Herbalife 1 ayda Kaç Kilo Verilir

HERBALİFE 1 AYDA KAÇ KİLO VERİLİR

Beslenmenizde yapacağınız küçük değişikliklerle kilo vermeye başlarsınız. Diyetlerden sonuç almak çok önemlidir. Herbalife ile 1 ayda kaç kilo verilir sorusu en çok merak edilen sorulardandır. Çünkü insanlar para ve emek harcamaktadırlar. Bunların karşılığını almak isterler. Herbalife ürünleri ile beslenmenizde yapacağınız değişiklik ile hayatınızda yeni bir fark yaratırsınız. Herbalife hücresel beslenme yapar. Öğün yerine geçer. Bir öğünde almanız gereken bütün besinleri düşük kalori ile size verir. Sabah ve akşam Herbalife programını uygulayıp öğlende protein ağırlıklı beslenirseniz. Bunun yanındada su içme alışkanlığınızı geliştirip biraz da aktif hayat yaşamaya başlarsanız sonuç almaya başlarsınız. Herbalife ile 1 ayda alacağınız sonuç kişiden kişiye değişmektedir. Her insanın kendine göre bir metabolizması vardır. Vücudunun beslenme alışkanlıkları vardır. Bunun yanısıra ürünleri nasıl kullandığı çok önemlidir. 1 ayda Herbalife ile istenen düzeyde kilo verebilmek için kesinlikle ürünleri düzenli kullanmanız ve programa uymanız gerekmektedir. Herbalife ürünleri ile beslenmeye başladığınızda kesinlikle bu işin eğitimini almış olan bir danışman ile ürünlere başlamalısınız. Çünkü diyet zorlu bir süreçtir. Hepimiz bu süreçte bize destek olacak yapmamız gereken şeyleri doğru bir şekilde yapmamızı sağlayacak kişilere ihtiyaç duyarız. Ben danışanlarımla birebir ilgilenerek onların sonuç alması için bütün bilgi birikimimi paylaşırım. Danışanlarımın ürünlere başlamadan sordukları ilk sorulardan biride “Herbalife ile 1 ayda kaç kilo verilir.” dir. Bu soruya verilecek en güzel cevap metabolizmanız ve ürünleri düzenli kullanıp programa uymanız bunu belirlerdir. Size kimse 3 kg verirsin 10 kg verirsin diyemez. Demekte doğru değildir. Metabolizma,düzen ve istikrar bu sorunun cevabını verir.

HERBALİFE 21 GÜN PROGRAMI

Düzen ve istikrar için Herbalife 21 Gün programına dahil olabilirsiniz. Neden 21 gün. Pisikolojisi nedir? Bildiğiniz gibi bir şeye alışkanlık edinmek 21 günde hasıl olan bir durumdur. Aynı hareketi aynı düzeni 21 gün tekrarlarsanız alışkanlık kazanmış olursunuz. Bu kazanmış olduğunuz alışkanlığıda 90 gün daha yapmaya devam ederseniz kalıcı bir yaşam tarzı edinmiş olursunuz. Aslında kilo vermenin yada sağlıklı beslenmenin dönemlik bir durum değilde yaşam tarzı olduğunu kabul edebilirsek hayatımız daha yaşanır bir hale gelir. Fazla kilolarınızdan ve o kiloların sebep olduğu rahatsızlıklardan en azından çok büyük bir bölümünden kurtularak yeni bir yaşama yelken açabilirsiniz. Beslenmenizde yapabileceğiniz en kolay değişiklik Herbalife ürünleri ile başlayacağınız programdır. Herbalife 21 günlük program ile yeni yaşam tarzınıza ilk adımı atabilirsiniz.

HERBALİFE SHAKE ZAYIFLAMAK İÇİN NASIL KULLANILIR

Herbalife 21 günlük programın en önemli  ürünü Herbalife Shake dir. Bu besleyici karışım bir öğünde almanız gereken bütün besinleri size düşük kalori ile verir. Hücresel beslenmenizi sağlar. Aç kalmadan enerjiniz düşmeden zayıflamış olursunuz. Peki Herbalife Shake zayıflamak için nasıl kullanılır neler yapmak gerekir. Herbalife Shake nasıl zayıflatır. Öncelikle sabah ve akşam bu enfes karışımı yarım yağlı süt ile yada su ile topak kalmıyacak şekilde karıştırarak içmemiz gerekiyor. Bu karıştırma işlemini blender ile de yapabilirsiniz. Kullanım saatleri çok önemlidir. Sabah en geç 9.00 da akşamda en geç 19.30 da Herbalife shakenizi içmelisiniz.İçtikten sonra üzerine bir bardak su içerek ürünlerin aktivite olmasını sağlamalısınız. Gün boyu en az 2lt su içmeniz ürünlerin işe yaramasında diğer bir etmendir. Şimdi size basit bir herbalife diyet örneği vermek istiyorum.

HERBALİFE DİYET ÖRNEĞİ

Şimdi size basit bir şekilde uygulana bilen Herbalife diyet örneği vermek istiyorum. Herbalife Diyet Örneği;
 • Sabah               07.30 – 09.00 Herbalife Aloe içeceği , Herbalife Çay , Herbalife Shake
 • Ara öğün           11.00 – 11.30 Protein ağırlıklı en fazla 150 kalori (Yeşil elma, kuru badem, yoğurt vs..)
 • Öğle Yemeği     13.30 – 14.00 Öğle yemeği Herbalife Çay (Örn. 1 kase çorba / Sebze yemeği ,et, tavuk,balık,kurubaklagiller/salata veya yoğurt. Günlük olarak yemek istediğiniz yemekleri değiştirebilirsiniz. Pilav,makarna,gazlı içecekler, fast food , abur cubur,tatlı bu süreçte almıyoruz. Hafta 1 kendinizi ödüllendirmek için 1 kase sütlü tatlı yiyebilirsiniz.(Bunu biraz sonuç aldıktan sonra kendinizi ödllendirmek için uygulamanızı tavsiye ederim)
 • Ara öğün           16.30 – 17.00 Protein ağırlıklı en fazla 150 kalori (Yeşil elma, kuru badem, yoğurt vs..)
 • Akşam Yemeği  19.00 – 19.30 Herbalife Shake , Herbalife Çay
 • Ara öğün            22.30             Açlığınız olursa bir kase yoğurt yiyebilirsiniz. Çok şart değil duruma göre değerlendirmek gerekir.

HERBALİFE ŞOK DİYET

Herbalife şok diyet bazı özel günler nedeniyle programı aksattığımızda yaptığımız diyettir. Herbalife şok diyette günlük 3 ana öğündede Herbalife Shake ve Herbalife Çay içerek dengeleme yaparız. Çok sık yapılan birşey değildir. Zaten çokta lazım olmamaktadır.

HERBALİFE KULLANIRKEN DİKKAT EDİLECEKLER

Yazımın sonunda kısaca Herbalife kullanırken dikkat edilecekleri madde madde yazmak istedim.
 • Sabah ve akşam doğru saatlerde beslenme
 • Ara öğün muhakkak yapılmalı
 • Hergün 2 lt su içilmeli
 • Öğle yemeğinde protein ağırlıklı doğru tercihler
 • Bir herbalife danışmanı ile iletişimde olunmalı
 • Kendine güven
 • Ürünlere Güven
 • İstikrar
 • Kararlılık
Herbalife kullanırken bunlara dikkat ederseniz muhteşem sonuçlara imza atar. Birçok kimsenin idolü olursunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site Roneon güvenlik uygulamaları ve Google reCAPTCHA tarafından korunmaktadır.
Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları kabul edin.