Herbalife Antalya | 05337261308

Herbalife Antalya online şubesi  irtibat telefonu  05337261308 dir. Herbalife Antalya  Distribütörleri olarak bize danışan ve bizden bilgi almak isteyen müşterilerimize 7/24 hizmet vermekteyiz.

Herbalife ürünleri sağlıklı beslenme ürünleridir. Bir öğünde almanız gereken tüm besinleri size verir. Sağlıklı beslenerek fazlalıklarınızdan kurtulursunuz. Herbalife Antalya Şubesinin en önem verdiği nokta  Danışanlarımızla sonuç odaklı çalışmamızdır.   Herbalife ürünleri doğru ve düzenli  kullanıldığında muhteşem sonuçlar ortaya çıkmaktadır.

Özellikle Herbalife Antalya adres ve telefonları aşağıda verilmiştir .  Herbalife Antalya adresi projelerinde sizde yer alabilir ve hayatınızı değiştirecek sonuçlara ulaşabilirsiniz.

 

HERBALİFE ANTALYA TELEFON VE İLETİŞİM HATTI : 05337261308

 

Herbalife Antalya Akseki Bilgi ve Sipariş

Herbalife Antalya Aksu Bilgi ve Sipariş

Herbalife Antalya Alanya Bilgi ve Sipariş

Herbalife Antalya Demre Bilgi ve Sipariş

Herbalife Antalya Döşemealtı Bilgi ve Sipariş

Herbalife Antalya Elmalı Bilgi ve Sipariş

Herbalife Antalya Finike Bilgi ve Sipariş

Herbalife Antalya Gazipaşa Bilgi ve Sipariş

Herbalife Antalya Gündoğmuş Bilgi ve Sipariş

Herbalife Antalya İbradı Bilgi ve Sipariş

Herbalife Antalya Kaş Bilgi ve Sipariş

Herbalife Antalya Kemer Bilgi ve Sipariş

Herbalife Antalya Kepez Bilgi ve Sipariş

Herbalife Antalya Konyaaltı Bilgi ve Sipariş

Herbalife Antalya Korkuteli Bilgi ve Sipariş

Herbalife Antalya Kumluca Bilgi ve Sipariş

Herbalife Antalya Manvgat Bilgi ve Sipariş

Herbalife Antalya Muratpaşa Bilgi ve Sipariş

Herbalife Antalya Serik Bilgi ve Sipariş

Herbalife Antalya olarak doktorlarımızdan bahsetmek isterim. En önemli doktorlarımızdan biri

Gary Small, M.D. Amerika Birleşik Devletleri Gary Small, M.D., 2011’den beri Beslenme Danışma Kurulu üyesidir. Small, 500’den fazla bilimsel çalışmaya imza attı ve Amerikan Psikiyatri Birliği Amerikan Derneği’nin “Kıdemli Araştırmacı Ödülü” ve Amerikan Psikiyatri Birliği’nden Geriatrik Psikiyatride Mükemmellik için “Weinberg Ödülü” de dahil olmak üzere sayısız ödül ve ödüle layık görüldü. 2002 yılında Scientific American dergisi, ona dünyanın en büyük 50 yenilikçi bilim ve teknolojiden biri adını verdi.

Beyin sağlığı ve yaşlanması ile ilgili birkaç popüler kitabın (“The Memory Bible”, “The Memory Prescription”, “The Longevity Bible” ve “iBrain”) iki düzineden fazla dile çevrilmiş kitapların yazarıdır. Küçük, psikiyatri ve biyo davranış bilimleri profesörüdür, Parlow-Solomon profesörü UCLA * ‘da David Geffen Tıp Okulu’nda, UCLA * Ömür Merkezi’nin direktörü ve Semel Nörobilim ve İnsani Enstitüsü’nde Geriatrik Psikiyatri Birimi direktörüdür. Davranış. Ekibi, beyin yaşlanmasının ilk belirtilerini tespit eden beyin görüntüleme teknolojilerini geliştirdi. Buna ek olarak,

Small, ABD’de kıdemli merkezler, toplum hastaneleri ve yardımlı yaşam tesislerinde bulunan biliş ve sağlıklı yaşlanmayı iyileştirmek için yaşam tarzı ve hafıza eğitimi programları geliştirdi ve geliştirdi. * Politika konusu olarak California Üniversitesi, belirli ürünleri veya hizmetleri desteklememektedir. Small’un kimlik bilgileri sadece tanımlama amaçlıdır. Herbalife Beslenme Danışmanlık Kurulu, beslenme ve sağlık alanlarında bağımsız beslenmeyi ilke edinme, düzenli fiziksel aktivite alma ve sağlıklı bir yaşam tarzına öncülük etme konularında eğitmek ve eğitmek amacıyla dünyanın dört bir yanından önde gelen uzmanlardan oluşmaktadır.

Marion Flechtner-Mors, Ph.D. Almanya Flechtner-Mors

şu anda Ulm Üniversitesi’nde, Ulm, Almanya’da beslenme ve obezite araştırma grubunun başında bulunuyor. Sağlıklı beslenmede ve obezite ile ilişkili metabolik bozukluklar arasındaki ilişkide uzmanlaşmıştır ve bu konu üzerine odaklanmış önemli deneysel araştırmalar, özellikle obezitenin enerji kısıtlı ve düşük kalorili diyetler, yemek yenileştirmeleri ve ilaçlarla hafifletilmesi üzerine yoğunlaşmıştır. Çalışmasının bir kısmı, çocuklarda ve ergenlerde obezitenin epidemiyolojisi ve komorbiditelerini içermektedir. Araştırmaları, beslenme ile ilişkili bozukluklar için uzun vadeli, kilo verme programları ve önleyici stratejiler geliştirmeye ve değerlendirmeye adanmıştır. Flechtner-Mors, Doktora derecesini aldığı Ulm Üniversitesi’nden mezun oldu. insan biyolojisinde ve tıpta devlet doktorasında olduğu gibi matematik ve kimya üzerine odaklanmış lisans çalışmaları da bulunmaktadır.

Aynı zamanda Almanya, Stuttgart’ta bulunan Hohenheim Üniversitesi’nde beslenme eğitimi aldı ve diploma aldı. Flechtner-Mors kariyerine Fa’da bir laboratuvar teknisyeni olarak başladı. Ulm’deki biyokimya bölümünde bir yazı almadan önce Reinz, Neu Ulm. Los Angeles (UCLA) California Üniversitesi Tıp Fakültesine katılmadan önce UIm’de tıp bölümünde araştırmacı olmaya devam etti. Flechtner-Mors ayrıca Hohenheim Üniversitesi Biyolojik Kimya ve Beslenme Enstitüsü’nde beslenmede kıdemli araştırmacı olarak çalışmıştır. Araştırmaları tüm dünyada yaygın olarak yayınlandı.

Herbalife Beslenme Danışmanlık Kurulu, beslenme ve sağlık alanlarında bağımsız beslenmeyi ilke edinme, düzenli fiziksel aktivite alma ve sağlıklı bir yaşam tarzına öncülük etme konularında eğitmek ve eğitmek amacıyla dünyanın dört bir yanından önde gelen uzmanlardan oluşmaktadır.

İsmet Tamer, Yüksek Lisans, Doktora Türkiye

İsmet Tamer, M.D., Ph.D., Herbalife Beslenme Danışma Kurulu üyesidir. Önde gelen bir sağlık profesyoneli olan Tamer, İstanbul Eğitim Araştırma Hastanesi’nde doçent olmak üzere tıpta çeşitli görevlerde bulunmuştur. Türkiye’de birinci basamak sağlık hizmetlerinin kalitesini arttırmaya adanmış olan Türk Aile Hekimliğinin kurucusu ve mütevazıdır. Amerikan Aile Hekimliği Akademisi ve Türk Kardiyoloji Derneği üyesi, Dünya Aile Hekimliği Teşkilatı üyesi ve Aile Hekimliği Araştırma ve Eğitim Vakfı’nın kurucu üyesi olan Akademik Solunum Derneği’nin kurucu üyesi ve genel sekreteridir. .

Türkiye ve Avrupa’daki pek çok sağlık kuruluna hizmet vermenin yanı sıra Tamer, Aile Hekimliği, Koruyucu Hekimlik, Endokrinoloji ve Kardiyoloji ile ilgili ulusal ve uluslararası yayınların ve araştırmaların yazarı ve katılımcısıdır. Tamer, İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nden, İstanbul Kartal Eğitim Araştırma Hastanesi Aile Hekimliği Uzmanlık Alanından ve doktora derecelerini aldı. İstanbul Üniversitesi İş Sağlığı ve Güvenliği Bölümünde.

Herbalife Beslenme Danışmanlık Kurulu, beslenme ve sağlık alanlarında bağımsız beslenmeyi ilke edinme, düzenli fiziksel aktivite alma ve sağlıklı bir yaşam tarzına öncülük etme konularında eğitmek ve eğitmek amacıyla dünyanın dört bir yanından önde gelen uzmanlardan oluşmaktadır.

ÜRÜN SONUÇLARI

Aaron A. “Daha önce üniversiteye giden, her zaman stresli, yorgun ve çok kilo alan bekar bir babadım. Herbalife® ürünlerini aldıktan sonra, oğlumla oynamak ve hayatımdaki her şeyi dengelemek için daha fazla enerji hissi yaşadım. yeme alışkanlığım da dahil olmak üzere, üniversiteden mezun oldum, 12 5K çalıştım ve şimdi tam bir maraton, Albuquerque’deki Duke City Maratonu için eğitim alıyorum.Ürünler ve gelişmiş egzersiz ve beslenme alışkanlıklarımla, kaybettim 92 kilo. * Ayrıca protein alımımı arttırdım ve 24 kilo kas kütlesi kazandım. ”“ Başlangıçta Formula 1, Bitkisel Çay Konsantresi, Total Control® ve Bitkisel Aloe Konsantresi kullandım. En besleyici olanı öğrenmek zorundaydım. üçüncü öğün yemeğim ve porsiyon kontrolü hakkında bilgi edinmek için kız arkadaşımla Herbalife arasında tanıştım ve bölüm kontrolü hakkında her şeyi biliyordu, bu yüzden gerçekten yardımcı oldum.Ayrıca egzersiz yapmaya başladım ve kendimi egzersiz yapmayı ve yapmayı sevmeyi bilen kişilerle kuşattım. ”

Aperatif Alışkanlığı Ne Zaman Sağlıklı Değil?

Atıştırmalık alışkanlıklarınıza daha yakından bakmak isteyebilirsiniz … Tatlılar, cipsler ve gazlı içecekler gibi sağlıksız ve yüksek kalorili yiyecekler yiyorsunuz. Bu yüksek kalorili atıştırmalık yiyecekler sadece kilo alımına katkıda bulunmaz, besin değeri düşükse çok az şey sunarlar. Açlıktan başka nedenlerden dolayı yiyorsunuz. Akıllıca atıştırma, iştahınızı kontrol etmenize ve beslenme gereksinimlerinizi karşılamanıza yardımcı olmak için yemekler arasında sağlıklı yiyecekler seçmeniz anlamına gelir. Ama acıkmamışken atıştırmaya eğilimliysen (belki de sıkılıyorsun, stresli, öfkeli veya yorgunsun), kırmak hakkında düşünmek isteyebileceğiniz bir alışkanlıktır. Aperatif Sağlıklı Ne Yapar? Atıştırmanın bu kadar kötü bir tepki göstermesinin bir nedeni de, pek çok ‘aperatif yiyecek’ yağ, şeker, tuz ve kalorilerde yüksek olmasından kaynaklanmaktadır. Bunlardan kurtulmak isteyeceksiniz ve bunun yerine az yağlı protein ve sağlıklı karbonhidratın bir karışımını sağlayacak bir atıştırmalık hazırlayın. Karbonhidratlar önce sindirilecek ve açlığınızı tatmin edecek ve protein atıştırmalıklarınıza biraz daha güç katacak. Sağlıklı Snack Fikirler Protein-carb açılan hemen hemen sonsuz yollarla bir araya getirilebilir. İşte birkaç atıştırma önerisi: Yağsız veya az yağlı süt, protein tozu ve meyve ile yapılan protein sarsıntıları.

