Herbalife Çay Çeşitleri | Aroma Seçenekleri Nelerdir?

Herbalife çay çeşitleri , bitkisel konsantre olan çayımız değişik damak tatlarına göre farklı aromalarda bulunmaktadır. Gün boyu rahatlıkla tüketebildiğiniz çayı soğuk veya sıcak içebilirsiniz. Herbalife çay çeşitleri nelerdir?

BİTKİSEL HERBALİFE ÇAY ÇEŞİTLERİ NELERDİR?

  • Herbalife Şeftali aromalı çay 50 gr

"<yoastmark

Şeftali bildiğiniz gibi hoş aroması ile enfes bir tat sunmaktadır. Çayı sıcak su ile karıştırdığınızda şeftalinin o müthiş kokusu size gelmektedir. Yağ yakıcı özelliğinin yanı sıra ödem atıcı özelliğide ön plana çıkmaktadır.

Bildiğiniz gibi ödem daha çok el ve ayaklarda görülmektedir. Daha çok bayanlarda bir sorun olarak karşınıza çıkmaktadır. Bu çay ile kısa sürede ödeminizden kurtulursunuz.

  • Herbalife Limon aromalı çay 50 gr

herbalife çay limon
herbalife çay limon

Limonlu çay sevenler için ideal bir karışımdır. Normal çayı limonlu seviyorsanız sizin için çok güzel bir alternatif olur.

Çayın en büyük özelliklerinden biride sıkılaşmanızı sağlamaktadır. Beden numaranızda olan incelmeleri kısa sürede dikkatinizi çekecektir.

Konsantre olan çayımızı gün boyu 3-4 kupa içebilirsiniz. Size canlılık ve enerji verir. Ayrıca içerisindeki kafein nedeniyle normal çay ve kahve isteğinizi köreltir. Bu çayı içtiğinizde bir süre sonra diğer çaylara karşı isteğiniz azalacaktır.

  • Herbalife Ahududu aromalı çay 50 gr

Herbalife Ahududu Çayı
Herbalife Ahududu Çayı

Kırmızı meyve sevenler düşünülerek hazırlanmış bir karışımdır. Ahududunun enfes aroması ilave edilmiştir. Fresh bir tadı vardır.

Çayın bir diğer özelliğide antioksidan olmasıdır. Herşeyden önce günümüzde artık bütün besinlerde kimyasallar kullanılmaktadır. Yaşadığımız ortamlarda da sürekli yabancı ve zararlı maddelere maruz kalmaktayız.

İşte bu noktada herbalife çay antiosidan özelliği ile vücudunuzdaki kiri pası söker atar. Vücutta biriken toksinler birçok hastalığa sebebiyet vermektedir. O yüzden çayın antiosidan olması gerçekten çok yararlıdır.

  • Herbalife Klasik aromalı çay 50 gr

herbalife klasik çay
herbalife klasik çay

Klasik çay sevenler için ideal bir karışımdır. İçeriğindeki kafein nedeniyle gazlı içeceklerede bir altenatif olarak sizlere sunulmuştur.

O yüzden gazlı içeceklerin verdiği zararı düşünürsek bu çay gerçekten sağlıklıdır. Zaten soğuk ve sıcak içilebilmesi bu noktada çok iyi bir alternatif sunar.

Klasik çayında içerisinde çok az limon ekstresi bulunmaktadır. Bu mayhoş tat sevenler için idealdir.

HERBALİFE ÇAY FİYAT

Size uygun aromayı indirimli almak için Herbalife Ayrıcalıklı Müşteri kaydı yapmalısınız. Ücretsiz olan bu kayıt ile %15 – %25 -%35 arası indirime sahip olursunuz.

Şirketin size verdiği panelden ürünleri sipariş vererek adresinize orjinal olarak getirtirsiniz. Herbalife üyelik videomuzu izleyerek kaydınızı basitçe yaparsınız.

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir