Herbalife Bitkisel Konsantre Çay | Herbalife Çay Fiyatı

Herbalife Bitkisel Konsantre Çay

Herbalife Çay

 

  • Herbalife çay, Siyah çay yaprağı ekstersi , yeşil çay yaprağı ekstresi ve mate yaprağı ekstresinden oluşmaktadır.
  • 370 ml sıcak yada soğuk suya yarım çay kaşığı ilave edilerek kullanılır.
  • Herbalife çay Porsiyon başına sadece 6 kalori içerir.
  • 4 farklı tat mevcutur. Şeftali , limon , ahududu , klasik

Herbalife çay içeriğindeki yeşil çay ekstresi ile  yağ yakımını hızlandırarak enerjimizin artmasını sağlar. Yeşil çay aktif maddesi kafein olan bir bitkidir. İçerisinde ayrıca bolca vitaminler, mineraller, esansiyel yağ ve 300 e yakın madde içeriyor. Yüksek oranda C vitaminide içeriyor.

Herbalife Çay çok iyi bir antioksidandır. Antioksidan bildiğiniz gibi hücrelerimizdeki serbest radikal olarak adlandırılan hasar yapıcı molekülleri temizleyerek hücre hasarını önlemeye yardımcı olan moleküllerdir.

HERBALİFE ÇAY NASIL KULLANILMALIDIR

Herbalife çay nasıl kullanılmalıdır. Hörbilayf çay diyet programının en etkili ürünlerindendir. Yağ yakımını hızlandırarak enerjimizi arttırmamızı sağlar. Diyet programında gün boyu 4-5 kupa içerek kullanabiliriz. Sabah ilk öğünde  muhakkak sıcak kullanmalıyız. Diğer kullanımlarda sıcak yada soğuk tercih edebiliriz.

Diyet programımızda Herbalife çay ile birlikte Herbalife shake ve herbal aloe konsantre içeceğide birlikte kullanmaktayız. Herbalife çay shake’in çok iyi bir destekçisidir. Herbalife shake kalorisi kısıtlanmış ve tüm besinleri aldığınız sağlıklı bir öğündür. Enerjimiz azalmasın diye shake ile birlikte kullanarak hem yağları yakmış hemde enerji kazanmış oluruz.

Sonuçlarını paylaşan Herbalife ile kilo verenler en çok tükettikleri ürünün çay olduğunu ve gerçekten yerlerinde duramadıklarından bahsederler. Kişilerin yüksek bir oranı kahve ve normal çay isteklerinin azaldığından bahsetmektedirler. Buda Herbalife çayın içerisinde bulunan yeşil çay ekstresinden kaynaklanmaktadır.

Herbalife çayın birde biraz daha etkili olan tablet formu vardır. Herbalife Thermo Complete 90 Tablet vücudun heykel traşı olarak adlandırılan çok kuvvetli bir yağ yakıcıdır. Kutusunda 90 adet vardır. Günde 2 defa ara öğnlerde kullanılabilir. Bol su ile birlikte kullanılmalıdır.

      HERBALİFE ÇAY FİYAT

      Herbalife çay fiyat nedir? Nasıl alabiliriz derseniz. Şu an en iyi yöntem Herbalife Ayrıcalıklı Müşteri olmaktır. Ücretsiz üye olduğunuz bu yöntem ile %15 ila %35 arası indirime sahip olarak bu ürün indirimli olarak almış olursunuz.

Herbalife Bitkisel Konsantre Çay için Herbalife Fiyat Listesi 2020 ye ulaşmak için linki tıklayabilirsiniz.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.