Protein snack barlar – yanınızda taşımak için harikadır, böylece her zaman sağlıklı bir atıştırmalık elde edersiniz. Meyve ile tepesinde küçük akçaağaç şurubu ve tarçın ile tatlandırılmış, sade yağsız yoğurt. Ham sebzeler – havuç, kiraz domates, humus daldırma biber Süt veya soya sütü ile yapılan yağsız latte Doğranmış sebzeli peynir doğranmış sebzeler veya taze meyve ile tepesinde Küçük bir avuç fındık – badem, ceviz, antep fıstığı, ceviz veya soya fasulyesi Taze çekilmiş karabiber bir twist ile domates dilimleri üzerinde dilimlenmiş haşlanmış yumurta Edamame soya fasulyesi – ısıtılmış, az miktarda soya sosu ile çiseleyen çiseleme Konserve ton balığı avokado ile püre haline getirildi ve birkaç tane tam tahıl krakerine yayıldı Hindi ya da füme somonun birkaç dilim salatalık çubukları sarılmış

Sıradan bir Bar Sabunu Değil Yüz Temizleyici Kullanın Gençler, her sabah ve her akşam yatmadan önce yüzlerini yıkamanın önemini anlamalıdır. Temizleme, yüzeydeki fazla yağları kir, makyaj ve diğer gözenek tıkanıklıkları ile birlikte temizlemeye yardımcı olur. Cildin temizlenmesi tartışılmaz! Öyleyse, onlara gerekli araçları sağladığımızdan emin olalım. Yağlı ciltleri hedeflemek için özel olarak formüle edilmiş bir yüz temizleyici kullanarak sağlıklı bir temizlik rutinine başlayın. Nazik bir yaklaşım için sülfat içermeyen bir temizleyici seçin ve günde iki kez temizlemek için onları hatırlatarak gayretli olun. Temiz bir cilt, cildinizi hızla cildin temizlenmesi yoluna koymanıza yardımcı olabilir. Cildinin kurumasını ve post temizlik yapmamasını sağlayın. Onlara kurulamak için sadece temiz bir havlu kullanmasını ve aile el havlusu için asla ulaşmamasını sağlayın. Temiz olmayan herhangi bir havlu bakteri için bir üreme alanıdır. Yuck!

Arkadaşlarınızla Dışarıda Yemek Planlama?

Aileniz veya arkadaşlarınızla dışarıda yemek yerken kalorileri takip etmeye çalışmak, “misyon imkansız” bir görev olarak kullanılıyordu. Kalori bilgilerinin gelmesi zor olabilir ve tüketiciler yemeklerinde kalorileri tahmin etmek için genellikle porsiyon boyutları ve hazırlama yöntemi hakkında eğitimli tahminler yapmak zorunda kalmıştır. Ancak şimdi Amerikalı tüketiciler, 20 veya daha fazla lokasyona sahip olan zincir restoranların veya yiyecek işletmelerinin sunduğu yiyecekler hakkında kalori ve beslenme bilgilerine erişebilecekler. ABD’de Mayıs 2018’den itibaren, kalori artık etkilenen restoran zincirlerinin menüleri ve menü panolarında listelenmelidir. Ekrandaki yiyecekler ve yiyecekler için, kaloriler yakınınızda listelenmeli ve standart menü öğesiyle açıkça ilişkilendirilmelidir, ABD tarafından verilen son Menü Etiketleme Sonu Kuralını belirtir. Gıda ve İlaç İdaresi (FDA).   Bu harika bir haber, çünkü FDA’ya göre, Amerikalılar evlerinden uzakta hazırlanan yiyecek ve içeceklerden kalorilerinin yaklaşık üçte birini alıyorlar ve bu yiyecekler evde tüketilen yemeklerden daha fazla kalori, sodyum ve doymuş yağ sağlama eğilimindedir. .   İnsanlar daha fazla sağlık bilincine sahip oluyorlar ve neyse ki endüstri taleplerini dinliyor. Beslenme bilgilerine sahip olmak tüketicilerin bir seçenek üzerinde bir seçim yapmasına ve daha sağlıklı kararlar almasına yardımcı olacaktır. Bu yeni gereksinimden en iyi şekilde yararlanmak için birkaç ipucu daha:   Araştırmanızı yapın: Restoranlar tarafından sağlanan kalori bilgilerinin sadece bir tahmin olduğunu ve varyasyonlar olabileceğini unutmayın. Lokantaya gitmeden önce, beslenme bilgilerini çevrimiçi aramada yardımcı olabilir. Bu sayede ne sipariş vereceğiniz konusunda daha iyi bir fikriniz var ve seçiminize de bağlı kalmanıza yardımcı oluyor.   Sağduyuyu dinleyin: Bu patateslerin size iyi gelmeyeceğini biliyorsunuz, bu yüzden bir menüye bakarken, dikkat etmeniz gerekenleri bildiğiniz yiyeceklere kaydırın: menüdeki alt kalori öğelerini seçmeye çalışın, yağsız ızgara protein yemekleri gibi, ve sebze yanlarını isteyin.   Çeşnilerin farkında olun: Salata veya sandviç için menüde listelenen kaloriler salata sosu veya çeşni içermeyebilir, bu yüzden listeleri dikkatli bir şekilde okuyun. Yemeğinize ekmeğiniz ve sosları eklediğiniz ekstra kaloriler hızlı bir şekilde toplanabilir.   Daha fazla bilgi isteyin: Bu yeni kural uyarınca, işletmeler standart menü öğeleri için aşağıdaki yazılı beslenme bilgilerini de temin etmelidir: toplam kalori; toplam yağ; doymuş yağ; trans yağ; kolesterol; sodyum; toplam karbonhidratlar; şekerler; fiber; ve protein. Gerçekten sağlıklı seçimler yapmaya çalışıyorsanız, bu bilgileri sormaktan çekinmeyin.

Herbalife Obezitede Yükselmeye Yönelik Ürünler ve Desteklere Sahiptir John Agwunobi, M.D., M.B.A., M.P.H., Baş Sağlık ve Beslenme Sorumlusu, Herbalife 21 Haziran 2016 Küresel bir beslenme şirketi olan Herbalife için çalışmaktan gurur duyuyorum. Kilo yönetimi ve diğer sağlık ve sağlıklı yaşam hedefleri ile dünya çapında milyonlarca insana yardım eden sağlıklı beslenme ve yemek değiştirme ürünleri yapıyoruz. 36 yıldır bu işte çalışmış olsak ve saymaya devam etsek bile, yapacak daha çok şey olmadı. Amerikan Tabipler Birliği (JAMA) tarafından yayınlanan yeni bir dergi, ABD yetişkin kadınları arasında obezite prevalansının 2005 ile 2014 arasında arttığını göstermektedir. Erişkin erkeklerde genel obezite prevalansı% 35 ve 2005 ile 2014 arasında değişmeyen orandır. Ancak, kadınlarda obezite oranı% 40,4’e yükselmiştir. Bu son rakamlar, 2013 ve 2014 yıllarında, 2.638 yetişkin erkek ve 2.817 kadının ulusal temsili bir örneğinden toplanan verilere dayanmaktadır. Yakın zamana kadar, Amerikalı erkekler ve kadınlar arasındaki obezite oranı aynı hızda artmaktadır. Ancak son yıllarda, kadınlar obezite konusunda biraz daha uzağındadırlar ve araştırmacılar neden şaşkındır. Bu eğilimlerin nedenlerini belirlemek için başka çalışmalara ihtiyaç vardır. Yeni bir JAMA çalışmasına göre, Amerikalı kadınlar erkeklerden daha hızlı obez oluyorlar TWEET İÇİN TIKLAYIN Bu obezite rakamları, araştırma, deneme, hükümet, toplum ve hastane programlarına harcanan yüzlerce milyon dolara ve klinik olarak obez cihazlar ve ilaçların geliştirilmesine rağmen yüksek kalmaktadır. Uzmanlar, bu vurgunun insanların ilk etapta kilo almasına doğru kayması gerektiği konusunda hemfikirler, ancak sorun, toplum temelli önleme programları ve eğitim kampanyalarının yetersiz kalmasıdır. JAMA’da Jody W. Zylke, M.D. ve Howard Buachner, M.D.’den ilgili bir editöre göre, obezite prevalansı kısmen aşağıdakiler gibi çeşitli toplumsal faktörlere bağlı olabilir: Düşük gelirli mahallelerde marketlerin ve sağlıklı gıda seçeneklerinin eksikliği. Daha az evde pişirilmiş yemeklere yol açan artan iş talepleri. “Fast food ve hazır gıdalar 2016’da hayatın bir parçası.” İyi beslenmenin genel prensipleri her insan için geçerli olsa da, “herkese uygun tek beden” diyeti yoktur. Hepimizin farklı beslenme ve sağlık ihtiyaçları var. Bu nedenle, sağlıklı yaşam hedeflerine ulaşmak için bütünsel bir programı kişiselleştirmek için tüketici ile birlikte çalışabilen bir koçla birlikte çeşitli beslenme ve yaşam tarzı seçeneklerine sahip olmak önemlidir. Bu bağımsız Herbalife Üyelerinin her gün oynadıkları rol.

Hery Tri Basuki & Sulistyorini – 2017 İnsani Yardım Ödülü Yönetim Kurulu Başkanı Üye Hery Tri Basuki, Herbalife Beslenme Vakfı (HNF) 2017 Küresel İnsani Yardım Ödülü’nü aldı. Malang, Doğu Java Eyaleti, Endonezya bulunduğu Hery, 2008 yılında GET Takımı ulaşan 2004 yılından bu yana bir Herbalife Bağımsız Distribütör olmuştur ve Herbalife iş fırsatı takip ederken 2012 yılında İdari Başkanlık Takımı, aynı zamanda bir ulusal kereste Başkanı Direktörü oldu 2008 yılına kadar Endonezya’da şirket, ardından 2013 yılına kadar Pacific Fiber Group’ta Başkan Direktörü. 2013 yılında Hery, Herbalife işini karısıyla büyütmek için daha fazla zaman ve enerji odaklanmaya karar verdi. Hery, işinde ne kadar başarılı olduğunu, ihtiyaç sahibi olanlara geri vermesi gerektiğine inanır. Onun tutarlı çaba onu başarılı bir Herbalife iş kurmak yardımcı oldu ve o ölçüde kendini halkına geri vermek mümkün olmuştur. * Eğitime yaptığı bağlılık dışında, Hery kaliteli bir eğitim almaları için birkaç yoksul çocuklara yardım burs sağladı. Hery, toplumunda bir yetimhane ve bir okulun inşasına katkıda bulundu. Ayrıca çocuk yetiştirmeyi öğretir ve diğer eğitim ve sosyal organizasyonları destekler. Endonezya’da. HNF, İnsani Yardım ödülünü Vakfın misyonunu örnekleyen Bağımsız Herbalife Distribütörleri ödülüne layık gördü ve olağanüstü katılım ve özveri ile değişen hayatlara önemli katkılarda bulundu. Adaylıklar dünyanın dört bir yanından alınır ve adayın hayırsever etkinliği, toplum liderliği, gönüllülük ve savunuculuk esasına göre değerlendirilir. Onların muazzam taahhüdünü takdir ederek HNF, tercih ettiği hayırseverlik adına Hery adına 10.000 ABD doları bağışlıyor. Herbalife, Hery’yi çocuklara yardım etme konusundaki ilham verici bağlılığından dolayı kutlar. HNF ayrıca, 2017 Bölgesel İnsani Kazananlar’ın dünya çapındaki fedakâr çabalarını takdir etmeyi de ister.

İçinde Evren: Nasıl Omurga Bakteri Bizim Sağlık Etkiler David Heber, M.D., Ph.D., F.A.C.P., F.A.S.N., başkan, Herbalife Beslenme Enstitüsü 25 Temmuz 2017   İnsan bağırsağı, trilyonlarca mikropla dolu vücudun içinde “unutulmuş organ” olarak bilinir, mikroorganizmaların genleri, yiyecekleri verimli bir şekilde sindirmediğimiz şeyleri sindirerek parçalara ayırır. Mikroplar ayrıca bağırsaklarımızı besleyen ve beyin dahil olmak üzere vücuttaki diğer organlara giden yararlı maddeler de üretirler. Mikrobiyoloji son 15 yıla kadar bilimsel olarak çalışılmamıştı ve trilyonlarca bakterinin ve genlerinin beslenme sağlığımızın önemli bir parçası olduğu konusunda bir bilgi patlaması meydana geldi. Bağırsaktaki bakteriler beslenme sağlığınız için önemlidir – Dr. David Heber, Herbalife Beslenme Enstitüsü http://hrbl.me/2vCMiZ7 TWEET TO TWEET Doğuştan, vücudumuza giren ve çıkan sürekli bir mikrop akışı vardır. Emzirme sırasında, mikrobiyomu düzenlemeye yardım eden bebeğe sağlanan bir karbonhidrat ailesi vardır. Sütten kesildikten sonra mikrobiyom daha çeşitli hale gelir. Utah Üniversitesindeki Genetik Bilimler Öğrenim Merkezine göre, 3 yaşına gelindiğinde, bir küçük çocuğun yaklaşık 40 trilyonluk bakterinin mikrobiyom profili, yetişkin olarak sahip olacağı şeye benzemektedir – ancak yaşlılar olarak, mikrobiyom türü sayısı azaltır. Bu çok genç ve yaşlıların hastalıklara karşı daha savunmasız olmasının bir nedeni olabilir.   Her bakteri kendi genetik yapısına sahiptir; onun genleri, diğer bağırsak bakterileri ile hızlı bir şekilde değiştirilebilen basit DNA iplikçikleridir. Gün boyunca mikrobiyom ve genleri, özellikle gıdaları tüketen ve sindiren dış etkenlere tepki olarak aktivitelerini değiştirirler. Son zamanlardaki araştırmalar, imgelemeye yardımcı olabileceğimizden daha fazla hücre olduğunu ortaya koymaktadır. Bağışıklık sisteminizin yaklaşık% 70’i, içleriniz dış dünyayla buluştuğunda, gastrointestinal sisteminizin etrafında yer alır. Gelen yiyecekleri işlemek için, sağlıklı bir biyolojik “iyi” bakteri gerekir. Bağırsaklarınızda ve vücudunuzda bulunan bakteriler, genetik, diyet, yaşam tarzı ve bakterilerin genetiğine bağlıdır. Vücudunuz iyi bakteri çeker ve kötü olanı geri gönderir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site Roneon güvenlik uygulamaları ve Google reCAPTCHA tarafından korunmaktadır.
Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları kabul edin.