Herbalife Çay ve Bitki Ekstreli Aromalı İçecek Tozu

HERBALİFE ÇAY VE BİTKİ EKSTRELİ AROMALI İÇECEK TOZU
HERBALİFE ÇAY VE BİTKİ EKSTRELİ AROMALI İÇECEK TOZU

HERBALİFE ÇAY VE BİTKİ EKSTRELİ AROMALI İÇECEK TOZU NE İŞE YARAR?

İçerisindeki yeşil çay kaynaklı olarak çok iyi bir yağ yakıcıdır. Ayrıca içeriğindeki kafein nedeniyle canlandırıcı ve enerji verici bir özelliğe sahiptir.
Diğer bir özelliğide ödem atıcı olmasıdır. Bildiğiniz gibi ödem özellikle bayanlar için bir problem olmaktadır. İlk günden itibaren etkisini hemen gösterir.
Antioksidan özelliği ile vücudun kirini pasını söker atar. Günümüzde bildiğiniz gibi gerek çevre şartlarında gerekse yiyeceklerin kendisinde bulunan kimyasal maddeler önemli tehlikeler yaratmaktadır. Antioksidan olan bu ürün bu kimyasallardan kurtulmanızı sağlar.
Diğer bir yararıda sıkılaşmanızı sağlamaktadır. Kilodan çok birkaç beden bile incelme yapmaktadır.

HERBALİFE ÇAY VE BİTKİ EKSTRELİ AROMALI İÇECEK TOZU KULLANANLAR

Bu çayı kullananlar kendilerindeki canlılık ve enerjinin en üst seviyelere çıktığından ve en çok sıkılaşmalarından bahsetmektedirler.

Bu çayı kullananlar genelde günde 4-5 kupa içmektedirler.

En çok sevilen aroma seçeneği ise şeftalidir. iğer tat seçenekleride limon, ahududu ve klasiktir. Hepsinin kendine özgü tadı olan bu ürün değişik damak tatlarına hitap etmektedir.

Kullanımı konusunda en çok sorulan sıcak mı soğuk mu tüketilmelidir. Bu çayı ister sıcak ister soğuk tüketebilirsiniz. Yalnızca size sabah ilk kullanımda sıcak olarak tketmenizi öneririm.

HERBALİFE ÇAY VE BİTKİ EKSTRELİ AROMALI İÇECEK TOZU ZARARLARI

Çayın en büyük zararı sizi bolca tuvalete çıkarmasıdır. Dışarıda olduğunuzda bu sizi sıkıntıya sokacak bir durum olabilir. Ayrıca kafein içermesi nedeniyle gece çeo kgeç saatlerde içilirse uykusuzluk yapabilir.

HERBALİFE ÇAY VE BİTKİ EKSTRELİ AROMALI İÇECEK TOZU FİYATI

Herbalife çay, 50 gr ve 100 gr lık paketlerde satılmaktadır. 50 gr olarak şeftali, limon, ahududu ve klasik tadı bulunmaktadır. 100 gr olarak ise sadece klasik aroması mevcuttur.

Bu ürünü sürekli kullanmak isteyen kişiler için şirket indirimli ürün alabileceğiniz Herbalife Ayrıcalıklı Müşteri programını çıkarmıştır. Bu program ile ürünleri %15 – %25 – %35 alırsınız. Herhangi bir kota yoktur.

Ayrıca şirketin promosyonlarına hak kazanırsınız. Bir diğer ayrıcalıkta şirketin düzenlediği diyetisyen ve doktor eğitimlerine katılarak kendinizi geliştirirsiniz.

Bu üyeliği yapmak için Herbalife Ayrıcalıklı Müşteri Nasıl Olunur yazımızdaki adımları takip ederek basitçe kaydı tamamlarsınız.

Alternatif olarak Herbalife Üyelik videomuzı izleyebilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir