Herbalife Çay Yorum | Nasıl Hazırlanır ve Kullanılır?

Bu yazımda Herbalife çay yorum olarak en çok bize gelen geri bildirimlerden size bahsetmek isterim.
Herbalife çay yorum
Herbalife çay nasıl hazırlanır

HERBALİFE ÇAY YORUM

En önemli geri bildirim kişilerin Herbalife çay kullandıklarındaki hissettikleri  enerjidir. Çay içerisindeki yeşil çay etkisiyle yağ yakımını hızlandırmakta ve enerji açığa çıkarmaktadır.
Bir diğer geri bildirim ise vücuttaki ödemi atmasıdır. Ödem bildiğiniz gibi vücutta suyun tutulmasıdır. En çok el ve ayaklarda görürsünüz. Gene yeşil çayın etkisiyle ödemi vücudunuzdan söker atar.
Ayrıca kabızlık ile ilgili durum yaşayan kişiler çayın sindirime etkisiyle rahatladıklarını ve kabızlık problemlerinin minimuma indiğinden bahsetmektedirler.
En çok gelen yorum ise vücutta meydana gelen sıkılaşmadır. Tartıda az bir sonuç olsa bile bedeninizdeki incelme sizi çok şaşırtacaktır. Sadece çay ile bile bir iki beden küçüldüklerini söyleyen müşterilerimiz. Giyemedikleri elbiselere tekrar girmenin mutluluğunu yaşamaktadırlar.
HERBALİFE ÇAY NASIL HAZIRLANIR?

Herbalife çay hazırlanışı ve kullanımı bakımından çok pratiktir. Sıcak veya soğuk tüketilebilen çayımız 370 ml suya yarım çay kaşığı konarak hazırlarız.

Ayrıca çayı detoks suyu olarak herbalife aloe vera içeceği ile birlikte kullanabiliriz. Açıklığa kavuşturmak için bu karışımı hazırlamak için bir sürahi suya 6 kapal aloe içeceği ve 2 çay kaşığı herbalife çay koyarak gün boyu tüketetirsiniz.

HERBALİFE ÇAY NASIL KULLANILIR?

Herbalife çay kilo verme programında sabahları sıcak olarak tüketilmesini önermekteyim. Daha sonra gün boyu 3-4 kupa sıcak yada soğuk tüketebilirsiniz.

Gün boyu tükettiğinizde kendinizi canlı ve enerjik hissedersiniz. Çok güzel aromaları olan bu çayın Türkiye’de 4 çeşidi vardır. Şeftali, Limon, Ahududu, Klasik olmak üzere değişik damak tatlarına uygundur.

Özellikle sabahları ilk aloe içeceği ve çayı kullanarak vücudumuzda bir temizlik yapmaktayız. Bu çay antioksidan özelliği nedeniyle vücudumuzdaki kiri pası atmaktadır.

Bu temizlik hücrelerimiz için çok önemlidir. Bildiğiniz gibi yaşadığımız ortamlar, yediğimiz besinler artık eskisi gibi değiller. Gerek saklama koşulları gerekse üretimlerinde kimyasal maddeler ilaçlar çok kullanılmaktadır.

Bu kimyasal maddeleri bu antioksidan çay yani herbalife çayı söküp atmaktadır. Çayın zararı var mı diye sorarsanız tek zararı sizi çok fazla tuvalete çıkarır. Hele dışarıda çalışan biriyseniz işiniz biraz zor olur.

HERBALİFE ÇAY SİPARİŞİNİZ İÇİN

05337261308

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir