Herbalife Çay Fiyatı En Ucuz Ne Kadar?

"<yoastmark

Herbalife çay fiyatı bir yetkili distribütörden aldığınızda 50 gr lık olanı 132,00 tl dir.

Konsantre olan bu çaylar bir aylık olarak paketlenmiştir.

Bir danışmandan aldığınızda bir aylık para iade garantisi ve ücretsiz danışmanlık hakkı kazanmaktasınız.

HERBALİFE ÇAYI SİPARİŞ VERMEK İÇİN HEMEN ARAYIN : 05337261308

Bu ürünü kullanmaya karar verdiniz. Herbalife Çay kullanmak istiyorsunuz.Fakat daha ucuza nasıl alabilirim diye düşünüyorsanız.

Herbalife Nutriton sizleride düşünerek bu ürünleri kullanmak isteyen kişiler için ücretsiz olarak kayıt oldukları Herbalife Ayrıcalıklı Müşteri üyeliği programı uygulamaya koymuştur.

Bu ücretsiz yapılan kayıt ile %15 – %25 – %35 indirim imkanından faydalanırsınız.

Sadece indirim ile kalmaz bunun dışında promosyonlar, doktor ve diyetisyen eğitimleri, 1 aylık para iade garantisi gibi avantajlarından yararlanırsınız.

Ayrıca puanlarınız birikerek bir üst indirim dilimine ulaşarak daha uygun fiyatlara ürünleri alabilirsiniz. Önemli bir avantajıda şirketin depolarından bizim aldığımız yerden orjinal ürünleri direk adresinize istemenizdir. Bu şekilde hiçbir kimseyi aramak zorunda kalmadan şirketin size verdiği panel üzerinden siparişiniz geçersiniz.

Peki bu Ayrıcalıklı müşteri programına nasıl dahil olaaksınız. Bu konuda sizin için bir yazı ve video hazırladık. Hangisini isterseniz onu takşp ederek kaydınızı basitçe , 5 dk içinde tamamlarsınız.

Herbalife ayrıcalıklı müşteri kaydı nasıl yapılır? Yazımızı okuaybilirsiniz yada aşağıdaki videomuzu izleyerek kaydınızı yapabilirsiniz.

YouTube video

Bu tarz sitelerde satılan ürünler gerek saklama koşulları gerekse son kullanma tarihleri açısından sıkıntılı oldukları geri bildirim olarak bizlere gelmektedir.

Ayrıca en önemlisi ürünleri danışman eşliğinde kullanmak en önemlisidir. Çünkü bu sitelerden aldığınızda karşınızda muhatap bulamaz ürünün nasıl kullanıldığını nelere dikkat etmeniz gerektiğini öğrenemezsiniz.

Sonuç olarak bu ürünler bir işe yaramıyor diyerek çöpe atarsınız. Verdiğiniz onca parada çöpe gitmiş olur.

O yüzden bir danışman eşliğinde kullanın zaten şirkette sizlere yukarıda bahsettiğim gibi indirim de vermektedir.

Hem orjinal ürünleri hem de danışmanlığı satın alarak kafanızda hçbir soru kalmadan ürünleri kullanmanın zevkine varacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir