Herbalife Bursa | 05337261308

Herbalife Bursa Distribütörü  irtibat telefonu  05337261308 dir. Herbalife Bursa Şubesi olarak bize danışan ve bizden bilgi almak isteyen müşterilerimize 7/24 hizmet vermekteyiz.

Herbalife ürünleri sağlıklı beslenme ürünleridir. Bir öğünde almanız gereken tüm besinleri size verir. Sağlıklı beslenerek fazlalıklarınızdan kurtulursunuz. Herbalife Bursa Osmangazinin en önem verdiği nokta  Danışanlarımızla sonuç odaklı çalışmamızdır.   Herbalife ürünleri doğru ve düzenli  kullanıldığında muhteşem sonuçlar ortaya çıkmaktadır.

Özellikle Herbalife Bursa fiyatlarına sitemizden ulaşabilir .  Herbalife Bursa adresi projelerinde sizde yer alabilir ve hayatınızı değiştirecek sonuçlara ulaşabilirsiniz.

 

HERBALİFE BURSA ŞUBESİ  İLETİŞİM HATTI : 05337261308

 

Herbalife Bursa Büyükorhan Bilgi ve Sipariş

Herbalife Bursa Gemlik Bilgi ve Sipariş

Herbalife Bursa Gürsu Bilgi ve Sipariş

Herbalife Bursa Harmancık Bilgi ve Sipariş

Herbalife Bursa İnegöl Bilgi ve Sipariş

Herbalife Bursa İznik Bilgi ve Sipariş

Herbalife Bursa Karacabey Bilgi ve Sipariş

Herbalife Bursa Keles Bilgi ve Sipariş

Herbalife Bursa Kestel Bilgi ve Sipariş

Herbalife Bursa Mudanya Bilgi ve Sipariş

Herbalife Bursa Mustafakemalpaşa Bilgi ve Sipariş

Herbalife Bursa Nilüfer Bilgi ve Sipariş

Herbalife Bursa Orhaneli Bilgi ve Sipariş

Herbalife Bursa Orhangazi Bilgi ve Sipariş

Herbalife Bursa Osmangazi Bilgi ve Sipariş

Herbalife Bursa Yenişehir Bilgi ve Sipariş

Herbalife Bursa Yıldırım Bilgi ve Sipariş

Herbalife Bursa Heykel Bilgi ve Sipariş

Herbalife Bursa olarak doktorlarımızdan bahsetmek gerekirse en önemli doktorlarımızdan birisi

Carel le Roux, MBChB, MSc, FRCP, FRCPath, Ph.D. İngiltere ve İrlanda Carel le Roux, MBChB, MSc, FRCP, FRCPath, Ph.D., 2010’dan beri Herbalife Beslenme Danışma Kurulu üyesidir. Le Roux, metabolik tıbbın uzmanıdır ve Dublin Üniversitesi Koleji’ndeki Diyabet Komplikasyonları Araştırma Merkezi’nin bir parçasıdır.

Tıp derecesini Pretoria Üniversitesi, Güney Afrika ve doktora derecelerini aldı. Imperial College Londra’dan. Le Roux, Obezite ve Beslenme Derneği Araştırma Derneği gibi bir dizi akademik topluluğun üyesidir. Yaygın olarak yayınlandı ve şu anda kendi alanında dergiler için bir dizi editör rolüne sahip. Araştırma ekibi, “beynin bağırsak görüşmelerinin” nasıl anlaşıldığına ve bu sinyallerin insanların sağlığını iyileştirmek için nasıl optimize edilebileceğine odaklandı.

Le Roux keskin bir sporcudur ve Dünya İçinde Şampiyonalarda ve Commonwealth Oyunlarında atletizm ve Güney Afrika’yı temsil eder. Herbalife Beslenme Danışmanlık Kurulu, gıda ve sağlık alanında, bağımsız Herbalife üyelerini iyi beslenme ilkeleri konusunda eğitmek, düzenli fiziksel aktivite almak ve sağlıklı bir yaşam tarzı sürdürmek üzere dünyanın dört bir yanından önde gelen uzmanlardan oluşmaktadır.

Nataniel Viuniski, M.D. Brezilya Viuniski

ana ilgi alanları kilo yönetimi ve çocukluk çağı obezitesi olan bir çocuk doktoru ve beslenme uzmanıdır. Ayrıca Rio Grande do Sul’daki Unimed Hastane için lisansüstü kurs çalışmalarında insan beslenmesi profesörü ve beslenme servisi müdürü olan Brezilya’nın Sağlık ve Eğitim Bakanlığı Çocukluk Obezitesine danışmanlık yapmaktadır. Yayınlanmış diğer çalışmaların yanı sıra “Çocukluk Obezitesi – Pratik Kılavuz” un yazarıdır. Viuniski, Rio Grande do Sul’daki Escola Médica da Universidade de Passo Fundo (Passo Fundo Üniversitesi Tıp Fakültesi) ‘nden tıbbi bir derece almıştır;

Pediatri Hastanesi’nde Çocuk Cerrahisi Conceicao de Porto Alegre (Çocuk Hastanesi Conceicao de Porto Alegre); ABRAN’dan (Brezilya Beslenme Birliği) beslenme alanında yüksek lisans derecesi; ve Rio Grande do Sul Federal Üniversitesi’nde kilo kontrolü ve fiziksel aktivite alanında yüksek lisans derecesi Herbalife Beslenme Danışmanlık Kurulu, beslenme ve sağlık alanlarında bağımsız beslenmeyi ilke edinme, düzenli fiziksel aktivite alma ve sağlıklı bir yaşam tarzına öncülük etme konularında eğitmek ve eğitmek amacıyla dünyanın dört bir yanından önde gelen uzmanlardan oluşmaktadır.

Steve Henig, Ph.D. Baş Bilimsel Görevlisi EmeritusMember,

Beslenme Danışma Kurulu Amerika Birleşik Devletleri Steve Henig, Herbalife’in eski baş bilimsel sorumlusu. Herbalife’e katılmadan önce, Dr. Henig, Ocean Spray Cranberries, Inc.’de şirketin yeni ürün programını ve tıbbi araştırma programını yeniden canlandırdığı kıdemli teknoloji başkan yardımcılığı, teknoloji ve inovasyon görevlerinde bulundu. Ayrıca, POM Wonderful dahil olmak üzere bir dizi önde gelen şirkete danışmıştır. ConAgra’nın Bakkal Ürünleri’nde Dr. Henig kıdemli başkan yardımcısı, teknoloji ve pazarlama hizmetleri olarak görev yaptı. Onun yönüyle, Hunt’un ve Sağlıklı Tercih gibi markalar için birçok önde gelen tüketici ürünü yaratıldı ve pazarlandı. Henig, ConAgra’ya katılmadan önce, diğerlerinin yanı sıra domates ürünleri, petrol ürünleri, Doğu ve Meksika ürünleri sorumluluğuyla Hunt-Wesson’daki teknoloji grubundan sorumluydu. Aynı zamanda Land O’Lakes, Inc., The Pillsbury Company ve General Food Corp.’da da görev aldı. Dr. Henig Ph.D. Rutgers Üniversitesi’nden gıda bilimi Gıda ve biyoteknoloji ve bir B.S. Technion-Israel Institute of Technology’den kimya mühendisliğinde.

İyi Beslenmeyi Korumak Düzgün ve dengeli beslenme, günlük aktivitelerinizi arttırmak, iyi bir yaşam sürdürebilmek ve sürekliliğini sağlamak ve en iyi şekilde gerçeğe dönüşmenizi sağlamak için ihtiyacınız olan besinleri sağlar. Doğru beslenme dengeli besindir. Bu basit beslenme yönergelerine uygun olmak, iyi bir sağlık düzeyine erişebilir. “Sağlıklı ve aktif bir yaşam tarzı için dengeli beslenme ve temel besinlerle her güne başlayın.” Steve Henig, Ph.D., Baş Bilimsel Görevlisi EmeritusMember, Herbalife Beslenme Danışma Kurulu Sağlıklı kahvaltı Güne doğru başlayın! Kahvaltı önemlidir çünkü metabolizmanızı başlatır ve gün boyunca kullanmanız için enerji sağlar. İPUCU:

Sağlıklı Kahvaltı, Sağlıklı Seçim Kahvaltıda, ihtiyaçlarınız doğrultusunda yağsız süt, meyve ve Kişiselleştirilmiş Protein Tozu ile yapılan Formül 1 shake’nin tadını çıkarın. Küçük Sık Yemekler Gün boyunca sık sık tüketilen azaltılmış yemek porsiyonları, enerji kayıplarını ve sağlıksız atıştırmalık isteklerini önlemenize yardımcı olur.

Besleyici Aperatifler Meyveler, sebzeler ve küçük porsiyonlar – fındık, yoğurt veya az yağlı peynir gibi sabah ortası ve öğleden sonraları – öğle veya akşam yemeklerinde aşırı yemekten kaçınmanıza yardımcı olur.

Düzenli hidrasyon Düzgün şekilde nemlendirilmiş sıvıların düzenli olarak alındığından emin olun. Temel besinler Vücudunuzun düzgün çalışması için besinlere ihtiyacı vardır veya sağlığınız zarar görür.

Doğru miktarda besin almak Dengeli Beslenme olarak adlandırılır. İnsan için gerekli olduğu bilinen besinler, proteinler, karbonhidratlar, yağlar ve yağlar, mineraller, vitaminler ve sudır.

Vitaminler ve Mineraller Bunlar vücudunuzun sağlıklı işleyişini ve metabolizmasını desteklemek için gerekli dengeli bir diyetin önemli bir parçasıdır.

ALT VÜCUT HAREKETLERİ

Bu Alt Vücut Hareketleri ile Popo Tonu Akciğerler glutlar yararlanır. Düşük vücut odaklı bir egzersiz, kalori yakabilir ve size yardımcı olabilir. Bazı dergiler, glütlerin estetiğine odaklanır (ama sizin poponuz), ama daha iyi bir güç ve spor performansı zihniyetinden arka zincirin kaslarına bakmayı tercih ederim. Hamstrings, buzağılar ve glütler koşu için güç kasları ve diğer birçok spor. Arkanızı güçlendirmek için kişisel nedeniniz ne olursa olsun, haftada birkaç kez programınıza düşük vücut odaklı bir rutin eklemek, hedeflerinizi gerçekleştirmeye bir adım daha yaklaşmanıza yardımcı olacaktır. Glutelarınızı Geliştirmek İçin Alt Vücut Egzersizleri NOT: Bu alıştırmalar için bir adım, ağırlıklı bir çubuk ve bir dambıl gerekir. Bu öğeleriniz yoksa, bunları kendi vücut ağırlığınızı kullanarak direnç olarak yapabilirsiniz. Her hareketin 12 tekrarını yapın ve tam bir egzersiz için 2-3 set yapın. Bu tonlama egzersizlerini nasıl yapacağımı gösterdiğim gibi beni izleyebilirsin. 1. Barlı çok yönlü squat Koordinasyonunuzu zorlaştırır, glütlerinizi işler ve iç uyluk kaslarını çalışır. 2. Tezgahta ayağa kalkın, diz sürücüsüyle bölünmüş bodur pozisyonu Diz diski, kalça fleksörlerine meydan okuma verirken ön dörtlü, hamstring ve glütleri çalışır. 3. Kutu atlar Buzağılarınızı ve çekirdekli kaslarınızı zorlarken, glütenleri harekete geçiren toplam vücut hareketi. 4. Curtsey hamle, ardından tek bacak ölü kaldırma Glute ve hamstrings dışına odaklanır. 5. Eller ve dizler pozisyonda dambıl, topuk yükseltmek için topuk (bootie lift) Çekirdek, hamstrings ve glutes için harika. 6. Eller ve dizler, topuk kaldırması için topuk

Izgarada Daha İyi Yemek Yapmak Nasıl Yapılır

Izgarada sağlıklı yemekler yapın. Açık havada ızgara yemek, yaz aylarının harika zevklerinden biridir. İşte ızgarada sağlıklı yemekler yapmak için bazı ipuçları. Açık alev üzerinde yemek pişirmek, yiyecek hazırlamak için çok rahatlatıcı bir yoldur – her şey harika görünüyor, kokuyor ve kokuyor, ve temizleme genellikle bir esinti. Genel olarak konuşmak gerekirse, ızgara, et, balık ve kümes hayvanları hazırlamak için oldukça sağlıklı bir yoldur. Izgara da insanları bir araya getiriyor gibi görünüyor – gıdaların pişirildiği zaman herkesin barbeküde nasıl toplandığını fark ettiniz mi? Her şeye rağmen, bunun için düşünmek isteyebileceğiniz tipik barbekü tipi öğünlerde birkaç olumsuzluk var. Birincisi, birçok insan ızgara için etin daha yağlı kesimlerini seçiyor, ancak bunlar yağsız kesimlerden daha fazla kalori, yağ ve doymuş yağ ekleyebiliyor. Ve genellikle bir barbeküde servis edilen geleneksel yan yemeklerin çoğu – patates salatası, lahana salatası ve kuru fasulye gibi – yemeklerin kalori sayısını da arttırabilir. Göz önünde bulundurulması gereken son şey, et, balık veya kümes hayvanlarının aşırı derecede yüksek ısıda pişirilmesinin sağlığınıza zarar verebilecek bazı kimyasal bileşiklere maruz kalmanızı arttırmasıdır. Et, balık veya kümes hayvanları yüksek ısıda pişirmeye maruz kaldıklarında HCA adı verilen bileşikler oluşur. Etin yağ ve suları açık ateşe düştüğünde duman oluşturan diğer bileşikler (PAH olarak bilinir) oluşur. Duman yükselir, PAH’ları beraberinde getirir ve etin yüzeyine yapışır. İyi haber, doğru et kesiminden başlayarak ve daha hazırlıklı olmakla daha sağlıklı yemek yapabilmenizdir. Geleneksel yan yemekler ve hatta tatlılar için de bazı sağlıklı takaslar yapabilirsiniz. Izgaradan daha sağlıklı yemekler için bazı ipuçları:

Güneş Koruyucularının Önemi Öğretmek Gençler açık havada çok zaman geçirirler. Arkadaşlarla takılmak, spor programları yapmak ya da okula ve arkaya yürümek arasında, güneşin zararlı UVA / UVB ışınlarına maruz kalırlar. Tüm gençlerin, güneşe en az maruz kalmanın bile, yanma, yaşlanma ve cilt kanseri gibi uzun süreli hasarlara neden olabileceğini fark etmesi gerekir. Gençler, sabahları okula gitmeden önce her zaman güneş koruyucu veya güneş koruyucu içeren bir nemlendirici kullanmaları gerektiğini anlamalıdırlar. Hem SPF 30 hem de suya ve tere dayanıklı olan bir ürün idealdir. Bulutlu bir günde bile, kış mevsiminde bile güneş ışınlarının cildinize zarar verebileceğini bildirin. Gençlerimize güneş kremi kullanmanın önemini aşılarsak, hayatları boyunca onlara yarar sağlayacak günlük bir uygulama haline gelecektir. Eller kapalı Bir lekede seçmek, sadece gençler için değil, herkes için büyük bir hayırdır. Gençlerinize asla sivilce almalarını söylemeyi unutmayın! Eğer yaparlarsa, durumu daha da kötüleştirebilir ve kalıcı yara izi bırakabilir. Neden genel olarak yüzümüze dokunma dürtüsüne direnmemiz gerektiğini açıklayın. Elimiz mikrop ve bakterilerle dolu olabilir ve bu mikropların bitmesini istediğimiz son yer cildimizdedir.

Tüketicilere Yardım Etmede Besin Yoğunluğunun Önemi

Daha Sağlıklı Gıda Seçenekleri Çözümün bir parçası, müşterilere ekonomik, hızlı alternatifler sunmaktır – Herbalife Beslenme Formülü 1 Besin Sarsıntısı Karışımı olarak – bir öğünün yerini alabilen ama yine de ihtiyaç duyulan besinleri sağlayan. Bir diğer kısım da giderek daha eğitimli tüketicilerle ilgilidir: insanlar sağlıklı gıdaları tüketmeye giderek daha fazla ilgi göstermekte ve endüstri ve hükümeti bazı değişiklikler yapmaya zorlamaktadır. Örneğin, 2016’da Amerika Birleşik Devletleri Gıda ve İlaç Dairesi (FDA), Günlük Referans Değerleri ve Referans Günlük Alım değerleriyle ilgili güncel beslenme bilgilerini sağlamak için etiketleme düzenlemelerini gözden geçirdi. Bu değişimin ana amacı, tüketicilerin sağlıklı diyet uygulamalarını sürdürmelerine yardımcı olmaktı. Son zamanlarda Amerikan Beslenme Toplumu Konferansı’nda sunum fırsatı buldum. FDA’nın Beslenme Zengin Gıda (NRF) Endeksindeki Güncellenmiş Besin Değeri Günlük Değerlerinin etkisini incelemek için Herbalife Nutrition tarafından geliştirilen bir çalışmayı paylaştım. NRF, gıdaların yanı sıra yemeklerin besin yoğunluğunu ölçen, onaylanmış, bilim tabanlı, tüketici odaklı bir metrik araçtır. Besin yoğunluğu, porsiyon başına ne kadar besin aldığına veya kalori başına ne kadar yediğinize bağlı olarak, sağlıklı beslenmede önemli bir faktördür. Aynı kalori miktarı ile iki besin öğeleri arasından seçim yapılırken başka seçenek şekerden boş kalori sağlar ve hiçbir ile doymuş yağ olabilir, bir gıda seçimi, protein, lif, sağlıklı yağlar, vitamin ve her gün ihtiyaç mineraller ile vücudun sağlayabilir diğer önemli besinler.

Protein Sarsıntılarının Gücü: Rahat, Lezzetli Beslenme Susan Bowerman, MS, RD, CSSD, FAND, Direktör, Dünya Beslenme Eğitimi ve Eğitimi, Herbalife 02 Eylül 2016 Bu üzücü bir gerçek – ve aynı zamanda bir paradoks gibi geliyor – ama dünyadaki milyonlarca insan hem aşırı besleniyor hem de yetersiz besleniyor. Gerçek şu ki, kalori bol miktarda kalori alındığında bile var olabilir – sadece çok az besin değeri olan çok fazla besin gerektirir. Modern gıda tedariği, hayati öneme sahip besinlerdeki yüksek işlenmiş, yüksek kalorili ve iştah açıcı gıdalarla aşırı yüklenmektedir. Bunun üzerine, çoğumuz olması gerektiği gibi fiziksel olarak aktif değiliz. #Protein sarsıntıları, sağlıklı, hareket halindeki beslenmeyi isteyen insanlar için çok yönlü bir seçim sunar. TWEET İÇİN TIKLAYIN Sonuç olarak, çoğumuz aşırı beslenmiş ve yetersiz beslenmiştir. Fazla miktarda kalori ve vitamin, mineral ve antioksidan eksikliği sağlayan bir diyetle, sağlığımızın acı çekmesi ihtimali yüksektir. Geri itmenin yolu, sağladıkları kalorilere iyi bir beslenme dozu besleyen gıdalara vurgu yapmaktır. Protein sallamaları gibi yemek değiştirmeleri de bu faturayı doldurabilir. Sadece dengeli beslenmeyi sağlamakla kalmaz, aynı zamanda kilo verme ve kilo yönetimi için güvenli ve etkili araçlar oldukları da gösterilmiştir. Protein sarsıntıları çeşitli amaçlara hizmet edebilir. Bazı sarsıntılar sadece diyetle proteini takviye etmek için tasarlanırken, diğerleri daha besinsel olarak tamamlanır ve bir yemeği değiştirmek için kullanılabilir. Herbalife’de her iki tür sallantılıyız. Dünyada 1 numaralı satış ürünümüz Formula 1 Sağlıklı Yemek Besin Sarsıcı Mix®’dir. 2015 yılında, Formula 1 Shake’a ait 67,1 milyon kutu sattık – bu 1,53 milyar porsiyon! Etiket talimatlarına göre hazırlandığında, bir Formül 1 Shake basitçe şudur: hazırlanması kolay, sağlıklı ve dengeli bir yemektir. Bu lezzetli yemek yerine getirilen sallama, iyi beslenme ve kilo yönetimi için protein, yağ ve karbonhidrat sağlar. Formül 1 Shake’nin çoğu çeşidi soya proteini ile yapılırken, peynir altı suyu, süt, bezelye ve susam dahil olmak üzere diğer protein kaynakları mevcuttur.

yani ilk triatlonu yapmayı düşünüyorsun Yani sonunda yapıyorsun. Bunu yapmış arkadaşlarım var ve siz kendinize düşündüm, “zor, bunu yapabileceği olamaz.” Heck, hatta en kaptırmayalım izin tamam … bacaklarını tıraş olabilir. Ama burada, bir triatlon için kaydoldum edilir ve saati size gözlük açık su yüzmek çizgisini toeing sıkı çekti üzerinde yüzmek kap, omuz omuza, dizilmiş olacak kaçınılmaz erken sabaha kadar işliyor muhtemelen kendi aklını sorguluyorsun. Ama sen bir dezavantaj değilsin ve kesinlikle korkmayacaksın, bu yüzden yapacak tek şey hazırlanmak! Üç spor birine sıkışmış olarak triatlon sporu için birçok yeni gelenler yanlış düşünüyorum, ve bu yenilmez olduğunu ezici bir duygu yol açabilir. Ancak bu yaklaşımın basit öncül üç disiplinlerden birlikte tek bir spordur ve triathlete herhangi bir düzeyi için oyunun adı Güçlü maksimize etmek ve istediğiniz sonucu elde etmek için zayıflıklarını azaltmak için, yanlıştır. Hedeflerinizi yeni ve zorlu bir şeyler başarmak için iseniz, Instagram üzerinde gönderebilir tatlı bir madalya kazanmak ve önemli diğer gelen terli öpücük almak (veya! eş bulmada) Ve bitiş çizgisini, ırk gün için o verimli hazırlık gerekir senin odak ol. Öte yandan, Kona’yı kazanmak istiyorsanız, umarım çok esnek bir programa ve çukur boğalarının zihinsel dayanıklılığına sahip olursunuz. Çoğumuz muhtemelen bir yerlerde. Çoğu triatlet için, yüzmek yarışın en korkutucu / yabancı kısmıdır. Bir dalış elbisesi giyebilir ve yarışın en kısa parçasıdır: Ama derhal kapalı, orada lehinize çalıştığı triatlon yüzme yaklaşık iki gerçekler! Eğer bir seçeneğiniz varsa, size bir wetsuit almanızı şiddetle tavsiye ediyoruz (satın almak veya ödünç almak istemiyorsanız, çoğu üç dükkan kiralar). Yüzünüzü daha rahat hale getirmekle kalmayacak, aynı zamanda wetsuitler suda yüzdürme ve stabilite sağlar. Yüzücünüzü bir wetsuit giymekten daha kolay hale getirmek için yapabileceğiniz birkaç şey var ve bu kurallar% 100.

İspanyol Sağlığı Üzerine Spotlight Rocio Medina, MD, Başkan, Beslenme Danışma Kurulu | Herbalife Beslenme | 15 Eylül 2017 Herbalife Beslenme Danışma Kurulu Başkanı olarak, özellikle obezite ve yetersiz beslenme gibi halk sağlığı ile ilgileniyorum. Biz İspanyol Miras Ay ABD’de anmak gibi, bunu nasıl ve neden Latin nüfus obezite, diyabet ve diğer kronik hastalıklar için yüksek risk altında olduğu daha yakından bakmak önemli olduğunu düşünüyorum. Amerika için Güven ve Robert Wood Johnson Vakfı’ndan alınan özel bir rapora göre, obez ve aşırı kilolu çocukların ve yetişkinlerin yüzdesi Latin Amerika’da daha yüksektir. beyaz popülasyonlar. Bunun pek çok nedeni vardır: yağ, tuz ve şekerin yüksek olduğu gıdaların tüketilmesi ve daha sağlıklı gıdalara erişimin olmaması gibi, değişmesi zor olan belirli kültürel alışkanlıklar. İspanyol topluluklarında güvenli bir şekilde oynamak ve egzersiz yapmak için daha az yer vardır. Ayrıca, bu topluluklara yönelik hedefli pazarlama eksikliğinin yanı sıra, sağlıkla ilgili olmayan ana akım mesajlarının bazı dil engelleri de olabilir.   Dr’a ulaştım. Yanira Cruz, MD, Yaşlanma Ulusal Hispanik Konseyi (NHCOA) Başkanı ve CEO’su; ve Herbalife Nutrition için Hükümet ve Toplum Katılımı Başkan Yardımcısı Angela Arboleda, bu zorlukları ele almak için yaptıkları çalışma hakkında daha fazla bilgi paylaşmaya.

Herbalife Beslenme Enstitüsü: Bilim ve Beslenme Duygusu David Heber, M.D., Ph.D., F.A.C.P., F.A.S.N., Başkan, Herbalife Beslenme Enstitüsü | Herbalife Beslenme | 2 Mart 2018 sağlıklı, dengeli beslenme ve tweet uzmanlarımızın ekibi ve Herbalife Beslenme Enstitüsü http://hrbl.me/2BVqmi4CLICK aktif kalma arasındaki ilişki hakkında daha fazla bilgi 3913 Parmaklarımızın ucunda mevcut bilgiler ezici olabilir. Genel halk ve sağlık ve beslenme alanlarındaki profesyoneller daha güvenilir bilgiye ihtiyaç duyarlar.   Herbalife Beslenme Enstitüsü (HNI) bu konuları anlamamız gerekir hekimler, beslenme ve diğer profesyoneller arasında beslenme, egzersiz, davranış ve halk sağlığı konusunda bilgi tanıtmak için 2010 yılında tasarlanmıştır. Misyonu dengeli bir diyet ve sağlıklı bir yaşam tarzı arasındaki ilişkiyi teşvik etmek ve desteklemek ve alandaki ilgi alanlarını incelemek. Nihai hedefi, bu konulara ilgi duyan herkesin yararlanabileceği güvenilir, çevrimiçi bir bilim-temelli beslenme araştırması kaynağı olmaktır. Daha gelişmiş analiz ve kaynak arayan sağlık ve bilim profesyonelleri için, özel sektör haberlerine kaydolabilir veya HNI sitesine yayınlanmak üzere değerlendirilmek üzere belgeler gönderebilirler.   Ünlü uzmanlar, anahtar kanaat önderleri, doktorlar ve hemşireler, araştırmacılar ve Herbalife Beslenme ile bir bağlantı, her biri sağlık disiplinleri, geniş kapsamı üzerinde uzmanlığı olan Enstitüsü’nün Yayın Kurulu personeli. Başkan olarak, beslenmedeki son gelişmeler ve tartışmalar hakkında tarafsız görüşler sunma çabalarımızla gurur duyuyorum ve bu tartışmaların, beslenme biliminin dinamik alanını ilerletmede değerli olduğuna inanıyoruz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site Roneon güvenlik uygulamaları ve Google reCAPTCHA tarafından korunmaktadır.
Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları kabul edin.