bunu araştırmaya başlayabilirsiniz.

Bundan sonraki süreç sizin kararınız olacaktır. Bu işin vizyonunu gören kişiler sıradan kişilerin yaşadığı çok güzel hayatları görebilmektedir.

Düşünün öyle bir vizyon var ki bu işte ilkokul mezunu 3 çocuk annesi bir ev hanımı kendini ve kızlarını yaşatabileceği rahat bir hayata sahip olmaktadır.

Bu sadece küçük bir örnek bunun gibi yüzlerce hikaye Herbalife’ta var. 

HERBALİFE DİSTRİBÜTÖR SİPARİŞ VERME

Sipariş vermenin birçok yolu vardır.

 • Sitemizden size uygun ürünleri sipariş verebilirsiniz.
 • Aşağıdaki iletişim numarasından arayarak yada whatsapp üzerinden sipariş verebilirsiniz
 • İndirimli ürün almak için Herbalife ayrıcalıklı müşteri olarak sipariş verebilirsiniz

HERBALİFE DİSTRİBÜTÖR OLMAK İÇİN HEMEN ARAYIN

05337261308 (Sevda-Sinan UZ)

         @sevdailefitkal      

  @sinanuz_hrb 

  sevdailefitkal

 sevdailefitkal

 

One thought on “Herbalife Distribütör Nedir? Nasıl Olunur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir