Herbalife Çay Fiyatı | Herbalife Bitkisel Konsantre Çay

Herbalife çay fiyatı , Artık çayımızı ücretsiz kayıt olduğunuz Herbalife Ayrıcalıklı Müşteri Üyesi olarak %15 – %25 – %35 indirimli alabilirsiniz. Hem de Herbalife Nutrition şirketinden orjinal ürünler adresine gelmektedir. Ayrıca Sürpriz promosyonlarada sahip olacaksınız.

Herbalife Yağ Yakıcı Çayı Nedir ? Bitkisel Konsantre Çay

herbalife çay
herbalife çay | 05337261308

 

 • Herbalife çayı, Siyah çay yaprağı ekstersi , yeşil yaprak ekstresi ve mate yaprağı ekstresinden oluşmaktadır.
 • 370 ml sıcak yada soğuk suya yarım çay kaşığı ilave edilerek kullanılır.
 • Porsiyon başına sadece 6 kalori içerir.
 • 4 farklı tat mevcutur. Şeftali , limon , ahududu , klasik

HERBALİFE ÇAY NE İŞE YARAR?

Bu muhteşem herbalife çay ne işe yarar?

Herbalife çay içeriğindeki yeşil yaprak ekstresi ile yağ yakımını hızlandırarak enerjimizin artmasını sağlar.

Yeşil yaprak aktif maddesi kafein olan bir bitkidir.

İçerisinde ayrıca bolca vitaminler, mineraller, esansiyel yağ ve 300 e yakın madde içeriyor.

Ayrıca Yüksek oranda C vitamini içeriyor.

Bu çay çok iyi bir antioksidandır.

Antioksidan bildiğiniz gibi hücrelerimizdeki serbest radikal olarak adlandırılan hasar yapıcı molekülleri temizleyerek hücre hasarını önlemeye yardımcı olan moleküllerdir.

HERBALİFE ÇAY ÇEŞİTLERİ

Değişik damak tatlarına hitap eden aroma çeşitleri vardır. Türkiye’de mevcutta 4 farklı tat vardır. Herbalife çay çeşitleri

 • Klasik
 • Ahududu
 • Limon
 • Şeftali

Bu yukarıda yazdığımız çay çeşitleri 50 gr lık olarak kutulanmışlardır. Konsantre olan bu çaylar 370 ml sıcak yada soğuk suya yarım çay kaşığı ilave edilerek kullanılmaktadır. Günde bir kullanım ile 30 günlük olarak tasarlanmıştır.

HERBALİFE ÇAY FAYDALARI

Bu çay içeriğindeki yeşil çay ve siyah çay ekstrelerinde bulunan kafein nedeniyle canlandırıcı bir etkiye sahiptir. Ayrıca yağ moleküllerinin yakımınıda hızlandırır.

Bu çayın bir diğer faydası da ödem attırıcı olmasıdır. Bildiğiniz gibi ödem genelde bayanların el ve ayaklarında vücudun su tutmasıdır. Bu çayı kullandığınızda ödemden kurtulursunuz.

Sıkılaştırma özelliği de bir başka faydasıdır. 

Düzenli kullandığınızda kendinizi canlı, hareketli ve toksinlerinizden kurtulmuş hissedersiniz.

YAĞ YAKICI HERBALİFE ÇAY KULLANIMI

Herbalife çay kullanımı. Bu çay, diyet programının en etkili ürünlerindendir. Yağ yakımını hızlandırarak enerjimizi arttırmamızı sağlar.

Diyet programında gün boyu 4-5 kupa içerek kullanabiliriz. Sabah ilk öğünde çay muhakkak sıcak kullanılmalıdır. Diğer kullanımlarda sıcak yada soğuk tercih edebiliriz.

Diyet programımızda çay ile birlikte Herbalife shake ve herbal aloe konsantre içeceği de birlikte kullanmaktayız. Çay shake ‘in çok iyi bir destekçisidir.

Herbalife shake kalorisi kısıtlanmış ve tüm besinleri aldığınız sağlıklı bir öğündür. Enerjimiz azalmasın diye çay , shake ile birlikte kullanarak hem yağları yakmış hem de enerji kazanmış oluruz.

Sonuçlarını paylaşan Herbalife ile kilo verenler en çok tükettikleri ürünün çay olduğunu ve gerçekten yerlerinde duramadıklarından bahsederler.

Kişilerin yüksek bir oranı kahve ve normal çay isteklerinin azaldığından bahsetmektedirler.

Buda çayın içerisinde bulunan yeşil yaprak ekstresinden kaynaklanmaktadır.

Bu ürünün birde biraz daha etkili olan tablet formu vardır. Herbalife Thermo Complete 90 Tablet vücudun heykel traşı olarak adlandırılan çok kuvvetli bir yağ yakıcıdır.

Kutusunda 90 adet vardır. Günde 2 defa ara öğünlerde kullanılabilir. Bol su ile birlikte kullanılmalıdır.

BİTKİSEL HERBALİFE ÇAY YAĞ YAKAR MI?

Çayımız çok kuvvetli bir yağ yakıcıdır. İçeriğindeki yeşil çay ekstresindeki bileşikler yağ hücrelerinin yağları yakmasını söyleyen hormon seviyelerini arttırır.

Bu çay içersindeki yeşil çay aynı zamanda kafeinde içerdiği için yağ yakıcı etki gösterir.

HERBALİFE ÇAY KULLANANLAR

Kilo vermede yağ yakımını hızlandıran bu çay aynı zamanda herbalife çay kullananlar tarafından müthiş bir enerji kaynağı olarak görülmektedir.

Ayrıca ödem atma konusunda da çok fazla geri bildirimler almaktayız.

Çay hakkında ürünleri kullanan gerek müşterilerimiz olsun gerek bizler olsun üst düzey bir sıkılaşma görmekteyiz.

Bu sıkılaşma ile bedenleri küçülen birçok bay ve bayanlar istedikleri elbiselere ve kıyafetlere rahatça girmektedirler.

Özellikle yakın bir zamanda alıpta giremedikleri elbiselere girmeleri ayrı bir mutluluktur.

SADECE HERBALİFE ÇAY İLE KİLO VERENLER VAR MI?

Herbalife Çayı yaklaşık 85 mg kafein içerdiği için sizin canlanmış hissetmenizi sağlar. Ayrıca vücudunuz için antioksidanlar sağlar. 

Herbalife çay diyet programında Herbalife shake ‘in destekçisidir. Tek başına kullanıldığında direk zayıflamanızı sağlamaz. Öncelikle beslenme şeklinizi düzenlemeniz gerekmektedir.

Beslenme şeklinizi düzenledikten sonra çay size destek olarak yağ yakımını hızlandırır.

Ayrıca müthiş bir enerji çıkarır. Buda sizin diyet boyunca enerjinizi üst düzeyde tutmanızı sağlar.

Evet herbalife çay zayıflatır mı? dersiniz buna olumlu cevap veremeyiz ama herbalife çay emin olun sizi o kadar sıkılaştırıyor ki 5 kg verseniz bile 10 kg vermiş gibi gözüküyorsunuz.

Bu sıkılaşma ile kilo verdiğinizde sarkmalarınızın olmamasını sağlamaktadır. 

HERBALİFE ÇAYI ZARARLARI VAR MI?

Herbalife çayı, yeşil çay yaprağı ekstresi, siyah çay yaprağı ekstresi, kakule meyvesi ekstresi, ebegümeci çiçeği ekstresi, toz bamya çiçeği ekstresinden olmak üzere özel bir içerik karışımıyla yapılan düşük kalorili, ferahlatıcı hazır çay karışımıdır. İçerisinde bulunan bitkiler toplumda bilinen ve kullanılan bitkilerdir. 

Bu yüzden Herbalife çayı zararları olarak değil de yan etki olarak baktığımızda aşırı enerji çıkardığı için çok geç saatlerde bol içmemiz uykunuzu kaçırabilir. 

Ayrıca antioksidan olduğu için çok fazla tuvalete çıkarsınız. Bu aslına iyi bir şeydir. Fazlalıklar bu yol ile dışarı atılır. 

Sadece çay içerisindeki kafein nedeniyle metabolizmayı hızlandırdığı için ileri düzeydeki kalp ve tansiyon hastaları doktorlarına danışarak kullanırlar.

HERBALİFE ÖDEM SÖKTÜRÜCÜ ÇAY KULLANANLAR 

Ödem, dokularda aşırı sıvı birikmesi nedeniyle bacak, ayak, eller ve kollarda şişlik ortaya çıkmasıdır. 

İlaçlar, hamilelik, yorgunluk ve birçok tıbbi problem ödeme neden olur. 

Çay ,İçeriğindeki yeşil çay yaprağı ekstresi ile ödemin vücuttan atılmasını sağlar. 

HERBALİFE ÇAY TRENDYOL, GİTTİGİDİYOR, CİMRİ SİZİ BEKLEYEN TEHLİKELER

Bu ürün dahil bütün herbalife ürünlerini Trendyol, Gittigidiyor, Cimri, Hepsiburada gibi sitelerden aldığınızda sizi bekleyen tehlikeler

 • Çok ucuz sahte ürünlerle karşılaşmak
 • Tarihi geçmiş ürünler ile karşılaşmak
 • Saklama koşulları nedeniyle bozulmuş ürünler ile karşılaşmak
 • Herhangi bir muhatap bulamamak
 • Para iadesi şansını kaybetmek

gibi olumsuz olaylarla karşılaşırsınız. Buda sizin para kaybetmenize neden olur.

Herbalife ürünlerini bir danışman eşliğinde kullanmanızı tavsiye ederim. Tek başına kullanmaya çalıştığınızda sonuç almanız zorlaşmaktadır. Herbalife çay trendyol size danışmalık hizmeti vermez.

Bu yüzden bir danışman ile kullanmanız sizin açınızdan çok daha etkili olacaktır.

Ben örneğin Çay 100 gr en ucuz nasıl alabilirim? derseniz. Aşağıda en etkili yöntemden size kısaca bahsettim. Bu yol ile orjinal ürünleri ücretsiz danışman eşliğinde kullanmanın ayrıcalığını yaşayacaksınız

HERBALİFE ÇAY FİYATI NE KADAR?

Herbalife çay fiyatı nedir? Nasıl alabiliriz derseniz. Şu an en iyi yöntem Herbalife Ayrıcalıklı Müşteri olmaktır. Ücretsiz üye olduğunuz bu yöntem ile %15 ila %35 arası indirime sahip olarak bu ürün indirimli olarak almış olursunuz. Herbalife Bitkisel Konsantre Çay için Herbalife Fiyat Listesi 2020 ye ulaşmak için linki tıklayabilirsiniz. 

100 gr çay fiyatı en ucuz olarak 05337261308 den bize ulaşarak alabilirsiniz. Güncel olarak 13.05.2021 tarihi itibariyle

Herbalife Çay 50 gr : 132,16 TL

Herbalife Çay 100 gr : 236,34 TL 

Ücretsiz olarak üyelik yaptığınız Herbalife ayrıcalıklı müşteri olduğunuzda ürünleri alacağınız çay fiyatı

"<yoastmark

Herbalife Ayrıcalıklı Müşteri olmak için aşağıdaki videomuzu izleyebilir. 05337261308 den bizim ile irtibata geçebilirsiniz

YouTube video

 

HERBALİFE ÇAY 100 GR

Herbalife çay 100 gr olarak sadece klasik aromalı tadı mevcuttur. Diğer aromalar olan şeftali, limon ve ahududunun 50 gr lık kutuları mevcuttur. Bu çay gramajı fazla olması nedeniyle size daha ekonomik gelmektedir. 

Klasik aroması normal çay isteğini gidermekte ve bol enerji vermektedir. İçerisindeki kafein de size canlılık vermektedir. 

HERBALİFE ÇAY YORUM

Herbalife kullananların en favori ürünlerinden olan çayımız hakkında çok güzel  geri bildirimler almaktayız. Yorum olarak baktığımızda en çok karşımıza çıkan yorumlar. Enerji ve de sıkılaşmadır. Herbalife çay yorum neler söylendi yazımıza göz atabilirsiniz. 

HERBALİFE ÇAY VE BİTKİ EKSTRELİ AROMALI İÇECEK TOZU

Bu çay içeriğindeki bitki ekstreleri nedeniyle Herbalife Çay ve bitki ekstreli aromalı içecek tozu olarak da adlandırılır. Yağ yakıcı ve antioksidan olması en önemli özelliğidir. 

Bitki ekstreli olması sağlıklı bir çay olmasını sağlamaktadır. Yeşil ve siyah çayın sağladığı bütün faydaları sağlar.

Gün boyu 3-4 kupa olarak kullanabilirsiniz.

HERBALİFE ÇAY ZAYIFLATIR MI?

Yağ yakma özelliğine sahip olan çayımız tek başına kullanıldığında sizi zayıflatmaz. Öncelikle herbalife shake ile dengeli ve düzenli bir beslenme tarzı seçmelisiniz. 

Shake ile beslenmenizi düzenleyerek fazlalıklarınızdan kurulmaya başladığınızda çay shake in destekçisi olarak devreye girer. Yağlarınızı yakar ve size enerji kazandırır.

Bu şekilde sizde diyet programında enerjiniz düşmeden aç kalmadan ilerlemiş olursunuz. 

Ayrıca belirtmeliyim ki Herbalife ürünlerinin hiçbirisinde sizi zayıflatmaya neden olan kimyasal bir madde yoktur.

Doğru beslenerek fazlalıklarınızdan kurtulursunuz. Size bir öğünde almanız gereken bütün mikro ve makro besinleri verir.

Bu besinleri düşük kalori ile verir. Sonuçta vücudunuz enerjisini yağlarını yakarak sağlar ve siz zayıflamış olursunuz. 

 

 

 

 

 

 

 

5 thoughts on “Herbalife Çay Fiyatı | Herbalife Bitkisel Konsantre Çay

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir