Herbalife Nutrition’un 1980 yılından bu yana taahhüdü en iyi besleyici ürünleri üretmektir. Bu üretim yaptıkları herşeyin kalbinde yer almaktadır.

Hergün milyonlarca insan ürünlerin tadını çıkarıyor. Bu uzun süreli ilişki tek bir şey üzerine kuruludur. GÜVEN

1980 den bu yana Herbalife Nutrition en iyi beslenme için en kaliteli yemek , çay , aloe içeceği ve takviyelere yatırım yaparak bu güveni sürdürmeyi taahhüt etmiştir.

Sektördeki en zorlu güvenlik ve kalite standartlarına uygun ürünler üretiliyor. Kalite kontrol sistemleri, ürünlerin mevcut olduğu 96’dan fazla pazardaki tüm devlet kurallarına ve yönetmeliklerine uyduğundan emin olmak için sürekli olarak izlenmektedir.

Kaliteye olan bağlılığı kaynakta başlar. Herbalife Nutrition, yüksek kaliteli besleyici ürün yelpazesini geliştirmek için dünyanın dört bir yanından en iyi malzemeleri kullanır.

Sadece en kaliteli malzemelerin ürünlere girmesini sağlamak için küresel bir nesil çiftçi ağı ve güvenilir tedarikçilerle gururla işbirliği yapılıyor.

Ürünlerimizi sürekli olarak test ediyoruz – tedarikçiden üretime ve dağıtıma kadar – sadece tekdüze küresel standartlarımıza uymalarını değil, aynı zamanda endüstri standartlarını ve tüm devlet gereksinimlerini karşılamalarını veya aşmalarını sağlayan zorlu bir protokolle.

Üretim ve kalite programlarımıza 300 milyon dolardan fazla yatırım yaptık ve dünya standartlarında laboratuvarlarımız, endüstri lideri standartlara sıkı sıkıya bağlılığımızı yansıtan en yüksek akreditasyon seviyesine (ISO 17025) ulaştı. Dünya çapında 13 laboratuvarımız ve 50’si doktora olan 300’den fazla bilim adamı da dahil olmak üzere yaklaşık 2.000 kişilik küresel bir operasyon ekibimiz var. Uzmanlık, üretim ve teknolojiye yapılan bu yatırımlar, endüstri lideri kalite ve operasyonel yeteneklerimizi güçlendirmiştir.

Dünyanın dört bir yanındaki beş Herbalife Nutrition inovasyon ve üretim tesisimizde, üretim döngüsü boyunca oluşturmak ve test etmek için en son teknolojiyi, bilimsel araştırmaları ve tüketici verilerini kullanıyoruz.

40 yıldır, kaliteli beslenme yaptığımız her şeyin kalbinde yer almaktadır.