Herbalife Fiyatları | En Ucuz Herbalife Set Fiyatları

Herbalife fiyatları ne kadar, birçok araştırma yapmışsınızdır ve kafanız karışırıktır. Sonuç olarak en güncel ve en özel herbalife fiyatları en ucuz nasıl bulabilirsiniz bu yazıda hepsinden bahsettim.

Herbalife Fiyatları
Herbalife Fiyatları | 05337261308

HERBALİFE SETİNDE NELER VAR?

Bu ürünler aslında sizin ihtiyacınızı belirlendikten sonra set haline getirilmektedir. Bu yüzden ürünleri satın almadan önce bizim ile iletişime geçin ücretsiz danışmanlığımızdan yararlanarak size uygun seti oluşturmamızı sağlayın.

Herkesin metabolizması farklı olduğu için kişiselleştirilmiş bir diyet programına girmeniz en doğrusudur.

Bu yüzden size özel seti belirlememiz için hemen bizim ile iletişime geçin.

EN UYGUN HERBALİFE FİYATLARI

Öncelikle şunu söylemek isterim ki Herbalife orjinal fiyat olarak şirketin tüm distribütörlerine tavsiye ettiği sabit bir satış fiyatı vardır. Herbalife Türkiye fiyatları en son Nisan 2021 yılında güncellenmiştir.

En uygun Herbalife ürün fiyat listesi için Ayrıcalıklı müşteri programına katılmalısınız. Ücretsiz olarak Herbalife üyelik yaptığınız bu sistemde herbalife üye fiyatları size %15 – %25 ve % 35 indirim ile sunulacaktır. Bu indirim oranları ile değişik herbalife alış fiyatı seçeneklerine sahip olursunuz.

YouTube video

 

Tabi bu indirimlere ulaşabilmenin yolu ilk adımı ücretsiz olarak online kayıt olmaktır. Çok kolay bir şekilde kayıt olduğunuz bu programda ilk kayıdınızda %15 indirime sahip olursunuz.

Herbalife ürünlerinin herbirinin puanı vardır. 100 puana ulaştığınızda indirim oranınız %25 e çıkar. 500 puana ulaştığınızda ise herbalife %35 indririm fiyatları karşınıza çıkmış olur.

Bu indirim oranına ulaştığınızda hesabınızda sabitlenir. Sonraki alışverişinizde bir ürün dahi alsanız %35 indirim ile almaya devam edersiniz. Almadığınızda bu indirim oranınızı kaybetmezsiniz.

HERBALİFE ALIŞ FİYATI EN UCUZ

Peki herbalife alış fiyatı en ucuz bu seçenek midir? Size güzel bir haber vereyim. İndirim oranınızı %50 ye kadar yükseltebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken Herbalife Ayrıcalıklı üyelikten Herbalife Distribütör adımına geçmektir.

Distribitörlüğe geçtiğinizde indirim oranınızı %42 ve nihayetinde %50 ye çıkartabilirsiniz. Kesinlikle %50 ye çımak için distribütör olmanız ve 1 yıl içerisinde 4000 puana ulaşmanız yeterli olacaktır. Öte yandan biz buna süpervizörlük diyoruz. Ürünler en ucuz bu şeklide alınabilir.

Herbalife distribütör olmanın ayrıcalıklı müşteriden farkı bir ücretinin olmasıdır. Herbalife üyelik fiyatı 189 tl dir. Bu ücreti bir kereye mahsus herbalife şirketine ödersiniz.

Bu üyeliğinizi yaptıktan sonra herbalife üye fiyat listesi size verilen panelden karşınıza çıkar ve o fiyatlara göre hangi iskonto dilimini seçeceğinizi belirlersiniz.

Üyeliğiniz ile siz artık kendi panelinizden istediğiniz ürün istediğiniz zaman sipariş verebilirsiniz. Bunun için my herbalife sipariş ver sayfası sizin hizmetinizdedir.

Ayrıca My herbalife ürünleri tanıyabileceğiniz birçok imkanda vermektedir size ürün eğitimi için hazırlanmış sayflar fit tarifler, shake tarifleri bu sayfada yer alır.

Sizde herbalife ürün fiyatları araştırıyor ve herbalife uygun fiyat arıyorsanız. Yukarıda bahsettiğim 2 üyelikten birini muhakkak yapmalısınız.

HERBALİFE FİYAT LİSTESİ

Herbalife fiyat listesi için ayrıca sitemizede kayıt olabilir ve güncel fiyatları görebilirsiniz. Sitemizde herbalife ürünleri ve fiyatları yer almaktadır.

Ayrıca bizden ürün aldığınızda ücretsiz olarak sizin danışmanlığınızı yaparak sonuç almanızı sağlamaktayız. Ayrıca sitemizden yaptığınız siparişlerde kapıda ödeme yapabilmektesiniz.

Bu dönemde en doğru olanı bir şeyi alırken kazanmaktır. Herbalife set fiyatı en ucuz üye olduğunuzda olmaktadır.

İLETİŞİM NUMARASI :

05337261308

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir